<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR veteránov

Dubnica n.V. (18. 7. 2020)

200 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 18.7.2020 - 14:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.06
2 64 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.98
3 130 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 26.46
4 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.64
5 63 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.74
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.7.2020 - 14:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 18 Česák JosefČesák Josef 65 65 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.60
2 31 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 29.67
3 10 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.40
4 89 Deneš PeterDeneš Peter 61 61 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 2 31.80
5 17 Lacka JozefLacka Jozef 69 69 BratislavaBratislava 1 33.70
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 18.7.2020 - 14:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Pauler OldřichPauler Oldřich 59 59 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 4 35.47
2 135 Dobrodenka AntonDobrodenka Anton 48 48 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 36.76
20 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 Titan TC SzegedTitan TC Szeged 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.06
2 64 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 25.98
3 130 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 26.46
4 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.64
5 63 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.74
6 18 Česák JosefČesák Josef 65 65 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.60
7 31 Bori JánBori Ján 73 73 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 29.67
8 10 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.40
9 89 Deneš PeterDeneš Peter 61 61 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 2 31.80
10 17 Lacka JozefLacka Jozef 69 69 BratislavaBratislava 1 33.70
11 92 Pauler OldřichPauler Oldřich 59 59 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 4 35.47
12 135 Dobrodenka AntonDobrodenka Anton 48 48 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 36.76
20 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 Titan TC SzegedTitan TC Szeged 3 DNS

200 m - Veteránky (Beh)

Beh (so, 18.7.2020 - 15:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 30.69
2 105 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 33.09
3 119 Chrenová JanaChrenová Jana 64 64 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 37.55
Celkom 3 pretekári