<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kola M - SsAZ družstiev ml.žiactva a najmladšieho žiactva skupina juh

Žiar nad Hronom (10. 7. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.7.2021 - 10:00) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.13 qA
2 120 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.54 qA
3 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.94 qA
4 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.12 qB
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 10.7.2021 - 10:00) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.29 qA
2 233 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.96 qA
3 246 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.98 qA
4 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.94 qB
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.13 qA
2 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 09.29 qA
3 120 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.54 qA
4 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.94 qA
5 233 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.96 qA
6 246 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.98 qA
7 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.12 qB
8 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.94 qB

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 11:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 SB 08.84 11.00
2 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 09.02 9.00
3 120 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 09.15 8.00
4 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 09.58 7.00
5 233 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 09.66 6.00
6 246 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 09.69 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 10.7.2021 - 11:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 09.69 4.00
2 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 11.07 3.00
Celkom 2 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.7.2021 - 10:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.83 qA
2 242 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.11 qA
3 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.33 qA
4 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.00 qB
5 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.26 qB
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.7.2021 - 10:15) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.04 qA
2 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.24 qA
3 249 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.51 qB
4 237 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.10 qB
5 Slašťanová TimeaSlašťanová Timea 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.76
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.7.2021 - 10:15) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.15 qA
2 241 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.07 qB
3 Engelová JankaEngelová Janka 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.10 qB
4 232 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.38
5 Makovická VanesaMakovická Vanesa 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.54
6 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 11.05
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.83 qA
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.04 qA
3 242 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.11 qA
4 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.15 qA
5 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.24 qA
6 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 09.33 qA
7 249 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.51 qB
8 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 10.00 qB
9 241 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.07 qB
10 237 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.10 qB
10 Engelová JankaEngelová Janka 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.10 qB
12 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.26 qB
13 232 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.38
14 Makovická VanesaMakovická Vanesa 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.54
15 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 11.05
16 Slašťanová TimeaSlašťanová Timea 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.76

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 11:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.70 11.00
2 242 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 SB 08.89 9.00
3 Suchánova NelaSuchánova Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 SB 08.93 8.00
4 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 08.96 7.00
5 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.31 6.00
6 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 09.33 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 10.7.2021 - 11:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 SB 09.41 4.00
2 241 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 09.59 3.00
3 Engelová JankaEngelová Janka 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 09.90 2.00
4 237 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 09.95 1.00
5 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 09.96
6 Azorová AlexandraAzorová Alexandra 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 10.18
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.7.2021 - 10:35) official Vietor: -4.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.53 qA
2 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.34 qB
3 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.54 qB
4 145 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 11.58
5 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 12.58
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.7.2021 - 10:35) official Vietor: -4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.71 qA
2 120 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.88 qA
3 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.49 qB
4 247 Číž MatúšČíž Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.02
5 Silný TeoSilný Teo 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.05
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.7.2021 - 10:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.84 qA
2 227 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.06 qA
3 246 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.18 qB
4 119 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.52
5 Vuong DaliborVuong Dalibor 15 15 AK-Mšk Žiar nad HronomAK-Mšk Žiar nad Hronom 6 13.74
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.7.2021 - 10:35) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.16 qA
2 Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.35 qB
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 11.00 qB
4 Kráľ SamuelKráľ Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.53
MS Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.77
MS Lútin AdriánLútin Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 10.7.2021 - 10:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 14.29
2 Kabina ŠimonKabina Šimon 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 16.01
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.53 qA
2 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.71 qA
3 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.84 qA
4 120 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.88 qA
5 227 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.06 qA
6 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.16 qA
7 246 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.18 qB
8 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.34 qB
9 Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.35 qB
10 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.49 qB
11 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.54 qB
12 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 11.00 qB
13 119 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.52
14 Kráľ SamuelKráľ Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.53
15 145 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 11.58
16 Nagy MartinNagy Martin 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.77
17 247 Číž MatúšČíž Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.02
18 Silný TeoSilný Teo 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.05
19 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 12.58
20 Vuong DaliborVuong Dalibor 15 15 AK-Mšk Žiar nad HronomAK-Mšk Žiar nad Hronom 6 13.74
21 Lútin AdriánLútin Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.77
22 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 14.29
23 Kabina ŠimonKabina Šimon 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 16.01

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 12:05) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 09.12 11.00
2 123 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 09.26 9.00
3 120 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 SB 09.76 8.00
4 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 09.82 7.00
5 227 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.10 6.00
6 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 SB 10.11 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 10.7.2021 - 12:05) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 10.10 4.00
2 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 SB 10.26 3.00
3 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 10.28 2.00
4 246 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.48 1.00
5 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 SB 10.71
Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.7.2021 - 10:45) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.07 qA
2 239 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.10 qB
3 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 12.20
4 Roziaková NatáliaRoziaková Natália 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.33
5 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.75
6 Silna MiaSilna Mia 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.32
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.7.2021 - 10:45) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.01 qA
2 242 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.97 qB
3 243 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 11.04 qB
4 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 12.44
MS Prekopová GrétaPrekopová Gréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.86
Slašťanová TimeaSlašťanová Timea 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.7.2021 - 10:45) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.85 qA
2 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.91 qB
3 248 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.03
MS 126 Štefánková EliškaŠtefánková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.75
Kabina SimonKabina Simon 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Viktória VíglaskáViktória Víglaská 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.7.2021 - 10:45) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.34 qA
2 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.61 qB
3 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.67 qB
MS Žbiaková RebecaŽbiaková Rebeca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.18
5 Vidová HanaVidová Hana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.94
Oslancová KatkaOslancová Katka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 10.7.2021 - 10:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 10.16 qA
2 231 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.42 qA
MS Tonhajzervá NellyTonhajzervá Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.23
4 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.82
5 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.66
MS Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.71
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.85 qA
2 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.01 qA
3 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.07 qA
4 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 10.16 qA
5 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.34 qA
6 231 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.42 qA
7 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.61 qB
8 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.67 qB
9 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.91 qB
10 242 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.97 qB
11 243 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 11.04 qB
12 239 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.10 qB
13 Tonhajzervá NellyTonhajzervá Nelly 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.23
14 248 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.03
15 Žbiaková RebecaŽbiaková Rebeca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.18
16 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 12.20
17 Roziaková NatáliaRoziaková Natália 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 12.33
18 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 12.44
19 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.75
19 126 Štefánková EliškaŠtefánková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.75
21 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.82
22 Prekopová GrétaPrekopová Gréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.86
23 Vidová HanaVidová Hana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.94
24 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 13.66
25 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.71
26 Silna MiaSilna Mia 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 14.32
Slašťanová TimeaSlašťanová Timea 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Kabina SimonKabina Simon 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
Viktória VíglaskáViktória Víglaská 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Oslancová KatkaOslancová Katka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 10.7.2021 - 12:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 09.66 11.00
2 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 SB 09.71 9.00
3 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 09.74 8.00
4 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 10.00 7.00
5 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 SB 10.16 6.00
6 231 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.46 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 10.7.2021 - 12:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 SB 10.11 4.00
2 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 10.35 3.00
3 239 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 10.53 2.00
4 243 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 SB 10.72 1.00
5 242 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 SB 10.75
6 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 10.88
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.7.2021 - 10:55) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 227 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 22.72 11.00
2 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 23.55 9.00
3 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 25.09 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 10.7.2021 - 10:55) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 247 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.14
MS 148 Zlevský FilipZlevský Filip 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 22.38
3 245 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.72 8.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.14
2 148 Zlevský FilipZlevský Filip 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 22.38
3 227 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 22.72 11.00
4 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 23.55 9.00
5 245 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.72 8.00
6 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 25.09 7.00

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.7.2021 - 11:05) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.72 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 22.49 9.00
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 23.20 7.00
4 236 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 23.52 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.7.2021 - 11:05) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 23.10 8.00
2 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 24.19 5.00
3 235 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 SB 25.02 4.00
4 238 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 26.31 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 10.7.2021 - 11:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 244 Zemiarová AnnaZemiarová Anna 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.54
2 243 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.39 2.00
3 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 29.08 1.00
Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 21.72 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 22.49 9.00
3 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 23.10 8.00
4 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 23.20 7.00
5 236 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 23.52 6.00
6 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 24.19 5.00
7 244 Zemiarová AnnaZemiarová Anna 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.54
8 235 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 SB 25.02 4.00
9 238 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 26.31 3.00
10 243 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 26.39 2.00
11 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 29.08 1.00
Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 11:25) official Vietor: -3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcik MartinMôcik Martin 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 24.79 11.00
MS 148 Gajdošovci AndrejGajdošovci Andrej 11 11 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 26.42
3 144 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 27.28 9.00
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.7.2021 - 11:35) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 23.13 11.00
2 109 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 26.00 7.00
3 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.79 5.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 10.7.2021 - 11:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 24.33 9.00
2 235 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 26.55 6.00
3 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 27.69 2.50
4 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 27.69 2.50
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 10.7.2021 - 11:35) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.91 8.00
2 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 27.14 4.00
3 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 28.74 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 23.13 11.00
2 124 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 24.33 9.00
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 24.91 8.00
4 109 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 26.00 7.00
5 235 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 26.55 6.00
6 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.79 5.00
7 Jergelová DominikaJergelová Dominika 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 27.14 4.00
8 Dimitriu MiaDimitriu Mia 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 27.69 2.50
8 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 27.69 2.50
10 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 28.74 1.00

600 m - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 119 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 1:44.56 11.00
MS 247 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:50.78
3 120 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 1:54.63 9.00
4 227 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 1:54.64 8.00
5 109 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 1:55.11 7.00
MS 148 Zlevský FilipZlevský Filip 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10 1:57.86
7 232 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:03.30 6.00
8 245 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:03.35 5.00
9 246 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:10.60 4.00
10 233 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 2:21.55 3.00
Celkom 10 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 240 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 PB 1:55.55 11.00
2 248 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 1:57.50 9.00
3 242 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 1:59.97 8.00
4 241 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:05.85 7.00
MS 244 Zemiarová AnnaZemiarová Anna 09 09 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 2:07.20
6 231 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14 2:07.89 6.00
7 236 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 2:08.66 5.00
8 249 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:10.27 4.00
9 237 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:11.56 3.00
10 235 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:12.41 2.00
11 239 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 2:12.90 1.00
12 250 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:16.93
13 238 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 2:18.93
14 243 Paulínyová SofiaPaulínyová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 12 2:27.13
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 148 Gajdošovci AndrejGajdošovci Andrej 11 11 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 2:06.82
2 227 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:06.84 11.00
3 246 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:18.21 9.00
4 233 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:18.34 8.00
5 245 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:18.36 7.00
6 232 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 PB 2:18.39 6.00
7 247 Číž MatúšČíž Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 2:21.61 5.00
8 120 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:25.21 4.00
9 144 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 11 2:27.54 3.00
10 145 Vrana MarkoVrana Marko 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 2:43.66 2.00
11 119 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:46.33 1.00
12 146 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:46.75
Inštitoris JakubInštitoris Jakub 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 244 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:09.78 11.00
2 249 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:10.61 9.00
3 236 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.97 8.00
4 231 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 2:19.30 7.00
5 124 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:20.91 6.00
6 242 Grniaková HanaGrniaková Hana 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:27.26 5.00
7 243 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:29.84 4.00
8 125 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:31.89 3.00
9 235 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:36.35 2.00
10 248 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:42.35 1.00
11 239 Jurná VivienJurná Vivien 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:49.58
MS 126 Štefánková EliškaŠtefánková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:54.14
Oslancová KatkaOslancová Katka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 DNS
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 123 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 3:40.25 11.00
2 245 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:48.52 9.00
3 128 Vuong MarcosVuong Marcos 11 11 AK-Mšk Žiar nad HronomAK-Mšk Žiar nad Hronom 6 3:58.58 8.00
4 246 Cejzl IvanCejzl Ivan 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:23.85 7.00
Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 238 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 4:30.15 11.00
2 109 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 4:37.26 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 233 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 6:28.65 11.00
2 148 Hanzel MarekHanzel Marek 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 7:57.07 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 232 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 6:59.72 11.00
2 144 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 7:24.74 9.00
231 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 14:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.09 11.00
2 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 13.25 9.00
3 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.66 8.00
4 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.03 7.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.7.2021 - 14:25) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.84 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.29 9.00
3 144 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 13.40 8.00
4 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.25 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.7.2021 - 14:25) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.12 7.00
2 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.55 5.00
3 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 15.75 4.00
Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 10.84 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.29 9.00
3 144 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 13.40 8.00
4 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.12 7.00
5 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.25 6.00
6 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 14.55 5.00
7 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 15.75 4.00
Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 242 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 04:58.09 11.00
2 122 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 05:26.39 9.00
3 236 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 06:06.59 8.00
4 231 Šuľko JánŠuľko Ján 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 06:35.32 7.00
5 249 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 07:27.01 6.00
6 124 Benčík FilipBenčík Filip 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 07:35.41 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 239 Mrázová SabínaMrázová Sabína 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 PB 04:57.70 11.00
2 147 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 05:15.86 9.00
3 232 Kravčíková JasmínaKravčíková Jasmína 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 05:40.42 8.00
4 244 Kravčíková LilianaKravčíková Liliana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 05:43.81 7.00
5 109 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 06:06.65 6.00
MS 125 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 06:25.22
7 119 Šuľková MartinaŠuľková Martina 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 07:20.66 5.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 246 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 11:52.20
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10:31.68 11.00
2 128 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 12:18.05 9.00
3 120 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13:49.10 8.00
4 238 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 PB 15:10.00 7.00
5 123 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 PB 15:28.46 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115 120 125 130 135 140 Body
1 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 3 135 o o o xo o xxx 11.00
2= 247 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 1 PB 130 o xo xo o xxx
2= Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 PB 130 xxo o o o xxx 9.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 135 137 140 Body
1 Tóthova ZinaTóthova Zina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 5 PB 137 o o o o o xo o xxx 11.00
2 235 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 8 PB 130 o o o o xxo xxx 9.00
3 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 125 o o o xo xxx 8.00
4 Lapinová NinaLapinová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 PB 120 o xo o xxx 7.00
5 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 PB 120 o o xo xxx 6.00
6 Hollá EmaHollá Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 9 115 o o xxx 5.00
7 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 7 PB 110 o xxx 4.00
Fehérová LeaFehérová Lea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 NM xxx
241 Jašková TamaraJašková Tamara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 3 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 Body
1 123 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 PB 120 o o o o xxx 11.00
2 232 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 2 PB 115 o o o xxx 9.00
MS 148 Gajdošovci AndrejGajdošovci Andrej
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
11 11 3 PB 105 o xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 125 Body
1 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 120 o o xo o xxx 11.00
2 Marelová TatianaMarelová Tatiana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 2 PB 105 xxo xxx 9.00
Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 PB 418 +2.0 m/s 384  1,50 x 390  1,50 390 403  1,50 395  1,20 418  2,00 11.00
2 119 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 414 +1.6 m/s 402  1,30 371  1,60 x 402 414  1,60 404  2,70 403  1,50 9.00
3 232 Očenáš StanislavOčenáš Stanislav
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 2 PB 351 +1.9 m/s 315  1,90 351  1,90 333  1,50 351 346  1,90 344  1,60 x 8.00
4 233 Páleník IvorPáleník Ivor
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 3 PB 342 +1.4 m/s 290  3,20 278  1,60 312  1,90 312 323  1,30 342  1,40 318  1,90 7.00
5 148 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 1 PB 321 +1.5 m/s 291  2,00 321  1,50 x 321 295  1,60 x 304  1,80 6.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 428 +2.0 m/s 425  1,50 400  1,80 404  2,10 425 411  1,60 428  2,00 421  1,50 11.00
2 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 13 PB 411 +1.7 m/s 395  1,60 411  1,70 383  1,90 411 386  1,90 371  1,40 x 9.00
3 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 11 PB 387 +1.2 m/s 360  1,40 378  1,80 385  1,70 385 387  1,20 x 384  1,40 8.00
4 248 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 PB 377 +1.5 m/s 325  2,00 324  1,50 345  1,80 345 377  1,50 x x 7.00
5 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 PB 371 +1.5 m/s 371  1,50 356  1,40 367  1,40 371 369  1,50 x 348  1,40 6.00
6 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 369 +0.2 m/s 369  0,20 367  1,80 x 369 339  1,20 341  1,60 326  2,00 5.00
7 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 14 367 +1.7 m/s 280  1,60 343  1,60 350  2,00 350 282  1,40 367  1,70 366  1,40 4.00
8 144 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 9 PB 367 +1.8 m/s 339  1,40 356  1,40 365  1,40 365 342  0,30 362  0,90 367  1,80 3.00
9 Lapinová NinaLapinová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 8 PB 338 +1.4 m/s 323  1,60 333  1,50 338  1,40 338 2.00
10 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 10 322 +1.7 m/s x 322  1,70 x 322 1.00
11 Fehérová LeaFehérová Lea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 PB 319 +1.4 m/s 289  1,20 319  1,40 311  1,20 319
12 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 7 PB 314 +1.5 m/s 314  1,50 312  1,40 226  1,40 314
13 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 4 PB 265 +1.6 m/s 245  1,30 236  1,60 265  1,60 265
14 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 PB 256 +1.9 m/s 256  1,90 x 251  1,60 256
239 Dunajská VivienDunajská Vivien
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 2 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 1 PB 390 -0.3 m/s 387  1,20 388  1,20 390  -0,30 390 381  -0,50 367  -0,50 378  0,10 11.00
2 232 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 5 355 -0.8 m/s 336  1,50 328  1,40 355  -0,80 355 355  1,00 352  1,00 348  1,30 9.00
3 245 Štefaňák JánŠtefaňák Ján
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 2 PB 336 -0.2 m/s 315  1,60 336  -0,20 298  0,30 336 281  -0,60 295  -0,30 331  1,10 8.00
4 233 CHovan MatejCHovan Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 3 PB 307 +1.4 m/s 307  1,40 302  1,00 293  1,40 307 288  -0,30 293  -0,80 305  1,40 7.00
Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 244 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 4 PB 448 +0.2 m/s 417  1,20 412  0,30 448  0,20 448 447  1,60 427  1,60 426  1,60 11.00
2 Marelová TatianaMarelová Tatiana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 1 PB 356 +1.2 m/s 356  1,20 350  1,30 311  1,40 356 x 332  1,40 328  1,40 9.00
3 125 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 2 PB 278 +1.4 m/s x 258  1,40 266  1,60 266 278  1,40 260  1,30 255  1,30 8.00
Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 3 DNS
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 PB 11.13 10.63 10.44 10.71 10.71 09.47 11.13 10.61 11.00
2 Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 2 SB 07.75 06.76 07.58 07.37 7.58 07.75 07.31 07.25 9.00
3 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 1 SB 07.31 06.26 07.31 06.56 7.31 06.73 07.01 07.21 8.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 8 10.61 09.70 09.94 09.13 9.94 10.36 10.61 10.28 11.00
2 249 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 PB 07.39 05.81 05.96 05.64 5.96 07.15 07.10 07.39 9.00
3 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 06.88 06.63 06.64 06.86 6.86 06.88 06.78 06.24 8.00
4 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 1 PB 06.40 03.82 04.97 05.21 5.21 04.81 05.06 06.40 7.00
5 250 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 PB 05.89 04.98 05.19 05.15 5.19 05.89 05.36 04.35 6.00
6 236 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 PB 05.88 05.88 05.67 05.41 5.88 05.07 05.38 05.39 5.00
7 Paulínyová NatáliaPaulínyová Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 3 PB 04.65 04.65 03.91 04.60 4.65 04.37 04.58 04.62 4.00
Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 9 PB 47.72 45.01 47.72 47.72 11.00
2 120 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 10 47.64 45.50 47.64 47.64 9.00
3 Ferencz DávidFerencz Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 8 40.93 37.53 40.93 40.93 8.00
4 148 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 6 PB 40.29 38.81 40.29 40.29 7.00
5 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 PB 39.87 39.87 35.09 39.87 6.00
6 Šopoň MarkoŠopoň Marko
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 4 31.28 31.28 30.10 31.28 5.00
7 245 Bečka SebastiánBečka Sebastián
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 5 30.76 30.76 29.93 30.76 4.00
8 227 Bician ŠtefanBician Štefan
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 PB 30.15 30.15 28.18 30.15 3.00
9 Vondena EliášVondena Eliáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 PB 21.41 21.41 21.41 2.00
148 Zlevský FilipZlevský Filip
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
09 09 3 DNS
Celkom 10 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 18 PB 44.31 43.22 44.31 44.31 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 2 PB 37.52 36.61 37.52 37.52 9.00
3 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 12 PB 36.25 34.31 36.25 36.25 8.00
4 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 19 35.59 34.05 35.59 35.59 7.00
5 Suchánova NelaSuchánova Nela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 8 PB 32.94 28.12 32.94 32.94 6.00
6 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 16 PB 32.68 32.68 31.99 32.68 5.00
7 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 17 31.71 31.15 31.71 31.71 4.00
8 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 15 PB 31.41 29.60 31.41 31.41 3.00
9 231 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 20 PB 25.96 25.96 25.96 25.96 2.00
10 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 13 25.01 25.01 25.01 1.00
11 238 Opátová LauraOpátová Laura
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 PB 24.19 24.19 24.19
MS 244 Zemiarová AnnaZemiarová Anna
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
09 09 9 PB 22.95 22.95 22.95
13 Hrončová SabinaHrončová Sabina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 11 PB 22.72 22.72 22.72
14 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 14 21.19 21.19 21.19
15 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 6 PB 20.30 20.30 20.30
16 Vetráková AdrianaVetráková Adriana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 10 PB 20.09 20.09 20.09
17 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 PB 18.46 18.46 18.46
18 Engelová JankaEngelová Janka
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 3 PB 15.70 15.70 15.70
Slašťanová TimeaSlašťanová Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 7 DNS
Azorová AlexandraAzorová Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 1 DNS
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 12 PB 33.46 24.55 28.14 33.46 33.46 26.56 28.01 33.05 11.00
2 245 Zima FilipZima Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 15 33.06 29.21 29.65 32.36 32.36 32.47 33.06 31.22 9.00
3 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 16 32.81 30.53 32.05 28.32 32.05 32.81 30.26 30.81 8.00
4 246 Cejzl IvanCejzl Ivan
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 13 PB 30.54 24.83 30.09 x 30.09 28.32 29.50 30.54 7.00
5 128 Vuong MarcosVuong Marcos
AK-Mšk Žiar nad HronomAK-Mšk Žiar nad Hronom
11 11 7 PB 29.62 20.31 24.81 29.62 29.62 23.71 23.65 x 6.00
6 Pecník LukášPecník Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14 PB 29.24 24.97 25.44 29.24 29.24 25.56 28.75 26.92 5.00
7 Klocok MartinKlocok Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 11 PB 23.37 x x 22.10 22.10 23.37 22.52 14.66 4.00
8 Siman MichalSiman Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 3 PB 20.71 13.51 18.42 19.54 19.54 20.71 19.29 14.63 3.00
9 145 Vrana MarkoVrana Marko
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 5 PB 19.89 10.46 19.89 19.12 19.89 2.00
10 119 Styk FilipStyk Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 PB 18.75 18.75 16.01 11.41 18.75 1.00
11 Kráľ SamuelKráľ Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 10 PB 17.92 17.92 16.60 12.54 17.92
12 Podolec ViliamPodolec Viliam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 2 PB 17.10 14.33 10.97 17.10 17.10
13 144 Reguli JakubReguli Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 8 PB 16.89 16.80 15.41 16.89 16.89
14 Môcik MartinMôcik Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 PB 14.41 x x 14.41 14.41
15 247 Číž MatúšČíž Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 9 PB 13.94 13.94 13.60 13.11 13.94
16 Vuong DaliborVuong Dalibor
AK-Mšk Žiar nad HronomAK-Mšk Žiar nad Hronom
15 15 6 PB 10.81 10.81 09.55 09.66 10.81
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 10.7.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 249 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 16 31.62 27.48 29.43 31.62 31.62 26.50 27.58 30.36 11.00
2 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 13 PB 27.89 25.33 25.75 24.14 25.75 23.25 26.84 27.89 9.00
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 3 PB 27.72 24.02 24.84 27.55 27.55 25.17 26.53 27.72 8.00
4 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 2 PB 26.66 17.22 20.60 26.66 26.66 19.60 21.98 24.34 7.00
5 Jergelová DominikaJergelová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 10 PB 24.58 x x 23.95 23.95 24.58 23.92 22.08 6.00
6 Drmajová DianaDrmajová Diana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 14 23.78 x 20.43 21.18 21.18 21.73 22.01 23.78 5.00
7 Musilová EmaMusilová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 PB 23.13 23.13 20.77 19.73 23.13 22.52 18.34 17.07 4.00
8 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 15 22.17 19.39 18.31 22.17 22.17 x 17.93 15.28 3.00
9 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 17 PB 18.83 16.05 18.83 17.61 18.83 2.00
10 238 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 11 18.13 16.65 15.83 18.13 18.13 1.00
11 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 PB 16.84 14.65 15.16 16.84 16.84
12 Štangová LujzaŠtangová Lujza
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 5 PB 15.49 13.66 14.27 15.49 15.49
MS Tonhajzervá NellyTonhajzervá Nelly
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 6 PB 14.02 x 13.88 14.02 14.02
14 Roziaková NatáliaRoziaková Natália
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 9 13.62 13.62 12.93 09.58 13.62
15 Slašťanová TimeaSlašťanová Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 4 PB 12.28 10.96 12.28 11.31 12.28
Viktória VíglaskáViktória Víglaská
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 7 DNS
244 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 1 DNS
Celkom 17 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vondena, Končír, Haviar, Fekete Vondena, Končír, Haviar, Fekete AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 38.45
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.7.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová, Brišová, Hejčíková, Hollá Ivaničová, Brišová, Hejčíková, Hollá AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 33.43 11.00
2 Jakušová, Beňušková, Tóthova, Hrončová Jakušová, Beňušková, Tóthova, Hrončová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 34.37 9.00
3 Ištvánová, Dunajská, Kováčiková, Vetráková Ištvánová, Dunajská, Kováčiková, Vetráková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 37.07 6.00
4 238 Lopatková, Pôbišová, Červenáková, Medveďová Lopatková, Pôbišová, Červenáková, Medveďová ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 41.96 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.7.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarová, Čuga, Mačuhová, Richterová Zvarová, Čuga, Mačuhová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 35.77 8.00
2 232 Primusová, Švantnerová, Bošelová, Bačková Primusová, Švantnerová, Bošelová, Bačková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 36.03 7.00
3 Alušíková, Kurnasová, Repiská, Nováková Alušíková, Kurnasová, Repiská, Nováková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 37.69 5.00
4 Azorová, Futáková, Rajčanová, Suchánova Azorová, Futáková, Rajčanová, Suchánova MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 38.58 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová, Brišová, Hejčíková, Hollá Ivaničová, Brišová, Hejčíková, Hollá AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 33.43 11.00
2 Jakušová, Beňušková, Tóthova, Hrončová Jakušová, Beňušková, Tóthova, Hrončová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 34.37 9.00
3 Zvarová, Čuga, Mačuhová, Richterová Zvarová, Čuga, Mačuhová, Richterová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 35.77 8.00
4 232 Primusová, Švantnerová, Bošelová, Bačková Primusová, Švantnerová, Bošelová, Bačková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 36.03 7.00
5 Ištvánová, Dunajská, Kováčiková, Vetráková Ištvánová, Dunajská, Kováčiková, Vetráková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 37.07 6.00
6 Alušíková, Kurnasová, Repiská, Nováková Alušíková, Kurnasová, Repiská, Nováková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 37.69 5.00
7 Azorová, Futáková, Rajčanová, Suchánova Azorová, Futáková, Rajčanová, Suchánova MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 38.58 4.00
8 238 Lopatková, Pôbišová, Červenáková, Medveďová Lopatková, Pôbišová, Červenáková, Medveďová ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 41.96 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(so, 10.7.2021 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer, Tuška, Obšajsník, Pecník Schmidtmayer, Tuška, Obšajsník, Pecník AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 37.88 11.00
2 246 Ďurica, Sedláček, Zima, Cejzl Ďurica, Sedláček, Zima, Cejzl BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 40.12 9.00
3 233 CHovan, Mamoň, Štefaňák, Hanzel CHovan, Mamoň, Štefaňák, Hanzel AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 41.19 8.00
4 242 Benčík, Benčík, Svitač, Kara Benčík, Benčík, Svitač, Kara ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 44.06 7.00
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.7.2021 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bindzárová, Šatková, Rajčeková, Drmajová Bindzárová, Šatková, Rajčeková, Drmajová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 38.32 11.00
2 243 Haffnerová, Mošková, Štangová, Bieliková Haffnerová, Mošková, Štangová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.63 9.00
3 236 Rosputinská, Musilová, Schmidtmayerová, Fatkulinová Rosputinská, Musilová, Schmidtmayerová, Fatkulinová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 40.79 8.00
4 147 Pernická, Erneková, Kravčíková, Mrázová Pernická, Erneková, Kravčíková, Mrázová ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 41.18 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 10.7.2021 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Jandelová, Grniaková, Karkalíková, Jurná Jandelová, Grniaková, Karkalíková, Jurná BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 42.06 6.00
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bindzárová, Šatková, Rajčeková, Drmajová Bindzárová, Šatková, Rajčeková, Drmajová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 38.32 11.00
2 243 Haffnerová, Mošková, Štangová, Bieliková Haffnerová, Mošková, Štangová, Bieliková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.63 9.00
3 236 Rosputinská, Musilová, Schmidtmayerová, Fatkulinová Rosputinská, Musilová, Schmidtmayerová, Fatkulinová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 40.79 8.00
4 147 Pernická, Erneková, Kravčíková, Mrázová Pernická, Erneková, Kravčíková, Mrázová ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 41.18 7.00
5 242 Jandelová, Grniaková, Karkalíková, Jurná Jandelová, Grniaková, Karkalíková, Jurná BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 42.06 6.00