<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. ligy kolo AZB dorast + ml. žiaci + KP

Bratislava (15. 7. 2020)

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 15:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.25
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.44
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.07
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.46
5 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.52
6 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.60
7 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 17.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 15:30) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.49
2 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.99
3 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 14.03
4 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.08
Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.25
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.44
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.07
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.46
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.49
6 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.52
7 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.60
8 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.99
9 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 14.03
10 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.08
11 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 17.12
Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.44
2 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 14.57
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 15:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.12
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.68
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 13.79
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.93
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.15
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 15:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.86
2 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 14.17
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.30
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 14.38
5 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.87
6 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 15.29
7 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.90
8 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 16.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.7.2020 - 15:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.76
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.02
3 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.28
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.32
5 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.91
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.76
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.12
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.68
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 13.79
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.86
6 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.93
7 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.02
8 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.15
9 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 14.17
10 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.28
11 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.30
12 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.32
13 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 14.38
14 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.87
15 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.91
16 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 15.29
17 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.90
18 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 16.66
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS