<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (15. 5. 2021)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.89 0.156 11.00
2 155 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.156 9.00
3 222 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.99 0.149 8.00
4 240 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.02 0.156 5.00
5 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.11 0.175 2.00
6 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.18 0.187 1.00
7 120 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.23 0.196
8 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.38 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 11.00 0.135 7.00
2 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.00 0.159 6.00
3 234 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.07 0.167 4.00
4 157 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.10 0.142 3.00
5 203 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.26 0.146
6 123 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.28 0.148
MS 227 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.35 0.164
8 223 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.67 0.175
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.26 0.180
2 199 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.28 0.166
3 327 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 11.46 0.135
4 40 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.52 0.164
5 105 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.53 0.156
6 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.69 0.161
7 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.16 0.146
39 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.200
Poznámky:
Dráha č. 7 DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.43 0.176
2 74 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 11.46 0.177
3 106 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 11.47 0.173
4 81 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 11.60 0.193
5 220 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.70 0.163
6 44 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 11.83 0.161
7 104 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 11.89 0.169
8 283 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.94 0.159
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 235 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.51 0.163
2 118 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.69 0.207
3 271 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.14 0.188
4 218 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 12.25 0.196
5 141 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.41 0.204
6 45 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.42 0.161
MS 246 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 12.43 0.200
8 52 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.57 0.147
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.39 0.200
2 282 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.50 0.159
3 111 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11.80 0.174
4 217 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.35 0.201
5 119 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.72 0.220
6 114 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 12.87 0.169
7 46 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.96 0.170
MS 228 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.69 0.168
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.89 0.156 11.00
2 155 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.156 9.00
2 222 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.99 0.149 8.00
4 71 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 11.00 0.135 7.00
4 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.00 0.159 6.00
6 240 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.02 0.156 5.00
7 234 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.07 0.167 4.00
8 157 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.10 0.142 3.00
9 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.11 0.175 2.00
10 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.18 0.187 1.00
11 120 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.23 0.196
12 203 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.26 0.146
12 43 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.26 0.180
14 123 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.28 0.148
14 199 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.28 0.166
16 227 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.35 0.164
17 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.38 0.300
18 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.39 0.200
19 161 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.43 0.176
20 327 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 11.46 0.135
20 74 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 11.46 0.177
22 106 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 11.47 0.173
23 282 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.50 0.159
24 235 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.51 0.163
25 40 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.52 0.164
26 105 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.53 0.156
27 81 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 11.60 0.193
28 223 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.67 0.175
29 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.69 0.161
29 118 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.69 0.207
31 220 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.70 0.163
32 111 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11.80 0.174
33 44 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 11.83 0.161
34 104 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 11.89 0.169
35 283 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.94 0.159
36 271 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.14 0.188
37 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.16 0.146
38 218 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 12.25 0.196
39 217 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.35 0.201
40 141 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.41 0.204
41 45 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.42 0.161
42 246 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 12.43 0.200
43 52 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.57 0.147
44 119 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.72 0.220
45 114 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 12.87 0.169
46 46 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.96 0.170
47 228 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.69 0.168
39 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.200

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 11.64 0.162 11.00
2 167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 0.166 9.00
3 101 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 12.17 0.150 8.00
4 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.25 0.172 7.00
5 205 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 12.31 0.200 6.00
6 126 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.48 0.180 4.00
7 100 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.48 0.164 3.00
8 169 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.83 0.153
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.55 0.163 1.00
2 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.62 0.174
3 291 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.63 0.148
4 127 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.89 0.178
5 138 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.98 0.168
6 96 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.06 0.153
7 128 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.45 0.176
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.41 0.135 5.00
2 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 13.28 0.168
3 180 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13.31 0.186
4 330 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 13.35 0.203
5 139 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.77 0.177
6 108 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.19 0.259
7 297 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.39 0.308
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 300 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.00 0.209
2 187 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.11 0.159
3 49 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 14.12 0.198
4 261 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 14.21 0.267
5 133 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.28 0.453
6 305 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.33 0.184
7 35 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.42 0.203
8 262 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 14.58 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 332 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.55 2.00
2 293 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.10
3 130 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.46
4 306 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.62
5 48 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.83
6 257 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.86
7 50 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 15.57
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 11.64 0.162 11.00
2 167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 0.166 9.00
3 101 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 12.17 0.150 8.00
4 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.25 0.172 7.00
5 205 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 12.31 0.200 6.00
6 90 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.41 0.135 5.00
7 126 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.48 0.180 4.00
7 100 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.48 0.164 3.00
9 296 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.55 0.163 1.00
9 332 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.55 2.00
11 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.62 0.174
12 291 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.63 0.148
13 169 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.83 0.153
14 127 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.89 0.178
15 138 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.98 0.168
16 96 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.06 0.153
17 293 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.10
18 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 13.28 0.168
19 180 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13.31 0.186
20 330 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 13.35 0.203
21 128 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.45 0.176
22 130 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.46
23 139 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.77 0.177
24 300 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.00 0.209
25 187 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.11 0.159
26 49 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 14.12 0.198
27 108 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.19 0.259
28 261 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 14.21 0.267
29 133 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.28 0.453
30 305 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.33 0.184
31 297 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.39 0.308
32 35 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.42 0.203
33 262 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 14.58 0.300
34 306 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.62
35 48 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.83
36 257 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.86
37 50 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 15.57