<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Bratislava (11. 9. 2021)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

Mladší žiaci 1A (so, 11.9.2021 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.31 0.184 679.00
2 89 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.32 0.159 677.00
3 17 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.52 0.174 635.00
4 1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.61 0.171 617.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 1B (so, 11.9.2021 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.01 0.202 539.00
2 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 10.05 0.397 532.00
3 90 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.90 0.235 384.00
4 49 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 11.25 0.181 330.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 1C (so, 11.9.2021 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.69 0.572 418.00
2 18 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.96 0.318 374.00
3 47 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 11.08 0.281 355.00
4 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.25 0.201 330.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 2A (so, 11.9.2021 - 10:15) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.58 0.551 437.00
2 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.24 0.267 331.00
3 29 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.40 0.380 308.00
4 68 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.42 0.239 305.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 2B (so, 11.9.2021 - 10:15) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 10.93 0.183 379.00
2 84 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 11.65 0.189 273.00
3 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.71 0.574 264.00
4 20 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 11.95 0.345 233.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 2C (so, 11.9.2021 - 10:15) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.65 0.223 425.00
2 26 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 11.06 0.181 359.00
3 63 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.34 0.155 186.00
4 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 13.45 0.169 81.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 3A (so, 11.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 10.90 0.172 384.00
2 42 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.36 0.433 313.00
3 65 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 12.18 0.532 205.00
4 66 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.53 0.187 165.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 3B (so, 11.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 10.57 0.292 438.00
2 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.30 0.518 191.00
3 98 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.74 0.613 144.00
4 87 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 13.38 0.474 86.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 3C (so, 11.9.2021 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.75 0.194 408.00
2 82 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.25 0.569 197.00
3 67 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.94 0.558 124.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (so, 11.9.2021 - 10:30) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.52 0.144 804.00
2 25 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.96 0.139 720.00
3 23 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 10.32 0.243 653.00
4 38 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.57 0.338 609.00
Celkom 4 pretekári
Beh 1B (so, 11.9.2021 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 93 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.27 0.203 662.00
2 21 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 10.62 0.384 601.00
3 11 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.73 0.268 582.00
4 85 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.80 0.239 570.00
Celkom 4 pretekári
Beh 1C (so, 11.9.2021 - 10:30) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.33 0.394 652.00
2 95 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.42 0.237 636.00
3 22 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 10.62 0.148 601.00
4 28 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.88 0.344 556.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2A (so, 11.9.2021 - 10:45) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.77 0.223 575.00
2 62 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.85 0.339 561.00
3 43 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 11.49 0.181 459.00
4 7 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.53 0.594 453.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2B (so, 11.9.2021 - 10:45) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 10.97 0.382 541.00
2 54 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.05 0.325 528.00
3 53 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.39 0.200 331.00
27 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNF 0.364
Celkom 4 pretekári
Beh 2C (so, 11.9.2021 - 10:45) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.37 0.513 333.00
2 51 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 12.45 0.192 323.00
3 74 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.62 0.155 36.00
81 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 3A (so, 11.9.2021 - 11:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.55 0.192 613.00
2 69 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.86 0.266 404.00
3 37 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.92 0.280 395.00
4 34 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.03 0.233 380.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3B (so, 11.9.2021 - 11:15) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.62 0.348 439.00
2 40 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.64 0.551 298.00
3 72 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.84 0.179 274.00
4 15 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.07 0.188 144.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3C (so, 11.9.2021 - 11:15) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 45 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.20 0.151 356.00
2 33 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.68 0.338 293.00
3 61 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 13.26 0.199 225.00
4 83 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.59 0.489 190.00
Celkom 4 pretekári
Beh 4A (so, 11.9.2021 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.86 0.207 404.00
2 8 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.93 0.446 394.00
3 77 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.92 0.596 264.00
79 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNF 0.245
Celkom 4 pretekári
Beh 4B (so, 11.9.2021 - 11:30) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.61 0.163 302.00
2 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 12.65 0.320 297.00
3 75 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.86 0.360 271.00
4 76 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.24 0.364 227.00
Celkom 4 pretekári
Beh 4C (so, 11.9.2021 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.65 0.211 435.00
2 96 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.01 0.212 382.00
3 55 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.59 0.313 305.00
4 73 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.11 0.472 242.00
Celkom 4 pretekári
Beh 5A (so, 11.9.2021 - 11:45) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.34 0.342 337.00
2 30 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.63 0.241 300.00
3 70 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 13.09 0.274 244.00
4 6 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.16 0.354 136.00
Celkom 4 pretekári
Beh 5B (so, 11.9.2021 - 11:45) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.64 0.225 298.00
2 12 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 13.02 0.398 252.00
3 48 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 13.36 0.462 214.00
4 10 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.56 0.335 103.00
Celkom 4 pretekári
Beh 5C (so, 11.9.2021 - 11:45) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Domanická MichaelaDomanická Michaela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.67 0.183 295.00
2 97 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.57 0.325 192.00
3 36 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.57 0.225 102.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09.52 0.144 804.00
2 25 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.96 0.139 720.00
3 93 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.27 0.203 662.00
4 23 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 10.32 0.243 653.00
5 14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.33 0.394 652.00
6 95 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.42 0.237 636.00
7 57 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.55 0.192 613.00
8 38 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.57 0.338 609.00
9 21 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 10.62 0.384 601.00
9 22 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 10.62 0.148 601.00
11 11 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 10.73 0.268 582.00
12 92 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.77 0.223 575.00
13 85 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.80 0.239 570.00
14 62 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.85 0.339 561.00
15 28 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.88 0.344 556.00
16 39 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 10.97 0.382 541.00
17 54 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.05 0.325 528.00
18 43 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 11.49 0.181 459.00
19 7 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.53 0.594 453.00
20 35 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.62 0.348 439.00
21 94 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.65 0.211 435.00
22 69 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.86 0.266 404.00
22 56 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.86 0.207 404.00
24 37 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.92 0.280 395.00
25 8 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.93 0.446 394.00
26 96 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.01 0.212 382.00
27 34 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.03 0.233 380.00
28 45 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 12.20 0.151 356.00
29 13 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.34 0.342 337.00
30 9 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 12.37 0.513 333.00
31 53 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.39 0.200 331.00
32 51 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 12.45 0.192 323.00
33 55 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.59 0.313 305.00
34 32 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.61 0.163 302.00
35 30 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 12.63 0.241 300.00
36 40 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.64 0.551 298.00
36 31 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.64 0.225 298.00
38 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 12.65 0.320 297.00
39 71 Domanická MichaelaDomanická Michaela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.67 0.183 295.00
40 33 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.68 0.338 293.00
41 72 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.84 0.179 274.00
42 75 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.86 0.360 271.00
43 77 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.92 0.596 264.00
44 12 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 13.02 0.398 252.00
45 70 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 13.09 0.274 244.00
46 73 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.11 0.472 242.00
47 76 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 13.24 0.364 227.00
48 61 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 13.26 0.199 225.00
49 48 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 13.36 0.462 214.00
50 97 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.57 0.325 192.00
51 83 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.59 0.489 190.00
52 15 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.07 0.188 144.00
53 6 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.16 0.354 136.00
54 10 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.56 0.335 103.00
55 36 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.57 0.225 102.00
56 74 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 15.62 0.155 36.00
27 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNF 0.364
81 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 DNS
79 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 DNF 0.245