<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (15. 5. 2021)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.89 0.156 11.00
2 155 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.156 9.00
3 222 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.99 0.149 8.00
4 240 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.02 0.156 5.00
5 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.11 0.175 2.00
6 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.18 0.187 1.00
7 120 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.23 0.196
8 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.38 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 11.00 0.135 7.00
2 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.00 0.159 6.00
3 234 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.07 0.167 4.00
4 157 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.10 0.142 3.00
5 203 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.26 0.146
6 123 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.28 0.148
MS 227 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.35 0.164
8 223 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.67 0.175
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.26 0.180
2 199 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.28 0.166
3 327 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 11.46 0.135
4 40 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.52 0.164
5 105 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.53 0.156
6 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.69 0.161
7 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.16 0.146
39 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.200
Poznámky:
Dráha č. 7 DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.43 0.176
2 74 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 11.46 0.177
3 106 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 11.47 0.173
4 81 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 11.60 0.193
5 220 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.70 0.163
6 44 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 11.83 0.161
7 104 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 11.89 0.169
8 283 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.94 0.159
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 235 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.51 0.163
2 118 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.69 0.207
3 271 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.14 0.188
4 218 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 12.25 0.196
5 141 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.41 0.204
6 45 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.42 0.161
MS 246 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 12.43 0.200
8 52 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.57 0.147
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 15.5.2021 - 12:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.39 0.200
2 282 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.50 0.159
3 111 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11.80 0.174
4 217 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.35 0.201
5 119 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.72 0.220
6 114 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 12.87 0.169
7 46 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.96 0.170
MS 228 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.69 0.168
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.89 0.156 11.00
2 155 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.99 0.156 9.00
2 222 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.99 0.149 8.00
4 71 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 11.00 0.135 7.00
4 117 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.00 0.159 6.00
6 240 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.02 0.156 5.00
7 234 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.07 0.167 4.00
8 157 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.10 0.142 3.00
9 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.11 0.175 2.00
10 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.18 0.187 1.00
11 120 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 11.23 0.196
12 203 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.26 0.146
12 43 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 11.26 0.180
14 123 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.28 0.148
14 199 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 11.28 0.166
16 227 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.35 0.164
17 6 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.38 0.300
18 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.39 0.200
19 161 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.43 0.176
20 327 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 11.46 0.135
20 74 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 11.46 0.177
22 106 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 11.47 0.173
23 282 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.50 0.159
24 235 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 11.51 0.163
25 40 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.52 0.164
26 105 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 11.53 0.156
27 81 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 11.60 0.193
28 223 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.67 0.175
29 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.69 0.161
29 118 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.69 0.207
31 220 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.70 0.163
32 111 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11.80 0.174
33 44 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 11.83 0.161
34 104 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 11.89 0.169
35 283 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.94 0.159
36 271 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 12.14 0.188
37 15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.16 0.146
38 218 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 12.25 0.196
39 217 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 12.35 0.201
40 141 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.41 0.204
41 45 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 12.42 0.161
42 246 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 12.43 0.200
43 52 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 12.57 0.147
44 119 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.72 0.220
45 114 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 12.87 0.169
46 46 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 12.96 0.170
47 228 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.69 0.168
39 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DQ -0.200

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 11.64 0.162 11.00
2 167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 0.166 9.00
3 101 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 12.17 0.150 8.00
4 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.25 0.172 7.00
5 205 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 12.31 0.200 6.00
6 126 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.48 0.180 4.00
7 100 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.48 0.164 3.00
8 169 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.83 0.153
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 296 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.55 0.163 1.00
2 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.62 0.174
3 291 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.63 0.148
4 127 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.89 0.178
5 138 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.98 0.168
6 96 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.06 0.153
7 128 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.45 0.176
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.41 0.135 5.00
2 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 13.28 0.168
3 180 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13.31 0.186
4 330 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 13.35 0.203
5 139 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.77 0.177
6 108 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.19 0.259
7 297 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.39 0.308
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 300 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.00 0.209
2 187 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.11 0.159
3 49 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 14.12 0.198
4 261 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 14.21 0.267
5 133 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.28 0.453
6 305 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.33 0.184
7 35 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.42 0.203
8 262 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 14.58 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.5.2021 - 12:15) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 332 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.55 2.00
2 293 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.10
3 130 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.46
4 306 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.62
5 48 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.83
6 257 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.86
7 50 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 15.57
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 323 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 11.64 0.162 11.00
2 167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.78 0.166 9.00
3 101 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 12.17 0.150 8.00
4 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.25 0.172 7.00
5 205 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 12.31 0.200 6.00
6 90 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.41 0.135 5.00
7 126 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.48 0.180 4.00
7 100 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.48 0.164 3.00
9 296 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.55 0.163 1.00
9 332 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.55 2.00
11 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.62 0.174
12 291 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.63 0.148
13 169 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.83 0.153
14 127 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.89 0.178
15 138 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.98 0.168
16 96 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.06 0.153
17 293 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.10
18 289 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 13.28 0.168
19 180 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 13.31 0.186
20 330 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 13.35 0.203
21 128 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.45 0.176
22 130 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.46
23 139 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 13.77 0.177
24 300 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 14.00 0.209
25 187 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.11 0.159
26 49 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 14.12 0.198
27 108 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 14.19 0.259
28 261 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 14.21 0.267
29 133 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.28 0.453
30 305 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.33 0.184
31 297 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.39 0.308
32 35 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 14.42 0.203
33 262 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 14.58 0.300
34 306 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 14.62
35 48 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 14.83
36 257 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.86
37 50 Vysokaiová KatarínaVysokaiová Katarína 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 15.57

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 21.26 0.155 11.00
2 222 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 21.72 0.150 9.00
3 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 22.00 0.187 8.00
4 155 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.16 0.162 6.00
5 225 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 22.17 0.170 5.00
6 157 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 22.25 0.184 4.00
123 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNF 0.155
223 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.485
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 13:30) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 22.12 0.189 7.00
2 145 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.39 0.192 3.00
3 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 22.42 0.196 2.00
4 120 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.57 0.182 1.00
MS 227 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.92 0.181
6 203 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.14 0.171
7 199 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.68 0.229
15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 327 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 23.22 0.148
2 81 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 23.47 0.193
3 105 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.65 0.183
4 64 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.77 0.182
5 39 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 23.84 0.195
6 106 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.91 0.267
7 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.97 0.179
8 104 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.26 0.175
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.5.2021 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 235 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.15 0.170
2 44 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 23.93 0.155
3 282 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.02 0.182
4 283 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 24.11 0.131
5 115 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.30 0.177
6 153 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.52 0.220
MS 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.74 0.196
43 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 DNF 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.5.2021 - 13:30) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.88 0.191
2 27 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 24.56 0.172
3 217 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 25.19 0.217
MS 246 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 25.44 0.198
5 218 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.69 0.170
6 46 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 27.31 0.365
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 15.5.2021 - 13:30) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.17 0.236
2 51 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.42 0.184
3 29 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.81 0.181
4 162 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 24.45 0.193
5 114 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.94 0.207
111 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNF 0.177
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 21.26 0.155 11.00
2 222 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 21.72 0.150 9.00
3 69 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 22.00 0.187 8.00
4 234 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 22.12 0.189 7.00
5 155 Púchovský LukášPúchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.16 0.162 6.00
6 225 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 22.17 0.170 5.00
7 157 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 22.25 0.184 4.00
8 145 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.39 0.192 3.00
9 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 22.42 0.196 2.00
10 120 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.57 0.182 1.00
11 227 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.92 0.181
12 203 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 23.14 0.171
13 235 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.15 0.170
14 8 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.17 0.236
15 327 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 23.22 0.148
16 51 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.42 0.184
17 81 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 23.47 0.193
18 105 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.65 0.183
19 199 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.68 0.229
20 64 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.77 0.182
21 29 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 23.81 0.181
22 39 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 23.84 0.195
23 118 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 23.88 0.191
24 106 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.91 0.267
25 44 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 PB 23.93 0.155
26 103 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.97 0.179
27 282 Mátyás AlexMátyás Alex 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 24.02 0.182
28 283 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 24.11 0.131
29 104 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 24.26 0.175
30 115 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.30 0.177
31 162 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 24.45 0.193
32 153 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.52 0.220
33 27 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 24.56 0.172
34 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 24.74 0.196
35 217 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 25.19 0.217
36 246 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 25.44 0.198
37 218 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.69 0.170
38 114 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.94 0.207
39 46 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 27.31 0.365
123 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DNF 0.155
223 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNF 0.485
15 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNS
43 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 DNF 0.200
111 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNF 0.177

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 13:45) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.78 0.216 11.00
2 167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.62 0.196 9.00
3 90 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.16 0.170 7.00
4 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.31 0.169 6.00
5 100 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.73 0.181 4.00
6 205 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 26.03 0.220 3.00
7 253 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.31 0.159 1.00
8 41 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.48 0.209
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 13:45) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 101 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 25.06 0.185 8.00
2 291 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 25.72 0.179 5.00
3 169 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.15 0.335 2.00
4 127 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.56 0.190
5 96 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.71 0.353
6 131 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.65 0.142
7 319 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 28.18 0.315
8 108 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.36 0.176
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 13:45) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.38 0.211
2 215 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.67 0.421
3 128 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 27.75 0.194
4 36 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.43 0.247
5 139 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 28.75 0.192
6 133 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 29.33 0.182
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 15.5.2021 - 13:45) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.50 0.142
2 213 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 28.99 0.186
3 49 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 29.17 0.206
4 300 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 29.60 0.191
5 48 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 31.62 0.297
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.78 0.216 11.00
2 167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.62 0.196 9.00
3 101 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 25.06 0.185 8.00
4 90 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 25.16 0.170 7.00
5 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.31 0.169 6.00
6 291 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 25.72 0.179 5.00
7 100 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.73 0.181 4.00
8 205 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 26.03 0.220 3.00
9 169 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 26.15 0.335 2.00
10 253 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26.31 0.159 1.00
11 41 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.48 0.209
12 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.50 0.142
13 127 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.56 0.190
14 96 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 26.71 0.353
15 130 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.38 0.211
16 131 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.65 0.142
17 215 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 27.67 0.421
18 128 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 27.75 0.194
19 319 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 28.18 0.315
20 108 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.36 0.176
21 36 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.43 0.247
22 139 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 28.75 0.192
23 213 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 28.99 0.186
24 49 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 29.17 0.206
25 133 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 29.33 0.182
26 300 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 29.60 0.191
27 48 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 31.62 0.297

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 0:47.20 0.222 11.00
2 58 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.39 0.157 9.00
3 240 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:48.04 0.198 8.00
4 145 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 0:48.96 0.189 7.00
5 229 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:49.06 0.162 6.00
6 38 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:49.71 0.233
7 202 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:52.27 0.211 5.00
8 226 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.26 0.167 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 0:51.45 0.235
2 326 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:52.04 0.173
3 242 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.28 0.219 4.00
4 312 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.71 0.184 2.00
5 329 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 0:53.38 0.165
6 153 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.31 0.215
7 189 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:55.20 0.231
201 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 DNF 0.533
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.5.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 0:52.40 0.172 3.00
2 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:53.61 0.190
3 27 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 0:54.87 0.217
4 20 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:55.14 0.218
5 164 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.91 0.210
6 271 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:56.45 0.188
7 200 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:57.20 0.236
8 274 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.23 0.175
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Kučera MartinKučera Martin 90 90 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 0:47.20 0.222 11.00
2 58 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:47.39 0.157 9.00
3 240 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:48.04 0.198 8.00
4 145 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 0:48.96 0.189 7.00
5 229 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:49.06 0.162 6.00
6 38 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:49.71 0.233
7 113 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 0:51.45 0.235
8 326 Bielek FilipBielek Filip 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:52.04 0.173
9 202 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:52.27 0.211 5.00
10 242 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.28 0.219 4.00
11 162 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 0:52.40 0.172 3.00
12 312 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.71 0.184 2.00
13 226 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:53.26 0.167 1.00
14 329 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 0:53.38 0.165
15 14 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:53.61 0.190
16 153 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:54.31 0.215
17 27 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 0:54.87 0.217
18 20 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 0:55.14 0.218
19 189 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 0:55.20 0.231
20 164 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.91 0.210
21 271 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:56.45 0.188
22 200 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 0:57.20 0.236
23 274 Goral MartinGoral Martin 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.23 0.175
201 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 DNF 0.533

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.63 0.226 11.00
2 321 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:56.86 0.256 9.00
3 338 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.61 0.244 8.00
4 253 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.72 0.232 7.00
5 41 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:59.48 0.236
6 93 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:02.02 0.473 5.00
319 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:01.36 0.165
2 251 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:01.91 0.193 6.00
3 255 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.72 0.176 4.00
4 213 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:06.02 0.204 3.00
5 36 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.74 0.272
6 252 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.78 0.162 2.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.63 0.226 11.00
2 321 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:56.86 0.256 9.00
3 338 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.61 0.244 8.00
4 253 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.72 0.232 7.00
5 41 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:59.48 0.236
6 194 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 1:01.36 0.165
7 251 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:01.91 0.193 6.00
8 93 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:02.02 0.473 5.00
9 255 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.72 0.176 4.00
10 213 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 1:06.02 0.204 3.00
11 36 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 1:06.74 0.272
12 252 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.78 0.162 2.00
319 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 239 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:56.37 11.00
2 329 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:57.82
3 42 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 1:59.40
4 241 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:00.09 9.00
5 16 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:00.75 8.00
6 226 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:02.59 7.00
7 163 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:03.52 6.00
8 30 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:06.95
9 160 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.33 2.00
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 5 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:04.71 5.00
2 31 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 2:07.69
3 164 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:08.66 4.00
4 250 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:09.05 3.00
5 188 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 2:09.57
6 146 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:18.95
7 197 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 2:24.72
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 239 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:56.37 11.00
2 329 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:57.82
3 42 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 1:59.40
4 241 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:00.09 9.00
5 16 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:00.75 8.00
6 226 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:02.59 7.00
7 163 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:03.52 6.00
8 5 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:04.71 5.00
9 30 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 8 2:06.95
10 31 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 2:07.69
11 164 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:08.66 4.00
12 250 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:09.05 3.00
13 188 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 2 PB 2:09.57
14 160 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.33 2.00
15 146 Hruška PeterHruška Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:18.95
16 197 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 2:24.72

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:13.24 11.00
2 337 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:13.62 9.00
3 338 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.82 8.00
4 92 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:14.72 7.00
5 93 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 2:16.33 6.00
6 193 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 2:17.18
107 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 317 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 2:22.47 5.00
2 215 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 2:24.91 4.00
3 109 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 2:25.44
4 298 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 2:28.08 3.00
5 266 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:29.32 2.00
6 322 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.27 1.00
7 304 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 2:35.75
336 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 173 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:13.24 11.00
2 337 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 2:13.62 9.00
3 338 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:13.82 8.00
4 92 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:14.72 7.00
5 93 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 2:16.33 6.00
6 193 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 2:17.18
7 317 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 2:22.47 5.00
8 215 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 2:24.91 4.00
9 109 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 2:25.44
10 298 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 2:28.08 3.00
11 266 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:29.32 2.00
12 322 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:35.27 1.00
13 304 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 SB 2:35.75
107 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 DNF
336 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNF

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:05.39 11.00
2 16 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 4:12.71 9.00
3 151 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:12.95 8.00
4 273 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 4:16.11 7.00
5 13 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 4:17.53 6.00
6 73 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 4:21.06 5.00
7 121 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 4:21.63 4.00
8 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 4:22.95
9 224 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 4:26.94 3.00
10 311 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 PB 4:30.03 2.00
11 250 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 PB 4:30.48 1.00
12 148 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:31.58
13 154 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 4:59.51
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 339 Hrivnák Klocová LuciaHrivnák Klocová Lucia 83 83 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:39.22
2 173 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 4:46.52 11.00
3 171 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 5:05.12 9.00
4 26 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 5:06.38
5 83 Bibzová ZuzanaBibzová Zuzana 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:13.85 8.00
6 263 Stachová MichaelaStachová Michaela 85 85 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:30.82 7.00
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 314 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 15:05.18 11.00
2 239 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15:10.76 9.00
3 238 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15:16.61 8.00
4 247 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 15:25.56 7.00
5 18 Urban JozefUrban Jozef 86 86 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 SB 15:39.91 6.00
6 198 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 15:40.33 5.00
7 63 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 15:41.97 4.00
8 79 Schieber MatejSchieber Matej 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20 PB 15:46.50 3.00
9 328 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 PB 16:08.56
10 249 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16:09.83 2.00
11 56 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 10 16:30.41
MS 237 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16:54.84
13 110 Foltán GabrielFoltán Gabriel 88 88 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 13 PB 16:56.65
14 285 Tabačko DanielTabačko Daniel 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15 PB 17:02.91
15 184 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 17 17:13.17
16 186 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 17:16.89
17 190 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 18 17:41.03
18 281 Lukáč MarekLukáč Marek 82 82 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16 PB 18:43.38
19 32 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 19 19:47.58
183 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 14 DNF
191 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 21 DNF
Celkom 21 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 337 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 18:02.06 11.00
2 94 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 18:03.06 9.00
3 55 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 18:23.29
4 258 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 18:40.81 8.00
5 195 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 PB 19:28.53
6 192 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 20:34.05
7 286 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 23:40.33
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 14:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.39 0.139 11.00
2 126 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.76 0.179 9.00
3 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.85 0.152 8.00
4 334 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 14.92 0.171 7.00
5 335 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 15.60 0.181 5.00
167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 DNF 0.124
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 14:45) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 98 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 15.04 0.370 6.00
2 136 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 16.13 0.172 4.00
3 259 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 16.45 0.388 3.00
4 135 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 17.11 0.150 2.00
5 88 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18.82 0.312
308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.39 0.139 11.00
2 126 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.76 0.179 9.00
3 172 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.85 0.152 8.00
4 334 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 14.92 0.171 7.00
5 98 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 15.04 0.370 6.00
6 335 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 15.60 0.181 5.00
7 136 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 16.13 0.172 4.00
8 259 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 16.45 0.388 3.00
9 135 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 17.11 0.150 2.00
10 88 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18.82 0.312
167 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 DNF 0.124
308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 14:30) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.66 0.173 11.00
2 159 Stráský VilémStráský Vilém 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.77 0.147 9.00
3 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.10 0.186 8.00
4 78 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.27 0.193 7.00
5 244 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16.39 0.229 6.00
6 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.47 0.195 5.00
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.5.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.37 0.204 11.00
2 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:53.43 0.193 9.00
3 225 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.64 0.183 8.00
4 37 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:55.15 0.236
5 202 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:55.33 0.180 7.00
6 310 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:56.55 0.174 6.00
7 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:57.17 0.203 5.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.5.2021 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:57.74 0.211
2 245 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:00.03 0.238 4.00
MS 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:02.20 0.290
11 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF 0.455
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:51.37 0.204 11.00
2 9 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:53.43 0.193 9.00
3 225 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:53.64 0.183 8.00
4 37 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 0:55.15 0.236
5 202 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 0:55.33 0.180 7.00
6 310 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:56.55 0.174 6.00
7 150 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:57.17 0.203 5.00
8 29 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:57.74 0.211
9 245 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:00.03 0.238 4.00
10 82 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 1:02.20 0.290
11 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF 0.455

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:58.30 0.180 11.00
2 177 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:02.43 0.240 9.00
3 335 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 1:02.59 0.391 8.00
4 308 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 1:04.79 0.215 7.00
5 334 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 SB 1:06.93 0.186 6.00
6 24 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 1:12.02 0.270
7 135 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 1:12.29 0.440 5.00
256 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.212
Celkom 8 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 151 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 09:22.18 11.00
2 247 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09:31.21 9.00
3 148 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09:56.07 8.00
4 2 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10:18.88
5 185 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 10:54.26
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 13:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12:25.76 11.00
2 175 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14:14.95 9.00
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 19:48.40 11.00
2 Morvay MichalMorvay Michal 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 19:56.60 9.00
3 Kováč DanielKováč Daniel 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22:15.50 8.00
4 Tichý PeterTichý Peter 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27:00.30 7.00
5 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28:30.90
Poznámky:
Disciplína sa uskutočnila 23.04.2021 v Banskej Bystrici
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.5.2021 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Katerinka Czaková MáriaKaterinka Czaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 22:25.30 11.00
2 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23:09.40 9.00
3 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 23:40.40 8.00
4 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23:45.20 7.00
5 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23:56.80 6.00
6 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25:33.50 5.00
7 Rodová MartinaRodová Martina 05 05 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 28:33.80 4.00
Poznámky:
Disciplína sa uskutočnila 23.04.2021 v Banskej Bystrici
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 15.5.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 160 165 170 175 180 185 190 195 200 203 206 209 210 212 Body
1 21 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 15 SB 209 - - - - - - - o o o xo - xo xxx 11.00
2 4 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 16 203 - - - - - - - o o o o - xxx 9.00
3 248 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 14 195 - - - - - o xo o o - xxx 8.00
4 115 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 9 PB 190 - o - o o xo o xo xxx 7.00
5 279 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 13 185 - - - o o xo xo xxx 6.00
6 236 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 11 185 - - - o xo xo xxo xxx 5.00
7 316 Zeman ĽubomírZeman Ľubomír
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 12 180 - - - o xxo o xxx 4.00
8 116 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 10 180 - - - o o xo xxx 3.00
9 269 Balog MilanBalog Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 170 - o xxo o xxx 2.00
10 158 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 170 o o o xxo xxx 1.00
11 156 Rákoci SamuelRákoci Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 PB 170 o xo o xxo xxx
12 32 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 3 PB 165 o o o xxx
13 270 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 160 o o r
14= 152 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 5 150 o xxx
14= 30 Jančik DanielJančik Daniel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 2 150 o xxx
14= 278 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 150 o xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 15.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 140 145 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 Body
1 84 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 11 175 - - - o - o - xo xxo xr 11.00
2 268 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 165 - - - o o o o xxx 9.00
3= 307 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 165 - - - o o o xo xxx 7.50
3= 330 Bošková KristínaBošková Kristína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 10 165 - o o o o o xo xxx 7.50
5 267 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 160 - - - o o o xxx 6.00
6 54 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 3 PB 160 - o o o xo o xxx
7 88 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 6 160 - - o o o xxo xxx 5.00
8= 166 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 SB 155 - - o o o xxx 3.50
8= 178 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 155 - o o o o xxx 3.50
10= 168 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 5 150 - o o o xxx 1.50
10= 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 SB 150 o o o o xxx 1.50
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 15.5.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265 305 325 345 365 385 405 425 435 445 455 465 475 485 495 505 Body
1 22 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 16 465 - - - - - - - - o o o o xr 11.00
2 149 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 15 445 - - - - o o o o - o xxx 9.00
3 159 Stráský VilémStráský Vilém
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 SB 435 - - - - - - xo xxo xxo x- xx 8.00
4 3 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 9 PB 425 - - - xo o o o xo xxx 7.00
5 144 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 10 SB 405 - - - - o o o xxx 6.00
6 201 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 385 - - - o xo o xxx 5.00
7 59 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 385 - - - o o xxo xxx 4.00
8 77 Sedlák SamuelSedlák Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 14 365 - - - o xxo xxx 3.00
9 143 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 3 PB 325 o o o xxx 2.00
10 19 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 7 325 - xo xxo xxx 1.00
11 244 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 6 305 o o xr
12= 156 Rákoci SamuelRákoci Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 PB 265 xo xxx
12= 122 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 13 265 xo xxx
232 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 12 NM - - - xxx
200 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 15.5.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 265 285 305 325 335 345 Body
1 91 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 10 335 - - - xo o o xxo xo xxx 11.00
2 324 Zhřívalová DenisaZhřívalová Denisa
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 SB 305 - - - o xo xo xxx 9.00
3 320 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 1 SB 285 - - - o xo xxx 8.00
4 25 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 9 265 - - o o xxx
5= 219 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 6 245 o o o xxx
5= 208 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 245 o o o xxx 7.00
7 182 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 225 o o xxx 6.00
8 180 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 205 o xxx
9 166 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 3 PB 205 xo xxx
23 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 15.5.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 18 PB 735 +0.8 m/s 724  1,00 706  0,20 x  -1,70 724 x  -0,30 735  0,80 720  0,00 11.00
2 159 Stráský VilémStráský Vilém
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 SB 708 +1.0 m/s 664  0,10 684  0,60 x 684 x  -0,20 x  0,90 708  1,00 9.00
3 67 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 16 690 +0.8 m/s 626  0,60 652  -1,10 667  0,80 667 682  0,30 658  0,20 690  0,80 8.00
4 315 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 11 PB 682 -0.8 m/s 666  -0,20 674  -0,40 593  0,50 674 682  -0,80 x  0,20 x  0,10 7.00
5 277 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 17 661 +0.5 m/s 661  0,50 - x  0,40 661 633  0,00 x  0,10 584  0,80 6.00
6 142 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 14 653 +1.2 m/s 634  0,80 651  -1,50 646  0,70 651 637  -0,10 653  1,20 645  0,50 5.00
7 40 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 13 649 -1.2 m/s 636  0,40 642  -0,60 x  0,70 642 649  -1,20 x  0,70 606  -0,40
8 74 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 PB 630 -0.7 m/s x  0,50 607  -2,50 630  -0,70 630 602  -1,20 x  0,50 620  -0,90 4.00
9 161 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 PB 616 -0.3 m/s 616  -0,30 x  0,20 596  -0,50 616 3.00
10 196 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 611 -0.4 m/s x  -0,60 611  -0,40 605  0,70 611 2.00
11 147 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 PB 595 -1.2 m/s 595  -1,20 x  -0,30 561  0,10 595 1.00
12 276 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 551 -0.2 m/s 551  -0,20 x  -0,90 x  0,20 551
13 45 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 7 543 -1.0 m/s 543  -1,00 533  0,10 537  0,90 543
14 119 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 3 515 -0.1 m/s 506  0,40 470  -1,00 515  -0,10 515
15 52 Sabol DanielSabol Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
77 77 4 515 +0.7 m/s 515  0,70 x  -1,20 x  0,40 515
16 17 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 12 491 +1.2 m/s 491  1,20 r 491
MS 228 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 2 407 -1.3 m/s 389  -0,40 383  1,20 407  -1,30 407
47 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 15 DNS
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 15.5.2021 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 264 Suchá LindaSuchá Linda
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 2 PB 607 -1.5 m/s x  0,70 568  -1,30 x  -0,70 568 x  -1,80 607  -1,50 603  0,30 11.00
2 85 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 17 572 -0.6 m/s 554  -1,60 563  -0,30 560  -1,60 563 572  -0,60 x  -1,30 547  -0,70 9.00
3 138 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 16 560 -0.4 m/s x  -0,70 560  -0,40 533  -1,20 560 - x  -1,10 x  -1,40 8.00
4 98 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 PB 548 -0.9 m/s 545  0,30 x  -0,90 536  -0,80 545 x  -1,50 x  0,10 548  -0,90 7.00
5 301 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 15 542 +0.1 m/s 507  -2,40 542  0,10 531  -1,60 542 536  -0,60 538  0,10 527  -1,80 6.00
6 267 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 PB 536 -0.2 m/s 509  0,20 489  -0,90 507  -0,40 509 506  -0,80 536  -0,20 524  -0,80 5.00
7 296 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 14 530 -0.6 m/s 524  -1,20 526  -1,20 530  -0,60 530 - x  -0,20 530  -0,20 4.00
8 131 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 10 512 +0.1 m/s 506  -1,20 x  -0,20 498  -1,40 506 502  -0,60 496  -0,30 512  0,10 3.00
9 168 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 9 502 +0.0 m/s 481  -1,10 502  0,00 491  -0,60 502 2.00
10 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 12 500 -1.6 m/s x  -1,20 x  -1,40 500  -1,60 500 1.00
11 136 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 13 497 -0.3 m/s 497  -0,30 479  -1,90 492  -0,60 497
12 289 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 497 +0.3 m/s 497  0,30 482  -0,50 474  -0,60 497
13 212 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 495 +0.1 m/s 483  -1,50 495  0,10 359  -2,60 495
14 216 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 3 PB 490 -1.4 m/s 490  -1,40 485  -1,10 478  -0,90 490
15 35 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 5 487 -0.2 m/s 487  -0,20 475  -0,20 441  -1,10 487
16 187 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 480 -0.8 m/s x  -1,20 480  -0,80 457  -0,40 480
17 165 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 1 SB 413 -0.5 m/s 400  0,70 x  -1,10 413  -0,50 413
Celkom 17 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 15.5.2021 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 231 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 12 PB 14.66 +1.1 m/s x  -0,80 14.02  -3,40 x  -1,00 14.02 14.66  1,10 - x  -0,60 11.00
2 67 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 10 PB 14.54 +0.6 m/s 13.75  -1,30 14.05  0,30 x  -1,10 14.05 x  1,20 14.05  -0,50 14.54  0,60 9.00
3 61 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 11 14.15 +0.7 m/s 13.60  -0,20 13.89  0,90 14.05  -0,40 14.05 14.07  0,00 14.15  0,70 13.98  -0,30 8.00
4 21 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 8 PB 13.66 +0.7 m/s - 12.11  -0,90 12.97  -0,80 12.97 13.35  0,50 - 13.66  0,70 7.00
5 142 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 PB 13.14 -0.9 m/s 13.04  -1,00 13.14  -0,90 12.79  -0,10 13.14 12.83  0,10 12.91  0,00 - 6.00
6 147 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 9 PB 12.97 +0.3 m/s 11.89  -1,30 12.42  0,10 12.94  -0,50 12.94 12.97  0,30 x  -1,00 x  1,70 5.00
7 248 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 6 PB 12.69 +1.0 m/s 12.30  -0,90 12.69  1,00 12.44  0,20 12.69 4.00
8 276 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 PB 12.36 +0.2 m/s 12.25  -0,80 12.25  -0,30 x  0,00 12.25 12.36  0,20 12.25  1,10 12.35