<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. ligy kolo AZB dorast + ml. žiaci + KP

Bratislava (15. 7. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 15:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 08.72
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 08.73
3 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.17
4 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.92
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.95
6 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.05
7 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.09
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 15:55) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.22
2 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.69
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.78
4 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.23
5 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.28
6 185 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.30
7 188 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.40
8 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.59
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 15:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.22
2 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.68
3 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.80
4 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 09.88
5 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.01
6 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.01
7 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.49
8 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.7.2020 - 15:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.47
2 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.58
3 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.60
4 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.68
5 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.31
6 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.13
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.22
2 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.69
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.78
4 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 09.22
5 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.23
6 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.28
7 185 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.30
8 188 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 09.40
9 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.47
10 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.58
11 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.59
12 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.60
13 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 09.68
13 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.68
15 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.80
16 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 09.88
17 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.01
17 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.01
19 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.31
20 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.49
21 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.57
22 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.13

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 15:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.25
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.44
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.07
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.46
5 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.52
6 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.60
7 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 17.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 15:30) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.49
2 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.99
3 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 14.03
4 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.08
Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.25
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.44
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 13.07
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.46
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.49
6 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 13.52
7 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.60
8 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.99
9 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 14.03
10 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.08
11 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 17.12
Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.44
2 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 14.57
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 15:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.12
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.68
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 13.79
5 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.93
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.15
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 15:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.86
2 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 14.17
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.30
4 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 14.38
5 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.87
6 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 15.29
7 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.90
8 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 16.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.7.2020 - 15:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.76
2 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.02
3 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.28
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.32
5 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.91
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.76
2 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.12
3 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.68
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 13.79
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.86
6 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.93
7 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.02
8 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.15
9 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 14.17
10 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.28
11 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.30
12 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.32
13 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 PB 14.38
14 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 14.87
15 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 14.91
16 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 15.29
17 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 15.90
18 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 16.66
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 17:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 19.88
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.83
3 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.13
4 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.30
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 17:10) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.11
2 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 24.21
Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 PB 19.88
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.83
3 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.13
4 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.30
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 24.11
6 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 24.21
Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 17:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.41
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 22.03
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.40
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.47
5 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 23.85
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 17:20) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.63
2 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.35
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.96
4 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.17
5 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 15.7.2020 - 17:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 21.69
2 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.97
3 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.80
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.41
2 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 21.69
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 22.03
4 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 22.40
5 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.47
6 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 23.85
7 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.97
8 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 24.63
9 Hrežová GrétaHrežová Gréta 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.80
10 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.35
11 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.96
12 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 28.17
13 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 29.33

200 m - Muži (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:50) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.54
2 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 21.91
3 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.87
4 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.67
5 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 24.95
Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.07
2 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 25.43
3 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26.87
4 Horyl RichardHoryl Richard 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.33
5 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 28.73
Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:55) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.38
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 28.09
3 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 30.22
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 15.7.2020 - 16:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.94
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 27.42
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 27.43
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.94
5 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.69
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.7.2020 - 16:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.60
2 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 29.48
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.48
4 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 29.62
5 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.94
2 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 27.42
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 27.43
4 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.94
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 28.60
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 28.69
7 Viteková EmaViteková Ema 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 29.48
7 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.48
9 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 29.62
10 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.63
Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 0:51.81
2 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 0:54.53
Celkom 2 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:55.63
2 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:59.68
3 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:01.52
Celkom 3 pretekári

400 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 PB 1:02.25
Celkom 1 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 1:36.33
2 12 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 1:49.43
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 188 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 1:59.43
2 186 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 2:00.70
3 185 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:02.78
4 167 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:03.97
5 29 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:06.22
Celkom 5 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 2:06.35
2 22 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 PB 2:07.27
3 32 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:09.60
4 27 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:21.17
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 168 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 2:04.16
2 13 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 2:46.64
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 189 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:40.07
2 17 Gajdošová BohdanaGajdošová Bohdana 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:10.02
3 31 Trubanová MichaelaTrubanová Michaela 06 06 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 3:38.29
Celkom 3 pretekári

3000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 166 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:21.15
2 190 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 09:25.71
3 161 Kotora Jan FilipKotora Jan Filip 91 91 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 SB 09:32.14
4 162 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 09:53.20
5 116 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 PB 10:08.36
6 111 Knapčok MartinKnapčok Martin 77 77 EMKO športový klub PezinokEMKO športový klub Pezinok 7 10:12.08
7 105 Nagy JurajNagy Juraj 77 77 3klub Šamorín3klub Šamorín 8 10:37.97
8 5 Almási MariánAlmási Marián 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 SB 11:17.70
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 17:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 11:20.41
2 108 Mrázová RenátaMrázová Renáta 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 12:12.60
3 109 Stoličná ZuzanaStoličná Zuzana 68 68 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 13:03.83
182 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 15:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.71
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 15:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 16.33
2 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.17
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (st, 15.7.2020 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 0:57.31
Zubčák TomášZubčák Tomáš 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 DNS
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130165170175180185188 Body
1 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 PB 185 -oooxoxxoxxx
2 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 PB 130 or
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155160163166169172175178181184187190193 Body
1 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 2 PB 145 ooooooxxx
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 3 145 oxoooxooxxx
Stančeková SilviaStančeková Silvia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 1 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145148160 Body
1 186 Glončáková SofiaGlončáková Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 PB 145 xoooooxxx
2 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 PB 140 -oooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(st, 15.7.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 310325350390 Body
1 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 3 350 -xxooxxx
2 Lengyel OndrejLengyel Ondrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
94 94 1 SB 310 xxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(st, 15.7.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 240260275290310325 Body
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 310 -ooxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 170180200 Body
1 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 PB 180 oxxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(st, 15.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 2 598 +1.1 m/s -585  +1.7598  +1.1598r
2 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 415 +1.5 m/s 385  +1.6x390  +0.9390xx415  +1.5
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 15.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 665 +0.0 m/s xxx0.0630  +0.1x665  +0.0
2 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 4 PB 550 +1.7 m/s 538  +0.0531  +0.7549  +1.1549528  +0.0544  +0.2550  +1.7
3 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 PB 538 +1.3 m/s 508  +0.0496  +0.0516  +1.2516500  +0.3x538  +1.3
4 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 5 PB 524 +1.3 m/s 519  +0.0520  +1.1518  +1.1520485  +1.4507  +0.9524  +1.3
5 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 514 +1.3 m/s 484  +0.0507  +0.7-507492  +1.1497  +0.9514  +1.3
6 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 2 PB 444 +0.3 m/s 401  +1.1406  +0.3x406398  +0.5444  +0.3433  +1.8
Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 1 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 15.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 394 +2.3 m/s 391 +1.5 m/s 349  +2.1391  +1.5x391394  +2.3
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 10 PB 535 +2.1 m/s 511 +0.0 m/s 511  +0.0482  +1.0535  +2.1535
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 8 510 +2.0 m/s 470  +0.8429  +1.2479  +0.0479-510  +2.0x
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 510 +1.3 m/s 478  +0.5433  +0.6x478x510  +1.3x
4 Čorejová TerezaČorejová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 506 +1.2 m/s 506  +1.2482  +0.0473  +1.4506461  +0.9xx
5 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 PB 499 +1.2 m/s 458  +0.2x499  +1.2499-494  +1.2x
6 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 7 445 +0.1 m/s xx445  +0.1445
7 Morávková TimeaMorávková Timea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 PB 435 +1.9 m/s 358  +2.1429  +1.1435  +1.9435
8 Kudlicska LilliKudlicska Lilli
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 PB 429 +2.0 m/s xx429  +2.0429x411  +0.1406  +1.1
9 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
04 04 4 PB 427 +1.4 m/s 421  +0.0427  +1.4x427
10 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 387 +1.6 m/s xx387  +1.6387
11 Stančeková SilviaStančeková Silvia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 PB 368 +0.8 m/s x368  +0.8x368
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 15.7.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 12 532 +1.8 m/s 532  +1.8xx532494  +1.0
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 9 PB 440 +2.0 m/s x440  +2.0406  +1.8440437  +3.5
3 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 418 +2.1 m/s 402 +1.1 m/s 401  +0.7418  +2.1x418402  +1.1
4 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 8 415 +0.6 m/s 415  +0.6397  +1.2320  -0.5415392  +2.3
5 185 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 5 PB 390 +1.5 m/s 390  +1.5344  +1.4379  +1.3390x
6 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 10 386 +1.5 m/s xxx0.0386  +1.5
7 188 Bertoková BarboraBertoková Barbora
Lesky´s runnersLesky´s runners
08 08 7 381 -0.3 m/s 374  +1.9325  +1.7381  -0.3381x
8 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne
Lesky´s runnersLesky´s runners
07 07 6 370 -0.1 m/s 356  +1.2315  +0.1337  +0.0356370  -0.1
9 Králiková MichaelaKráliková Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 PB 332 +1.6 m/s 328  +4.2326  +1.2332  +1.6332325  +1.6
10 Glončáková JúliaGlončáková Júlia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 3 308 +2.8 m/s 297 +0.4 m/s 285  +2.4287  +1.7297  +0.4297308  +2.8
11 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 1 PB 307 +3.4 m/s 267 +1.8 m/s 307  +3.4229  +1.1267  +1.8307x
12 Stachová AlexandraStachová Alexandra
Lesky´s runnersLesky´s runners
09 09 4 303 +0.0 m/s xx303  +0.0303x
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 1 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 PB 09.43 0.0
2 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 PB 08.70 0.0
3 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 08.59 0.0
4 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 07.46 0.0
Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 6 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 1 07.57 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 1 11.81 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 PB 11.56 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(st, 15.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 PB 18.71 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Mladší žiaci

(st, 15.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 PB 26.28 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 2 29.51 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(st, 15.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 PB 36.77 0.0
2 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 2 31.51 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(st, 15.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Javorček AdamJavorček Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 1 PB 28.24 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 2 34.61 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(st, 15.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 1 PB 34.48 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 7 PB 44.39 0.0
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 6 PB 39.94 0.0
3 Švajda LeonardŠvajda Leonard
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 2 PB 31.56 0.0
4 Baláž JánBaláž Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 5 PB 29.93 0.0
5 12 Procházka DenisProcházka Denis
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 1 PB 29.68 0.0
6 Minárik MartinMinárik Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 4 PB 26.50 0.0
Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 3 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 15.7.2020 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 8 PB 43.91 0.0
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 7 23.81 0.0
3 Bačová KarolínaBačová Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 PB 23.73 0.0
4 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 PB 20.74 0.0
5 Lubelan LilianeLubelan Liliane
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 5 PB 17.05 0.0
6 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 PB 16.45 0.0
7 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 6 14.99 0.0
8 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 3 PB 12.08 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(st, 15.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
03 03 4 PB 34.22 0.0
2 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 29.37 0.0
3 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 25.02 0.0
4 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 PB 23.87 0.0
5 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 14.74 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(st, 15.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 41.09 0.0
2 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 PB 30.53 0.0
3 Haraslin RomanHaraslin Roman
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 4 26.18 0.0
4 Dubček MichalDubček Michal
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
05 05 1 PB 16.57 0.0
Köteleš OndrejKöteleš Ondrej
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
04 04 3 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(st, 15.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
01 01 1 PB 28.32 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(st, 15.7.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 1 PB 49.36 0.0
Celkom 1 pretekárov