<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo VsAZ družstiev starších a najmladších žiakov a žiačok

Košice (5. 6. 2021)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.6.2021 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.65 QA
2 180 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.12 qA
3 161 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.21 qA
4 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 08.71 qB
5 52 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 08.91 qB
6 191 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.92 qB
MS 86 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.88
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA) Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.6.2021 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.14 QA
2 187 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.15 qA
3 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.46 qB
4 232 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.85 qB
5 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.19 qB
6 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 10.24
7 51 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.59
158 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA) Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.6.2021 - 10:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.00 QA
2 85 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.13 qA
3 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 08.38 qA
4 80 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.42 qB
5 152 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.85 qB
6 48 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.54
149 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
88 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA) Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.6.2021 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 186 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.23
MS 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 07.42
MS 98 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 07.46
MS 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.47
MS 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 07.54
MS 81 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 07.67
MS 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.04
MS 82 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 08.16
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.23
2 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 07.42
3 98 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 07.46
4 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.47
5 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 07.54
6 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.65 QA
7 81 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 07.67
8 86 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 07.88
9 178 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.00 QA
10 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 08.04
11 180 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.12 qA
12 85 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 08.13 qA
13 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.14 QA
14 187 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.15 qA
15 82 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 08.16
16 161 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.21 qA
17 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 08.38 qA
18 80 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.42 qB
19 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 08.46 qB
20 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 08.71 qB
21 232 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.85 qB
21 152 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 08.85 qB
23 52 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 08.91 qB
24 191 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.92 qB
25 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.19 qB
26 48 Javorský TobiasJavorský Tobias 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.54
27 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 10.24
28 51 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.59
158 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
149 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
88 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 5.6.2021 - 12:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 07.64 11.00
2 178 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.14 9.00
3 187 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.17 8.00
4 180 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.21 7.00
5 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.30 6.00
6 85 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.30 5.00
7 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 08.86 4.00
161 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 5.6.2021 - 12:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 08.26 2.00
2 80 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 SB 08.41 1.00
3 191 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 08.66
4 152 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 SB 08.73
5 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.94
6 232 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.97
7 52 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.01
8 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.30
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.6.2021 - 11:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.71 QA
2 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.21
3 172 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 09.86
4 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.21
92 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNS
67 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
128 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB) DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.6.2021 - 11:05) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.37 QA
2 47 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.73 qA
3 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.95 qB
4 237 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.10 qB
5 217 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.57
6 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.67
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.6.2021 - 11:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.37 QA
2 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.55 qA
3 68 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.27
4 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.30
5 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.41
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.6.2021 - 11:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 08.40 QA
2 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.88 qB
3 211 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.05 qB
4 166 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.33
5 204 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.85
6 212 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 10.37
235 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB) DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 5.6.2021 - 11:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 08.49 QA
2 209 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.81 qB
3 241 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.13 qB
4 215 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.42
5 70 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.47
6 76 Rolková KarolínaRolková Karolína 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.89
7 22 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.07
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 5.6.2021 - 11:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.77 QA
2 142 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 08.94 qB
3 219 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.03 qB
4 223 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.51
5 173 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.58
58 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 2 s časom (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.37 QA
1 133 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.37 QA
3 250 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 08.40 QA
4 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 08.49 QA
5 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.55 qA
6 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.71 QA
7 47 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.73 qA
8 229 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.77 QA
9 209 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.81 qB
10 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.88 qB
