<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo starší žiaci + najml. žiaci + KP

Bratislava (19. 8. 2020)

150 m - Muži (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 16.06
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 18.43
Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 19.83
Celkom 1 pretekári

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.03
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 18.06
3 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 19.73
4 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.77
Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

150 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:26) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 19.66
Celkom 1 pretekári

150 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 20.78
Celkom 1 pretekári

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:26) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 20.94
2 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 22.87
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 19.8.2020 - 18:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.15
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 19.16
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.48
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 20.33
Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 19.8.2020 - 18:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 20.85
2 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 20.87
3 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.29
4 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.54
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 19.8.2020 - 18:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 21.21
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.96
3 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.09
4 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 24.22
Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 19.8.2020 - 18:05) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 21.21
2 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.70
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.39
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.15
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 19.16
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.48
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 20.33
5 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 20.85
6 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 20.87
7 153 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 21.21
7 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 21.21
9 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 21.29
10 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21.54
11 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.62
12 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.96
13 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.09
14 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 23.70
15 Machynková MiroslavaMachynková Miroslava 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 24.22
16 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.39
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 18:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 26.52
2 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 30.10
3 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 30.25
Celkom 3 pretekári

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 19.8.2020 - 18:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.98
2 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 25.87
3 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 26.04
4 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 27.12
5 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 28.42
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 19.8.2020 - 18:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.31
2 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 27.97
3 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 38.29
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.98
2 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 25.87
3 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 26.04
4 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 27.12
5 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 27.31
6 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 27.97
7 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 28.42
8 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 38.29