<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S (Banskobystrický kraj)

Banská Bystrica (18. 6. 2020)
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana BŠK Banská Bystrica (A){8} 009.00
2 Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub AK ŠK UMB Banská Bystrica (A){8} 009.00
3 Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza AK ŠK UMB Banská Bystrica (B){8} 021.00
4 Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina BŠK Banská Bystrica (B){8} 023.00
5 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia AK ŠK UMB Banská Bystrica (D){8} 029.00
6 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema AK ŠK UMB Banská Bystrica (C){8} 033.00
Poznámky:
O konečnom poradí rozhodlo viac prvých miest vo všetkých disciplínach
Celkom 6 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna BŠK Banská Bystrica (A){8} 013.00
2 Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Ronald Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Ronald AK ŠK UMB Banská Bystrica (A){8} 014.00
3 Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Dávid Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Dávid AK ŠK UMB Banská Bystrica (B){8} 020.00
4 Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam BŠK Banská Bystrica (B){8} 022.00
5 Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor AK ŠK UMB Banská Bystrica (C){8} 023.00
6 Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana AK Iskra pri ZŠ Revúca (A){8} 027.00
7 Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Atletická akadémia Podpoľanie (A){8} 041.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína AK ŠK UMB Banská Bystrica (D){8} 000.00
Celkom 8 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 1:38.80 1.00
2 Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 1:39.20 2.00
3 Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 1:43.00 3.00
4 Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 1:44.40 4.00
5 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 1:47.00 5.00
6 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 1:50.10 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 1:13.50 1.00
2 Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 1:16.80 2.00
3 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 1:17.10 3.00
4 Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 1:18.00 4.00
5 Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 1:20.30 5.00
6 Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 1:21.90 6.00
7 Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Atletická akadémia Podpoľanie (A)Atletická akadémia Podpoľan... 1:43.10 7.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 1:19.90
Celkom 8 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 1:22.10 1.00
2 Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 1:23.00 2.00
3 Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 1:25.00 3.00
4 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 1:26.80 4.00
5 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 1:28.20 5.00
6 Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 1:29.20 6.00
Celkom 6 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 0:53.97 1.00
2 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 0:55.62 2.00
3 Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 0:56.63 3.00
4 Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 0:56.66 4.00
5 Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 0:57.19 5.00
6 Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 0:58.97 6.00
7 Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Atletická akadémia Podpoľanie (A)Atletická akadémia Podpoľan... 1:06.10 7.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 0:59.19
Celkom 8 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 53 1.00
1= Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 53 1.00
3= Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 52 3.00
3= Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 52 3.00
5 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 48 5.00
6 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Samuel Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Samuel AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 43 6.00
Celkom 6 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 17 1.00
2= Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Ronald Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Ronald AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 16 2.00
2= Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Dávid Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Dávid AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 16 2.00
2= Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 16 2.00
2= Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 16 2.00
6= Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 14 6.00
6= Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Atletická akadémia Podpoľanie (A)Atletická akadémia Podpoľan... 14 6.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 14
Celkom 8 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 37.18 1.00
2 Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 36.64 2.00
3 Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 35.45 3.00
4 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 34.23 4.00
5 Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 33.80 5.00
6 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 31.46 6.00
Celkom 6 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 05.80 1.00
2 Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Dávid Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Dávid AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 05.69 2.00
3 Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 05.66 3.00
4 Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Ronald Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Ronald AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 05.59 4.00
5 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 05.55 5.00
6 Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 05.33 6.00
7 Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Atletická akadémia Podpoľanie (A)Atletická akadémia Podpoľan... 03.99 7.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 05.51
Celkom 8 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 56.80 1.00
2 Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 53.80 2.00
3 Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 50.60 3.00
4 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 43.40 4.00
5 Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 39.80 5.00
6 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 38.60 6.00
Celkom 6 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 26.40 1.00
2 Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 26.20 2.00
3 Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Alica Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Alica AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 25.60 3.00
4 Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 24.60 4.00
5 Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Július Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Július AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 23.80 5.00
6 Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 23.20 6.00
7 Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Atletická akadémia Podpoľanie (A)Atletická akadémia Podpoľan... 19.60 7.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 23.80
Celkom 8 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika starší

(št, 18.6.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana Beňušková, Gál, Švantnerová, Rosenberger, Primusová, Šupina Hana BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 161.60 1.00
2 Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub Korčok, Schmidtmayer, Gregušová, Hejčíková, Krutošík, Kubinyiová Jakub AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 125.60 2.00
3 Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina Šopoň, Hrončová, Alušíková, Ďurica, Tománková, Zima Sabina BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 116.80 3.00
4 Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza Čemanová, Guevara, Čuga, Bálent, Kubiš, Bečka Lujza AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 109.20 4.00
5 Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia Kováčová, Ozorák, Dolňan, Rosputinská, Mačuhová, Tuška Lucia AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 107.40 5.00
6 Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema Borošová, Domanická, Obšajsník, Siman, Haviar, Kubišová Ema AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 083.60 6.00
Celkom 6 pretekárov

Hod vortexom - Detská atletika mladší

(št, 18.6.2020 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna Tománková, Frtúsová, Sojka, Šrojta Anna BŠK Banská Bystrica (A)BŠK Banská Bystrica (A) 040.40 1.00
2 Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana Kožuchová, Gomoriová, Stankovič, Chomčo Zuzana AK Iskra pri ZŠ Revúca (A)AK Iskra pri ZŠ Revúca (A) 039.80 2.00
3= Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Alica Čeman, Šuleková, Krutošík, Schmidtmayerová Alica AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 039.60 3.00
3= Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor Caban, Stanislavová, Hejčíková, Szikora Viktor AK ŠK UMB Banská Bystrica (C)AK ŠK UMB Banská Bystrica (C) 039.60 3.00
5 Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam Kšenžigh, Tabaková, Benčík, Schwartz Adam BŠK Banská Bystrica (B)BŠK Banská Bystrica (B) 039.20 5.00
6 Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Július Buvala, Rybár, Pupišová, Fábová Július AK ŠK UMB Banská Bystrica (B)AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 038.60 6.00
7 Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Kliment, Paprčková, Vreštiaková, Lihocký Samuel Atletická akadémia Podpoľanie (A)Atletická akadémia Podpoľan... 022.00 7.00
MS Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína Šimočková, Ozoráková, Černová, Mojžišová Kristína AK ŠK UMB Banská Bystrica (D)AK ŠK UMB Banská Bystrica (D) 029.60
Celkom 8 pretekárov