11 142 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 08.94 qB
12 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 08.95 qB
13 219 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.03 qB
14 211 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.05 qB
15 237 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.10 qB
16 241 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.13 qB
17 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.21
18 68 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.27
19 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 09.30
20 166 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.33
21 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.41
22 215 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.42
23 70 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.47
24 223 Seipelová EmmaSeipelová Emma 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.51
25 217 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.57
26 173 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 09.58
27 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.67
28 204 Fecková LauraFecková Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.85
29 172 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 09.86
30 76 Rolková KarolínaRolková Karolína 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.89
31 22 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.07
32 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.21
33 212 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 10.37
92 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNS
67 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
128 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DQ
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 DNS
244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
235 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DQ
58 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 5.6.2021 - 12:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 08.28 11.00
2 133 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 08.28 9.00
3 44 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 08.36 8.00
4 47 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 SB 08.58 7.00
5 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.58 6.00
6 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 08.61 5.00
7 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.76 4.00
8 229 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.81 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 5.6.2021 - 12:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 209 Chomová LuciaChomová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.79 2.00
2 43 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 08.86 1.00
3 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 SB 08.88
4 142 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 SB 08.90
5 241 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 09.04
6 211 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 09.05
7 237 Filová KatarínaFilová Katarína 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.15
8 219 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.17
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.6.2021 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.45 qA
2 115 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.83 qA
3 38 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.88 qA
4 192 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.23 qB
5 55 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.44 qB
6 56 Veselka ŠimonVeselka Šimon 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.86
MS 148 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.47
8 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.6.2021 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 09.05 qA
2 110 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.37 qA
3 182 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.42 qA
4 30 Gondkovič MarkoGondkovič Marko 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.96 qB
5 54 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 09.98 qB
6 230 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.10 qB
7 5 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.11 qB
8 35 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 11.25
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.6.2021 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.52 qA
2 53 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.70 qA
3 49 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.97 qB
4 93 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.20 qB
5 36 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.51
6 84 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.23
7 13 Zima AlexZima Alex 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.35
231 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 09.05 qA
2 110 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.37 qA
3 182 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.42 qA
4 200 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 09.45 qA
5 148 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.47
6 112 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.52 qA
7 53 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.70 qA
8 115 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.83 qA
9 38 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.88 qA
10 30 Gondkovič MarkoGondkovič Marko 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.96 qB
11 49 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.97 qB
12 54 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 09.98 qB
13 230 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.10 qB
14 5 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 10.11 qB
15 93 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10.20 qB
16 192 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.23 qB
17 55 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.44 qB
18 36 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 10.51
19 56 Veselka ŠimonVeselka Šimon 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.86
20 84 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 11.23
21 35 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 11.25
22 13 Zima AlexZima Alex 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 11.35
8 Páll DávidPáll Dávid 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DNS
231 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 5.6.2021 - 11:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 09.01 11.00
2 110 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 09.06 9.00
3 112 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 09.43 8.00
4 182 Hríbik TomášHríbik Tomáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.47 7.00
5 200 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.54 6.00
6 53 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.73 5.00
7 115 Kolačkovský OliverKolačkovský Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.94 4.00
8 38 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 10.25 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 5.6.2021 - 11:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 SB 09.85 2.00
2 49 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.91 1.00
3 54 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.97
4 30 Gondkovič MarkoGondkovič Marko 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 10.03
5 230 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.23
6 93 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 10.27
7 5 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.35
8 55 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.49
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.6.2021 - 10:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.64 qA
2 74 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.06 qA
3 1 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.34 qB
4 64 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.37 qB
5 251 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.41 qB
6 60 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.56 qB
7 248 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.66
8 245 Legátová ViktóriaLegátová Viktória 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.21
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 5.6.2021 - 10:35) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.28 qA
2 134 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.90 qA
3 233 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.36 qB
4 3 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.83
5 207 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.90
6 234 Bérešová BarboraBérešová Barbora 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99
7 72 Majerčáková SáraMajerčáková Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.89
8 239 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.04
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 5.6.2021 - 10:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.31 qA
2 59 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.78 qA
3 130 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.27 qB
4 210 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.28 qB
5 2 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.29 qB
6 77 Smolková KarolínaSmolková Karolína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.71
7 236 Byrtusová KristínaByrtusová Kristína 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 11.73
8 17 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.79
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 5.6.2021 - 10:35) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.82 qA
2 65 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.23 qA
3 18 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.72
4 91 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.76
5 170 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.92
6 90 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 11.26
7 203 Bubeníková LenkaBubeníková Lenka 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.05
8 19 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 13.43
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA) Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.64 qA
2 216 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.82 qA
3 65 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.23 qA
4 79 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.28 qA
5 66 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.31 qA
6 59 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.78 qA
7 134 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.90 qA
8 74 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.06 qA
9 130 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.27 qB
10 210 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.28 qB
11 2 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.29 qB
12 1 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.34 qB
13 233 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.36 qB
14 64 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.37 qB
15 251 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.41 qB
16 60 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.56 qB
17 248 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 10.66
18 77 Smolková KarolínaSmolková Karolína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.71
19 18 Drága WandaDrága Wanda 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.72
20 91 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 10.76
21 3 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 10.83
22 170 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 10.92
23 90 Siroťáková EvaSiroťáková Eva 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 11.26
24 236 Byrtusová KristínaByrtusová Kristína 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 11.73
25 207 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.90
26 234 Bérešová BarboraBérešová Barbora 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99
27 245 Legátová ViktóriaLegátová Viktória 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.21
28 17 Drága DorinaDrága Dorina 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 12.79
29 72 Majerčáková SáraMajerčáková Sára 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.89
30 239 Hakulinová VeronikaHakulinová Veronika 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.04
31 203 Bubeníková LenkaBubeníková Lenka 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 13.05
32 19 Drága ZojaDrága Zoja 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 13.43

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 5.6.2021 - 11:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.46 11.00
2 216 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.84 9.00
3 65 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.08 8.00
4 66 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 09.22 7.00
5 79 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 09.23 6.00
6 59 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.73 5.00
7 134 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 SB 09.89 4.00
8 74 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 09.98 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 5.6.2021 - 11:50) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 10.17 2.00
2 210 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 10.19 1.00
3 251 Šenkocová AnetaŠenkocová Aneta 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 10.53
4 64 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.55
5 233 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.56
6 1 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.58
7 2 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10.69
8 60 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.69
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.75 11.00
2 12 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 18.05 9.00
3 109 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 19.05 8.00
4 197 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 19.85 6.00
5 178 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.96 5.00
6 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 20.29 4.00
7 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 20.38 3.00
MS 82 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 19.32
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 14:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 19.57 7.00
2 183 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 20.86 1.00
3 232 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 21.61
4 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 21.73
5 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 24.67
6 143 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 25.52
7 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.39
8 51 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 14:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 20.80 2.00
2 191 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 21.53
3 152 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 21.59
4 184 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.22
MS 201 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.56
149 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
88 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 14:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 186 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 17.26
MS 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.46
MS 98 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 17.52
MS 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 17.60
MS 81 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 17.62
MS 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 17.91
MS 86 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 18.87
MS 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 19.02
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 17.26
2 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.46
3 98 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 17.52
4 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 17.60
5 81 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 17.62
6 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 17.75 11.00
7 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 17.91
8 12 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 18.05 9.00
9 86 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 18.87
10 87 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 19.02
11 109 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 19.05 8.00
12 82 Kiráľ DanielKiráľ Daniel 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 19.32
13 180 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 19.57 7.00
14 197 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 19.85 6.00
15 178 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.96 5.00
16 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 20.29 4.00
17 83 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 20.38 3.00
18 161 Tokár PeterTokár Peter 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 20.80 2.00
19 183 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 20.86 1.00
20 191 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 21.53
21 201 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 21.56
22 152 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 21.59
23 232 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 21.61
24 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 21.73
25 184 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.22
26 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 24.67
27 143 Kravec MatejKravec Matej 09 09 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 1 PB 25.52
28 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 26.39
29 51 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.29
149 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
88 Vojtek MatejVojtek Matej 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 14:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 19.55 11.00
2 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 20.28 9.00
3 250 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 20.53 8.00
4 62 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 21.10 7.00
5 47 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 21.19 6.00
6 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.62 4.00
58 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
67 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 14:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 21.83 3.00
2 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 22.55
3 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 22.62
4 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 22.98
5 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 23.09
6 24 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 23.13
244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
213 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 14:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 22.77
2 126 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 23.37
3 227 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 23.50
4 235 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 23.97
5 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 24.63
6 22 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 25.23
166 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
243 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 5.6.2021 - 14:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 214 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 22.05 1.00
2 68 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.97
3 217 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.73
4 173 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 24.77
5 73 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.34
6 26 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 25.93
7 25 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 26.16
8 212 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 26.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 5.6.2021 - 14:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 21.45 5.00
2 123 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 21.89 2.00
3 215 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.53
4 127 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.30
5 172 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 26.00
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
174 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 19.55 11.00
2 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 20.28 9.00
3 250 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 20.53 8.00
4 62 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 21.10 7.00
5 47 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 21.19 6.00
6 128 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 21.45 5.00
7 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.62 4.00
8 61 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 21.83 3.00
9 123 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 21.89 2.00
10 214 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 22.05 1.00
11 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 22.55
12 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 PB 22.62
13 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 22.77
14 68 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.97
15 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 22.98
16 78 Snížiková ZojaSnížiková Zoja 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 23.09
17 24 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 23.13
18 126 Čorňáková SandraČorňáková Sandra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 PB 23.37
19 227 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 23.50
20 215 Nemcová LindaNemcová Linda 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 23.53
21 217 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 23.73
22 235 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 23.97
23 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 24.63
24 173 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 PB 24.77
25 22 Gavulová ViktóriaGavulová Viktória 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 25.23
26 127 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.30
27 73 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.34
28 26 Spišáková LianaSpišáková Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 PB 25.93
29 172 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 26.00
30 25 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 26.16
31 212 Kocúrová LeaKocúrová Lea 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 26.65
58 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
67 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
244 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
213 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
166 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
243 Hlebašková LauraHlebašková Laura 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
174 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 13:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 188 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 23.01 9.00
2 200 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.05 5.00
3 93 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 25.45 3.00
4 49 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 26.19
5 30 Gondkovič MarkoGondkovič Marko 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 26.30
6 145 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 28.00
7 35 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 30.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 13:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.00 11.00
2 112 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 24.57 8.00
3 192 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.76 7.00
4 121 Rusiňák TobiasRusiňák Tobias 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.81 6.00
5 193 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.30 4.00
6 120 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.72 2.00
7 36 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27.53
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 25.89 1.00
2 230 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.49
3 38 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 27.45
4 231 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.64
MS 148 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.75
MS 153 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.00 11.00
2 188 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 23.01 9.00
3 112 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 24.57 8.00
4 148 Butka RamonButka Ramon 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 24.75
5 192 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 24.76 7.00
6 121 Rusiňák TobiasRusiňák Tobias 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.81 6.00
7 200 Vasilega JakubVasilega Jakub 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 25.05 5.00
8 193 Prokopovič RichardProkopovič Richard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.30 4.00
9 93 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 25.45 3.00
10 120 Plavnický OliverPlavnický Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 25.72 2.00
11 153 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 25.76
12 150 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 25.89 1.00
13 49 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 26.19
14 30 Gondkovič MarkoGondkovič Marko 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 26.30
15 230 Fedák AdamFedák Adam 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.49
16 38 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 27.45
17 36 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 27.53
18 231 Mičko MarekMičko Marek 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 27.64
19 145 Vlkovič OndrejVlkovič Ondrej 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 28.00
20 35 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 30.97

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 13:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.43 11.00
2 69 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 22.54 9.00
3 66 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 23.33 8.00
4 79 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.39 7.00
5 147 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 25.91 3.00
6 146 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 25.94 1.00
7 248 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 26.84
8 247 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 26.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 13:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.65 5.00
2 210 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.48 4.00
3 2 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 25.93 2.00
4 64 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 27.14
5 77 Smolková KarolínaSmolková Karolína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.29
6 233 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 28.07
7 236 Byrtusová KristínaByrtusová Kristína 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 30.96
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 13:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.48 6.00
2 134 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.29
3 1 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 26.30
4 130 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.96
5 3 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 27.51
6 60 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.62
7 170 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 28.27
8 234 Bérešová BarboraBérešová Barbora 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.63
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.43 11.00
2 69 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 22.54 9.00
3 66 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 23.33 8.00
4 79 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.39 7.00
5 252 Tuptova BarboraTuptova Barbora 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.48 6.00
6 59 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.65 5.00
7 210 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.48 4.00
8 147 Vlkovičová KláraVlkovičová Klára 10 10 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 25.91 3.00
9 2 Fabinyová MichaelaFabinyová Michaela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 25.93 2.00
10 146 Kravcová SáraKravcová Sára 11 11 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 PB 25.94 1.00
11 134 Lešková JúliaLešková Júlia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 26.29
12 1 Fabinyová KarolínaFabinyová Karolína 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 26.30
13 248 Müllerová EvaMüllerová Eva 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 26.84
14 247 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 26.87
15 130 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.96
16 64 Janurová SaskiaJanurová Saskia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 27.14
17 77 Smolková KarolínaSmolková Karolína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 27.29
18 3 Fabinyová PetronelaFabinyová Petronela 11 11 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 27.51
19 60 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.62
20 233 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 28.07
21 170 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 28.27
22 234 Bérešová BarboraBérešová Barbora 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.63
23 236 Byrtusová KristínaByrtusová Kristína 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 30.96

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.85 11.00
2 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 38.54 9.00
3 113 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 40.06 8.00
4 197 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.35 6.00
5 183 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 44.32 5.00
6 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 46.48 4.00
7 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 49.96 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.86 7.00
2 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.68 3.00
3 184 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.63 2.00
4 118 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 50.40
5 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 52.22
6 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 56.57
MS 201 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 46.43
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 37.22
MS 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 37.69
MS 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 38.79
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 37.22
2 94 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 37.69
3 12 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 37.85 11.00
4 99 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 38.54 9.00
5 95 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 38.79
6 113 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 40.06 8.00
7 96 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 42.86 7.00
8 197 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.35 6.00
9 183 Kmec MartinKmec Martin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 44.32 5.00
10 201 Volochan ViktorVolochan Viktor 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 46.43
11 144 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 46.48 4.00
12 6 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.68 3.00
13 184 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 49.63 2.00
14 50 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 49.96 1.00
15 118 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 50.40
16 34 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 52.22
17 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 56.57

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 42.36 11.00
2 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 42.92 9.00
3 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 47.65 7.00
4 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 48.21 6.00
5 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 48.57 5.00
6 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 50.24 2.00
MS 102 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 46.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 49.62 4.00
2 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 49.88 3.00
3 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 51.72
4 24 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 52.28
5 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 54.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 5.6.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.54 8.00
2 129 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 51.34 1.00
3 122 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 51.45
4 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 58.61
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
213 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 42.36 11.00
2 101 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 42.92 9.00
3 102 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 46.63
4 20 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 47.54 8.00
5 57 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 47.65 7.00
6 220 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 48.21 6.00
7 23 Magyarová LianaMagyarová Liana 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 PB 48.57 5.00
8 45 Vaščáková ViviannaVaščáková Vivianna 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 49.62 4.00
9 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 49.88 3.00
10 27 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 PB 50.24 2.00
11 129 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 51.34 1.00
12 122 Bekečová LeaBekečová Lea 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 51.45
13 28 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 51.72
14 24 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 52.28
15 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 54.96
16 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 58.61
105 Kravčáková SofiaKravčáková Sofia 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 DNS
100 Behúnová EmaBehúnová Ema 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
213 Koščová MelissaKoščová Melissa 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS

600 m - Najmladší žiaci

(so, 5.6.2021 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 110 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:00.04 11.00
2 150 Hreňko JakubHreňko Jakub 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 2:02.15 9.00
3 9 Palos ErikPalos Erik 10 10 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 12 2:11.38 8.00
4 53 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 2:14.00 7.00
5 30 Gondkovič MarkoGondkovič Marko 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 2:14.07 6.00
6 55 Tiller BorisTiller Boris 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 2:18.62 5.00
7 93 Babjak MaximBabjak Maxim 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:22.73 4.00
8 36 Komár AlexejKomár Alexej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 2:23.36 3.00
9 38 Pavelka TimotejPavelka Timotej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 13 2:23.71 2.00
10 5 Kapitán TomášKapitán Tomáš 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 2:24.69 1.00
11 35 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 2:33.52
12 84 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 2:37.20
MS 159 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 14 2:15.29
MS 153 Mruz PavolMruz Pavol 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 11 2:17.58
Celkom 14 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 5.6.2021 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 2:10.17 11.00
2 69 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:13.15 9.00
3 247 Mrázová BiankaMrázová Bianka 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:28.43 8.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 113 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:24.63 11.00
2 52 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 2:49.97 9.00
MS 141 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 2:16.77
51 Konderla OliverKonderla Oliver 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 4 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 103 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 2:19.61 11.00
2 106 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 2:25.67 9.00
3 123 Bučková KatarínaBučková Katarína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 2:29.47 8.00
4 142 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 2:32.88 7.00
5 124 Bučková LauraBučková Laura 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 2:35.47 6.00
6 128 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 PB 2:41.32 5.00
7 136 Nedoroščíková NinaNedoroščíková Nina 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 2:53.35 4.00
8 63 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 3:00.84 3.00
9 39 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 10 3:07.02 2.00
10 127 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 PB 3:08.49 1.00
11 40 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12 3:22.82
MS 108 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 2:22.97
104 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 13 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 15.88 11.00
2 181 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 16.41 9.00
3 191 Pillár MatúšPillár Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 18.83 8.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 10:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 16.18 11.00
2 40 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 18.02 9.00
3 39 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 18.77 8.00
4 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 18.89 7.00
5 211 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 19.12 6.00
6 219 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.24 5.00
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 0:46.51 11.00
2 181 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 0:49.80 9.00
3 180 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:50.98 8.00
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 140 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 0:50.11 11.00
2 225 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 0:53.49 9.00
3 42 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 0:55.36 8.00
4 39 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 0:56.62 7.00
5 40 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:56.88 6.00
63 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNF
264 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Hoger MarekHoger Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 06:09.57 11.00
2 151 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 06:25.42 9.00
3 117 Kreheľ MarekKreheľ Marek 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 06:58.56 8.00
4 157 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 07:15.60 7.00
5 11 Szabo ViktorSzabo Viktor 12 12 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 07:29.10 6.00
6 10 Poľák Viktor RenéPoľák Viktor René 11 11 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 07:55.51 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 167 Baranová KiaraBaranová Kiara 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 06:47.71 11.00
MS 15 Danková AlexandraDanková Alexandra 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07:31.49
238 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 DNS
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 160 Štefan Simon JozefŠtefan Simon Jozef 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 19:29.47 11.00
2 155 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 20:24.91 9.00
3 119 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 20:35.10 8.00
4 37 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 20:39.77 7.00
5 118 Miščík ŠimonMiščík Šimon 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 PB 20:57.77 6.00
6 114 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 21:58.42 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 131 Jenčová IvanaJenčová Ivana 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 19:36.25 11.00
2 125 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21:00.06 9.00
3 25 Sciranková HenrietaSciranková Henrieta 08 08 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 21:09.49 8.00
4 46 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 21:13.50 7.00
5 41 Čermáková BarboraČermáková Barbora 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 21:16.59 6.00
6 132 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 22:05.95 5.00
7 137 Rijaková KarolínaRijaková Karolína 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 22:35.29 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160163166 Body
1 109 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 PB 163 - - o o o o o o o xxx 11.00
2 163 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 4 PB 163 - - - o o o xxo xxo o xxx 9.00
3 195 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 PB 155 - - o o o o xo xxx 8.00
4 232 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 PB 140 - o o xxo xxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145148151153 Body
1 133 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 7 PB 151 - - - - o o o xo o xo xxx 11.00
2 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 PB 130 - - - xxo xo xxx 9.00
3 21 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
07 07 2 PB 125 o o o o xxx 8.00
4 221 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 125 - - o xo xxx 7.00
5 214 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 120 - o o xxx 6.00
6 24 Péter KittyPéter Kitty
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
08 08 1 PB 120 o o xo xxx 5.00
MS 218 Olejárová EllaOlejárová Ella
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 PB 148 - - o o o o xo o o xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 5.6.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120125130 Body
1 8 Páll DávidPáll Dávid
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 3 125 o o o o o o xo xo xxx 11.00
2 9 Palos ErikPalos Erik
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
10 10 1 PB 105 o o o o xxx 9.00
3 11 Szabo ViktorSzabo Viktor
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
12 12 2 PB 105 o o xo xo xxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 5.6.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 9095100105110115120123 Body
1 205 Grohoľová KarinGrohoľová Karin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
10 10 1 PB 120 o o o xo xo xxo o xxx 11.00
2 91 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 3 PB 105 o o o xo xxx 9.00
3 90 Siroťáková EvaSiroťáková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
11 11 2 PB 105 xo o xo xo xxx 8.00
MS 224 Senčáková SimonaSenčáková Simona
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
09 09 4 105 o o xo o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 283303 Body
1 92 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 1 283 xo xr 11.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 5.6.2021 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 195 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 531 -0.1 m/s 525  0,20 522  2,20 - 525 531  -0,10 - - 11.00
2 80 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 6 PB 505 +1.3 m/s 434  0,70 467  1,80 443  1,50 467 463  0,30 492  2,10 505  1,30 9.00
3 85 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 1 PB 505 +1.9 m/s 411  1,30 387  2,20 377  1,40 411 505  1,90 365  2,20 x 8.00
4 163 Uhľár MatejUhľ&#