<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kontrolné preteky

Nitra (11. 6. 2020)

60 m - Muži

(št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.37
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.49
3 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.56
4 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.58
5 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.97
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.95
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy

(št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.52
2 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.70
3 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.96
4 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.12
Celkom 4 pretekári

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.08
2 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.16
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.42
4 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.99
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.03
2 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.92
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.08
2 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.16
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.42
4 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.99
5 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.03
6 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.92
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.96

150 m - Ženy

(št, 11.6.2020 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19.10
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.78
3 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.41
4 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.92
5 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.43
Celkom 5 pretekárov

300 m - Muži

(št, 11.6.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 34.47
2 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.97
3 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 40.65
Celkom 3 pretekári

300 m - Ženy

(št, 11.6.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.93
Celkom 1 pretekári

1000 m - Muži

(št, 11.6.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:45.52
2 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:46.98
3 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:02.83
4 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:03.87
Celkom 4 pretekári

1000 m - Ženy

(št, 11.6.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:11.45
2 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:17.08
3 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:20.02
4 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:53.70
5 Kováčiková ZoranaKováčiková Zorana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4:09.08
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(št, 11.6.2020 - 10:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.28
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(št, 11.6.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:58.56
2 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:05.35
Celkom 2 pretekári