<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Míting SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva skupina Juh

Brezno (4. 7. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.33 QA
2 193 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.88 QA
3 Kopečný MatejKopečný Matej 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.40
Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 11:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 08.71 QA
2 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.88 QA
3 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.88 qA
4 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.37 qA
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.33 QA
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 08.71 QA
3 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.88 QA
4 193 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.88 QA
4 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 09.88 qA
6 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.37 qA
7 Kopečný MatejKopečný Matej 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.40
Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 13:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 08.23 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.81 9.00
3 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 08.86 8.00
4 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 09.77 7.00
5 Kiselev PavelKiselev Pavel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 10.07 6.00
6 193 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.37 5.00
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.76 QA
2 180 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 09.26 qB
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.34 qB
4 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.41
5 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.61
6 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.00
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.90 QA
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.23 qA
3 178 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.26 qB
4 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.51
5 Štefančíková AlexŠtefančíková Alex 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.09
6 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 10.90
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.02 QA
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.02 qA
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.32 qB
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.40
5 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.55
6 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13.71
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.91 QA
2 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.29 qB
3 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.29 qB
4 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.66
5 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.01
6 147 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.7.2020 - 11:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 176 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.02
2 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.59
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 08.76 QA
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.90 QA
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.91 QA
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.02 QA
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.02 qA
6 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.23 qA
7 180 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 09.26 qB
7 178 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.26 qB
9 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.29 qB
9 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.29 qB
11 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.32 qB
12 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.34 qB
13 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.40
14 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.41
15 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.51
16 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.55
17 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 09.61
18 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.66
19 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.00
20 Betková LindaBetková Linda 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.01
21 176 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.02
22 Štefančíková AlexŠtefančíková Alex 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.09
23 Belková AlexandraBelková Alexandra 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 10.59
24 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 10.90
25 147 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.42
26 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13.71

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 13:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 SB 08.66 11.00
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 08.87 9.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 SB 08.89 8.00
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.04 7.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.20 6.00
6 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.49 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 13:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 09.03 4.00
2 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 09.17 3.00
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 09.23 2.00
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 SB 09.25 1.00
5 178 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 SB 09.25
6 180 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.29
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.15 qA
2 181 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 09.59 qA
3 192 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.82 qB
4 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 10.05 qB
5 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 11.60
6 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 12.36
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.41 qA
2 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.67 qB
3 167 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 10.33
4 Schon SamuelSchon Samuel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.63
5 200 Link PeterLink Peter 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.64
6 Môc BenjaminMôc Benjamin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.07
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.38 qA
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.65 qA
3 105 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.09 qB
4 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.61
5 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.62
6 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 10.11 qB
2 150 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 10.15
3 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.23
4 198 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.41
5 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.73
Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.7.2020 - 11:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 09.27 qA
2 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.85 qB
3 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 10.28
4 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.28
5 Gerhát TimurGerhát Timur 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.81
6 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 09.15 qA
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 PB 09.27 qA
3 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.38 qA
4 97 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.41 qA
5 181 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 09.59 qA
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.65 qA
7 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 09.67 qB
8 192 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.82 qB
9 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.85 qB
10 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 10.05 qB
11 105 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.09 qB
12 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 PB 10.11 qB
13 150 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 10.15
14 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.23
15 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 10.28
15 Kohút MatejKohút Matej 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.28
17 167 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 10.33
18 198 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.41
19 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.61
20 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 10.62
21 Schon SamuelSchon Samuel 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.63
22 200 Link PeterLink Peter 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.64
23 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.73
24 Gerhát TimurGerhát Timur 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.81
25 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11.08
26 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 11.60
27 Môc BenjaminMôc Benjamin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 12.07
28 Popadič SimonPopadič Simon 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 12.36
29 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.90
Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:50) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.17 11.00
2 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 09.19 9.00
3 97 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 SB 09.40 8.00
4 181 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 SB 09.58 7.00
5 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.58 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.84 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:50) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 SB 09.63 4.00
2 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 SB 09.85 3.00
3 192 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.12 2.00
4 105 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.31 1.00
5 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.55
6 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 11.01
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.31 qA
2 178 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.13
3 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.42
4 Dohnanová MichaelaDohnanová Michaela 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 12.29
5 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.69
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.20 qA
2 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.16
3 Kuštiková NellaKuštiková Nella 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.63
4 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11.87
5 Jánošová NatáliaJánošová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.01 qA
2 193 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.30
3 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.36
4 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.52
5 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 11.35
6 Čierťaská SofiaČierťaská Sofia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.84 qB
2 179 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.11 qB
3 195 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.39
4 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.07
5 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 11.18
6 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.12
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.70 qB
2 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.09 qB
3 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.15
4 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.38
5 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 11.34
Betková AlexandraBetková Alexandra 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.46 qA
2 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.65 qA
3 167 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.12 qB
4 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.34
5 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.00
6 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.66
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.48 qA
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.78 qB
3 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.45
4 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.21
5 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.42
6 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.88
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 4.7.2020 - 11:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.59
2 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.80
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 09.01 qA
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 09.20 qA
3 195 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.31 qA
4 179 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.46 qA
5 196 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.48 qA
6 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.65 qA
7 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.70 qB
8 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.78 qB
9 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.84 qB
10 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.09 qB
11 179 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 10.11 qB
12 167 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.12 qB
13 178 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.13
14 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.15
15 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 10.16
16 193 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.30
17 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.34
18 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.36
19 Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.38
20 195 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.39
21 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.42
22 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 10.45
23 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 10.52
24 Kuštiková NellaKuštiková Nella 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.63
25 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.00
26 Drmajová DianaDrmajová Diana 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.07
27 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 11.18
28 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.21
29 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 11.34
30 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 11.35
31 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.42
32 Čierťaská SofiaČierťaská Sofia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.44
33 Kánová MichaelaKánová Michaela 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.59
34 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.66
35 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.80
36 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 11.87
37 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 11.88
38 Dohnanová MichaelaDohnanová Michaela 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 12.29
39 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 12.69
40 Jánošová NatáliaJánošová Natália 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 13.10
41 Inštitoris EsterInštitoris Ester 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.12
Betková AlexandraBetková Alexandra 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.7.2020 - 12:55) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 SB 09.01 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 SB 09.18 9.00
3 195 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.33 8.00
4 196 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 SB 09.46 7.00
5 179 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.55 6.00
6 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.75 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 4.7.2020 - 12:55) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 SB 09.62 4.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 SB 09.68 3.00
3 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.86 2.00
4 179 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.20 1.00
5 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.22
6 167 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.36
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 14:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.65 9.00
2 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.78 5.00
188 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 14:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.66 8.00
2 105 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.60 7.00
3 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 25.14 4.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 14:25) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.38 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.42 6.00
3 Kopečný MatejKopečný Matej 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.51 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 20.38 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.65 9.00
3 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.66 8.00
4 105 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.60 7.00
5 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.42 6.00
6 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.78 5.00
7 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 25.14 4.00
8 Kopečný MatejKopečný Matej 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 26.51 3.00
188 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 14:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.44 11.00
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.88 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.99 8.00
4 184 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 22.21 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 14:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.95 6.00
2 180 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 23.21 5.00
3 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 23.55 3.00
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 23.62 2.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 14:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 23.68 1.00
2 163 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.15
3 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.34
4 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 29.31
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 14:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 23.27 4.00
2 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.42
3 Štefančíková AlexŠtefančíková Alex 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.76
4 Krešáková KarolínaKrešáková Karolína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 27.83
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 14:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.96
2 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.28
3 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 27.35
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 4.7.2020 - 14:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.11
2 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.27
3 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 29.37
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 21.44 11.00
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 21.88 9.00
3 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 21.99 8.00
4 184 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 22.21 7.00
5 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 22.95 6.00
6 180 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 23.21 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 23.27 4.00
8 Zubáková KatarínaZubáková Katarína 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 23.55 3.00
9 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 23.62 2.00
10 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 23.68 1.00
11 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 23.96
12 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.11
13 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.27
14 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 24.42
15 Štefančíková AlexŠtefančíková Alex 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 24.76
16 163 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.15
17 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 25.34
18 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.28
19 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 27.35
20 Krešáková KarolínaKrešáková Karolína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 27.83
21 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 29.31
22 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 29.37

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 13:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.18 9.00
2 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 23.23 8.00
3 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 23.98 6.00
4 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 PB 24.07 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 13:55) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.71 7.00
2 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 25.47
3 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.28
4 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 32.34
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 13:55) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.54 4.00
2 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.35
3 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.36
4 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 30.08
