<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ staršieho a najmladšieho žiactva

Skalica (13. 9. 2020)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 07.38 11.00
2 48 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.50 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 07.84 7.00
4 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.87 6.00
5 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.15 5.00
6 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.17 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.80 8.00
2 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.23 3.00
3 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.34 2.00
4 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.43 1.00
5 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.54
6 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.48
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.61
3 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.84
4 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.99
Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ
Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8. - dráha č. 5 DQ podľa TP 16.8. - dráha č. 3
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.01
2 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.11
3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.11
4 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.14
5 25 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.23
6 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 09.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 10:45) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.24
2 460 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.36
3 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.55
253 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 07.38 11.00
2 48 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.50 9.00
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.80 8.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 07.84 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.87 6.00
6 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.15 5.00
7 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.17 4.00
8 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.23 3.00
9 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.34 2.00
10 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.43 1.00
11 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.48
12 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.54
13 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.61
14 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.69
15 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.84
16 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.99
17 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.01
18 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.11
18 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.11
20 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.14
21 25 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.23
22 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.24
23 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 09.25
24 460 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.36
25 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.55
Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ
Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 DQ
253 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.07 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.12 9.00
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.51 8.00
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.84 3.00
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.03
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 362 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.65 7.00
2 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 08.68 6.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.92
4 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.03
5 45 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.12
29 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.75 5.00
2 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.80 4.00
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.85 2.00
4 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.06
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.14
Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.04
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 09.09
3 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.21
4 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.26
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.27
6 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.90 1.00
2 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.20
3 360 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.28
MS Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.44
5 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.51
6 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.12
2 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.46
MS Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.63
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.71
5 331 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.73
6 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.55
2 382 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 09.73
3 Fabio Alessia VeronicaFabio Alessia Veronica 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.82
4 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.97
5 367 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.99
MS Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.41
2 378 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 09.85
3 330 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.01
4 6 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.07
5 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.44
6 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.62
2 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.81
3 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.49
MS Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.50
5 19 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (ne, 13.9.2020 - 10:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková VeronikaKováčiková Veronika 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.73
2 366 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 09.82
3 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.93
4 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.10
5 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.79
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 08.07 11.00
2 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.12 9.00
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.51 8.00
4 362 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.65 7.00
5 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 08.68 6.00
6 16 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.75 5.00
7 Kissová KarolínaKissová Karolína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.80 4.00
8 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.84 3.00
9 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.85 2.00
10 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.90 1.00
11 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.92
12 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.03
12 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.03
14 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.04
15 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.06
16 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 09.09
17 45 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.12
17 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.12
19 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.14
20 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.20
21 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.21
22 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.26
23 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.27
24 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28
24 360 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.28
26 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.41
27 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.44
28 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.46
29 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.51
30 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.53
31 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.55
32 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.62
33 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.63
34 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.71
35 331 Belanská VeronikaBelanská Veronika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.73
35 382 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 09.73
35 Kováčiková VeronikaKováčiková Veronika 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.73
38 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.81
39 Fabio Alessia VeronicaFabio Alessia Veronica 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.82
39 366 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 09.82
41 378 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 09.85
42 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.93
43 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.97
44 367 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.99
45 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.00
46 330 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.01
47 6 Bernátová DominikaBernátová Dominika 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.07
48 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.10
49 Petrovičová SofiaPetrovičová Sofia 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.44
50 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.47
51 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.49
52 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.50
53 19 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
54 Domoráková NinaDomoráková Nina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.79
55 Miková NatáliaMiková Natália 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.89
29 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF
Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 08.86 11.00
2 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.06 8.00
3 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.12 6.00
4 33 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.32 3.00
5 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.36 1.00
6 3 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.11 7.00
2 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.13 5.00
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.34 2.00
4 6 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.36
5 50 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.46
6 47 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.21 4.00
2 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.49
3 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.75
4 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 09.78
5 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.79
6 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.11
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.55
2 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.80
3 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 10.30
4 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.34
5 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.39
6 16 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 258 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.84
2 8 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.27
3 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.30
4 11 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.37
5 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.40
6 10 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.53
2 5 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.54
3 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.77
4 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.83
5 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 10.87
6 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.26
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.60
2 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 11.30
3 240 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.65
4 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 12.06
5 230 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.10
6 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 13.9.2020 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.99 9.00
2 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.64
3 Foltín MilanFoltín Milan 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 09.88
4 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.81
5 15 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.98
Pavlovič JánPavlovič Ján 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holý DominikHolý Dominik 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 08.86 11.00
2 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.99 9.00
3 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.06 8.00
4 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.11 7.00
5 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.12 6.00
6 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.13 5.00
7 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.21 4.00
8 33 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.32 3.00
9 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 09.34 2.00
10 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 09.36 1.00
10 6 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.36
12 50 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.46
13 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.49
14 47 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.50
15 3 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.51
16 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.55
17 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.64
18 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.75
19 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 09.78
20 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.79
21 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.80
22 258 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.84
23 Foltín MilanFoltín Milan 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 09.88
24 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.11
25 8 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.27
26 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 10.30
26 Hájnik SamuelHájnik Samuel 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.30
28 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.34
29 11 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.37
30 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.39
31 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.40
32 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.53
33 5 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 10.54
34 10 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.58
35 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.60
36 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.77
37 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.81
38 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.83
39 16 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.86
40 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 10.87
41 15 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.98
42 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.26
43 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 11.30
44 240 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.65
45 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 12.06
46 230 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.10
47 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.72
Pavlovič JánPavlovič Ján 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.12 11.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.31 9.00
3 373 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.38 7.00
4 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.43 2.00
5 19 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.46 1.00
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.36 8.00
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.40 6.00
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.41 4.00
4 13 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.42 3.00
5 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.57
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.41 5.00
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.47
3 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.80
4 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 09.94
5 27 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.06
6 Tubonemi LaylaTubonemi Layla 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.67
2 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.75
3 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.81
4 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.89
5 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.94
6 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.93
2 28 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.95
3 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.01
4 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.07
5 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.10
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.95
2 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.10
3 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.24
4 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.51
5 11 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.54
6 30 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Marková NikolaMarková Nikola 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 10.07
2 35 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 10.09
3 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 10.44
4 32 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.45
5 17 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 10.45
6 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.30
2 31 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.38
3 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 10.58
4 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.60
5 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.67
6 42 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.09
2= Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.48
2= Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.48
4 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 10.63
5 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.63
6 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.32
2 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.41
3 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.56
4 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 10.83
5 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.98
6 18 Stašková ZuzanaStašková Zuzana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.72
2 34 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 10.96
3 10 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 11.08
4 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 11.14
5 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.40
6 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.70
2 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.76
3 33 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 PB 10.89
4 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.27
5 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 11.51
6 39 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 11.07
2 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.10
3 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11.50
4 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 11.61
5 38 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.62
6 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 11.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.96
2 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.03
3 40 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 11.55
4 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.56
5 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.83
Celkom 5 pretekárov
Beh 15 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.70
2 4 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.41
3 43 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.59
4 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 11.18
5 45 Podhorská EliškaPodhorská Eliška 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 11.79
Celkom 5 pretekárov
Beh 16 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.10
2 Csontosová AnnaCsontosová Anna 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.70
3 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.86
4 Chujacová NelaChujacová Nela 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.93
5 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.20
Celkom 5 pretekárov
Beh 17 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.40
2 79 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.69
3 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.92
4 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.36
5 204 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 11.46
Celkom 5 pretekárov
Beh 18 (ne, 13.9.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.15
2 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 10.44
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.12 11.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.31 9.00
3 23 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.36 8.00
4 373 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.38 7.00
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.40 6.00
6 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.41 4.00
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.41 5.00
8 13 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.42 3.00
9 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.43 2.00
10 19 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.46 1.00
11 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.47
12 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 09.53
13 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 09.57
14 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.58
15 Marecová SimonaMarecová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 09.67
16 46 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.70
17 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 09.75
18 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.80
19 Drgová JanaDrgová Jana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 09.81
20 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.89
21 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.93
22 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 09.94
22 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.94
24 28 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.95
24 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.95
26 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.01
27 27 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.06
28 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.07
28 44 Marková NikolaMarková Nikola 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 PB 10.07
30 35 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 PB 10.09
30 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.09
32 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.10
32 Petranská BiankaPetranská Bianka 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.10
32 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 10.10
35 Tubonemi LaylaTubonemi Layla 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.13
36 48 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.15
37 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.24
38 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 10.30
39 Kocianová TamaraKocianová Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 10.32
40 31 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.38
41 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 10.40
42 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.41
42 4 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.41
44 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.44
44 Maláčová RomanaMaláčová Romana 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 10.44
44 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 PB 10.44
47 32 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.45
47 17 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 10.45
49 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.48
49 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.48
51 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.51
52 11 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.54
52 30 Huttová NatáliaHuttová Natália 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.54
52 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.54
55 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.56
56 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.58
56 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 10.58
58 43 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.59
59 Rolincová SofiaRolincová Sofia 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.60
60 Sládečková ZojaSládečková Zoja 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 10.63
60 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.63
62 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.67
63 79 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.69
64 37 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 10.70
64 Csontosová AnnaCsontosová Anna 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.70
66 28 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.72
67 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.76
68 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 10.83
69 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.86
70 33 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 PB 10.89
71 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.92
72 Chujacová NelaChujacová Nela 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.93
73 34 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 10.96
73 7 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.96
75 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.98
76 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.03
77 10 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 11.07
78 18 Stašková ZuzanaStašková Zuzana 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.08
78 10 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 11.08
80 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.10
81 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.14
81 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 11.14
83 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 11.18
84 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.20
85 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.27
86 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.36
87 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.40
88 204 Záhorská SimonaZáhorská Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 11.46
89 42 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 11.48
90 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11.50
91 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 11.51
92 40 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 11.55
93 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.56
94 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.57
95 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 11.61
96 38 Slaninková ViktóriaSlaninková Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.62
97 Galánková NikolaGalánková Nikola 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 11.76
98 45 Podhorská EliškaPodhorská Eliška 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 11.79
99 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.83
100 39 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.99

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 13:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.70 11.00
2 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.45 9.00
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 18.52 8.00
4 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 18.97 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.19 6.00
6 27 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.32 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 13:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 19.68 4.00
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.78 2.50
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 19.94 1.00
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 20.11
5 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 20.73
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 13:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 20.13
2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 20.16
3 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.30
4 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 21.69
5 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 21.92
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 13:55) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 19.78 2.50
2 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 20.29
MS Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.33
4 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.04
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.70 11.00
2 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.45 9.00
3 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 18.52 8.00
4 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 18.97 7.00
5 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 19.19 6.00
6 27 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.32 5.00
7 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 PB 19.68 4.00
8 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.78 2.50
8 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 19.78 2.50
10 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 19.94 1.00
11 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 20.11
12 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 20.13
13 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 20.16
14 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 20.29
15 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 20.30
16 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 20.73
17 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 21.69
18 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 21.92
19 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.33
20 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.04

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:05) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.02 11.00
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.17 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 19.63 8.00
4 51 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 19.64 7.00
5 1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.15 6.00
6 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.53 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 16 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 21.03 5.00
2 18 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.49 4.00
3 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 21.75
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.00
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 22.03
6 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 14:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.52 3.00
2 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 21.53 2.00
3 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 21.93
4 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.09
5 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.58
Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 14:05) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.91
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 21.97
3 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 22.64
4 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.81
Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 14:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.60
2 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.96
3 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.18
MS Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.71
5 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 14:05) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.35
2 Kováčiková VeronikaKováčiková Veronika 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.39
3 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.67
4 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 26.22
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 19.02 11.00
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 19.17 9.00
3 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 19.63 8.00
4 51 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 19.64 7.00
5 1 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.15 6.00
6 16 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 21.03 5.00
7 18 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.49 4.00
8 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.52 3.00
9 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.53 1.00
9 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 21.53 2.00
11 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 21.75
12 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 21.91
13 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 21.93
14 Raymonds EllaRaymonds Ella 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 21.97
15 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 22.00
16 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 22.03
17 Kubová KarinKubová Karin 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.42
18 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.60
19 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 PB 22.64
20 Michnová LeaMichnová Lea 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.81
21 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 22.96
22 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.09
23 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.18
24 Filkorová ViktóriaFilkorová Viktória 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.35
25 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.58
26 Kováčiková VeronikaKováčiková Veronika 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 24.39
27 Kytková VeronikaKytková Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 24.67
28 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 24.71
29 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.68
30 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 26.22
Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.41 11.00
2 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 22.63 8.00
3 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 22.81 6.00
4 3 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.14 5.00
5 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.42 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.53 9.00
2 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 23.87 3.00
3 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.28 2.00
4 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 24.48
5 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.00
6 2 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 25.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 24.83
2 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.35
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.95
4 16 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 26.67
5 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 26.71
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 26.73
2 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.12
3 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 27.89
4 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 29.65
5 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 31.42
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.66 4.00
2 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.40
3 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.47
4 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.13
5 15 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 30.61
6 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 34.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 14:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.78 7.00
2 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.81
3 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.90
4 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.05
5 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 29.80
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.41 11.00
2 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 22.53 9.00
3 Bošanský NicolasBošanský Nicolas 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 22.63 8.00
4 Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.78 7.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 22.81 6.00
6 3 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.14 5.00
7 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.66 4.00
8 Katuščák MichalKatuščák Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 23.87 3.00
9 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 24.28 2.00
10 Stašák MarekStašák Marek 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 24.42 1.00
11 Briestenský ŠimonBriestenský Šimon 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 24.48
12 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 24.81
13 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 24.83
14 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.00
15 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 25.35
16 2 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 25.81
17 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.95
18 16 Pagáč JaroslavPagáč Jaroslav 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 26.67
19 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 26.71
20 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 26.73
21 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.12
22 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.40
23 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.47
24 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 27.89
25 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.90
26 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 28.05
27 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 29.13
28 Kriško IvanKriško Ivan 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 29.65
29 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 29.80
30 15 Chalúpka JánChalúpka Ján 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 30.61
31 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 31.42
32 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 34.91

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.46 11.00
2 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.25 7.00
3 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 23.55 4.00
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 23.78 3.00
5 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 24.11
6 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 24.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.03 9.00
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.53 5.00
3 25 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.95 1.00
4 27 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 24.31
5 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.44
6 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 23.32 6.00
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 23.93 2.00
3 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 24.82
4 401 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 25.05
5 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.34
6 4 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 24.73
2 5 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 25.21
3 57 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 25.30
4 9 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 26.22
5 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 26.35
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 24.71
2 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 25.27
3 12 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.99
4 6 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 26.22
5 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 26.28
6 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 26.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.51
2 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 26.15
3 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 27.01
4 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 27.12
5 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 27.62
6 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 27.15
2 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 27.61
3 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 27.80
4 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 27.96
5 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 28.06
6 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 28.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 25.28
2 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 28.52
3 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 28.80
4 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 29.35
5 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 29.48
6 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 30.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.73
2 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.72
3 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 27.22
4 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 30.81
5 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 32.35
6 16 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 34.82
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.08
2 Arpášová HanaArpášová Hana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.07
3 Chujacová NelaChujacová Nela 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 27.20
4 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 27.72
5 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.59
45 Podhorská EliškaPodhorská Eliška 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 23.17 8.00
2 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 28.48
3 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 31.02
Celkom 3 pretekári
Beh 12 (ne, 13.9.2020 - 14:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janigová KatarínaJanigová Katarína 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 25.58
2 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 25.67
3 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.05
4 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 31.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 22.46 11.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.03 9.00
3 Moravcova MartinaMoravcova Martina 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 23.17 8.00
4 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 23.25 7.00
5 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 23.32 6.00
6 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 23.53 5.00
7 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 23.55 4.00
8 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 23.78 3.00
9 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 23.93 2.00
10 25 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.95 1.00
11 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.08
12 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 24.11
13 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 24.16
14 27 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 24.31
15 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.44
16 Kúkelová JuliánaKúkelová Juliána 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.58
17 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 24.71
18 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 24.73
19 Šupová Sofia EllkaŠupová Sofia Ellka 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 24.82
20 401 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 25.05
21 5 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 25.21
22 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 25.27
23 48 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 25.28
24 57 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 25.30
25 Čerešňová ZuzanaČerešňová Zuzana 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 25.34
26 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.51
27 Janigová KatarínaJanigová Katarína 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 25.58
28 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 25.67
29 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 25.73
30 12 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.99
31 Arpášová HanaArpášová Hana 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.07
32 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 26.15
33 9 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 26.22
33 6 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 26.22
35 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 26.28
36 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 26.32
37 Griesbachová StelaGriesbachová Stela 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 26.35
38 4 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.36
39 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 26.41
40 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.72
41 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 27.01
42 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 PB 27.12
43 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 27.15
44 Chujacová NelaChujacová Nela 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 27.20
45 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 27.22
46 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 27.61
47 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 27.62
48 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 27.72
49 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 27.80
50 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 27.96
51 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 28.06
52 Baloghová LauraBaloghová Laura 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 28.48
53 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 28.52
54 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 28.72
55 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 28.80
56 Belokostolská TamaraBelokostolská Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.93
57 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 29.35
58 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 29.48
59 Václavíková NelaVáclavíková Nela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.59
60 Slobodová AdelaSlobodová Adela 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 30.01
61 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 30.05
62 Brindžáková LauraBrindžáková Laura 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 30.81
63 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 31.02
64 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 31.31
65 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 32.35
66 16 Kozolková MelissaKozolková Melissa 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 34.82
45 Podhorská EliškaPodhorská Eliška 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 37.94 11.00
2 307 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 38.98 9.00
3 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 40.22 8.00
4 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 40.66 7.00
5 34 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 42.87 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 40.83 6.00
2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 43.48 2.00
3 83 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 44.31 1.00
4 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 44.62
5 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 48.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 42.44 5.00
2 33 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 42.92 3.00
3 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 47.24
4 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 51.63
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 37.94 11.00
2 307 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 38.98 9.00
3 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 40.22 8.00
4 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 40.66 7.00
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 40.83 6.00
6 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 42.44 5.00
7 34 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 42.87 4.00
8 33 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 42.92 3.00
9 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 43.48 2.00
10 83 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 44.31 1.00
11 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 44.62
12 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 47.24
13 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 48.97
14 Pribula JurajPribula Juraj 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 51.63

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 43.42 11.00
2 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 44.21 9.00
3 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 46.40 8.00
4 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 46.97 7.00
5 29 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 51.67 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 48.55 6.00
2 Závodská LuciaZávodská Lucia 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 56.59 2.00
MS Pribulová AnnaPribulová Anna 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 56.86
4 378 Miklášová DanielaMiklášová Daniela 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 59.23 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 13.9.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 48.57 5.00
2 Gáliková Eliška Ella GálikováGáliková Eliška Ella Gáliková 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 53.04 3.00
MS