<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Bežecký míting ZsAZ

Nové Mesto n.V. (22. 5. 2021)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.07
2 58 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 1:54.61
3 10 Sasínek PatrikSasínek Patrik 97 97 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 1:54.64
4 54 Břečka FilipBřečka Filip 03 03 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 1:59.61
5 352 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.56
6 234 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:02.48
7 345 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:03.87
8 64 Špéra VáclavŠpéra Václav 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 2:05.10
9 33 Karafiát JanKarafiát Jan 99 99 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 2:05.11
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 349 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:01.95
2 344 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 2:02.24
3 347 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:02.66
4 343 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 PB 2:02.68
5 79 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 2:04.46
6 350 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:06.44
7 194 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:07.12
8 135 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:07.44
9 331 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:09.98
10 147 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:15.01
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 2:07.73
2 342 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:08.37
3 200 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:11.67
4 192 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:12.22
5 346 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:12.74
6 191 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:13.11
7 358 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:14.48
8 141 Pytela Tomáš PavelPytela Tomáš Pavel 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 2:14.64
9 356 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:16.54
10 201 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 2:17.53
Celkom 10 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 197 Gyebnár AttilaGyebnár Attila 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:09.97
2 148 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:15.77
3 340 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:19.07
4 354 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:19.16
5 341 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:19.99
6 355 Tlaskal DominikTlaskal Dominik 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:20.72
7 348 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:20.84
8 144 Pataki TobiášPataki Tobiáš 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 SB 2:21.73
143 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
232 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.07
2 58 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 1:54.61
3 10 Sasínek PatrikSasínek Patrik 97 97 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 1:54.64
4 54 Břečka FilipBřečka Filip 03 03 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 1:59.61
5 352 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.56
6 349 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:01.95
7 344 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 2:02.24
8 234 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:02.48
9 347 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:02.66
10 343 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 PB 2:02.68
11 345 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:03.87
12 79 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 2:04.46
13 64 Špéra VáclavŠpéra Václav 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 2:05.10
14 33 Karafiát JanKarafiát Jan 99 99 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 2:05.11
15 350 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:06.44
16 194 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:07.12
17 135 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:07.44
18 142 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 2:07.73
19 342 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:08.37
20 197 Gyebnár AttilaGyebnár Attila 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:09.97
21 331 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:09.98
22 200 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:11.67
23 192 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:12.22
24 346 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:12.74
25 191 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:13.11
26 358 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:14.48
27 141 Pytela Tomáš PavelPytela Tomáš Pavel 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 2:14.64
28 147 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:15.01
29 148 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:15.77
30 356 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:16.54
31 201 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 2:17.53
32 340 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:19.07
33 354 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:19.16
34 341 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:19.99
35 355 Tlaskal DominikTlaskal Dominik 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:20.72
36 348 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:20.84
37 144 Pataki TobiášPataki Tobiáš 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 SB 2:21.73
143 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
232 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 359 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:22.22
2 368 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:26.03
3 370 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:26.12
4 382 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:29.56
5 369 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:30.10
6 365 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:30.36
7 374 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:36.97
8 362 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:38.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 372 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:30.67
2 381 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:31.36
3 380 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:32.46
4 363 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:33.90
5 360 Herková TerezaHerková Tereza 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 2:34.96
6 371 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:35.37
7 379 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:36.75
8 377 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:41.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 361 Matějíčková JulieMatějíčková Julie 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 2:39.23
2 367 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 2:39.59
3 366 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 2:39.67
4 378 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:40.11
5 376 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 2:41.69
6 373 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 SB 2:41.85
7 364 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:48.23
8 375 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 2:53.68
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 359 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:22.22
2 368 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:26.03
3 370 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:26.12
4 382 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:29.56
5 369 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:30.10
6 365 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:30.36
7 372 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:30.67
8 381 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:31.36
9 380 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:32.46
10 363 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:33.90
11 360 Herková TerezaHerková Tereza 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 2:34.96
12 371 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:35.37
13 379 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:36.75
14 374 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:36.97
15 362 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:38.09
16 361 Matějíčková JulieMatějíčková Julie 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 2:39.23
17 367 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 2:39.59
18 366 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 2:39.67
19 378 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:40.11
20 377 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:41.05
21 376 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 2:41.69
22 373 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 SB 2:41.85
23 364 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:48.23
24 375 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 2:53.68