<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok

Bratislava (11. 9. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1A (so, 11.9.2021 - 12:10) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 07.82 0.171 613.00
2 17 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 07.91 0.108 586.00
3 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.03 0.150 551.00
4 49 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.24 0.136 492.00
Celkom 4 pretekári
Beh 1B (so, 11.9.2021 - 12:10) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.27 0.418 484.00
2 60 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.35 0.234 462.00
3 1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.55 0.144 411.00
4 47 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.00 0.267 304.00
Celkom 4 pretekári
Beh 1C (so, 11.9.2021 - 12:10) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.75 0.175 362.00
2 90 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.77 0.179 357.00
3 18 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.83 0.284 343.00
4 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.85 0.169 338.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2A (so, 11.9.2021 - 12:20) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.06 0.123 542.00
2 91 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.36 0.159 460.00
3 26 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.53 0.173 416.00
4 20 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.75 0.152 362.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2B (so, 11.9.2021 - 12:20) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.93 0.483 320.00
2 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.98 0.342 309.00
3 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.12 0.152 278.00
4 84 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.31 0.180 239.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2C (so, 11.9.2021 - 12:20) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.94 0.157 318.00
2 50 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.96 0.184 313.00
3 68 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.30 0.236 241.00
4 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.89 0.570 137.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3A (so, 11.9.2021 - 12:40) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.65 0.166 386.00
2 88 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.93 0.212 320.00
3 67 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.99 0.181 306.00
4 42 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.18 0.220 266.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3B (so, 11.9.2021 - 12:40) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.40 0.408 222.00
2 66 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.54 0.306 196.00
3 87 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.65 0.202 176.00
4 82 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.68 0.196 171.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3C (so, 11.9.2021 - 12:40) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.64 0.176 388.00
2 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.19 0.306 264.00
3 65 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.82 0.555 148.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 07.82 0.171 613.00
2 17 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 07.91 0.108 586.00
3 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 08.03 0.150 551.00
4 58 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.06 0.123 542.00
5 49 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.24 0.136 492.00
6 24 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.27 0.418 484.00
7 60 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.35 0.234 462.00
8 91 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.36 0.159 460.00
9 26 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 08.53 0.173 416.00
10 1 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.55 0.144 411.00
11 59 Róka NoelRóka Noel 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.64 0.176 388.00
12 80 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.65 0.166 386.00
13 52 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.75 0.175 362.00
13 20 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.75 0.152 362.00
15 90 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.77 0.179 357.00
16 18 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 08.83 0.284 343.00
17 2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.85 0.169 338.00
18 29 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.93 0.483 320.00
18 88 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.93 0.212 320.00
20 63 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.94 0.157 318.00
21 50 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 08.96 0.184 313.00
22 3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.98 0.342 309.00
23 67 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.99 0.181 306.00
24 47 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.00 0.267 304.00
25 41 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.12 0.152 278.00
26 42 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.18 0.220 266.00
27 86 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.19 0.306 264.00
28 68 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.30 0.236 241.00
29 84 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.31 0.180 239.00
30 98 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.40 0.408 222.00
31 66 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.54 0.306 196.00
32 87 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.65 0.202 176.00
33 82 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.68 0.196 171.00
34 65 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.82 0.555 148.00
35 4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.89 0.570 137.00

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1A (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.25 0.162 773.00
2 25 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.38 0.160 735.00
3 22 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.59 0.166 676.00
4 38 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.60 0.301 673.00
Celkom 4 pretekári
Beh 1B (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 08.32 0.194 752.00
2 93 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.48 0.325 706.00
3 95 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.56 0.147 684.00
4 28 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.10 0.264 541.00
Celkom 4 pretekári
Beh 1C (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 08.65 0.200 659.00
2 14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.66 0.359 656.00
3 85 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.85 0.215 605.00
4 11 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.05 0.175 553.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2A (so, 11.9.2021 - 12:30) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.62 0.175 667.00
2 53 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.65 0.202 659.00
3 43 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.81 0.223 616.00
27 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 2B (so, 11.9.2021 - 12:30) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.75 0.246 632.00
2 54 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.85 0.147 605.00
3 51 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.04 0.393 556.00
4 9 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.27 0.215 499.00
Celkom 4 pretekári
Beh 2C (so, 11.9.2021 - 12:30) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.76 0.365 629.00
2 92 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.89 0.206 595.00
3 39 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 09.08 0.204 546.00
Celkom 3 pretekári
Beh 3A (so, 11.9.2021 - 13:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.34 0.379 747.00
2 40 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.61 0.203 670.00
3 69 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.09 0.363 543.00
4 37 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33 0.369 484.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3B (so, 11.9.2021 - 13:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.06 0.307 551.00
2 45 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.18 0.313 521.00
3 34 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.26 0.213 501.00
4 33 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.54 0.358 435.00
Celkom 4 pretekári
Beh 3C (so, 11.9.2021 - 13:00) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.51 0.381 442.00
2 83 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.62 0.343 417.00
3 72 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.78 0.386 382.00
4 61 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.92 0.476 353.00
Celkom 4 pretekári
Beh 4A (so, 11.9.2021 - 13:15) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.72 0.232 640.00
2 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.86 0.163 603.00
3 96 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.99 0.556 569.00
79 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 4B (so, 11.9.2021 - 13:15) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.03 0.609 558.00
2 32 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.35 0.172 480.00
3 55 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.35 0.519 480.00
4 56 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.39 0.211 470.00
Celkom 4 pretekári
Beh 4C (so, 11.9.2021 - 13:15) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.22 0.440 511.00
2 75 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.45 0.323 456.00
3 8 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.58 0.417 426.00
4 76 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.64 0.285 413.00
Celkom 4 pretekári
Beh 5A (so, 11.9.2021 - 13:30) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Domanická MichaelaDomanická Michaela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 08.89 0.213 595.00
2 12 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.99 0.504 569.00
3 13 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.39 0.163 470.00
4 97 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.50 0.226 444.00
Celkom 4 pretekári
Beh 5B (so, 11.9.2021 - 13:30) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 09.30 0.373 492.00
2 31 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.53 0.406 438.00
3 30 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.78 0.399 382.00
4 6 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41 0.390 258.00
Celkom 4 pretekári
Beh 5C (so, 11.9.2021 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.48 0.275 449.00
2 36 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57 0.215 229.00
3 10 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.28 0.515 122.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.25 0.162 773.00
2 23 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 08.32 0.194 752.00
3 57 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.34 0.379 747.00
4 25 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.38 0.160 735.00
5 93 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.48 0.325 706.00
6 95 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.56 0.147 684.00
7 22 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.59 0.166 676.00
8 38 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.60 0.301 673.00
9 40 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.61 0.203 670.00
10 74 Košútová LuciaKošútová Lucia 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 08.62 0.175 667.00
11 21 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 08.65 0.200 659.00
11 53 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.65 0.202 659.00
13 14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.66 0.359 656.00
14 94 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 08.72 0.232 640.00
15 7 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.75 0.246 632.00
16 62 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.76 0.365 629.00
17 43 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.81 0.223 616.00
18 85 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.85 0.215 605.00
18 54 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.85 0.147 605.00
20 46 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 08.86 0.163 603.00
21 92 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.89 0.206 595.00
21 71 Domanická MichaelaDomanická Michaela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 08.89 0.213 595.00
23 96 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 08.99 0.556 569.00
23 12 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.99 0.504 569.00
25 77 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 09.03 0.609 558.00
26 51 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.04 0.393 556.00
27 11 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.05 0.175 553.00
28 35 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.06 0.307 551.00
29 39 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 09.08 0.204 546.00
30 69 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.09 0.363 543.00
31 28 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.10 0.264 541.00
32 45 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.18 0.313 521.00
33 73 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.22 0.440 511.00
34 34 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.26 0.213 501.00
35 9 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.27 0.215 499.00
36 48 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 09.30 0.373 492.00
37 37 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.33 0.369 484.00
38 32 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.35 0.172 480.00
38 55 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.35 0.519 480.00
40 56 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.39 0.211 470.00
40 13 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 09.39 0.163 470.00
42 75 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.45 0.323 456.00
43 70 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.48 0.275 449.00
44 97 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.50 0.226 444.00
45 15 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.51 0.381 442.00
46 31 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.53 0.406 438.00
47 33 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.54 0.358 435.00
48 8 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09.58 0.417 426.00
49 83 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.62 0.343 417.00
50 76 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 09.64 0.285 413.00
51 72 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.78 0.386 382.00
51 30 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.78 0.399 382.00
53 61 Bukovská LauraBukovská Laura 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.92 0.476 353.00
54 6 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41 0.390 258.00
55 36 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.57 0.215 229.00
56 10 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.28 0.515 122.00
27 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
79 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 DNS