<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo AZB ligy najmladšieho a staršieho žiactva

Bratislava (8. 7. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.15
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.28
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.60
4 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.68
5 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.84
6 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.56
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.04
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.07
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.30
5 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.15
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.28
3 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.56
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.60
5 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.68
6 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.84
7 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.89
8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.04
9 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.07
10 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.30
11 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.59

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 16:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.77
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.85
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.16
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 08.43
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.51
6 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 16:55) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.50
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.58
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.64
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.95
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.18
6 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 16:55) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.13
2 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.92
3 12 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.33
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.42
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.55
6 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.27
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.77
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.85
3 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.13
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.16
5 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 08.43
6 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.50
7 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.51
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.58
9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.64
10 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.67
11 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.92
12 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.95
13 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.18
14 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.21
15 12 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.33
16 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.42
17 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.55
18 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.27

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 17:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.97
2 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.32
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.38
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.55
5 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.83
6 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.07
7 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.40
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.98
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.19
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.23
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 PB 08.63
6 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.79
7 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.80
8 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.63
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.65
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.72
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.86
5 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
6 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.08
7 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.10
8 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.91
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.11
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.19
4 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.29
5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.38
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.47
7 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.49
8 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.41
2 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.58
3 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.88
4 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.92
5 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.94
6 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.30
2 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.68
3 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.23
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.28
5 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.33
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.98
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.19
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.23
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 PB 08.63
5 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.63
7 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.65
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.72
9 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.79
10 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.80
11 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.86
12 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.91
13 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.99
14 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
15 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.08
16 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.10
17 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.11
18 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.19
19 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.20
20 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.29
21 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.30
22 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.38
23 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.41
24 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.47
25 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.49
26 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.58
27 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61
28 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.68
29 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.88
30 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.92
31 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.94
32 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.16
33 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.23
34 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.28
35 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.33

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.22
2 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.56
3 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.61
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
5 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.88
6 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.08
7 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.08
8 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pataj ÁbelPataj Ábel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.11
2 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.35
3 27 Hanták FilipHanták Filip 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.53
4 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 10.82
5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.83
6 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.16
7 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.76
8 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.44
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.22
2 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.56
3 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.61
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
5 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.88
6 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.08
6 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.08
8 Pataj ÁbelPataj Ábel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.11
9 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.14
10 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.35
11 27 Hanták FilipHanták Filip 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.53
12 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 10.82
13 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.83
14 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.16
15 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.76
16 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.44

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.40
2 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.46
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.52
4 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
5= Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.73
5= Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.73
7 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
8 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.73
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 09.82
3 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.95
4 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.32
5 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.62
6 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 10.77
7 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.81
8 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.52
2 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.54
3 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.87
4 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.88
5 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.93
6 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 11.35
7 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.66
8 168 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.91
2 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.70
3 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.71
4 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.89
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.40
2 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.46
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.52
4 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
5 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.73
5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.73
5 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.73
8 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
8 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 09.82
10 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.87
11 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.91
12 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.95
13 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.32
14 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.52
15 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.54
16 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.62
17 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.70
18 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.71
19 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 10.77
20 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.81
21 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.87
22 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.88
23 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.93
24 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.17
25 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 11.35
26 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.66
27 168 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.69
28 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.89
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS