<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SSaZ družstiev - upraveny časák

Banská Bystrica (12. 6. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.6.2021 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.72 qA
2= Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.60 qA
2= Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.60 qA
4 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.71
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 12.6.2021 - 11:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.42 qA
2 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.80 qA
3 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.84 qB
5 Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.36
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 12.6.2021 - 11:30) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.91 qB
2 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.92 qB
3 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.20 qB
4 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.74
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.42 qA
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.72 qA
3 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.60 qA
3 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.60 qA
5 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.80 qA
6 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.84 qB
7 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.91 qB
8 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.92 qB
9 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.20 qB
10 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.71
11 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.74
12 Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.36

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 12.6.2021 - 13:00) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 08.47 11.00
2 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.52 9.00
3 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.65 8.00
4 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.79 7.00
5 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 12.6.2021 - 13:00) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.69 5.00
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.94 4.00
3 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.97 3.00
4 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.05 2.00
5 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.06 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.6.2021 - 11:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.82 qA
2 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.97
3 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.20
4 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.22
5 Tatárová NatáliaTatárová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.6.2021 - 11:45) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.96 qA
2 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.56
3 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.36
4 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.72
5 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.32
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.6.2021 - 11:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.94 qA
2 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.33 qB
3 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.73
4 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.23
5 Benčokova TamaraBenčokova Tamara 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.6.2021 - 11:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.85 qA
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.10 qB
3 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.43 qB
4 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.64
5 Kysucká HanaKysucká Hana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.54
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 12.6.2021 - 11:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.03 qA
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.13 qB
3 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.33 qB
4 Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.83
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.82 qA
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.85 qA
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.94 qA
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.96 qA
5 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.03 qA
6 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.10 qB
7 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.13 qB
8 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.33 qB
8 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.33 qB
10 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.43 qB
11 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.56
12 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 09.64
13 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.73
14 Adámeková ElaAdámeková Ela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.83
15 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.97
16 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.20
17 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 10.22
18 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.23
19 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.36
20 Kysucká HanaKysucká Hana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.54
21 Jarabová KatkaJarabová Katka 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.72
22 Benčokova TamaraBenčokova Tamara 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.79
23 Tatárová NatáliaTatárová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.04
24 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.32

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 12.6.2021 - 13:05) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.69 11.00
2 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81 9.00
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.82 8.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.98 7.00
5 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.09 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 12.6.2021 - 13:05) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25 5.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.34 4.00
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.48 3.00
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.60 2.00
5 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.63 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.35 qA
2 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.01 qA
3 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.73
4 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.23
5 Szikora AdamSzikora Adam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.25
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.27 qB
2 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.35 qB
3 Čeman RonaldČeman Ronald 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.11
4 Číž MatúšČíž Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.43
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 12.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.93 qA
2 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.10 qA
