<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov dorastencov a dorasteniek

Trnava (29. 5. 2021)

200 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 15:55) official Vietor: +4.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.35
2 34 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 22.91
3 159 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.13
4 33 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 24.65
5 3 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.56
128 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 15:55) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.14
2 155 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 24.14
3 131 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.24
4 37 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 24.41
50 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 15:55) official Vietor: +4.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.43
2 55 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.90
3 8 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.25
4 41 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.50
5 40 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.81
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 15:55) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.87
MS 112 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 25.97
3 1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.97
4 125 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.12
5 123 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.27
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.43
2 55 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.90
3 8 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.25
4 41 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.50
5 40 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.81
6 2 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.87
7 112 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 25.97
7 1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.97
9 125 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.12
10 123 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.27

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 16:05) official Vietor: +3.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.67
2 163 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 25.60
3 140 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.96
4 78 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.95
5 143 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 16:05) official Vietor: +3.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.41
2 38 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 26.58
3 175 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 26.98
4 43 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 27.57
5 9 Brndiarová PetraBrndiarová Petra 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 31.58
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.67
2 163 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 25.60
3 140 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.96
4 176 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.41
5 38 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 26.58
6 78 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.95
7 175 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 26.98
8 143 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.00
9 43 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 27.57
10 9 Brndiarová PetraBrndiarová Petra 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 31.58

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 16:05) official Vietor: +3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.44
2 162 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.45
3 47 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 26.71
4 153 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.06
11 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
15 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 16:05) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.42
2 144 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.04
3 121 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 28.25
4 138 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.58
5 173 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.11
6 142 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.70
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 26.44
2 162 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 26.45
3 47 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 26.71
4 153 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.06
5 164 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 27.42
6 144 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.04
7 121 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 28.25
8 138 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.58
9 173 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 29.11
10 142 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.70
11 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
15 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS