<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo AZB ligy najmladšieho a staršieho žiactva

Bratislava (8. 7. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.15
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.28
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.60
4 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.68
5 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.84
6 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.56
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.04
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.07
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.30
5 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.15
2 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.28
3 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.56
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.60
5 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.68
6 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.84
7 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.89
8 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.04
9 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.07
10 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.30
11 Štefan OliverŠtefan Oliver 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.59

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 16:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.77
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.85
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.16
4 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 08.43
5 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.51
6 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 16:55) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.50
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.58
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.64
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.95
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.18
6 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 16:55) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.13
2 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.92
3 12 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.33
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.42
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.55
6 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.27
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.77
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.85
3 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.13
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.16
5 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 PB 08.43
6 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 08.50
7 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.51
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.58
9 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.64
10 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.67
11 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.92
12 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.95
13 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.18
14 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.21
15 12 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.33
16 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.42
17 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.55
18 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.27

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 17:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.97
2 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.32
3 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.38
4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.55
5 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.83
6 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.07
7 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.40
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.98
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.19
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.23
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 PB 08.63
6 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.79
7 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.80
8 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.63
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.65
3 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.72
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.86
5 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
6 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.08
7 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.10
8 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.91
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.11
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.19
4 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.29
5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.38
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.47
7 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.49
8 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.41
2 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.58
3 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.88
4 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.92
5 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.94
6 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 8.7.2020 - 17:05) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.30
2 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.68
3 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.23
4 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.28
5 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.33
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.98
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.19
3 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.23
4 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.52
5 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 1 PB 08.63
5 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.63
7 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.65
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 08.72
9 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.79
10 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.80
11 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.86
12 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 08.91
13 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.99
14 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.04
15 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.08
16 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.10
17 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.11
18 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.19
19 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.20
20 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.29
21 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 09.30
22 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 09.38
23 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.41
24 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.47
25 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.49
26 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.58
27 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.61
28 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.68
29 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.88
30 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.92
31 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.94
32 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.16
33 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 10.23
34 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.28
35 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 10.33

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.22
2 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.56
3 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.61
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
5 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.88
6 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.08
7 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.08
8 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pataj ÁbelPataj Ábel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.11
2 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.35
3 27 Hanták FilipHanták Filip 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.53
4 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 10.82
5 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.83
6 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.16
7 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.76
8 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.44
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.22
2 Bujna SlavomírBujna Slavomír 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.56
3 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.61
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.72
5 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.88
6 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.08
6 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.08
8 Pataj ÁbelPataj Ábel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.11
9 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.14
10 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.35
11 27 Hanták FilipHanták Filip 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.53
12 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 10.82
13 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.83
14 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.16
15 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.76
16 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.44

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.40
2 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.46
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.52
4 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
5= Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.73
5= Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.73
7 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
8 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.87
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.73
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 09.82
3 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.95
4 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.32
5 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.62
6 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 10.77
7 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.81
8 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.17
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.52
2 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.54
3 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.87
4 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.88
5 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.93
6 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 11.35
7 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.66
8 168 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 8.7.2020 - 17:25) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.91
2 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.70
3 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.71
4 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.89
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.40
2 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.46
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.52
4 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
5 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.73
5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.73
5 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 09.73
8 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
8 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 09.82
10 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.87
11 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.91
12 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.95
13 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.32
14 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 PB 10.52
15 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.54
16 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.62
17 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.70
18 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.71
19 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 10.77
20 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.81
21 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.87
22 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.88
23 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.93
24 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.17
25 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 11.35
26 Kulichová NatáliaKulichová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.66
27 168 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.69
28 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.89
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 19:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 18.54
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 19.28
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 19.59
4 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.97
5 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 20.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 19:15) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 20.86
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.87
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 21.06
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 21.61
5 29 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 21.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 19:15) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.21
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.11
3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 23.44
4 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.92
Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 18.54
2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 19.28
3 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 19.59
4 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.97
5 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 20.16
6 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 20.86
7 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.87
8 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 21.06
9 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 PB 21.61
10 29 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 21.96
11 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.21
12 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.11
13 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 23.44
14 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 24.92
Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 19:20) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.27
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.20
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.56
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.60
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 20.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 19:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.87
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 21.18
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.76
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.67
5 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 19:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.29
2 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.88
3 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.16
4 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.17
5 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.81
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 8.7.2020 - 19:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 22.97
2 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 24.24
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 24.38
4 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.54
5 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 24.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 8.7.2020 - 19:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.35
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 22.91
3 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.46
4 10 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 24.54
5 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.05
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.27
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.20
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.56
4 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.60
5 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 20.87
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 20.97
7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 21.18
8 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.29
9 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.35
10 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.76
11 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 22.67
12 Krivošiková SáraKrivošiková Sára 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.88
13 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.90
14 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 22.91
15 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 22.97
16 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.16
17 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 23.17
18 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 23.46
19 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.81
20 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 24.24
21 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 24.38
22 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.54
22 10 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 24.54
24 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 24.75
25 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.05

