<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov dorastencov a dorasteniek

Trnava (29. 5. 2021)

Skok do výšky - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 60 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 170

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 117 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 175
2 116 Lacko AdamLacko Adam 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 165

Skok do výšky - Ženy (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 111 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 166

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 96 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 160
2 172 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 155
3 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155

Skok o žrdi - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 23 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 340

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 158 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 320
2 129 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 310

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 167 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 270
2= 30 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 260
2= 150 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 260

Skok do diaľky - Muži (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 651

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 673
2 156 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 666
3 130 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 617

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 120 Tóth BenceTóth Bence 05 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... PB 546
3 116 Lacko AdamLacko Adam 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 545

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 525
2 136 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 455

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 76 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 553
2 10 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 481
3 86 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 445

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 168 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 572
2 121 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 489
3 80 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 477

Trojskok - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 51 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.48

Trojskok - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 117 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 12.01

Trojskok - Ženy (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 181 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.20

Trojskok - Juniorky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 177 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10.91
2 10 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.76

Trojskok - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 148 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.58
2 179 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10.04
3 150 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.25

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 174 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 11.78
2 48 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica PB 10.40
3 95 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.08

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.15
2 24 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 11.99
3 98 Müller PavolMüller Pavol 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany PB 10.93

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 182 Šula KarelŠula Karel 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava PB 18.21
2 5 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 17.59

Hod diskom 1 kg - Juniorky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 70 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.22
1= 119 Procházková VandaProcházková Vanda 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 23.22

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 18 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 44.75
2 98 Müller PavolMüller Pavol 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany PB 37.74
3 24 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 37.41

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 21 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 51.66

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 174 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 43.95
2 81 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 39.18
3 169 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 37.49

Hod kladivom 4 kg - Juniorky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 37.85

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Supek AdamSupek Adam 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 22.51

Hod kladivom 6 kg - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 102 Sanitra DominikSanitra Dominik 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.22

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 170 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 43.69
2 77 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 36.76
3 165 Gajdošová LijaGajdošová Lija 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 29.16

Hod oštepom 600 g - Juniorky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 166 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 46.09

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 26 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.62
2 61 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 38.08
3 115 Dvořák MariánDvořák Marián 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany SB 36.89

Hod oštepom 800 g - Juniori (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 118 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany PB 46.21