<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov

Dubnica n.V. (27. 9. 2020)

100 m - Juniori

(ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefánik MarekŠtefánik Marek 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 12.28
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.82 QA
2 Hošták OliverHošták Oliver 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.44 qA
3 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.64 qB
4 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 14.02 qB
5 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.31
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.09 QA
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.47 qA
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 12.63 qB
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.23
5 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.91
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.78 QA
2 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 11.92 qA
3 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 13.02 qB
4 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 13.12 qB
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.30 qB
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 11.78 QA
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.82 QA
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 11.92 qA
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.09 QA
5 Hošták OliverHošták Oliver 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.44 qA
6 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 12.47 qA
7 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 12.63 qB
8 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 12.64 qB
9 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 13.02 qB
10 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 13.12 qB
11 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.30 qB
12 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 14.02 qB
13 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 14.23
14 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 14.31
15 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 14.91

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 SB 11.58 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 11.69 9.00
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 SB 11.78 8.00
4 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 SB 11.84 7.00
5 Hošták OliverHošták Oliver 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 12.43 6.00
6 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 12.46 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 27.9.2020 - 11:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 SB 12.46 4.00
2 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 SB 12.50 3.00
3 Sluka PeterSluka Peter 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 12.97 2.00
4 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 13.09 1.00
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 13.54
6 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.22
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky

(ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 13.63 7.00
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 14.11 5.00
3 Straková NikolaStraková Nikola 02 02 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 14.48 4.00
4 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora 01 01 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 16.22 3.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.25 QA
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.11 qB
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.28 qB
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 15.03
5 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.35
6 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 15.80
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.47 QA
2 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 13.83 qA
3 24 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.88 qB
4 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 14.74
5 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 15.12
6 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 13.31 QA
2 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 14.11 qB
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 14.40
4 74 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 14.41
5 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.92
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 15.79
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 13.48 QA
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.82 qA
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 13.90 qB
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.37 qB
5 77 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 15.37
Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.25 QA
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 PB 13.31 QA
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.47 QA
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 13.48 QA
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 13.82 qA
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 PB 13.83 qA
7 24 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 13.88 qB
8 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 13.90 qB
9 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 14.11 qB
9 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 14.11 qB
11 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 14.28 qB
12 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 14.37 qB
13 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 14.40
14 74 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 14.41
15 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 PB 14.74
16 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 14.92
17 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 15.03
18 Lednicka LindaLednicka Linda 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 15.12
19 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 15.35
20 77 Friedlová BarboraFriedlová Barbora 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 15.37
21 Koprdová NinaKoprdová Nina 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 15.42
22 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 15.79
23 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 15.80
Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 SB 13.05 11.00
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 13.19 9.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 SB 13.23 8.00
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 13.54 7.00
5 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 SB 13.66 6.00
6 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 SB 13.79 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 27.9.2020 - 11:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 SB 13.79 4.00
2 24 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 SB 13.82 3.00
3 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 SB 13.83 2.00
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 SB 14.10 1.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 SB 14.28
6 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.35
Celkom 6 pretekárov