3 Kráľ SamuelKráľ Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.34
4 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.98
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 12.6.2021 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.03 qA
2 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.27 qB
3 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.37 qB
4 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.39 qB
5 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.41
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.35 qA
2 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.93 qA
3 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.01 qA
4 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.03 qA
5 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.10 qA
6 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.27 qB
6 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.27 qB
8 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.35 qB
9 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.37 qB
10 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.39 qB
11 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.73
12 Čeman RonaldČeman Ronald 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.11
13 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.23
14 Kráľ SamuelKráľ Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.34
15 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.41
16 Číž MatúšČíž Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.43
17 Bobák RichardBobák Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.98
18 Szikora AdamSzikora Adam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.25

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 12.6.2021 - 12:50) official Vietor: -3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.46 11.00
2 Pecník LukášPecník Lukáš 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91 9.00
3 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.12 8.00
4 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.23 7.00
5 Klocok MartinKlocok Martin 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.42 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 12.6.2021 - 12:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.31 5.00
2 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.39 4.00
3 Bohuš GregorBohuš Gregor 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.55 3.00
4 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.69 2.00
Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.95 qB
2 Kubišová NinaKubišová Nina 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.83
3 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.33
4 Roziaková NatáliaRoziaková Natália 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.77
5 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.55
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.20 qB
2 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.58
3 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.04
4 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.30
5 Víglašská ViktóriaVíglašská Viktória 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Suchanová NelaSuchanová Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.16 qA
2 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.72 qA
3 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.84
4 Badinska NitaBadinska Nita 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.81
Zacharová KarolínaZacharová Karolína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.75 qA
2 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.85
3 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.21
4 Páleniková OlíviaPáleniková Olívia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.57
5 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.63
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 qA
2 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.97 qB
3 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.54
4 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 11.21
5 Jakušová KristínaJakušová Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.71
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.09 qB
2 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.45
3 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.49
4 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.74
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (so, 12.6.2021 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.77 qA
2 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.33 qB
3 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.57
4 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.68
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Suchanová NelaSuchanová Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.16 qA
2 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 qA
3 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.72 qA
4 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.75 qA
5 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.77 qA
6 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.95 qB
7 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.97 qB
8 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.09 qB
9 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.20 qB
10 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.33 qB
11 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.45
12 Durilová DorotaDurilová Dorota 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.49
13 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.54
14 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.57
15 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.58
16 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.68
17 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.74
18 Kubišová NinaKubišová Nina 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.83
19 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.84
20 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.85
21 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.04
22 Kiseleva DariaKiseleva Daria 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 11.21
22 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 11.21
24 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.30
25 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.33
26 Páleniková OlíviaPáleniková Olívia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.57
27 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.63
28 Jakušová KristínaJakušová Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.71
29 Roziaková NatáliaRoziaková Natália 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.77
30 Badinska NitaBadinska Nita 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.81
31 Víglašská ViktóriaVíglašská Viktória 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.18
32 Jarabová MartinaJarabová Martina 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.55
Zacharová KarolínaZacharová Karolína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 12.6.2021 - 12:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Suchanová NelaSuchanová Nela 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.15
2 Musilová EmaMusilová Ema 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.62 11.00
3 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.88 9.00
