<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo starší žiaci + najml. žiaci + KP

Bratislava (19. 8. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 07.74
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 07.47
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.25
Celkom 2 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 16:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 07.51
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.77
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.02
4 Kľuska MatejKľuska Matej 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.18
5 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.25
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.84
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.05
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 08.49
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.08
Celkom 2 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.67
2 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.82
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 19.8.2020 - 16:42) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.10
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.11
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.41
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.47
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.65
6 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.69
7 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.35
Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 19.8.2020 - 16:42) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.97
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.02
3 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.12
4 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.33
5 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.56
6 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.68
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 19.8.2020 - 16:42) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 08.73
2 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.55
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.75
4 Račeková EmaRačeková Ema 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.13
5 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.10
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.11
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.41
4 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.47
5 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.65
6 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.69
7 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 08.73
8 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.97
9 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.02
10 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.12
11 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.33
12 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.35
13 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.55
14 Marková JúliaMarková Júlia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.56
15 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.68
16 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 09.75
17 Račeková EmaRačeková Ema 06 06 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.13
18 Omerovičová SelmaOmerovičová Selma 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.76
Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 19.8.2020 - 16:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.61
2 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.86
3 Ondriš PeterOndriš Peter 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 10.01
4 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 10.24
5 Sládek MatúšSládek Matúš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.69
6 Balažovič GabrielBalažovič Gabriel 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 11.65
7 Bruckmayer TomášBruckmayer Tomáš 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 11.68
8 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.79
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 19.8.2020 - 16:52) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 09.80
2 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.91
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 10.34
4 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 10.39
5 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.55
6 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 19.8.2020 - 16:52) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.81
2 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.83
3 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.84
4 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.95
5 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 13.78
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 09.80
2 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.91
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 10.34
4 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 10.39
5 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.55
6 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.81
7 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.83
8 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.84
8 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.84
10 Jakešová AlžbetaJakešová Alžbeta 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.95
11 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 PB 13.78