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 13:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.55 3.00
2 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.02
3 Matejka MilanMatejka Milan 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.68
4 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 27.69
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 13:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 22.99 11.00
2 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.58 2.00
3 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.69
4 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 27.29
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.7.2020 - 13:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 25.16 1.00
2 Moncoľ MartinMoncoľ Martin 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.83
3 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 28.07
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 22.99 11.00
2 126 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.18 9.00
3 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 23.23 8.00
4 19 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.71 7.00
5 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 23.98 6.00
6 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 PB 24.07 5.00
7 Kopček JakubKopček Jakub 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 24.54 4.00
8 91 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.55 3.00
9 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.58 2.00
10 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 25.16 1.00
11 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.35
12 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 25.47
13 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.36
14 Reguli JakubReguli Jakub 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.69
15 Moncoľ MartinMoncoľ Martin 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.83
16 Hanzel MatúšHanzel Matúš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 27.02
17 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 27.29
18 Matejka MilanMatejka Milan 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.68
19 Kisantal MatúšKisantal Matúš 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 27.69
20 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 28.07
21 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.28
22 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 30.08
23 Styk FilipStyk Filip 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 32.34

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 14:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 24.77 6.00
2 186 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 25.14 5.00
3 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.06
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 14:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.72 7.00
2 97 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 25.47 4.00
3 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 25.81 2.00
4 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 26.57
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.7.2020 - 14:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 26.91
2 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 28.05
3 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 28.50
Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.7.2020 - 14:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.84 11.00
2 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.45 8.00
3 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 29.84
Veselovská IvanaVeselovská Ivana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.7.2020 - 14:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.17 9.00
2 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.41
3 166 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 29.01
4 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 29.32
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.7.2020 - 14:10) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.67 3.00
2 196 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.97 1.00
3 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 28.50
4 194 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 30.64
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.84 11.00
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.17 9.00
3 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.45 8.00
4 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 24.72 7.00
5 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 24.77 6.00
6 186 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 PB 25.14 5.00
7 97 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 25.47 4.00
8 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 25.67 3.00
9 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 25.81 2.00
10 196 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.97 1.00
11 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.06
12 Bindzárová NatáliaBindzárová Natália 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 26.57
13 Vetráková AdrianaVetráková Adriana 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 26.91
14 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 28.05
15 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.41
16 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 28.50
16 Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 28.50
18 166 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 29.01
19 Štangová LujzaŠtangová Lujza 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 29.32
20 Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 29.84
21 194 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 30.64
Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 DNS
Veselovská IvanaVeselovská Ivana 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 DNS

600 m - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:59.02 11.00
2 91 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 1:59.02 9.00
3 188 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:11.84 8.00
4 200 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:33.45 7.00
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 163 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:00.78 11.00
2 184 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:03.22 9.00
3 157 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:04.10 8.00
4 180 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 2:08.14 7.00
5 176 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:12.56 6.00
6 136 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:13.91 5.00
7 185 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:16.94 4.00
8 147 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:17.81 3.00
Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 DNS
Celkom 9 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 126 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 2:00.06 11.00
2 19 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 2:00.45 9.00
3 192 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 2:13.31 8.00
4 91 Csányi MarekCsányi Marek 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:14.19 7.00
5 198 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 2:14.78 6.00
6 150 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 2:15.02 5.00
7 105 Bečka SebastiánBečka Sebastián 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:15.30 4.00
8 200 Link PeterLink Peter 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:31.52 3.00
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 179 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:05.95 11.00
2 186 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 2:09.00 9.00
3 178 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:11.27 8.00
4 97 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 2:13.66 7.00
5 195 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 2:16.86 6.00
6 193 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 2:16.94 5.00
7 167 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10 2:20.97 4.00
8 196 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.96 3.00
9 166 Čížová LauraČížová Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:26.53 2.00
10 194 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 2:42.97 1.00
Póčová ElaPóčová Ela 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 DNS
Celkom 11 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 181 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 3:49.70 11.00
2 167 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 3:51.71 9.00
3 186 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 3:53.82 8.00
4 97 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 4:15.23 7.00
5 178 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 5:25.01 6.00
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 195 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 4:03.02 11.00
2 196 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 4:03.15 9.00
3 179 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:08.94 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 193 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 6:17.80 11.00
2 181 Hanzel MarekHanzel Marek 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 7:57.77 9.00
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 178 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 5:58.27 11.00
2 147 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 6:00.49 9.00
3 167 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 6:01.75 8.00
4 186 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 6:43.04 7.00
5 194 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 7:03.41 6.00
6 195 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 7:08.65 5.00
7 91 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 8:00.76 4.00
8 179 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 8:18.61 3.00
9 196 Futáková AlexisFutáková Alexis 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 8:20.47 2.00
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.59 11.00
2 91 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 11.22 9.00
3 188 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 12.22 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.24 11.00
2 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.38 9.00
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.85 8.00
4 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 11.94 6.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.86 7.00
2 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 13.86 5.00
3 163 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.54 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.24 11.00
2 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.38 9.00
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 11.85 8.00
4 157 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.86 7.00
5 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 11.94 6.00
6 Kögelová KarolínaKögelová Karolína 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 13.86 5.00
7 163 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.54 4.00

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 10 PB 455 -1.2 m/s 455  -1.2432  -0.9428  -1.6455x-- 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 11 407 -1.3 m/s 375  -0.2407  -1.3397  -1.6407403  -1.5388  -1.6338  -1.4 9.00
3 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 1 SB 373 -0.7 m/s 373  -0.7xx373348  +1.1340  -0.5- 8.00
4 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 371 -0.7 m/s x371  -0.7x371366  -1.6xx 7.00
5 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 PB 368 -1.2 m/s 357  -1.8348  -0.4337  -1.3357368  -1.2366  -1.6353  -1.4 6.00
6 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 356 -1.8 m/s 300  -0.2335  -0.9350  -1.5350356  -1.8344  -1.4353  -1.7 5.00
7 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 PB 349 -1.5 m/s 317  -0.6333  -0.2349  -1.5349x339  -1.6348  -1.5 4.00
8 200 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 2 PB 339 -0.9 m/s 318  -0.9339  -0.9332  -1.1339314  -0.5328  -1.1326  -1.6 3.00
9 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 328 -1.0 m/s 328  -1.0324  -0.2286  -1.6328 2.00
10 Kiselev PavelKiselev Pavel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 PB 324 -1.6 m/s x282  -0.6324  -1.6324 1.00
11 Kopečný MatejKopečný Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 6 289 -0.7 m/s x289  -0.7202  -1.2289
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 23 PB 454 -1.0 m/s 418  -1.6413  -1.5x418420  -1.6454  -1.0 11.00
2 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 21 PB 430 -1.6 m/s 404  -1.2395  -1.5404  -1.5404423  -1.7430  -1.6 9.00
3 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 20 PB 426 -1.7 m/s 402  -1.6372  -0.2420  -1.7420419  -1.6426  -1.7 8.00
4 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 22 415 -1.4 m/s 397  -1.6393  -1.5395  -1.6397404  -1.6415  -1.4 7.00
5 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 19 376 -1.4 m/s 373  -1.6339  -1.6360  -1.5373373  -1.5376  -1.4 6.00
6 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 12 PB 360 -1.8 m/s 342  -1.9360  -1.8349  -1.5360288  -1.7325  -1.6 5.00
7 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 13 PB 356 -1.4 m/s 293  -1.5356  -1.4-356-- 4.00
8 Zvarová NellaZvarová Nella
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 16 345 -1.6 m/s 345  -1.6335  -1.4336  -1.4345337  -1.6327  -1.5 3.00
9 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 343 -1.6 m/s 343  -1.6303  -1.6343 2.00
10 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 17 340 -1.4 m/s 340  -1.4280  -1.7340 1.00
11 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 14 339 -1.4 m/s 338  -1.6339  -1.4339
12 Betková LindaBetková Linda
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 PB 338 -1.5 m/s 338  -1.5317  -1.6338
13 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 18 331 -1.6 m/s 331  -1.6327  -1.4331
14 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 327 -1.6 m/s x327  -1.6327
15 Poštová NelaPoštová Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 10 SB 321 -1.4 m/s 321  -1.4300  -1.5321
16 Kögelová KarolínaKögelová Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 8 PB 315 -1.6 m/s 306  -1.2315  -1.6315
17 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 1 SB 308 -1.0 m/s 308  -1.0282  -1.6308
18 Belková AlexandraBelková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 24 PB 307 -1.6 m/s 307  -1.6x307
19 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 6 PB 302 -0.2 m/s 302  -0.2x302
20 Jonášová LuciaJonášová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 PB 294 -1.6 m/s 268  -1.6294  -1.6294
21 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 9 282 -1.6 m/s 281  -1.2282  -1.6282
22 179 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 PB 252 -1.4 m/s 252  -1.4249  -1.6252
23 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 PB 212 -1.6 m/s 212  -1.6x212
Štefančíková AlexŠtefančíková Alex
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 7 DNS 0.0
Celkom 24 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozy RichardAmbrozy Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 1 PB 410 -1.4 m/s 380  -0.2393  -1.1x393398  -1.4410  -1.4 11.00
2 126 Piala MichalPiala Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 21 PB 405 -0.9 m/s 394  -0.4385  -1.6x394373  -1.0405  -0.9 9.00
3 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 5 PB 379 -0.9 m/s 379  -0.9363  -1.5356  -1.4379354  -1.6365  -1.2 8.00
4 91 Csányi MarekCsányi Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 4 PB 364 -1.3 m/s 362  -0.3364  -1.3362  -1.5364332  -1.6345  -1.1 7.00
5 19 Bician ŠtefanBician Štefan
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 16 PB 362 -0.8 m/s 362  -0.8342  -1.4x362xx 6.00
6 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 17 PB 359 -1.6 m/s 357  -0.5359  -1.6356  -1.4359355  -1.4341  -1.2 5.00
7 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 20 351 -1.1 m/s 351  -1.1344  -1.5351  -1.1351348  -1.0x 4.00
8 Kopček JakubKopček Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 PB 349 -1.6 m/s 340  -0.8296  -1.4347  -1.5347349  -1.6349  -1.6 3.00
9 Dolňan JurajDolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 19 338 -1.4 m/s 326  -1.6338  -1.4338 2.00
10 Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 6 PB 331 -0.7 m/s 331  -0.7325  -1.4331 1.00
11 97 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 8 PB 326 -0.1 m/s 326  -0.1-326
12 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 2 PB 324 -0.5 m/s 324  -0.5320  -1.5324
13 105 Bečka SebastiánBečka Sebastián
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 3 PB 324 -0.6 m/s 324  -0.6x324
14 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 12 PB 322 -0.6 m/s 322  -0.6298  -1.6322
15 167 Mamoň MatúšMamoň Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
10 10 15 PB 318 -0.1 m/s 318  -0.1298  -1.6318
16 Kisantal MatúšKisantal Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 22 PB 318 -0.7 m/s 318  -0.7x318
17 Obšajsník PavolObšajsník Pavol
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 18 316 -1.1 m/s 312  -0.9316  -1.1316
18 Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 PB 309 -1.7 m/s x309  -1.7309
19 Schon SamuelSchon Samuel
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 14 PB 307 -1.4 m/s 275  -0.4307  -1.4307
20 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 9 PB 283 -1.4 m/s 282  -1.5283  -1.4283
21 Môc BenjaminMôc Benjamin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 11 PB 270 -1.7 m/s 249  -0.5270  -1.7270
22 Popadič SimonPopadič Simon
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 13 PB 244 -0.9 m/s 244  -0.9203  -1.4244
Celkom 22 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 19 PB 413 -1.3 m/s 400  -1.5411  -1.4380  -1.4411408  -1.1403  -1.2413  -1.3 11.00
2 179 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 18 400 -1.1 m/s 396  -1.8391  -1.4399  -1.4399396  -1.5373  -1.4400  -1.1 9.00
3 196 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 17 391 -0.8 m/s 371  -1.8385  -1.7369  -1.4385377  -0.4391  -0.8360  -0.9 8.00
4 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 8 PB 376 -0.2 m/s 360  -1.4364  -1.2371  -1.7371376  -0.2357  -0.9373  -0.7 7.00
5 167 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 15 PB 352 -1.5 m/s 309  -1.4317  -1.6321  -1.6321349  -1.0319  -1.1352  -1.5 6.00
6 Burská LenkaBurská Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 3 PB 346 -1.1 m/s x328  -1.4345  -2.0345328  -1.5346  -1.1346  -1.0 5.00
7 Dunajská VivienDunajská Vivien
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 5 PB 339 -1.4 m/s 339  -1.4308  -1.5310  -1.4339312  -1.4269  -1.3295  -1.4 4.00
8 Kuštiková NellaKuštiková Nella
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 7 PB 335 -1.6 m/s 320  -1.6335  -1.6304  -1.6335321  -1.0326  -1.5322  -1.6 3.00
9 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 16 319 -1.5 m/s x319  -1.5x319 2.00
10 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 13 312 -1.5 m/s x312  -1.5300  -1.4312 1.00
11 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 1 PB 288 -1.1 m/s 272  -1.2281  -1.6288  -1.1288
12 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 9 PB 286 -1.5 m/s 247  -1.6277  -1.6286  -1.5286
13 Čierťaská SofiaČierťaská Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 4 PB 272 -1.6 m/s 265  -1.5272  -1.6252  -1.1272
14 Jánošová NatáliaJánošová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 6 PB 220 -1.4 m/s 220  -1.4205  -1.6216  -1.3220
15 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 11 PB 159 -1.4 m/s x159  -1.4x159
Póčová ElaPóčová Ela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 10 DNS 0.0
Betková AlexandraBetková Alexandra
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 2 DNS 0.0
Tkáčová TatianaTkáčová Tatiana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 12 DNS 0.0
Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 14 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 10.29 10.2909.7909.3210.2909.1809.3509.35 11.00
2 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 1 PB 08.46 x07.1607.6507.6508.2508.4606.58 9.00
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 7 08.93 08.5407.5808.9308.9308.2208.7306.74 11.00
2 196 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 6 PB 07.14 07.0306.9607.0707.0707.1406.5506.90 9.00
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 4 PB 06.63 05.5206.0306.6306.6306.2606.2105.72 8.00
4 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 05.97 05.2705.3605.5205.5205.5305.0005.97 7.00
5 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 PB 05.79 05.17x05.5305.5305.7905.4405.54 6.00
6 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 1 PB 05.76 05.0505.7604.4305.7605.0204.8405.07 5.00
7 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 5 05.05 x04.7804.6904.7805.0504.8504.20 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 41.02 41.0237.8141.02 11.00
2 181 Hanzel MarekHanzel Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 1 PB 38.62 38.6238.2238.62 9.00
3 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 36.50 36.5032.6236.50 8.00
4 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 8 36.16 36.1633.0936.16 7.00
5 188 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 7 35.38 35.3835.0335.38 6.00
6 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 PB 30.88 30.8830.1030.88 5.00
7 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 PB 30.04 28.8830.0430.04 4.00
8 200 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 PB 26.44 26.4426.0926.44 3.00
9 Kiselev PavelKiselev Pavel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 PB 19.93 19.9319.93 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 19 PB 44.33 44.0044.3344.33 11.00
2 186 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 18 PB 39.64 36.9039.6439.64 9.00
3 Kapiašová BiankaKapiašová Bianka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 3 PB 35.79 31.4135.7935.79 8.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 17 34.97 33.8734.9734.97 7.00
5 91 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 16 34.03 29.6934.0334.03 6.00
6 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 32.98 31.3932.9832.98 5.00
7 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 15 PB 30.99 29.9830.9930.99 4.00
8 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 2 SB 29.68 29.6828.0129.68 3.00
9 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 14 27.70 27.7027.70 2.00
10 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 8 PB 27.51 27.5127.51 1.00
11 195 Ballová SašaBallová Saša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 13 27.20 27.2027.20
12 167 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 10 PB 27.19 27.1927.19
13 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 5 PB 27.06 27.0627.06
14 196 Futáková AlexisFutáková Alexis
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 6 PB 26.12 26.1226.12
15 185 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 11 PB 26.09 26.0926.09
16 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 23.92 23.9223.92
17 Krešáková KarolínaKrešáková Karolína
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
07 07 4 PB 18.68 18.6818.68
18 179 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 PB 17.88 17.8817.88
19 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 17.35 17.3517.35
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gál ŽigmundGál Žigmund
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 PB 45.11 43.2245.1145.11 11.00
2 Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 11 PB 40.28 35.4240.2840.28 9.00
3 Moncoľ MartinMoncoľ Martin
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 10 29.40 29.4029.0429.40 8.00
4 198 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 9 PB 28.17 27.3028.1728.17 7.00
5 186 Zima FilipZima Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 6 PB 27.61 27.6127.6027.61 6.00
6 Kohút MatejKohút Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 2 PB 27.19 20.6927.1927.19 5.00
7 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 7 PB 24.03 24.0323.8924.03 4.00
8 200 Link PeterLink Peter
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 3 PB 23.26 21.5823.2623.26 3.00
9 Gombala GabrielGombala Gabriel
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 8 18.04 18.0418.04 2.00
10 Gerhát TimurGerhát Timur
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 1 PB 16.97 16.9716.97 1.00
11 Môc BenjaminMôc Benjamin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 4 PB 15.13 15.1315.13
Rosenberger AlexRosenberger Alex
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 5 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 4.7.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Primusová LilianaPrimusová Liliana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 18 PB 30.58 30.5829.0230.58 11.00
2 Jašková TamaraJašková Tamara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 7 PB 30.40 30.4030.2230.40 9.00
3 166 Čížová LauraČížová Laura
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 2 PB 29.10 29.1027.5229.10 8.00
4 Drmajová DianaDrmajová Diana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 4 PB 26.34 26.3426.0226.34 7.00
5 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 17 PB 26.28 24.6126.2826.28 6.00
6 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 16 PB 24.72 24.7024.7224.72 5.00
7 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 14 PB 23.32 21.6423.3223.32 4.00
8 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 15 23.12 23.1222.3423.12 3.00
9 Jánošová NatáliaJánošová Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 6 PB 21.12 21.1221.12 2.00
10 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 11 PB 20.92 20.9220.92 1.00
11 Hrončová SabinaHrončová Sabina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 13 PB 20.79 20.7920.79
12 Vetráková AdrianaVetráková Adriana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 9 PB 19.51 19.5119.51
13 Kánová MichaelaKánová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 PB 18.08 18.0818.08
14 Caliscibettová TimeaCaliscibettová Timea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 12 PB 17.58 17.5817.58
15 Dohnanová MichaelaDohnanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 3 PB 17.32 17.3217.32
16 Čierťaská SofiaČierťaská Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 1 PB 16.58 16.5816.58
17 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 PB 15.49 15.4915.49
18 Homolová SaraHomolová Sara
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 10 PB 13.93 13.9313.93
19 Jandelová LauraJandelová Laura
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 5 PB 12.54 12.5412.54
20 Ondríková LenkaOndríková Lenka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
15 15 8 PB 06.02 06.0206.02
Celkom 20 pretekárov

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

(so, 4.7.2020 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Končír, Krchňavý, Fekete, Stanislav Končír, Krchňavý, Fekete, Stanislav AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 34.16 11.00
Celkom 1 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kupcová, Hudecová, Cvachová, Balážová Kupcová, Hudecová, Cvachová, Balážová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.84 9.00
2 Ivaničová, Brišová, Šuleková, Zvarová Ivaničová, Brišová, Šuleková, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 35.73 8.00
3 Mikušová, Richterová, Spišiaková, Zubáková Mikušová, Richterová, Spišiaková, Zubáková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 36.66 7.00
4 147 Betková, Macejková, Poštová, Belková Betková, Macejková, Poštová, Belková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 42.16 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová, Ballová, Sliacka, Černáková Píšová, Ballová, Sliacka, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.60 11.00
2 194 Hudecová, Bratková, Beliančínová, Hrmová Hudecová, Bratková, Beliančínová, Hrmová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.93 6.00
3 Bačková, Repiská, Nováková, Bošelová Bačková, Repiská, Nováková, Bošelová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.20 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová, Ballová, Sliacka, Černáková Píšová, Ballová, Sliacka, Černáková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 34.60 11.00
2 Kupcová, Hudecová, Cvachová, Balážová Kupcová, Hudecová, Cvachová, Balážová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 34.84 9.00
3 Ivaničová, Brišová, Šuleková, Zvarová Ivaničová, Brišová, Šuleková, Zvarová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 35.73 8.00
4 Mikušová, Richterová, Spišiaková, Zubáková Mikušová, Richterová, Spišiaková, Zubáková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 36.66 7.00
5 194 Hudecová, Bratková, Beliančínová, Hrmová Hudecová, Bratková, Beliančínová, Hrmová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.93 6.00
6 Bačková, Repiská, Nováková, Bošelová Bačková, Repiská, Nováková, Bošelová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.20 5.00
7 147 Betková, Macejková, Poštová, Belková Betková, Macejková, Poštová, Belková AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 42.16 4.00

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Haviar, Obšajsník, Schmidtmayer, Dolňan Haviar, Obšajsník, Schmidtmayer, Dolňan AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 37.61 11.00
2 Kohút, Styk, Šidlovský, Bálent Kohút, Styk, