<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (5. 6. 2021)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.85 11.00
2 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 38.54 9.00
3 113 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 40.06 8.00
4 197 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.35 6.00
5 183 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 44.32 5.00
6 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 46.48 4.00
7 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 49.96 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.86 7.00
2 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.68 3.00
3 184 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.63 2.00
4 118 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 50.40
5 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 52.22
6 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 56.57
MS 201 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 46.43
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 37.22
MS 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 37.69
MS 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 38.79
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 37.22
2 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 37.69
3 12 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.85 11.00
4 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 38.54 9.00
5 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 38.79
6 113 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 40.06 8.00
7 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.86 7.00
8 197 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.35 6.00
9 183 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 44.32 5.00
10 201 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 46.43
11 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 46.48 4.00
12 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.68 3.00
13 184 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.63 2.00
14 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 49.96 1.00
15 118 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 50.40
16 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 52.22
17 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 56.57

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 42.36 11.00
2 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 42.92 9.00
3 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 47.65 7.00
4 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 48.21 6.00
5 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 48.57 5.00
6 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 50.24 2.00
MS 102 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 46.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 49.62 4.00
2 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 49.88 3.00
3 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 51.72
4 24 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 52.28
5 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 54.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.54 8.00
2 129 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 51.34 1.00
3 122 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 51.45
4 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 58.61
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
213 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 42.36 11.00
2 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 42.92 9.00
3 102 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 46.63
4 20 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.54 8.00
5 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 47.65 7.00
6 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 48.21 6.00
7 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 48.57 5.00
8 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 49.62 4.00
9 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 49.88 3.00
10 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 50.24 2.00
11 129 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 51.34 1.00
12 122 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 51.45
13 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 51.72
14 24 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 52.28
15 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 54.96
16 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 58.61
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
213 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS