<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kontrolné preteky

Nitra (11. 6. 2020)

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.08
2 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.16
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.42
4 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.99
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.03
2 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.92
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.08
2 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.16
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.42
4 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.99
5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.03
6 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.92
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.96

150 m - Ženy

(št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19.10
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.78
3 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.41
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.92
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.43
Celkom 5 pretekárov