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 19:30) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.84
2 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 23.92
3 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 24.46
4 13 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.24
Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 19:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.84
2 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 26.72
3 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.79
4 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 33.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 19:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.25
2 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.59
3 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.72
4 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.75
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.84
2 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.25
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 23.92
4 Rusnák MatiasRusnák Matias 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 24.46
5 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 24.59
6 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.72
7 13 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.24
8 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.84
9 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 26.72
10 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.75
11 Polonec JurajPolonec Juraj 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.79
12 Štefan BožíkŠtefan Božík 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 33.99
Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 19:35) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.63
2 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.21
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.31
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.56
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 19:35) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 24.00
2 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.47
3 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 24.92
4 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 25.00
5 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.89
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 19:35) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 PB 26.55
2 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 27.33
3 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.09
4 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 30.07
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 8.7.2020 - 19:35) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.52
2 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 27.29
3 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.35
4 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 29.29
Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.63
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 24.00
3 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.21
4 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.31
5 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.47
6 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.52
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.56
8 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.63
9 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 24.92
10 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 25.00
11 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 PB 26.55
12 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.89
13 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 27.29
14 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 27.33
15 Ukropcová TamaraUkropcová Tamara 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.35
16 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 28.09
17 Jalakšová EmaJalakšová Ema 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 29.29
18 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 30.07
Kotesová NatáliaKotesová Natália 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Glončáková JúliaGlončáková Júlia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 32.87
2 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 33.25
3 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 34.04
4 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 34.17
5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 34.99
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 35.93
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 37.45
3 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 38.90
4 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 39.35
5 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 39.78
6 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 41.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 8.7.2020 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 37.20
2 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 PB 37.70
3 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 39.73
4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 40.92
5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 41.44
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 32.87
2 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 33.25
3 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 34.04
4 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 34.17
5 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 34.99
6 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 35.93
7 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 37.20
8 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 37.45
9 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 PB 37.70
10 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 38.90
11 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 39.35
12 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 39.73
13 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 39.78
14 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 40.92
15 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 41.44
16 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 41.83

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 18:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 PB 41.07
2 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 41.66
3 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 45.46
4 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 51.68
Celkom 4 pretekári

300 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 38.50
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 40.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 41.33
4 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 42.84
5 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 43.36
6 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 43.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 43.34
2 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 43.70
3 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 44.74
4 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 46.78
5 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 48.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 38.50
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 40.41
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 41.33
4 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 42.84
5 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 43.34
6 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 43.36
7 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 43.70
8 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 43.86
9 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 PB 44.74
10 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 46.78
11 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 48.38

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 8.7.2020 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 44.43
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 45.79
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 45.92
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 46.58
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 52.35
Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 8.7.2020 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 50.61
2 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 51.39
3 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 51.69
4 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 55.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 44.43
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 45.79
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 45.92
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 46.58
5 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 50.61
6 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 51.39
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 51.69
8 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 52.35
9 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 55.00
Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 13 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:09.36
2 27 Hanták FilipHanták Filip 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:22.70
Celkom 2 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 14 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 2:09.38
2 32 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 2:11.17
3 168 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:22.74
4 22 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:23.15
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 12 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 2:31.00
2 29 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 PB 2:31.46
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 189 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 2:40.69
2 10 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 PB 2:49.53
3 31 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 3:00.86
4 17 Trubanová MichaelaTrubanová Michaela 06 06 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 3:23.96
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 16:30) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 14.48
2 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.94
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.47
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 18.05
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 16:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.56
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 15.87
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.91
4 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.85
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:49.85
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.25
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:51.89
4 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:53.66
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 8.7.2020 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:47.71
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:48.50
3= Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:55.36
3= Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:55.36
5 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:00.08
6 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:03.36
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 8.7.2020 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158161164167170173176179182185188191 Body
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 150 oooooooxxx
2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 140 oooooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 8.7.2020 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120125130135140145150155158161164167170173176179182185 Body
1 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 4 PB 140 ----ooxoxxx
2 Glončáková SofiaGlončáková Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 PB 140 --ooooxoxx
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 125 oooxoxxx
4 Stančeková SilviaStančeková Silvia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 2 PB 115 oxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Rozoskakovanie: 145 140 145 140 145 140 Glončáková: x o x o x x Ruffíni: x o x o x o
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 8.7.2020 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 9 PB 602 +3.3 m/s 578 +1.6 m/s x578  +1.6602  +3.3602
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 PB 519 +1.3 m/s 509  +1.4519  +1.3485  +0.7519
3 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 PB 497 +2.2 m/s 496 +1.6 m/s 467  +0.0496  +1.6497  +2.2497
4 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 PB 467 +0.7 m/s 467  +0.7448  +1.1-467
5 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 4 PB 450 +1.2 m/s 448  +1.1450  +1.2x450
6 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 3 PB 431 +1.6 m/s 431  +1.6x405  +1.8431
7 12 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 5 PB 421 +1.3 m/s 236  +1.4384  +1.1421  +1.3421
8 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 PB 392 +1.9 m/s 388  +1.1392  +1.9x392
9 Brestovanský BorisBrestovanský Boris
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 1 PB 388 +0.4 m/s 378  +0.7388  +0.4x388
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 20 539 +1.1 m/s 512  +0.0490  +0.0539  +1.1539
2 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 21 536 +0.9 m/s x536  +0.9523  +2.8536
3 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 18 PB 513 +0.0 m/s x513  +0.0x513
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 19 PB 502 +2.0 m/s 463  +2.3457  +3.2502  +2.0502
5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17 PB 466 +2.3 m/s 445 +0.0 m/s 466  +2.3445  +0.0445  +1.1466
6 Ruffíni MartinaRuffíni Martina
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 3 PB 455 +0.9 m/s 451  +1.5441  +1.9455  +0.9455
7 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 9 PB 454 +1.1 m/s xx454  +1.1454
8 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 16 PB 452 +2.8 m/s 400 +1.5 m/s 383  +1.9452  +2.8400  +1.5452
9 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 PB 439 +1.4 m/s 427  +2.4x439  +1.4439
10 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 14 433 +1.8 m/s 289  +2.4433  +1.8x433
11 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 11 PB 423 +2.5 m/s 423  +2.5389  +2.4x423
12 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 13 PB 421 +1.6 m/s x421  +1.6404  +0.9421
13 Krivošiková SáraKrivošiková Sára
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 12 PB 419 +2.7 m/s 413 +1.5 m/s 419  +2.7413  +1.5x419
14 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 2 PB 419 +2.0 m/s x410  +3.1419  +2.0419
15 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 PB 410 +2.2 m/s 399 +1.6 m/s 410  +2.2382  +1.5399  +1.6410
16 Paďourová KarinPaďourová Karin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 7 PB 403 +1.8 m/s 388  +1.1403  +1.8x403
17 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 PB 399 +2.8 m/s 349 +0.7 m/s 399  +2.8372  +2.8349  +0.7399
18 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 6 PB 383 +1.3 m/s 380  +2.9371  +2.2383  +1.3383
19 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 15 375 +0.7 m/s xx375  +0.7375
20 Stančeková SilviaStančeková Silvia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 4 PB 367 +1.4 m/s 362  +1.7348  +1.9367  +1.4367
21 Vybíralová HanaVybíralová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 5 PB 349 +4.0 m/s 349  +4.0336  +3.0x349
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(st, 8.7.2020 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 PB 429 +1.3 m/s 406  +1.4429  +1.3415  +1.5429
2 Bujna SlavomírBujna Slavomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 2 PB 363 +1.7 m/s 317  +2.1363  +1.7355  +1.1363
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 PB 355 +3.0 m/s 351  +2.7x355  +3.0355
4 Šimor SamuelŠimor Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 6 PB 354 +3.1 m/s 344 +1.2 m/s 303  +2.0344  +1.2354  +3.1354
5 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 1 PB 352 +1.2 m/s 322  +0.0352  +1.2334  +1.9352
6 Pataj ÁbelPataj Ábel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 5 PB 347 +2.3 m/s 321 +1.0 m/s 321  +1.0319  +1.4347  +2.3347
7 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 8 PB 320 +1.4 m/s 303  +1.5320  +1.4x320
8 Vanečko JakubVanečko Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 7 PB 316 +2.2 m/s 311 +0.6 m/s 316  +2.2311  +0.6314  +4.0316
9 Rusnák MatiasRusnák Matias
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 9 304 +1.5 m/s xx304  +1.5304
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 8 PB 388 +1.8 m/s 314  +1.9379  +2.0388  +1.8388
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra
Lesky´s runnersLesky´s runners
09 09 5 PB 356 +1.0 m/s 299  +1.9310  +1.6356  +1.0356
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 PB 353 +2.1 m/s 339 +1.6 m/s 339  +1.6326  +1.9353  +2.1353
4 Rizmanová NinaRizmanová Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 PB 339 +1.3 m/s 337  +2.3329  +1.2339  +1.3339
5 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 5 PB 337 +1.4 m/s 316  +2.2300  +2.2337  +1.4337
6 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 6 PB 330 +2.5 m/s 318 +1.5 m/s 330  +2.5318  +1.5x330
7 Jalakšová EmaJalakšová Ema
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 2 PB 292 +2.6 m/s 271 +1.3 m/s 271  +1.3252  +1.9292  +2.6292
8 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 7 287 +1.8 m/s 287  +1.8274  +3.0282  +0.8287
9 Jakus EszterJakus Eszter
Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín
11 11 1 PB 278 +2.3 m/s xx278  +2.3278
Kulichová NatáliaKulichová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 NM xxx0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 8.7.2020 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 PB 08.52 0.0
2 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 6 08.42 0.0
3 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 PB 07.74 0.0
4 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 PB 06.77 0.0
5 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 3 PB 06.16 0.0
6 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 2 PB 06.00 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(st, 8.7.2020 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krútel MarkoKrútel Marko
Lesky´s runnersLesky´s runners
10 10 2 PB 17.42 0.0
2 Igenyes LucasIgenyes Lucas
Lesky´s runnersLesky´s runners
10 10 1 PB 14.58 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(st, 8.7.2020 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 5 PB 25.68 0.0
2 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 4 PB 21.26 0.0
3 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 2 PB 19.00 0.0
4 Balnová NatašaBalnová Nataša
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 1 PB 18.05 0.0
5 Lubelan LilianeLubelan Liliane
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 3 PB 13.64 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 8.7.2020 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 PB 28.95 0.0
2 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 PB 28.18 0.0
3 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 26.46 0.0
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 PB 24.52 0.0
5 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 21.68 0.0
6 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 PB 17.77 0.0
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(st, 8.7.2020 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 3 PB 28.83 0.0
2 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 1 PB 23.89 0.0
3 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 22.45 0.0
Celkom 3 pretekárov