<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Bežecký míting ZsAZ

Nové Mesto n.V. (22. 5. 2021)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 14:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.18
2 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 07.19
3 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 07.55
4 Thirkettle AnthonyThirkettle Anthony 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 07.64
Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 7 DNS
Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 14:25) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.64
2 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 07.64
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.85
4 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.31
Kalman JakubKalman Jakub 96 96 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 4 DNS
Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 14:25) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 07.83
2 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 07.94
3 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 08.00
4 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.12
5 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.33
6 201 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 14:25) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.19
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.42
3 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.46
4 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.55
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.56
6 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.43
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.18
2 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 07.19
3 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 07.55
4 Thirkettle AnthonyThirkettle Anthony 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 07.64
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.64
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 07.64
7 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 07.83
8 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.85
9 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 07.94
10 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 08.00
11 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.12
12 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.19
13 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.31
14 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.33
15 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.42
16 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.46
17 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.55
18 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.56
19 201 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.79
20 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.43
Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 7 DNS
Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 2 DNS
Kalman JakubKalman Jakub 96 96 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 4 DNS
Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 3 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 14:35) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 SB 08.03
2 Nollová KristýnaNollová Kristýna 06 06 JAC BrnoJAC Brno 2 08.25
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.32
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.36
5 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.46
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.50
7 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 07 07 JAC BrnoJAC Brno 1 08.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 14:35) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 368 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.43
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.49
3 Poláčková NatáliePoláčková Natálie 06 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.55
4 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 08.58
5 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.64
6 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 08.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 14:35) official Vietor: -4.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 379 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.71
2 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.87
3 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.96
4 Krupicová KláraKrupicová Klára 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 09.06
5 366 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.12
6 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 14:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.82
2 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 08.83
3 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.05
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.17
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.19
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 22.5.2021 - 14:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.13
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.13
3 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.25
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.26
5 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.30
6 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 22.5.2021 - 14:35) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.77
2 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.20
3 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 09.22
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.26
5 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.80
6 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.92
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 SB 08.03
2 Nollová KristýnaNollová Kristýna 06 06 JAC BrnoJAC Brno 2 08.25
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.32
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.36
5 368 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.43
6 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.46
7 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.49
8 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.50
9 Poláčková NatáliePoláčková Natálie 06 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.55
10 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 08.58
11 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.64
12 379 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.71
13 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.77
14 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 08.81
15 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 08.82
16 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 08.83
17 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 07 07 JAC BrnoJAC Brno 1 08.85
18 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.87
19 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.96
20 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 09.05
21 Krupicová KláraKrupicová Klára 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 09.06
22 366 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 09.12
23 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.13
23 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.13
25 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.17
26 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.19
27 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.20
28 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 09.22
29 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.25
29 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.25
31 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.26
31 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.26
33 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.27
34 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.30
35 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.70
36 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.80
37 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.92

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 14:50) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.81
2 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 03 03 JAC BrnoJAC Brno 3 11.23
3 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.34
4 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.46
5 Kovář DavidKovář David 05 05 JAC BrnoJAC Brno 5 11.48
6 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71
Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 14:50) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.50
2 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.84
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.92
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.95
5 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.15
6 Žitný FilipŽitný Filip 04 04 JAC BrnoJAC Brno 4 12.27
Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 14:50) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.80
2 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.98
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.30
4 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 12.32
5 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.33
6 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.47
Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 14:50) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.87
2 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 11.98
3 Kupka Dave PatrikKupka Dave Patrik 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 11.99
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.20
5 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.33
6 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 12.53
Kalman JakubKalman Jakub 96 96 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 22.5.2021 - 14:50) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 12.20
2 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.67
3 142 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.71
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.84
5 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 PB 13.14
6 Rychlovský ZdeněkRychlovský Zdeněk 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 13.30
Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.81
2 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 03 03 JAC BrnoJAC Brno 3 11.23
3 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.34
4 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 11.46
5 Kovář DavidKovář David 05 05 JAC BrnoJAC Brno 5 11.48
6 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.50
7 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.71
8 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 11.80
9 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.84
10 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.87
11 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.92
12 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.95
13 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.98
13 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 11.98
15 Kupka Dave PatrikKupka Dave Patrik 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 11.99
16 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.15
17 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.20
17 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 12.20
19 Žitný FilipŽitný Filip 04 04 JAC BrnoJAC Brno 4 12.27
20 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.30
21 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 12.32
22 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.33
22 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 12.33
24 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.47
25 Hruška TomášHruška Tomáš 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 12.53
26 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.67
27 142 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.71
28 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.84
29 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 PB 13.14
30 Rychlovský ZdeněkRychlovský Zdeněk 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 13.30
Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 7 DNS
Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 7 DNS
Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 5 DNS
Kalman JakubKalman Jakub 96 96 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 3 DNS
Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 15:05) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.32
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.72
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 13.14
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.16
5 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.26
6 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 13.62
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 15:05) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.50
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.53
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.65
4 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 13.70
5 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.99
6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.79
7 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.22
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 15:05) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 13.51
2 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 13.82
3 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.87
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.93
5 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.51
6 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.57
7 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 15:05) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slavíčková TerezaSlavíčková Tereza 04 04 JAC BrnoJAC Brno 3 13.24
2 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.28
3 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.37
4 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.18
5 Brndiarová PetraBrndiarová Petra 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.43
6 376 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 15.66
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.09
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.32
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.72
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 13.14
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.16
5 Slavíčková TerezaSlavíčková Tereza 04 04 JAC BrnoJAC Brno 3 13.24
6 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.26
7 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.50
8 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 13.51
9 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.53
10 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 13.62
11 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.65
12 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 13.69
13 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 13.70
14 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 13.82
15 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.87
16 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.93
17 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 13.99
18 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.28
19 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.37
20 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.51
21 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.57
22 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 14.63
23 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 14.79
24 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.18
25 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 15.22
26 Brndiarová PetraBrndiarová Petra 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 15.43
27 376 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 15.66
28 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16.09

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 15:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 16.86
2 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 16.92
3 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 17.06
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 17.35
5 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 17.98
Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 15:20) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 17.53
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 17.80
Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 6 DNS
Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 3 DNS
Kalman JakubKalman Jakub 96 96 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 2 DNS
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 15:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 17.63
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 18.49
3 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 18.70
4 Krejčiřík MartinKrejčiřík Martin 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 18.72
5 Thirkettle AnthonyThirkettle Anthony 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 18.81
6 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 18.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 15:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 18.78
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 18.96
3 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 19.08
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.59
5 143 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 19.65
6 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 19.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 22.5.2021 - 15:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 19.03
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 19.41
3 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 19.55
4 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 19.78
5 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 19.98
6 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 20.61
7 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 22.5.2021 - 15:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 19.01
2 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 19.51
3 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.06
4 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.71
5 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.21
Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 16.86
2 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 16.92
3 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 17.06
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 17.35
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 17.53
6 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 17.63
7 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 17.80
8 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 17.98
9 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 18.49
10 Pollák MichalPollák Michal 04 04 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 18.70
11 Krejčiřík MartinKrejčiřík Martin 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 18.72
12 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 18.78
13 Thirkettle AnthonyThirkettle Anthony 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 18.81
14 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 18.96
14 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 18.96
16 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 19.01
17 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 19.03
18 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 19.08
19 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 19.41
20 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 19.51
21 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 19.55
22 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.59
23 143 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 19.65
24 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 19.78
25 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 19.84
26 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 19.98
27 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.06
28 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 20.61
29 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 20.71
30 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.23
31 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.21
Šenk JakubŠenk Jakub 02 02 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 2 DNS
Adámek JakubAdámek Jakub 93 93 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 6 DNS
Vyhňák MikulášVyhňák Mikuláš 01 01 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 3 DNS
Kalman JakubKalman Jakub 96 96 CZECH REPUBLICCZECH REPUBLIC 2 DNS
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 18.73
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 18.74
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.42
4 Nollová KristýnaNollová Kristýna 06 06 JAC BrnoJAC Brno 6 19.71
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 19.74
6 Poláčková NatáliePoláčková Natálie 06 06 JAC BrnoJAC Brno 7 19.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 20.08
2 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 20.49
3 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.78
4 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.99
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.30
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 20.35
2 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.46
3 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 21.17
4 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 21.35
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 21.67
6 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 07 07 JAC BrnoJAC Brno 4 21.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.10
2 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.78
3 Krupicová KláraKrupicová Klára 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 21.88
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.89
5 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.27
6 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 23.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.18
2 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 22.26
3 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 22.44
4 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.24
5 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.34
6 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 22.73
2 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 22.94
3 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.20
4 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.34
5 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.47
6 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 25.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.12
2 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 22.77
3 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.15
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.52
5 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (so, 22.5.2021 - 15:40) official Vietor: -3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.44
2 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.64
3 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 23.85
4 367 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 24.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 18.73
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 18.74
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.42
4 Nollová KristýnaNollová Kristýna 06 06 JAC BrnoJAC Brno 6 19.71
5 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 19.74
6 Poláčková NatáliePoláčková Natálie 06 06 JAC BrnoJAC Brno 7 19.94
7 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 20.08
8 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 20.35
9 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.46
10 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 20.49
11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.78
12 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 20.99
13 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.10
14 Holomčíková AdélaHolomčíková Adéla 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 21.17
15 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 21.18
16 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.30
17 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.31
18 Svozilová VeronikaSvozilová Veronika 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 21.35
19 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 21.67
20 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 21.78
21 Gottvaldová KateřinaGottvaldová Kateřina 07 07 JAC BrnoJAC Brno 4 21.79
22 Krupicová KláraKrupicová Klára 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 21.88
23 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.89
24 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 22.12
25 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 22.26
26 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.27
27 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 22.44
28 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 22.73
29 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 22.77
30 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 22.94
31 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 23.05
32 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.20
33 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.24
34 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.34
34 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.34
36 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.44
37 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.46
38 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.64
39 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 23.85
40 367 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 24.00
41 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.15
42 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.47
43 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 24.52
44 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 24.58
45 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 25.71

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 16:00) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 21.82
2 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 03 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.58
3 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 22.65
4 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.29
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 16:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.62
2 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.71
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.72
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.15
5 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.75
6 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovář DavidKovář David 05 05 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 23.16
2 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.40
3 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 24.30
4 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 24.66
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.76
6 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 24.87
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 16:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kupka Dave PatrikKupka Dave Patrik 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 SB 23.85
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.45
3 Rychlovský ZdeněkRychlovský Zdeněk 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 26.33
4 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.57
5 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.64
6 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 27.71
7 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.44
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 21.82
2 Ondráček Jan VáclavOndráček Jan Václav 03 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.58
3 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 22.65
4 Kovář DavidKovář David 05 05 JAC BrnoJAC Brno 4 SB 23.16
5 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.29
6 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.40
7 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.62
8 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.71
9 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.72
10 Kupka Dave PatrikKupka Dave Patrik 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 SB 23.85
11 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 24.15
12 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 24.30
13 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 24.66
14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.75
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 24.76
16 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 24.87
17 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 24.94
18 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.45
19 Rychlovský ZdeněkRychlovský Zdeněk 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 26.33
20 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 26.57
21 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 26.64
22 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 27.71
23 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.44
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 16:10) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.92
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.64
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.57
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.40
6 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 27.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 16:10) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 27.04
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.39
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.81
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 27.85
5 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 28.99
6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 29.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 16:10) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 27.80
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.19
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 28.27
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.86
5 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 16:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 29.22
2 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 29.49
3 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11
4 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.73
5 Brndiarová PetraBrndiarová Petra 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.84
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.92
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.64
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.28
4 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.57
5 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 27.04
6 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.39
7 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.40
8 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 27.80
9 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.81
10 Mašková KateřinaMašková Kateřina 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 27.84
11 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 27.85
12 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 28.19
13 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 28.27
14 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 28.86
15 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 28.99
16 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 29.22
17 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 29.49
18 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 29.95
19 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11
20 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 30.73
21 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 31.07
22 Brndiarová PetraBrndiarová Petra 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.84

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 34.58
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 34.93
3 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 35.33
4 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 35.88
5 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 36.70
6 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.95
7 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 41.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 35.35
2 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 36.02
3 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 36.71
4 351 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 36.83
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 37.09
6 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.96
7 58 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 37.18
2 Krejčiřík MartinKrejčiřík Martin 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 39.50
3 234 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 PB 39.72
4 200 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 40.67
5 349 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 40.82
6 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 42.25
331 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 39.68
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 39.99
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 41.14
4 358 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 41.87
5 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 42.40
6 356 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 43.22
7 354 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 45.78
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 22.5.2021 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 42.34
2 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 44.72
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 45.16
4 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 47.08
5 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 48.06
6 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 52.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 34.58
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 34.93
3 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 35.33
4 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 35.35
5 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 35.88
6 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 36.02
7 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 36.70
8 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 36.71
9 351 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 36.83
10 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.95
11 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 37.09
12 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 37.18
13 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.96
14 Krejčiřík MartinKrejčiřík Martin 06 06 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 2 SB 39.50
15 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 39.68
16 234 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 PB 39.72
17 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 39.99
18 200 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 40.67
19 349 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 40.82
20 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 41.05
21 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 41.14
22 358 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 41.87
23 58 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 41.97
24 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 42.25
25 148 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 42.34
26 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 42.40
27 356 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 43.22
28 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 44.72
29 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 45.16
30 354 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 45.78
31 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 47.08
32 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 48.06
33 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 52.50
331 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS

300 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 40.11
2 359 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 41.77
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.24
4 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 42.27
5 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 45.07
6 382 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 48.16
Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 43.41
2 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 43.58
3 369 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 46.23
4 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 46.47
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 48.06
381 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 45.22
2 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 45.46
3 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 46.69
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 47.74
5 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 47.77
6 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.31
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 46.17
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 46.37
3 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 46.78
4 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 49.34
5 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 49.77
6 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.23
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 40.11
2 359 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 41.77
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 42.24
4 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 42.27
5 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 43.41
6 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 43.58
7 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 45.07
8 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 45.22
9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 45.46
10 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 46.17
11 369 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 46.23
12 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 46.37
13 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 46.47
14 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 46.69
15 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 46.78
16 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 47.74
17 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 47.77
18 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 48.06
19 382 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 48.16
20 Křížová IzabelaKřížová Izabela 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 49.34
21 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 49.77
22 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.31
23 Jančeková NatáliaJančeková Natália 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 53.23
Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
381 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.48
2 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 0:50.68
3 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 0:52.06
4 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 0:54.66
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:57.55
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:54.96
2 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:56.36
3 79 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 0:57.08
4 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:58.59
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 0:49.48
2 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 PB 0:50.68
3 Tříska DavidTříska David 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 0:52.06
4 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 0:54.66
5 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:54.96
6 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:56.36
7 79 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 0:57.08
8 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:57.55
9 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:58.59

400 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 22.5.2021 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.98
2 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:04.66
3 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:04.88
4 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 1:07.01
5 Kordulíková EmmaKordulíková Emma 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 1:10.23
Celkom 5 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.07
2 58 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 1:54.61
3 10 Sasínek PatrikSasínek Patrik 97 97 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 1:54.64
4 54 Břečka FilipBřečka Filip 03 03 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 1:59.61
5 352 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.56
6 234 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:02.48
7 345 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:03.87
8 64 Špéra VáclavŠpéra Václav 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 2:05.10
9 33 Karafiát JanKarafiát Jan 99 99 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 2:05.11
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 349 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:01.95
2 344 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 2:02.24
3 347 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:02.66
4 343 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 PB 2:02.68
5 79 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 2:04.46
6 350 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:06.44
7 194 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:07.12
8 135 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:07.44
9 331 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:09.98
10 147 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:15.01
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 142 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 2:07.73
2 342 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:08.37
3 200 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:11.67
4 192 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:12.22
5 346 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:12.74
6 191 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:13.11
7 358 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:14.48
8 141 Pytela Tomáš PavelPytela Tomáš Pavel 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 2:14.64
9 356 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:16.54
10 201 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 2:17.53
Celkom 10 pretekárov
Beh 04 (so, 22.5.2021 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 197 Gyebnár AttilaGyebnár Attila 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:09.97
2 148 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:15.77
3 340 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:19.07
4 354 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:19.16
5 341 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:19.99
6 355 Tlaskal DominikTlaskal Dominik 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:20.72
7 348 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:20.84
8 144 Pataki TobiášPataki Tobiáš 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 SB 2:21.73
143 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
232 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNS
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.07
2 58 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 1:54.61
3 10 Sasínek PatrikSasínek Patrik 97 97 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 1:54.64
4 54 Břečka FilipBřečka Filip 03 03 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 1:59.61
5 352 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:00.56
6 349 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:01.95
7 344 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 2:02.24
8 234 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:02.48
9 347 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:02.66
10 343 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 3 PB 2:02.68
11 345 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:03.87
12 79 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 2:04.46
13 64 Špéra VáclavŠpéra Václav 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 7 2:05.10
14 33 Karafiát JanKarafiát Jan 99 99 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 2:05.11
15 350 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 2:06.44
16 194 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:07.12
17 135 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:07.44
18 142 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 2:07.73
19 342 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:08.37
20 197 Gyebnár AttilaGyebnár Attila 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:09.97
21 331 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:09.98
22 200 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:11.67
23 192 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 2:12.22
24 346 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:12.74
25 191 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:13.11
26 358 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 2:14.48
27 141 Pytela Tomáš PavelPytela Tomáš Pavel 04 04 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 4 2:14.64
28 147 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 2:15.01
29 148 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:15.77
30 356 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:16.54
31 201 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 PB 2:17.53
32 340 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:19.07
33 354 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:19.16
34 341 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:19.99
35 355 Tlaskal DominikTlaskal Dominik 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:20.72
36 348 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 2:20.84
37 144 Pataki TobiášPataki Tobiáš 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 6 SB 2:21.73
143 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
232 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 22.5.2021 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 359 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:22.22
2 368 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:26.03
3 370 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:26.12
4 382 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:29.56
5 369 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:30.10
6 365 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:30.36
7 374 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:36.97
8 362 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:38.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 22.5.2021 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 372 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:30.67
2 381 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:31.36
3 380 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:32.46
4 363 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:33.90
5 360 Herková TerezaHerková Tereza 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 2:34.96
6 371 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:35.37
7 379 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:36.75
8 377 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:41.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 22.5.2021 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 361 Matějíčková JulieMatějíčková Julie 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 2:39.23
2 367 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 2:39.59
3 366 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 2:39.67
4 378 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:40.11
5 376 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 2:41.69
6 373 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 SB 2:41.85
7 364 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 2:48.23
8 375 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 2:53.68
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 359 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:22.22
2 368 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:26.03
3 370 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:26.12
4 382 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:29.56
5 369 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 2:30.10
6 365 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:30.36
7 372 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 2:30.67
8 381 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 2:31.36
9 380 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:32.46
10 363 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 PB 2:33.90
11 360 Herková TerezaHerková Tereza 05 05 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 5 SB 2:34.96
12 371 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 2:35.37
13 379 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 2:36.75
14 374 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 2:36.97
15 362 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:38.09
16 361 Matějíčková JulieMatějíčková Julie 07 07 Atletický klub HodonínAtletický klub Hodonín 3 SB 2:39.23
17 367 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 2:39.59
18 366 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 2:39.67
19 378 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:40.11
20 377 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:41.05
21 376 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 2:41.69
22 373 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 SB 2:41.85
23 364 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.