<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo AZB st. žiaci + najml. žiaci

Bratislava (9. 6. 2021)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 17:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mižičko MatejMižičko Matej 84 84 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.41
2 162 Švabek DavidŠvabek David 01 01 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 7 08.74
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 17:20) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 07.34
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 07.47
3 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.16
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 17:20) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.61
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 07.85
3 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 07.90
4 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.95
5 Varga JurajVarga Juraj 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 17:20) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 08.01
2 Horváth DávidHorváth Dávid 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.24
3 33 Lobo JakubLobo Jakub 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 08.34
4 192 Kátlovský MarekKátlovský Marek 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 08.63
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.61
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 07.85
3 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 07.90
4 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.95
5 116 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 PB 08.01
6 Varga JurajVarga Juraj 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.15
7 Horváth DávidHorváth Dávid 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.24
8 33 Lobo JakubLobo Jakub 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 08.34
9 192 Kátlovský MarekKátlovský Marek 05 05 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 08.63

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.85
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 07.97
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.09
4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.12
5 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.28
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.45
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.47
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.49
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.64
4 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.66
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.86
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.03
7 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.73
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 08.75
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.84
4 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.88
5 29 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.99
6 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.01
7 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.06
2 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.13
3 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.16
4 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.18
5 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.46
6 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.78
7 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.64
2 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 08.66
3 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 08.73
4 Murgaš MartinMurgaš Martin 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.43
5 Rakický AlanRakický Alan 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.05
6 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.13
7 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 11.60
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 9.6.2021 - 16:20) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.88
2 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.14
3 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.32
4 Havlovič GregorHavlovič Gregor 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.90
5 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.94
6 Ivan SamuelIvan Samuel 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.09
Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 7
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 07.85
2 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.88
3 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 07.97
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.09
5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.12
6 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.14
7 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.28
8 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.45
9 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.47
10 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.49
11 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.64
11 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.64
13 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.66
13 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 08.66
15 Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.73
15 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 08.73
17 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 08.75
18 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 08.84
19 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.86
20 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.88
21 29 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.99
22 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.01
23 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.03
24 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.06
25 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.13
26 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.16
27 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.18
28 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.32
29 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.39
30 Murgaš MartinMurgaš Martin 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.43
31 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.46
32 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.78
33 Havlovič GregorHavlovič Gregor 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.90
34 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.94
35 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 10.02
36 Rakický AlanRakický Alan 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.05
37 Ivan SamuelIvan Samuel 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.09
38 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.13
39 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
40 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 11.60
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DQ

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 17:21) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.32
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.53
Celkom 2 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 17:21) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 09.05
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 17:21) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.98
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.49
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.66
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.71
6 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 17:21) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.73
2 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.33
3 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 09.53
4 Bednarikova AdelaBednarikova Adela 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.76
Loskotová BarboraLoskotová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.98
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.28
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.49
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 08.66
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.71
6 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.73
7 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83
8 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.33
9 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 09.53
10 Bednarikova AdelaBednarikova Adela 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.76
Loskotová BarboraLoskotová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.10
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 08.17
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.25
4 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.28
5 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.31
6 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.44
7 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.54
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.26
2 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 08.57
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.57
4 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.72
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.76
6 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.81
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.83
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.67
2 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.75
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 08.89
4 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.89
5 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.90
6 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.94
7 155 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 09.29
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.11
2 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.11
3 5 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 09.17
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.28
5 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.31
6 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.44
7 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.06
2 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 09.14
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.19
4 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.20
5 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 09.28
6 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.45
7 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.27
2 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.34
3 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.41
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.49
5 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.51
6 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 PB 09.86
Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 09.54
2 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.90
3 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.27
4 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 10.43
5 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.68
Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kublová EliškaKublová Eliška 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.89
2 Martonová AdrianaMartonová Adriana 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 09.90
3 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.19
4 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.48
5 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.53
6 Bunová LuciaBunová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čatlošová SáraČatlošová Sára 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.81
2 Bacigálová BarboraBacigálová Barbora 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.06
3 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.24
4 165 Kátlovská SilviaKátlovská Silvia 06 06 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 09.82
5 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.87
6 Kuráňová AlexandraKuráňová Alexandra 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 09.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (st, 9.6.2021 - 16:35) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.44
2 Gombošová EdinaGombošová Edina 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.55
3 9 Hubinská StellaHubinská Stella 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.56
4 Gressová VeronikaGressová Veronika 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 09.64
5 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 09.93
6 Tichá LuciaTichá Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.29
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.10
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 08.17
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.25
4 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.26
5 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.28
6 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.31
7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.44
8 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.54
9 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 08.57
9 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.57
11 25 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.67
12 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.72
13 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.75
14 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.76
15 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.81
15 Čatlošová SáraČatlošová Sára 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 08.81
17 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.83
18 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 08.89
18 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.89
20 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.90
21 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.94
22 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.06
22 Bacigálová BarboraBacigálová Barbora 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.06
24 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 09.11
24 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.11
26 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 09.14
27 5 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 09.17
28 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.19
29 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.20
30 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.24
31 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.27
32 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.28
32 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 09.28
34 155 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 8 09.29
35 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.31
36 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.34
37 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 09.41
38 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.44
38 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.44
38 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.44
41 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.45
42 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.49
43 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 09.51
44 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 09.54
45 Gombošová EdinaGombošová Edina 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.55
46 9 Hubinská StellaHubinská Stella 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.56
47 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.63
48 Gressová VeronikaGressová Veronika 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 09.64
49 165 Kátlovská SilviaKátlovská Silvia 06 06 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 09.82
50 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 PB 09.86
51 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.87
52 Kuráňová AlexandraKuráňová Alexandra 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 09.88
53 Kublová EliškaKublová Eliška 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.89
54 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.90
54 Martonová AdrianaMartonová Adriana 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 09.90
56 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 PB 09.93
57 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.19
58 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.27
59 Tichá LuciaTichá Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.29
60 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 10.43
61 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.48
62 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.53
63 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.68
64 Bunová LuciaBunová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.96
Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNF
Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.89
2 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.92
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.93
4 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.21
5 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 PB 09.38
6 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.65
7 17 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 09.71
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.41
2 170 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.41
3 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.42
4 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.67
5 186 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 09.68
6 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.69
7 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 10.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.45
2 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.03
3 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.10
4 169 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.15
5 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.38
6 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.17
2 Kubla ŠimonKubla Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 10.28
3 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.32
4 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.58
5 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 10.77
6 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.91
2 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.63
3 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 11.24
4 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.47
5 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 11.92
6 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rozložnik MatiasRozložnik Matias 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.42
2 Ľahký Tomᚼahký Tomáš 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.86
3 Bzdúch MarekBzdúch Marek 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.92
4 Škotta PeterŠkotta Peter 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 12.06
5 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.25
Pavelka PatrikPavelka Patrik 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 9.6.2021 - 16:50) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bachleda OskarBachleda Oskar 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.88
2 28 Podmanický AdamPodmanický Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.19
3 Truchlík TomášTruchlík Tomáš 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.33
4 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.89
5 Ivan TobiasIvan Tobias 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.56
6 Pisoň JakubPisoň Jakub 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 08.89
2 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 08.92
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.93
4 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.21
5 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 PB 09.38
6 32 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.41
6 170 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.41
8 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.42
8 Rozložnik MatiasRozložnik Matias 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.42
10 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.45
11 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.65
12 Schmidtmayer AndrejSchmidtmayer Andrej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.67
13 186 Barta HugoBarta Hugo 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 09.68
14 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.69
15 17 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 09.71
16 Ľahký Tomᚼahký Tomáš 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.86
17 Bachleda OskarBachleda Oskar 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.88
18 Pauko JakubPauko Jakub 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.91
19 Bzdúch MarekBzdúch Marek 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.92
20 Kleštinec TomášKleštinec Tomáš 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.03
21 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.10
22 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 10.13
23 169 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.15
24 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 10.17
25 28 Podmanický AdamPodmanický Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.19
26 Kubla ŠimonKubla Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 10.28
27 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.32
28 Truchlík TomášTruchlík Tomáš 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.33
29 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.38
30 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.41
31 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.58
32 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.63
33 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 10.77
34 Rončkevič LukášRončkevič Lukáš 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.89
35 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.91
36 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 11.24
37 Dinka SamuelDinka Samuel 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.47
38 Ivan TobiasIvan Tobias 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.56
39 Mach Michal MetodMach Michal Metod 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 11.92
40 Škotta PeterŠkotta Peter 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 12.06
41 Šuran PeterŠuran Peter 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.15
42 Kováčik EliášKováčik Eliáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.25
43 Pisoň JakubPisoň Jakub 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.76
Pavelka PatrikPavelka Patrik 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.02
2 24 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.04
3 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 09.15
4 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.27
5 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.40
6 Máleková HanaMáleková Hana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.59
7 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 09.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.53
2 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.64
3 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.90
4 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.00
5 22 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.01
6 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.05
7 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.70
2 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.06
3 Hajdin ValentínaHajdin Valentína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.68
4 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.73
5 Marková MiroslavaMarková Miroslava 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 PB 10.78
6 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.05
7 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 11.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.76
2 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.78
3 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.95
4 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 11.19
5 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 11.20
6 190 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 11.34
7 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.81
2 105 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.02
3 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 PB 11.06
4 Ballonova LauraBallonova Laura 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 11.31
5 Vančová NinaVančová Nina 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 11.48
6 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 8 PB 11.73
7 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 12.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.67
2 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.38
3 Chribikova IvanaChribikova Ivana 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.51
4 Sulek Stella A.Sulek Stella A. 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.17
5 Belošovičová AdelaBelošovičová Adela 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.03
Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Barátová EmaBarátová Ema 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.61
2 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.88
3 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.23
4 Višňovská TerezaVišňovská Tereza 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.50
5 Gašparíková SofiaGašparíková Sofia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.81
6 Horváthová LetíciaHorváthová Letícia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.52
Hantáková Nikola MiaHantáková Nikola Mia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 09.57
2 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 10.14
3 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 10.37
4 Slováková NelaSlováková Nela 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.52
5 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.23
6 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 11.47
7 Briešková TamaraBriešková Tamara 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (st, 9.6.2021 - 17:05) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hall VanessaHall Vanessa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.44
2 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.02
3 157 Bojnová DianaBojnová Diana 14 14 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 11.41
4 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.00
5 Tóthová HanaTóthová Hana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.22
6 Podmanická MiaPodmanická Mia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.52
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.02
2 24 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.04
3 Junekova JohanaJunekova Johana 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 09.15
4 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.27
5 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.40
6 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.53
7 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 09.57
8 Máleková HanaMáleková Hana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.59
9 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.61
10 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.64
11 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.67
12 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 09.70
13 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 09.79
14 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.88
15 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.90
16 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 PB 10.00
17 22 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.01
18 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.05
19 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 10.06
20 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 10.14
21 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 10.23
22 Kmeťová SophiaKmeťová Sophia 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 10.37
23 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 10.38
24 Hall VanessaHall Vanessa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.44
25 Višňovská TerezaVišňovská Tereza 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.50
26 Chribikova IvanaChribikova Ivana 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.51
27 Slováková NelaSlováková Nela 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.52
28 Hajdin ValentínaHajdin Valentína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.68
29 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.73
30 Radev NikitkaRadev Nikitka 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.76
31 Marková MiroslavaMarková Miroslava 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 PB 10.78
31 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.78
33 10 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.81
33 Gašparíková SofiaGašparíková Sofia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.81
35 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.85
36 Kresťanková EmaKresťanková Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.95
37 105 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.02
37 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.02
39 Hlaváčová ValentínaHlaváčová Valentína 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 11.05
40 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 PB 11.06
41 Kozova DominikaKozova Dominika 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 11.10
42 Javorská JuliaJavorská Julia 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 11.19
43 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 11.20
44 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.23
45 Ballonova LauraBallonova Laura 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 11.31
46 190 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 11.34
47 157 Bojnová DianaBojnová Diana 14 14 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 11.41
48 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 11.47
49 Vančová NinaVančová Nina 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 11.48
50 Horváthová LetíciaHorváthová Letícia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.52
51 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.58
52 Briešková TamaraBriešková Tamara 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.69
53 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 8 PB 11.73
54 Lantajová PaulaLantajová Paula 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.00
55 Sulek Stella A.Sulek Stella A. 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 12.17
56 Tóthová HanaTóthová Hana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.22
57 Podmanická MiaPodmanická Mia 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.52
58 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 12.69
59 Belošovičová AdelaBelošovičová Adela 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.03
Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Barátová EmaBarátová Ema 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNF
Hantáková Nikola MiaHantáková Nikola Mia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

150 m - Muži (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 19:35) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 16.96
2 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 17.63
3 Mižičko MatejMižičko Matej 84 84 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.17
4 Horváth TomášHorváth Tomáš 79 79 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.62
Celkom 4 pretekári

150 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 19:35) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.03
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 17.78
3 Horváth DávidHorváth Dávid 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 19.80
4 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 19.82
Celkom 4 pretekári

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 19:35) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 18.50
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 18.88
3 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.00
4 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 19.31
5 Varga JurajVarga Juraj 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 20.11
Celkom 5 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 19:10) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.58
2 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 18.58
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.97
4 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 20.72
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 19:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.44
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.64
3 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 22.45
4 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 23.37
Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 19:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.51
2 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 22.65
3 Csiaki NicolasCsiaki Nicolas 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 25.04
4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 25.95
Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 9.6.2021 - 19:10) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 19.32
2 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 21.12
3 Gombárik OndrejGombárik Ondrej 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 22.87
4 Rakický AlanRakický Alan 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.20
5 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 29.64
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 9.6.2021 - 19:10) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 19.45
2 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 21.56
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 22.49
Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 9.6.2021 - 19:10) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.72
2 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.31
3 Ivan SamuelIvan Samuel 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.53
Havlovič GregorHavlovič Gregor 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Jurkovič SamuelJurkovič Samuel 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.58
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 18.58
3 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 19.32
4 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 19.45
5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.97
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 20.72
7 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 21.12
8 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.44
9 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 21.56
10 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.64
11 29 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.72
12 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.31
13 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 22.45
14 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 22.49
15 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.51
16 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 22.65
17 Gombárik OndrejGombárik Ondrej 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 22.87
18 Janáč Oliver GregorJanáč Oliver Gregor 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 23.37
19 Csiaki NicolasCsiaki Nicolas 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 25.04
20 Rakický AlanRakický Alan 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.20
21 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 25.95
22 Ivan SamuelIvan Samuel 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.53
23 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 29.64
Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 DNS
Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Havlovič GregorHavlovič Gregor 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Jurkovič SamuelJurkovič Samuel 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 19:36) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 18.32
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 19.52
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 19.99
4 158 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 22.26
Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 9.6.2021 - 19:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.22
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 19:36) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.32
2 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 20.23
3 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.12
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.78
Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 19:36) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 20.21
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 20.43
3 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.88
4 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.39
5 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 24.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 19:36) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.53
2 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 21.10
3 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 PB 21.28
4 Bednarikova AdelaBednarikova Adela 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 24.49
Loskotová BarboraLoskotová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.32
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 20.21
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 20.23
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 20.43
5 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 20.53
6 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 21.10
7 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.12
8 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 PB 21.28
9 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.78
10 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.88
11 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 23.39
12 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 24.28
13 Bednarikova AdelaBednarikova Adela 05 05 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 24.49
Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Loskotová BarboraLoskotová Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 19.69
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 19.77
3 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 20.22
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.45
5 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 19.95
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 20.65
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.99
4 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.12
5 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 21.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 21.04
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.89
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 21.91
4 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.28
5 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.03
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 21.80
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.44
3 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 22.54
4 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 22.78
5 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 22.87
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.89
2 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.64
3 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 23.48
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 23.52
Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 22.43
2 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 22.57
3 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 23.04
4 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.56
Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 22.43
2 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 24.04
3 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 24.09
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 24.43
5 174 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 24.55
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 24.71
2 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.88
3 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.61
4 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 27.15
Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kublová EliškaKublová Eliška 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.42
2 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 25.76
3 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 26.79
Bunová LuciaBunová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 22.32
2 Kuráňová AlexandraKuráňová Alexandra 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 23.98
3 Martonová AdrianaMartonová Adriana 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 25.13
4 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.52
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čatlošová SáraČatlošová Sára 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 21.92
2 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 23.25
3 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.41
4 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.49
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (st, 9.6.2021 - 19:20) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombošová EdinaGombošová Edina 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.47
2 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.72
3 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 25.40
4 Tichá LuciaTichá Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.18
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 19.69
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 19.77
3 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 19.95
4 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 20.22
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.45
6 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 20.65
7 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.71
8 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.99
9 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 21.04
10 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.12
11 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 21.49
12 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 21.80
13 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.89
13 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.89
15 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 21.91
16 Čatlošová SáraČatlošová Sára 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 21.92
17 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.28
18 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 22.32
19 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 22.43
19 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 22.43
21 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.44
22 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 22.54
23 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 22.57
24 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.64
25 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 22.78
26 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 22.87
27 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 23.04
28 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 23.25
29 Gombošová EdinaGombošová Edina 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.47
30 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 23.48
31 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 23.52
32 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.56
33 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.72
34 Kuráňová AlexandraKuráňová Alexandra 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 23.98
35 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 24.04
36 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 24.09
37 Zátopková ŽofiaZátopková Žofia 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 24.41
38 Kublová EliškaKublová Eliška 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.42
39 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 24.43
40 174 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 24.55
41 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 24.71
42 Garajová EmaGarajová Ema 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.88
43 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.03
44 Martonová AdrianaMartonová Adriana 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 25.13
45 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 25.40
46 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.49
47 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.61
48 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 25.76
49 Tichá LuciaTichá Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.18
50 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 26.79
51 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 27.15
52 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.52
Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 DNS
Bunová LuciaBunová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 9.6.2021 - 18:40) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.87
2 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.40
3 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 6 PB 22.71
4 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 22.78