<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR veteránov

Dubnica n.V. (18. 7. 2020)

100 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (so, 18.7.2020 - 13:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.63
2 64 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.49
3 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.16
4 9 Chebeň DušanChebeň Dušan 50 50 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 SB 17.31
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.7.2020 - 13:15) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.01
2 56 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav 63 63 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 1 PB 14.69
3 30 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 PB 15.19
4 92 Pauler OldřichPauler Oldřich 59 59 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 16.57
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.7.2020 - 13:15) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 20 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 Titan TC SzegedTitan TC Szeged 2 12.39
2 130 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.85
MS 18 Česák JosefČesák Josef 65 65 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.28
4 17 Lacka JozefLacka Jozef 69 69 BratislavaBratislava 4 16.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.7.2020 - 13:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 12.38
2 129 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.17
3 55 Rendek RomanRendek Roman 62 62 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 4 14.38
4 10 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.54
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.63
2 101 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 PB 12.38
3 20 Hallosy ZsoltHallosy Zsolt 71 71 Titan TC SzegedTitan TC Szeged 2 12.39
4 64 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.49
5 130 Papuga TomášPapuga Tomáš 79 79 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.85
6 63 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.01
7 5 Binka RomanBinka Roman 74 74 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.16
8 129 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.17
9 18 Česák JosefČesák Josef 65 65 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.28
10 55 Rendek RomanRendek Roman 62 62 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 4 14.38
11 10 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 14.54
12 56 Szibilla LadislavSzibilla Ladislav 63 63 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 1 PB 14.69
13 30 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 PB 15.19
14 17 Lacka JozefLacka Jozef 69 69 BratislavaBratislava 4 16.12
15 92 Pauler OldřichPauler Oldřich 59 59 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 2 16.57
16 9 Chebeň DušanChebeň Dušan 50 50 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 SB 17.31

100 m - Veteránky (Beh)

Beh 01 (so, 18.7.2020 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 14.68
2 105 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 15.76
3 90 Denešová DarinaDenešová Darina 64 64 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 5 17.14
4 86 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 18.79
5 95 Paulerová AmáliaPaulerová Amália 60 60 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 1 21.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 18.7.2020 - 13:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Kirkpatrick MargitaKirkpatrick Margita 73 73 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 4 19.14
2 50 Líšková JozefaLíšková Jozefa 52 52 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 PB 25.96
57 Krpelanová MáriaKrpelanová Mária 74 74 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 3 DNS
58 Szibillová VieraSzibillová Viera 70 70 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Kučeráková MartaKučeráková Marta 73 73 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 14.68
2 105 Fintorová MonikaFintorová Monika 76 76 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 15.76
3 90 Denešová DarinaDenešová Darina 64 64 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 5 17.14
4 86 Balošáková AnnaBalošáková Anna 61 61 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 18.79
5 125 Kirkpatrick MargitaKirkpatrick Margita 73 73 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 4 19.14
6 95 Paulerová AmáliaPaulerová Amália 60 60 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 1 21.33
7 50 Líšková JozefaLíšková Jozefa 52 52 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 PB 25.96
57 Krpelanová MáriaKrpelanová Mária 74 74 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 3 DNS
58 Szibillová VieraSzibillová Viera 70 70 Aktívne vykopávky PrievidzaAktívne vykopávky Prievidza 5 DNS