<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (26. - 27. 6. 2021)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.6.2021 - 15:45) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.52 Q 0.166
2 220 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.88 q 0.172
3 85 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11.01 0.150
4 156 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.12 0.196
5 135 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.15 0.159
6 65 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 11.19 0.198
7 28 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 11.50 0.305
8 221 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.70 0.169
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.6.2021 - 15:45) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.73 Q 0.176
2 258 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.85 q 0.150
3 140 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.17 0.151
4 302 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.32 0.235
5 72 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 11.35 0.183
6 118 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 11.49 0.179
7 63 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.72 0.531
8 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.93 0.160
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 26.6.2021 - 15:45) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.72 Q 0.115
2 17 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.95 0.178
3 139 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.95 0.137
4 13 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08 0.164
5 195 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.20 0.151
6 230 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.42 0.175
7 66 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.77 0.188
16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS 0.175
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy 17 - 10.944 139 - 10.946
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 26.6.2021 - 15:45) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.75 Q 0.137
2 91 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.91 q 0.115
3 64 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.94 q 0.178
4 225 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.15 0.151
5 159 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.33 0.164
6 45 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.40 0.175
7 119 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.75 0.175
8 181 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11.90 0.188
Poznámky:
Postup: Víťaz + 4 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.52 Q 0.166
2 228 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.72 Q 0.115
3 219 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 10.73 Q 0.176
4 134 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.75 Q 0.137
5 258 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 10.85 q 0.150
6 220 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.88 q 0.172
7 91 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.91 q 0.115
8 64 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.94 q 0.178
9 17 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.95 0.178
9 139 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.95 0.137
11 85 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11.01 0.150
12 13 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.08 0.164
13 156 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.12 0.196
14 135 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.15 0.159
14 225 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.15 0.151
16 140 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.17 0.151
17 65 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 11.19 0.198
18 195 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.20 0.151
19 302 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 11.32 0.235
20 159 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.33 0.164
21 72 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 11.35 0.183
22 45 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.40 0.175
23 230 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.42 0.175
24 118 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 PB 11.49 0.179
25 28 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 PB 11.50 0.305
26 221 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.70 0.169
27 63 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.72 0.531
28 119 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.75 0.175
29 66 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.77 0.188
30 181 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11.90 0.188
31 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.93 0.160
16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS 0.175

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.6.2021 - 15:20) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.53 0.171
2 228 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.79 0.154
3 219 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.80 0.168
4 258 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 10.82 0.170
5 220 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.98 0.188
6 134 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.98 0.156
7 91 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.08 0.129
8 64 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.19 0.151
Poznámky:
220 - 10.971 134 - 10.972
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 26.6.2021 - 15:30) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.51 Q 0.184
2 144 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.21 Q 0.181
3 114 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.23 q 0.165
4 51 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.54 0.164
5 196 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.73 0.176
6 248 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.05 0.169
7 276 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.09 0.266
Poznámky:
Postup: Prvé dve + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 26.6.2021 - 15:30) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.59 Q 0.210
2 197 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 12.00 Q 0.177
3 262 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.33 q 0.198
4 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.41 0.186
5 110 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.59 0.283
6 57 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.91 0.230
Poznámky:
Postup: Prvé dve + 2 časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 26.6.2021 - 15:30) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.92 Q 0.163
2 115 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.92 Q 0.139
3 260 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.60 0.175
4 272 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.75 0.215
5 143 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.89 0.339
6 198 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.91 0.418
7 253 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.10 0.306
Poznámky:
Postup: Prvé dve + 2 časy 168 - 11.913 115 - 11.916
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.51 Q 0.184
2 164 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.59 Q 0.210
3 168 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.92 Q 0.163
3 115 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.92 Q 0.139
5 197 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 12.00 Q 0.177
6 144 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.21 Q 0.181
7 114 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.23 q 0.165
8 262 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.33 q 0.198
9 261 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.41 0.186
10 51 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.54 0.164
11 110 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.59 0.283
12 260 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.60 0.175
13 196 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.73 0.176
14 272 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.75 0.215
15 143 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.89 0.339
16 57 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.91 0.230
16 198 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.91 0.418
18 248 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.05 0.169
19 276 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.09 0.266
20 253 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.10 0.306

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.6.2021 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.59 0.190
2 164 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.67 0.194
3 168 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.07 0.163
4 197 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.14 0.171
5 144 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 12.41 0.180
6 114 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.46 0.170
7 262 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 12.59 0.208
115 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov