<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov

Dubnica n.V. (27. 9. 2020)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 27.9.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 3 558 +1.5 m/s 558  1,50 535  1,30 493  1,60 558 545  1,40 552  1,90 7.00
2 Štefánik MarekŠtefánik Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 1 PB 543 +0.5 m/s 543  0,50 x 512  1,30 543 525  1,40 529  1,60 5.00
3 Koprda JakubKoprda Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
02 02 2 497 +1.5 m/s 497  1,50 475  1,60 345  1,60 497 494  1,40 440  1,60 4.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 27.9.2020 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 17 584 +1.9 m/s 406  1,50 568  1,40 451  1,50 568 565  1,20 584  1,90 11.00
2 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 16 559 +1.4 m/s 558  1,60 559  1,40 - 559 559  1,40 - 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 12 PB 521 +1.4 m/s x 473  1,50 x 473 502  1,40 521  1,40 8.00
4 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 1 PB 511 +1.4 m/s 497  1,90 468  1,50 468  1,50 497 511  1,40 502  1,50 7.00
5 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 3 PB 510 +1.3 m/s 482  1,40 484  1,40 510  1,30 510 498  1,40 x 6.00
6 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 10 494 +1.5 m/s x 494  1,50 x 494 x - 5.00
7 Hošták OliverHošták Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 14 491 +1.5 m/s 470  1,40 467  1,50 475  1,80 475 463  1,40 491  1,50 4.00
8 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 9 490 +1.5 m/s 488  1,60 490  1,50 470  1,50 490 480  1,30 307  1,50 3.00
9 Liška JaroslavLiška Jaroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 465 +1.7 m/s x 465  1,70 465 2.00
10 37 Valašík AlanValašík Alan
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 11 461 +1.4 m/s 461  1,40 x 461 1.00
11 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 446 +1.5 m/s 446  1,50 434  1,50 446
12 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 8 429 +1.5 m/s x 429  1,50 429
13 34 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 2 PB 417 +1.3 m/s 413  1,50 417  1,30 417
14 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 412 +1.5 m/s 384  1,20 412  1,50 412
Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 4 DNS
Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 15 NM x x -
Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 NM x x -
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 2 508 +1.4 m/s 488  1,90 498  1,50 478  1,20 498 490  1,50 508  1,40 7.00
2 Hlavatová BarboraHlavatová Barbora
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
01 01 1 362 +1.2 m/s 362  1,20 350  1,80 - 362 296  1,50 330  1,50 5.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 17 PB 476 +1.5 m/s 476  1,50 472  1,50 x 476 468  1,50 x 11.00
2 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 23 474 +1.5 m/s x 472  1,50 x 472 x 474  1,50 9.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 22 468 +1.5 m/s 451  1,20 467  1,30 446  1,60 467 448  1,50 468  1,50 8.00
4 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 16 454 +1.5 m/s 436  1,60 413  1,50 422  1,50 436 394  1,40 454  1,50 7.00
5 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 12 PB 452 +1.6 m/s 412  1,60 452  1,60 449  1,60 452 - x 6.00
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 21 449 +1.5 m/s 447  1,50 449  1,50 420  1,20 449 - - 5.00
7 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 11 442 +1.6 m/s 422  1,50 442  1,60 424  1,50 442 440  1,90 426  1,40 4.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 10 425 +1.5 m/s x 425  1,50 409  1,20 425 - 423  1,60 3.00
9 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 425 +1.5 m/s x 425  1,50 405  1,20 425 x x 2.00
10 Šuleková LauraŠuleková Laura
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 424 +1.6 m/s 424  1,60 393  1,60 424 1.00
11 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 6 PB 416 +1.5 m/s 395  1,60 416  1,50 416
12 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 7 PB 415 +1.2 m/s 415  1,20 x 415
13 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 18 410 +1.5 m/s 410  1,50 x 410
14 74 Beliančínová NelaBeliančínová Nela
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 1 PB 408 +1.5 m/s x 408  1,50 408
15 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 15 402 +1.2 m/s 402  1,20 396  1,40 402
16 Tatarková NikolaTatarková Nikola
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 3 PB 402 +1.6 m/s x 402  1,60 402
17 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
03 03 19 399 +1.6 m/s 399  1,60 x 399
18 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 PB 388 +1.6 m/s x 388  1,60 388
19 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 20 383 +1.2 m/s 383  1,20 383  1,40 383
20 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 9 368 +1.6 m/s 368  1,60 x 368
21 Koprdová NinaKoprdová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 4 342 +1.5 m/s 311  1,50 342  1,50 342
22 Moravčíková NikolMoravčíková Nikol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 5 335 +1.6 m/s 335  1,60 321  1,50 335
23 Dzurušová NinaDzurušová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 8 000 x x -
Celkom 23 pretekárov