<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trenčín (27. 9. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.17 Q
2 77 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.84
3 310 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.99
4 193 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.40
5 74 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.48
6 36 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.36
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.26 Q
2 3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.79
3 41 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.86
4 60 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.87
5 317 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.44
6 244 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.40
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.49 Q
2 80 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.54 q
3 314 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.97
4 325 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.55
5 37 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.69
6 266 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.17
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 327 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.61 Q
2 205 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.61 q
3 34 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.20
4 83 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.23
5 271 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.71
6 231 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.05
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.17 Q
2 181 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.26 Q
3 48 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.49 Q
4 80 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.54 q
5 327 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.61 Q
5 205 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.61 q
7 3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 08.79
8 77 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.84
9 41 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.86
10 60 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.87
11 314 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 08.97
12 310 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.99
13 34 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.20
14 83 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.23
15 193 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.40
16 317 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.44
17 74 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.48
18 325 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.55
19 37 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.69
20 271 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.71
21 231 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.05
22 244 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.40
23 266 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.17
24 36 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.36

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2020 - 11:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 SB 07.99
2 181 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.32
3 48 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 SB 08.47
4 80 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.61
5 327 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.76
6 205 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 08.84
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.67 q
2 172 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.67 q
3 209 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.75 q
4 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.89 q
5 140 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.10
6 45 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.72 q
2 344 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.95 q
3 220 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.98
4 118 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.00
5 285 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.02
6 129 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.14
2 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
3 276 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.32
4 203 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.41
5 239 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.51
6 103 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 09.14
2 277 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.26
3 126 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.28
4 295 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.32
5 306 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.34
6 217 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 245 Jaššová IvanaJaššová Ivana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 09.48
2 325 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.60
3 255 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 09.69
4 219 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.77
5 359 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.81
6 198 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.10
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.48
2 299 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.59
3 213 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.78
4 346 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 09.87
5 240 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 09.90
6 199 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 27.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.10
2 236 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 10.22
3 157 Krupová MartinaKrupová Martina 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.65
4 309 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.68
5 368 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 10.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 110 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.67 q
1 172 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.67 q
3 300 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.72 q
4 209 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.75 q
5 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.89 q
6 344 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.95 q
7 220 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.98
8 118 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.00
9 285 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.02
10 140 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.10
11 45 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.12
12 242 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.14
12 363 Spačková KatarínaSpačková Katarína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 09.14
14 129 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.17
15 277 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.26
16 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.28
16 126 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.28
18 276 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.32
18 295 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.32
20 306 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.34
21 203 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.41
22 245 Jaššová IvanaJaššová Ivana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 09.48
22 130 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.48
24 239 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.51
25 299 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.59
26 103 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.60
26 325 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.60
28 217 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.67
29 255 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 09.69
30 219 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.77
31 213 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.78
32 359 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.81
33 346 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 09.87
34 240 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 09.90
35 198 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.10
35 288 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.10
37 236 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 10.22
38 199 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.24
39 157 Krupová MartinaKrupová Martina 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.65
40 309 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.68
41 368 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 10.70

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.9.2020 - 11:58) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 SB 08.59
2 172 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.70
3 110 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.76
4 300 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.78
5 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 SB 08.87
6 344 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 08.97
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.89 q
2 35 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.05 q
3 315 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.20 q
4 40 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.26 q
5 336 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.30
6 31 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 09.06 q
2 101 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.13 q
3 6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.35
4 62 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.50
5 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.58
6 313 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.38
2 61 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.07
3 78 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.12
4 73 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.19
5 91 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.23
6 337 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 10.21
2 270 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.25
3 88 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.29
4 100 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.77
5 272 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.86
6 59 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Matus MárkMatus Márk 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 PB 09.45
2 248 Baranyai ViktorBaranyai Viktor 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 09.63
3 189 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 PB 10.96
4 99 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.07
5 372 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 11.49
6 97 Šintál SamuelŠintál Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.95
2 96 Sloboda RichardSloboda Richard 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.21
3 333 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.64
4 75 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.96
5 87 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 08.89 q
2 35 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.05 q
3 249 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 09.06 q
4 101 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.13 q
5 315 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.20 q
6 40 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.26 q
7 336 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.30
8 6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.35
9 7 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.38
10 31 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.40
11 251 Matus MárkMatus Márk 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 PB 09.45
12 62 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.50
13 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.58
14 313 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.61
15 248 Baranyai ViktorBaranyai Viktor 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 09.63
16 85 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.95
17 61 Lackovič PeterLackovič Peter 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.07
18 78 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.12
19 73 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.19
20 250 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 10.21
21 91 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.23
22 270 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.25
23 88 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.29
24 337 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.50
25 100 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.77
26 272 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.86
27 59 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.89
28 189 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 4 PB 10.96
29 99 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.07
30 96 Sloboda RichardSloboda Richard 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.21
31 372 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 11.49
32 97 Šintál SamuelŠintál Samuel 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.53
33 333 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.64
34 75 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.96
35 87 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.98

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2020 - 12:01) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.90
2 35 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 09.04
3 249 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 09.17
4 40 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 09.23
5 315 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.26
6 101 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.26
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.17 q
2 104 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48 q
3 202 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.54
4 19 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.63
5 279 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.74
6 208 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 108 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.41 q
2 224 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.43 q
3 151 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.50 q
4 228 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.62
5 347 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.66
6 71 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.35 q
2 216 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.55
3 70 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.75
4 18 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.93
5 226 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.96
6 374 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 324 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.59
2 128 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.75
3 225 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.91
4 221 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.02
5 292 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.09
6 127 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.13
2 68 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.21
3 190 Marková NikolaMarková Nikola 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 10.33
4 44 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.58
5 280 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.16
2 321 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 10.27
3 320 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.36
4 361 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 10.45
5 340 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.53
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.22
2 307 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.85
3 156 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.21
4 116 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.53
5 119 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 111 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.47
2 237 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10.47
3 14 Arpášová HanaArpášová Hana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.54
4 373 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 10.68
5 159 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 11.48
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (ne, 27.9.2020 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Naďová NicolNaďová Nicol 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.53
2 252 De Roche ManayDe Roche Manay 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.64
3 121 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.01
4 135 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.05
5 360 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.94
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.17 q
2 136 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.35 q
3 108 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.41 q
4 224 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.43 q
5 104 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48 q
6 151 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.50 q
7 202 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.54
8 216 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 09.55
9 324 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.59
10 228 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.62
11 19 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.63
12 347 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.66
13 279 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.74
14 208 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.75
14 70 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.75
14 128 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.75
17 71 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 09.76
18 225 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.91
19 18 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.93
20 226 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.96
21 374 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.99
22 221 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.02
23 292 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.09
24 127 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.12
25 290 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.13
26 57 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.16
27 68 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.21
28 106 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.22
29 321 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 10.27
30 190 Marková NikolaMarková Nikola 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 10.33
31 320 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.36
32 361 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 10.45
33 111 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.47
33 237 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10.47
35 340 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.53
35 358 Naďová NicolNaďová Nicol 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.53
37 14 Arpášová HanaArpášová Hana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.54
38 44 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.58
39 252 De Roche ManayDe Roche Manay 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.64
40 280 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.65
41 373 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 10.68
42 307 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.85
43 121 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.01
44 135 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.05
45 156 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.21
46 159 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 11.48
47 116 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.53
48 119 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.83
49 360 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.94

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.9.2020 - 12:04) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 SB 09.03
2 104 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 09.30
3 136 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 09.32
4 108 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 09.41
5 151 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 SB 09.43
6 224 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.58
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:35) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 19.26
2 181 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.37
3 80 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.67
4 327 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.37
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 20.31
2 205 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.17
3 60 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.33
214 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 13:35) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.17
2 193 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 23.55
326 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
41 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 13:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 23.41
2 325 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.86
95 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 13:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.87
2 93 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.08
3 36 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 29.34
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 196 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 19.26
2 48 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 20.31
3 181 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.37
4 80 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.67
5 205 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 21.17
6 60 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.33
7 327 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 21.37
8 310 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.17
9 37 Mikla AdamMikla Adam 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 23.41
10 193 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 23.55
11 325 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.86
12 230 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 24.87
13 93 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.08
14 36 Makkoš LukášMakkoš Lukáš 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 29.34
214 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 DNS
326 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
41 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
95 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.01
2 69 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.32
3 172 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.44
4 220 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.39
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 20.76
2 344 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 21.71
3 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 22.09
4 45 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.55
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 22.24
2 311 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.42
3 235 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 22.45
4 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.49
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.69
2 160 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.71
3 239 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.90
4 203 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.18
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.96
2 140 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.38
3 306 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 22.91
4 283 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.06
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 308 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.30
2 277 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 23.33
3 312 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.61
4 325 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.43
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 295 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.10
2 130 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.16
3 294 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.37
4 219 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 24.47
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 23.78
2 346 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 24.74
3 240 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 25.33
4 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.48
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 24.05
2 355 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 25.05
3 199 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 26.15
4 109 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.94
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ne, 27.9.2020 - 13:55) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.18
2 157 Krupová MartinaKrupová Martina 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 27.96
3 309 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 28.08
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 20.76
2 209 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 21.01
3 69 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.32
4 172 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 21.44
5 344 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 21.71
6 118 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 21.96
7 322 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 22.09
8 242 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 22.24
9 140 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.38
10 220 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 22.39
11 311 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 22.42
12 235 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 22.45
13 123 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.49
14 45 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.55
15 120 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.69
16 160 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 22.71
17 239 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 22.90
18 306 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 22.91
19 283 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.06
20 295 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.10
21 203 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 23.18
22 308 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.30
23 277 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 23.33
24 312 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 23.61
25 299 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 23.78
26 288 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 24.05
27 130 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.16
28 284 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.18
29 294 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.37
30 325 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.43
31 219 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 24.47
32 346 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 24.74
33 355 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 25.05
34 240 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 25.33
35 199 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 26.15
36 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.48
37 109 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.94
38 157 Krupová MartinaKrupová Martina 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 27.96
39 309 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 28.08

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 14:15) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.67
2 35 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.83
3 101 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.86
4 31 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.95
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 14:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 22.99
2 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.29
3 204 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 24.89
4 337 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.39
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 14:15) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 23.94
2 332 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 24.30
3 88 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.08
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 14:15) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.91
2 100 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 26.76
3 99 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.05
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 14:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 26.61
2 272 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 27.36
3 333 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 31.28
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.67
2 35 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.83
3 101 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.86
4 31 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.95
5 7 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 22.99
6 330 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 23.94
7 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.29
8 332 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 24.30
9 204 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 24.89
10 337 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.39
11 1 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.91
12 88 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.08
13 59 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 26.61
14 100 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 26.76
15 272 Kozár MatúšKozár Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 27.36
16 99 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.05
17 333 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 31.28

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.40
2 64 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 23.09
3 208 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 23.87
4 324 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.41
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 23.11
2 117 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.31
3 104 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.79
4 27 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.29
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 23.56
2 127 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.09
3 46 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.44
4 350 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.75
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 25.04
2 321 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.69
3 289 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.27
4 44 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.75
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 354 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 25.09
2 320 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 25.99
3 369 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 26.19
4 14 Arpášová HanaArpášová Hana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.23
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Vašková NatáliaVašková Natália 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 25.99
2 237 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 26.91
3 361 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 27.07
4 156 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.86
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 373 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 27.26
2 362 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 27.45
3 122 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.50
4 222 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 29.75
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Gáliková AnetaGáliková Aneta 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.74
2 119 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 28.95
3 159 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 29.35
4 112 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.99
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.17
2 47 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.94
3 121 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.00
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (ne, 27.9.2020 - 14:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 358 Naďová NicolNaďová Nicol 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.93
2 111 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.07
3 360 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 32.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 22.40
2 64 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 23.09
3 228 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 23.11
4 117 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.31
5 347 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 23.56
6 104 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.79
7 208 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 23.87
8 224 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 24.17
9 27 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.29
10 324 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 24.41
11 218 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 25.04
12 127 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.09
12 354 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 25.09
14 46 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.44
15 321 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.69
16 350 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 25.75
17 358 Naďová NicolNaďová Nicol 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 25.93
18 320 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 25.99
18 188 Vašková NatáliaVašková Natália 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 25.99
20 369 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 26.19
21 14 Arpášová HanaArpášová Hana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.23
22 289 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.27
23 237 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 26.91
24 361 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 27.07
24 111 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.07
26 373 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 27.26
27 362 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 27.45
28 44 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 27.75
29 47 Strakošová PaulínaStrakošová Paulína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.94
30 121 Lauková SofiaLauková Sofia 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.00
31 122 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.50
32 223 Gáliková AnetaGáliková Aneta 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.74
33 156 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.86
34 119 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 28.95
35 112 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 28.99
36 159 Löfflerová SofiaLöfflerová Sofia 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 29.35
37 222 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 29.75
38 360 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 32.96

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 60 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:47.62
2 214 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 1:48.58
3 9 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:53.32
4 334 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 1:53.83
5 2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:58.53
6 145 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:00.51
7 74 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 PB 2:02.61
8 317 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10 PB 2:03.63
9 93 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:05.67
10 271 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:05.99
326 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 345 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:48.95
2 69 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 1:50.36
3 110 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 1:51.25
4 227 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:53.19
5 52 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 1:53.41
6 160 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:54.73
7 341 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 1:54.93
8 217 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 1:55.77
9 203 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 PB 1:56.71
10 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:56.80
11 56 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 PB 2:02.71
12 213 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11 2:04.86
126 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNF
Celkom 13 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 255 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 10 2:00.43
2 287 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:07.73
3 286 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:12.23
4 199 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 2:14.83
5 236 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 2:15.65
6 301 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 PB 2:17.09
7 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:19.67
8 293 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 2:19.69
9 113 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:21.01
10 246 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 11 2:23.25
11 368 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 2:25.19
12 291 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:37.29
13 298 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 2:50.86
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 345 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:48.95
2 69 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 1:50.36
3 110 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 1:51.25
4 227 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 1:53.19
5 52 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 1:53.41
6 160 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:54.73
7 341 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 1:54.93
8 217 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 1:55.77
9 203 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 PB 1:56.71
10 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:56.80
11 255 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 10 2:00.43
12 56 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 PB 2:02.71
13 213 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11 2:04.86
14 287 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:07.73
15 286 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:12.23
16 199 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 2:14.83
17 236 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 PB 2:15.65
18 301 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 PB 2:17.09
19 124 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:19.67
20 293 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 PB 2:19.69
21 113 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:21.01
22 246 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 11 2:23.25
23 368 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 2:25.19
24 291 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:37.29
25 298 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 2:50.86
126 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 DNF

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 177 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 1:46.22
2 204 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 1:57.88
3 62 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 1:58.35
4 330 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 1:59.43
5 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:00.25
6 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:01.53
7 332 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 2:04.66
8 50 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:09.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 251 Matus MárkMatus Márk 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 2:02.83
2 274 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:05.86
3 313 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 2:07.95
4 78 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.88
5 189 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 PB 2:12.81
6 85 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:26.18
7 261 Andel AdamAndel Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.86
8 87 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:35.75
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 177 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 1:46.22
2 204 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 1:57.88
3 62 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 1:58.35
4 330 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 1:59.43
5 79 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:00.25
6 33 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 2:01.53
7 251 Matus MárkMatus Márk 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 2:02.83
8 332 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 2:04.66
9 274 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:05.86
10 313 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 2:07.95
11 50 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:09.91
12 78 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:11.88
13 189 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 PB 2:12.81
14 85 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:26.18
15 261 Andel AdamAndel Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.86
16 87 Mareček AdamMareček Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:35.75

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 202 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:05.00
2 51 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:05.35
3 226 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:05.98
4 375 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 2:06.92
5 19 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:13.95
6 21 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.52
7 46 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:16.70
8 54 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:18.22
9 44 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:25.78
10 190 Marková NikolaMarková Nikola 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 10 2:26.99
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 106 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:16.62
2 289 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:20.23
3 280 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:21.57
4 223 Gáliková AnetaGáliková Aneta 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:24.66
5 218 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:25.06
6 343 Dobiašová NinaDobiašová Nina 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 2:28.11
7 135 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:33.24
8 253 Matus LiliMatus Lili 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 2:36.10
9 222 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:40.18
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 202 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 2:05.00
2 51 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:05.35
3 226 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:05.98
4 375 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 2:06.92
5 19 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:13.95
6 21 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:16.52
7 106 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:16.62
8 46 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:16.70
9 54 Kocianová ViktóriaKocianová Viktória 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:18.22
10 289 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:20.23
11 280 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:21.57
12 223 Gáliková AnetaGáliková Aneta 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 2:24.66
13 218 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 2:25.06
14 44 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:25.78
15 190 Marková NikolaMarková Nikola 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 10 2:26.99
16 343 Dobiašová NinaDobiašová Nina 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 2:28.11
17 135 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:33.24
18 253 Matus LiliMatus Lili 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 2:36.10
19 222 Kublová TamaraKublová Tamara 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:40.18

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 336 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:19.55
2 32 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:44.99
3 265 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 3:45.13
4 215 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 3:49.90
5 143 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 4:01.71
6 263 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 4:17.30
7 76 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 4:19.97
8 338 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 4:25.25
9 63 Šiatinský DávidŠiatinský Dávid 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 4:31.92
10 270 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:16.23
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 3:47.98
2 27 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 3:50.61
3 357 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 3:55.37
4 241 Mrázová VanesaMrázová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 4:00.16
5 105 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 4:00.29
6 169 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 4:08.20
7 349 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 4:08.96
8 364 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 4:27.30
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 5:25.73
2 34 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:28.43
3 231 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 5:35.04
4 335 Smolka SamuelSmolka Samuel 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 5:43.34
5 13 Zachar OliverZachar Oliver 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 5:48.20
6 142 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 6:03.21
7 269 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 6:04.17
8 329 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 6:49.12
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 5:25.44
2 303 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:55.53
3 186 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 PB 6:05.23
4 66 Horniaková LenkaHorniaková Lenka 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 6:17.89
5 198 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 6:25.23
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.11
2 9 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.72
3 29 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.26
4 83 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.90
5 214 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 12.00
6 95 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.19
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 10.07
2 69 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.78
3 311 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.98
4 120 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.20
5 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.53
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.88
2 366 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.24
3 161 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 12.60
4 150 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.76
5 113 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.78
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:05) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.62
2 370 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 14.16
3 157 Krupová MartinaKrupová Martina 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.51
4 356 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 10.07
2 69 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.78
3 311 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.98
4 120 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.20
5 20 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11.53
6 352 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 11.88
7 366 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.24
8 161 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 12.60
9 227 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 12.62
10 150 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 12.76
11 113 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 12.78
12 370 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 14.16
13 157 Krupová MartinaKrupová Martina 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.51
14 356 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 14.88

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 10:10) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 10.93
2 6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.79
3 212 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 13.08
4 338 Vallo MarekVallo Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 14.72
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.31
2 136 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.08
3 21 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 12.17
4 132 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.22
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 12.53
2 170 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 13.26
3 364 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 13.43
4 105 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 13.40
2 166 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 13.53
3 349 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 13.63
4 57 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.16
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.31
2 348 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 14.37
3 353 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 17.42
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.31
2 136 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.08
3 21 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 12.17
4 132 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.22
5 51 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 12.53
6 170 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 13.26
7 167 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 13.40
8 364 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 13.43
9 166 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 13.53
10 349 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 13.63
11 57 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 14.16
12 347 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 14.31
13 348 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 PB 14.37
14 105 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.99
15 353 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 17.42

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 94 Rošetzký GabrielRošetzký Gabriel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 05:57.89
2 254 Filípek DavidFilípek David 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 06:03.07
3 371 Janec AlexJanec Alex 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 06:51.86
4 316 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07:35.21
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 258 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 05:27.32
2 154 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 05:48.85
3 25 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 06:01.47
4 72 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 06:18.98
5 238 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 06:48.80
6 307 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 06:53.07
7 259 Sofková NatáliaSofková Natália 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 07:05.61
8 367 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 PB 07:11.27
9 369 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11 07:12.09
10 354 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 07:14.88
257 Kolláriková OlíviaKolláriková Olívia 12 12 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 DNS
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.9.2020 - 09:40) official