<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ staršieho žiactva a dorastu

Dubnica n.V. (30. 8. 2020)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.8.2020 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.06
2 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 12.31
3 Hošták OliverHošták Oliver 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.33
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.57
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 30.8.2020 - 11:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.69
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.08
3 1 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 12.63
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 11.69
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 12.06
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.08
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 12.31
5 Hošták OliverHošták Oliver 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.33
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 12.57
7 1 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 12.63
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 12.79

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 12:50) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 11.68
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 11.85
3 Hošták OliverHošták Oliver 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 12.32
4 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.45
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 12.59
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.8.2020 - 11:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.52
2 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.50
3 83 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 15.61
4 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 16.32
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 30.8.2020 - 11:20) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.33
2 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13.99
3 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 14.37
4 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 14.56
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.33
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.52
3 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13.99
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 14.37
5 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 14.50
6 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 14.56
7 83 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 15.61
8 Salaiová LuciaSalaiová Lucia 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 16.32

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 12:55) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 13.34
2 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 13.81
3 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 14.06
4 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 SB 14.48
Guothová AlexandraGuothová Alexandra 03 03 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 DNS
Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNF
Celkom 6 pretekárov