4 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.90 8.00
5 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.01 7.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 12.6.2021 - 12:55) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.88 6.00
2 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10.07 5.00
3 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10.23 4.00
4 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10.31 3.00
5 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10.41 2.00
Celkom 5 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 14:25) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 19.94 11.00
2 Očenáš StanislavaOčenáš Stanislava 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 23.36 6.00
3 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.78 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 14:25) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21.77 9.00
2 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.02 8.00
3 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.28 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 14:25) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.67 4.00
2 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.79 3.00
3 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.67
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 14:25) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 23.51 5.00
2 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 25.75 2.00
3 Ferencz DávidFerencz Dávid 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 27.60
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 19.94 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21.77 9.00
3 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.02 8.00
4 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 23.28 7.00
5 Očenáš StanislavaOčenáš Stanislava 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 23.36 6.00
6 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 23.51 5.00
7 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 23.67 4.00
8 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.79 3.00
9 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 25.75 2.00
10 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 25.78 1.00
11 Ferencz DávidFerencz Dávid 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 27.60
12 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 27.67

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 14:40) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 21.77 9.00
3 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 27.47
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 14:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 22.50 8.00
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 22.72 7.00
3 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 23.35 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 14:40) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.81 5.00
2 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.42 2.00
3 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 28.47
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 12.6.2021 - 14:40) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 25.74 1.00
2 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 26.28
3 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 29.32
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 12.6.2021 - 14:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14 26.95
2 Malatinská EllaMalatinská Ella 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 29.25
Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 15 DQ
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 12.6.2021 - 14:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16 23.96 4.00
2 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 17 25.10 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.44 11.00
2 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 21.77 9.00
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 22.50 8.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 22.72 7.00
5 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 23.35 6.00
6 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 23.81 5.00
7 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16 23.96 4.00
8 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 17 25.10 3.00
9 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 25.42 2.00
10 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 25.74 1.00
11 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 26.28
12 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14 26.95
13 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 27.47
14 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 28.47
15 Malatinská EllaMalatinská Ella 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 29.25
16 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 29.32
Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 15 DQ

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 14:10) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.70 9.00
2 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.02 8.00
3 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.42 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.13 11.00
2 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 27.23 6.00
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 14:10) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklošková BarboraMiklošková Barbora 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 28.67 5.00
2 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 29.49 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.13 11.00
2 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.70 9.00
3 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.02 8.00
4 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 26.42 7.00
5 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 27.23 6.00
6 Miklošková BarboraMiklošková Barbora 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 28.67 5.00
7 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 29.49 4.00

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 1:54.21 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1:54.94 9.00
3 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 1:56.77 8.00
4 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:59.65 7.00
5 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:02.91 6.00
6 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:03.67 5.00
7 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:06.81 4.00
8 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:09.64 3.00
9 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:09.99 2.00
10 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 13 2:12.09 1.00
11 Herceg RyanHerceg Ryan 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 2:13.05
12 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:18.81
13 Bobák DanielBobák Daniel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:20.51
14 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:25.37
15 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14 2:31.05
16 Dorka MartinDorka Martin 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:31.51
17 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:52.67
Herceg DáriusHerceg Dárius 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12 DNS
Celkom 18 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:02.33 11.00
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 20 2:05.56 9.00
3 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:07.81 8.00
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:10.19 7.00
5 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:13.93 6.00
6 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 18 2:14.53 5.00
7 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:16.97 4.00
8 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:18.25 3.00
9 Veghová ZuzanaVeghová Zuzana 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:18.53 2.00
10 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:19.58 1.00
11 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:22.17
12 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 14 2:22.52
13 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:24.61
14 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 2:28.16
15 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 15 2:32.10
16 Boboková LindaBoboková Linda 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 2:33.43
17 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 17 2:33.84
18 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:36.82
Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 16 DNF
Celkom 19 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:58.99 11.00
2 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:05.19 9.00
3 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:12.94 8.00
4 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:12.95 7.00
5 Štefaňák JánŠtefaňák Ján 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12 2:13.07 6.00
6 Ďurica DanielĎurica Daniel 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:17.53 5.00
7 Krutošík JurajKrutošík Juraj 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:19.29 4.00
8 Cejzl IvanCejzl Ivan 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:24.67 3.00
9 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:26.49 2.00
10 Číž MatúšČíž Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:26.55 1.00
11 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2:26.73
12 Čeman RonaldČeman Ronald 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.13
13 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:33.99
14 Kráľ SamuelKráľ Samuel 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:40.19
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 2:08.10 11.00
2 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:08.24 9.00
3 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:13.16 8.00
4 Ferencová TamaraFerencová Tamara 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:20.20 7.00
5 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:22.08 6.00
6 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 2:23.81 5.00
7 Šatková TamaraŠatková Tamara 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:24.13 4.00
8 Giertlová LuciaGiertlová Lucia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:28.56 3.00
9 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:34.62 2.00
10 Mokrá NelaMokrá Nela 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 9 2:40.21 1.00
11 Jakušová KristínaJakušová Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:40.77
12 Žbirková RebecaŽbirková Rebeca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:44.50
13 Kašperová ElaKašperová Ela 12 12 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:48.04
14 Ondrejková HanaOndrejková Hana 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:52.09
15 Mrázová TerezkaMrázová Terezka 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 10 2:56.59
16 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13 2:58.19
17 Vavrová SofiaVavrová Sofia 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 14 2:58.23
18 Bosáková ZuzanaBosáková Zuzana 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 3:22.70
Víglašská ViktóriaVíglašská Viktória 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNF
Celkom 19 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:46.36 11.00
2 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3:53.78 9.00
3 Surovec PeterSurovec Peter 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 4:01.14 8.00
4 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 4:05.66 7.00
5 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 4:27.34 6.00
6 Link PeterLink Peter 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 4:32.60 5.00
Celkom 6 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 4:03.92 11.00
2 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:25.90 9.00
3 Saksová KláraSaksová Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 4:25.95 8.00
4 Sojková EvaSojková Eva 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:29.04 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 5:37.42 11.00
2 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 5:38.18 9.00
3 Ivanič MatejIvanič Matej 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 6:07.34 8.00
4 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 6:15.92 7.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 12.6.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 5:49.26 11.00
2 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:11.73 9.00
3 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 6:35.62 8.00
4 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 6:36.08 7.00
Pavlinyiová NatáliaPavlinyiová Natália 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:45) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.64 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.58 9.00
3 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.00 8.00
Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.84 7.00
2 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 14.24 6.00
3 Šofár JakubŠofár Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 15.92 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.64 11.00
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.58 9.00
3 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.00 8.00
4 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.84 7.00
5 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 14.24 6.00
6 Šofár JakubŠofár Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 15.92 5.00
Belko SebastiánBelko Sebastián 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.08 9.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.18 8.00
3 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.78 2.00
Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:55) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.50 7.00
2 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.30 3.00
3 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 15.16 1.00
4 Malatinská EllaMalatinská Ella 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 15.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 10:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.69 11.00
2 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.77 6.00
3 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.95 5.00
4 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.01 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.69 11.00
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.08 9.00
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.18 8.00
4 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 13.50 7.00
5 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 13.77 6.00
6 Leskóová NinaLeskóová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 13.95 5.00
7 Sabacká ŠtefániaSabacká Štefánia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.01 4.00
8 Lapinová NinaLapinová Nina 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.30 3.00
9 Darányiová EmaDarányiová Ema 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.78 2.00
10 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 15.16 1.00
11 Malatinská EllaMalatinská Ella 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 15.24
Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 05:10.44
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10:52.72
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 133 136 139 142 145 147 149 151 Body
1 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 5 139 o o o o o o o o xxx 11.00
2 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 6 139 o o o o o o o xo xxx 9.00
3 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 136 o o o o xxo o xxo 8.00
4 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 115 xo o xxx 7.00
5 Ivanič MatejIvanič Matej
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 2 115 o xo xxx 6.00
Šofár JakubŠofár Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110 115 120 125 130 133 136 139 142 145 147 149 Body
1 Hollá EmaHollá Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 130 o o o o o xxx 11.00
2 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 125 o o o xxo xxx 9.00
3 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 115 o xo xxx 8.00
4 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 3 110 o xxx 7.00
Veghová ZuzanaVeghová Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 NM xxx
Jarabová KatkaJarabová Katka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 NM - xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105 110 115 120 123 126 129 131 133 135 Body
1 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 123 o o o o o xxx 11.00
2 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 7 115 o o o xxx 9.00
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 1 115 xo xo xo xxx 8.00
4 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 2 115 xo o xxo xxx 7.00
5 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 105 xxo xxx 6.00
Jarabová MartinaJarabová Martina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 DNS
Zacharová KarolínaZacharová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 7 425 374 x 415 415 414 425 423 11.00
2 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 6 400 400 377 390 400 x x 386 9.00
3 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 396 374 396 385 396 353 370 x 8.00
4 Herceg RyanHerceg Ryan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 1 371 360 355 342 360 313 365 371 7.00
5 Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 357 316 294 357 357 342 344 327 6.00
6 Šofár JakubŠofár Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 326 313 300 298 313 326 287 300 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 435 432 426 434 434 400 435 427 11.00
2 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 12 420 401 x 420 420 383 376 412 9.00
3 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 13 416 x 410 416 416 362 400 376 8.00
4 Jašková TamaraJašková Tamara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 11 412 x 392 407 407 384 376 412 7.00
5 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 9 403 403 389 375 403 x 370 375 6.00
6 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 14 375 x 375 370 375 360 360 351 5.00
7 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 361 350 343 351 351 361 320 x 4.00
8 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 3 354 342 x x 342 353 354 291 3.00
9 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 10 341 318 324 341 341 2.00
10 Lapinová NinaLapinová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 336 334 336 331 336 1.00
11 Kysucká HanaKysucká Hana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 321 315 321 320 321
12 Leskóová NinaLeskóová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 314 314 291 x 314
13 Boboková LindaBoboková Linda
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 1 284 284 266 280 284
14 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 7 283 x 251 283 283
Celkom 14 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 6 435 420 431 422 431 411 x 435 11.00
2 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 3 393 327 353 342 353 393 x 344 9.00
3 Mócik MartinMócik Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 390 384 390 x 390 371 367 357 8.00
4 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 4 383 378 383 347 383 362 375 x 7.00
5 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 5 370 370 350 353 370 347 342 333 6.00
6 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 2 332 332 325 312 332 - - - 5.00
7 CHovan MatejCHovan Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 1 305 272 271 305 305 286 297 296 4.00
Celkom 7 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 12 450 445 441 450 450 436 446 442 11.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 11 418 395 x 418 418 415 403 417 9.00
3 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 10 370 370 353 370 370 357 354 368 8.00
4 Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 4 337 324 335 337 337 336 333 312 7.00
5 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 3 307 307 290 302 307 300 288 280 6.00
6 Jergelová DominikaJergelová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 5 271 270 266 220 270 271 x x 5.00
7 Ondrejková HanaOndrejková Hana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 8 230 182 x 195 195 181 230 226 4.00
8 Mrázová TerezkaMrázová Terezka
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 6 227 x 210 x 210 x 220 227 3.00
9 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 9 194 176 192 194 194 2.00
Bosáková ZuzanaBosáková Zuzana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
16 16 2 DNS
Bosáková BarboraBosáková Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 1 DNS
Musilová EmaMusilová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 7 DNS
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 09.06 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 11 09.84 0.0 11.00
2 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 8 08.05 0.0 9.00
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 9 07.49 0.0 8.00
4 Kročková NatáliaKročková Natália
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 2 07.17 0.0 7.00
5 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 06.56 0.0 6.00
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 06.50 0.0 5.00
7 Beňušková HanaBeňušková Hana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 06.06 0.0 4.00
8 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 7 05.63 0.0 3.00
9 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 05.54 0.0 2.00
10 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 04.78 0.0 1.00
11 Janošová NataliaJanošová Natalia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 04.53 0.0
12 Tatárová NatáliaTatárová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 6 03.68 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 16 49.69 49.69 49.69 11.00
2 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 15 44.44 44.44 44.44 9.00
3 Ferencz DávidFerencz Dávid
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 43.20 43.20 43.20 8.00
4 Dorka MartinDorka Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 42.31 42.31 42.31 7.00
5 Mitacz Lukáš KarolMitacz Lukáš Karol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 10 40.40 40.40 40.40 6.00
6 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 39.60 39.60 39.60 5.00
7 Herceg DáriusHerceg Dárius
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 6 38.81 38.81 38.81 4.00
8 Ivanič MichalIvanič Michal
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
09 09 7 35.57 35.57 35.57 3.00
9 Bečka SebastiánBečka Sebastián
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 32.88 32.88 32.88 2.00
10 Šopoň MarkoŠopoň Marko
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 13 32.78 32.78 32.78 1.00
11 Šupina VladimírŠupina Vladimír
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 32.32 32.32 32.32
12 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 26.82 26.82 26.82
13 Očenáš StanislavaOčenáš Stanislava
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 22.00 22.00 22.00
14 Bohuš GregorBohuš Gregor
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
11 11 18.91 0.0
15 Krajňák AlexKrajňák Alex
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 9 18.41 18.41 18.41
16 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 16.65 16.65 16.65
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 30 51.03 0.0 11.00
2 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 41.73 0.0 9.00
3 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 24 35.92 0.0 8.00
4 Jašková TamaraJašková Tamara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 8 34.18 0.0 7.00
5 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 25 33.00 0.0 6.00
6 Suchanová NelaSuchanová Nela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 32.25 0.0 5.00
7 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 29 31.90 0.0 4.00
8 Dunajská VivienDunajská Vivien
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 6 30.02 0.0 3.00
9 Kurnasová OlíviaKurnasová Olívia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 28.20 0.0 2.00
10 Danyiová AlexandraDanyiová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 4 26.82 0.0 1.00
11 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 16 26.26 0.0
12 Jasenáková SáraJasenáková Sára
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 25.76 0.0
13 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 11 25.32 0.0
14 Čížová LauraČížová Laura
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 28 25.30 0.0
15 Ištvánová NelaIštvánová Nela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 22 24.94 0.0
16 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 26 24.32 0.0
17 Benčokova TamaraBenčokova Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 2 23.78 0.0
18 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 27 23.38 0.0
19 Hrončová SabinaHrončová Sabina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 21 22.34 0.0
20 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 23 22.19 0.0
21 Targošová PaulínaTargošová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 19 21.40 0.0
22 Štefančíková AlexandraŠtefančíková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 17 20.20 0.0
23 Malatinská EllaMalatinská Ella
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 13 20.07 0.0
24 Janošová NataliaJanošová Natalia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 19.34 0.0
25 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 10 19.18 0.0
26 Vetráková AdrianaVetráková Adriana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 18.98 0.0
27 Veghová ZuzanaVeghová Zuzana
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 18.67 0.0
28 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 14 18.36 0.0
29 Boboková LindaBoboková Linda
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 3 16.60 0.0
30 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 15 16.39 0.0
31 Darányiová EmaDarányiová Ema
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
10 10 5 15.59 0.0
32 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 15.29 0.0
33 Varsová ViktóriaVarsová Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 20 14.72 0.0
34 Pavlinyiová NatáliaPavlinyiová Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13.78 0.0
Celkom 34 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 12.6.2021 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 16 38.82 - 11.00
2 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 34.71 - 9.00
3 Zima FilipZima Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 14 33.19 - 8.00
4 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 15 31.32 - 7.00
5 Pecník LukášPecník Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 8 28.78 - 6.00
6 Cejzl IvanCejzl Ivan
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 1 28.74 - 5.00
7 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 11 26.05 - 4.00
8 Bobák RichardBobák Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 13 24.39 - 3.00
9 Link PeterLink Peter
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 12 22.30 - 2.00
10 Vondena EliášVondena Eliáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 20.56 - 1.00
11 Klocok MartinKlocok Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 5 20.39 -
12 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 10 19.69 -
13 Mócik MartinMócik Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 19.28 -
14 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 4 18.78 -
15 Kráľ SamuelKráľ Samuel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 6 16.32 -
16 Štefaňák JánŠtefaňák Ján
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 9 14.40 -
17 Číž MatúšČíž Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 3 12.85 -
18 Čeman RonaldČeman Ronald
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 2 12.56 -
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 12.6.2021 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 28 32.22 0.0 11.00
2 Novysedláková PeťkaNovysedláková Peťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 26.41 0.0 9.00
3 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 13 25.62 0.0 8.00
4 Krajčiová NikolaKrajčiová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 12 24.91 0.0 7.00
5 Drmajová DianaDrmajová Diana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 29 24.83 0.0 6.00
6 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 14 25.28 0.0 5.00
7 Rajčeková DanielaRajčeková Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 18 22.70 0.0 4.00
8 Kánová MichaelaKánová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 22.10 0.0 3.00
9 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 27 21.60 0.0 2.00
10 Hudecová NikolHudecová Nikol
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 7 21.00 0.0 1.00
11 Musilová EmaMusilová Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 16 20.92 0.0
12 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 20.68 0.0
13 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 10 18.54 0.0
14 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 3 18.51 0.0
15 Jelžová EmmaJelžová Emma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 18.38 0.0
16 Glázerová NinaGlázerová Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 5 18.25 0.0
17 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 2 18.20 0.0
18 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 15 17.89 0.0
19 Ferencová TamaraFerencová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 4 17.76 0.0
20 Jergelová DominikaJergelová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 8 16.54 0.0
21 Roziaková NatáliaRoziaková Natália
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 19 15.04 0.0
22 Badinska NitaBadinska Nita
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14.91 0.0
23 Kiseleva DariaKiseleva Daria
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 25 14.65 0.0
24 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 26 14.58 0.0
25 Novysedláková PaťkaNovysedláková Paťka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 14.46 0.0
26 Vavrová SofiaVavrová Sofia
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 23 13.96 0.0
27 Valentýniová Anna MáriaValentýniová Anna Mária
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 22 12.56 0.0
28 Víglašská ViktóriaVíglašská Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 12.38 0.0
29 Ondrejková HanaOndrejková Hana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 17 07.61 0.0
30 Bosáková BarboraBosáková Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
14 14 1 03.96 0.0
Suchanová NelaSuchanová Nela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 DNS 0.0
Zacharová KarolínaZacharová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 24 DNS 0.0
Celkom 32 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šopoň, Bečka, Gál, Homola Šopoň, Bečka, Gál, Homola BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.28 11.00
2 Ivanič, Ferencz, Herceg, Herceg Ivanič, Ferencz, Herceg, Herceg MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 39.08 7.00
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Končír, Čižmárik, Krutošík, Vozár Končír, Čižmárik, Krutošík, Vozár AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 35.33 9.00
2 Piala, Brštiak, Bielak, Bician Piala, Brštiak, Bielak, Bician AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 37.04 8.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šopoň, Bečka, Gál, Homola Šopoň, Bečka, Gál, Homola BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 35.28 11.00
2 Končír, Čižmárik, Krutošík, Vozár Končír, Čižmárik, Krutošík, Vozár AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 35.33 9.00
3 Piala, Brštiak, Bielak, Bician Piala, Brštiak, Bielak, Bician AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 37.04 8.00
4 Ivanič, Ferencz, Herceg, Herceg Ivanič, Ferencz, Herceg, Herceg MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 39.08 7.00

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hollá, Brišová, Hejčíková, Ivaničová Hollá, Brišová, Hejčíková, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 33.45 11.00
2 Tománková, Bačková, Primusová, Kročková Tománková, Bačková, Primusová, Kročková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 34.82 8.00
3 Jesenská, Alušíková, Repiská, Ištvánová Jesenská, Alušíková, Repiská, Ištvánová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.35 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.12 9.00
2 Bošelová, Kurnasová, Nováková, Hrončová Bošelová, Kurnasová, Nováková, Hrončová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 36.80 6.00
Lapinová, Danyiová, Pittnerová, Červenáková Lapinová, Danyiová, Pittnerová, Červenáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec NM
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 12.6.2021 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarová, Čuga, Mačuhová, Jasenáková Zvarová, Čuga, Mačuhová, Jasenáková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 36.21 7.00
2 Kováčiková, Dunajská, Ištvánová, Štefančíková Kováčiková, Dunajská, Ištvánová, Štefančíková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37.68 5.00
3 Lapinová, Červenáková, Danyiová, Pittnerová Lapinová, Červenáková, Danyiová, Pittnerová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 38.58 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lapinová, Danyiová, Pittnerová, Červenáková Lapinová, Danyiová, Pittnerová, Červenáková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec NM
2 Hollá, Brišová, Hejčíková, Ivaničová Hollá, Brišová, Hejčíková, Ivaničová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 33.45 11.00
3 Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.12 9.00
4 Tománková, Bačková, Primusová, Kročková Tománková, Bačková, Primusová, Kročková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 34.82 8.00
5 Zvarová, Čuga, Mačuhová, Jasenáková Zvarová, Čuga, Mačuhová, Jasenáková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 36.21 7.00
6 Bošelová, Kurnasová, Nováková, Hrončová Bošelová, Kurnasová, Nováková, Hrončová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 36.80 6.00
7 Kováčiková, Dunajská, Ištvánová, Štefančíková Kováčiková, Dunajská, Ištvánová, Štefančíková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 37.68 5.00
8 Jesenská, Alušíková, Repiská, Ištvánová Jesenská, Alušíková, Repiská, Ištvánová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.35 4.00
9 Lapinová, Červenáková, Danyiová, Pittnerová Lapinová, Červenáková, Danyiová, Pittnerová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 38.58 3.00

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tuška, Obšajsník, Pecník, Schmidtmayer Tuška, Obšajsník, Pecník, Schmidtmayer AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 37.02 11.00
2 Sedláček, Ďurica, Zima, Cejzl Sedláček, Ďurica, Zima, Cejzl BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 39.48 9.00
3 Krutošík, Krchňavý, Szikora, Siman Krutošík, Krchňavý, Szikora, Siman AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.88 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 12.6.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vondena, Bobák, Styk, Klocok Vondena, Bobák, Styk, Klocok AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 42.15 7.00
Hanzel, Štefaňák, CHovan, Mamoň Hanzel, Štefaňák, CHovan, Mamoň AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DQ
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tuška, Obšajsník, Pecník, Schmidtmayer Tuška, Obšajsník, Pecník, Schmidtmayer AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 37.02 11.00
2 Sedláček, Ďurica, Zima, Cejzl Sedláček, Ďurica, Zima, Cejzl BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 39.48 9.00
3 Krutošík, Krchňavý, Szikora, Siman Krutošík, Krchňavý, Szikora, Siman AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 41.88 8.00
4 Vondena, Bobák, Styk, Klocok Vondena, Bobák, Styk, Klocok AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 42.15 7.00
Hanzel, Štefaňák, CHovan, Mamoň Hanzel, Štefaňák, CHovan, Mamoň AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 DQ

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.6.2021 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tománková, Drmajová, Rajčeková, Michalová Tománková, Drmajová, Rajčeková, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1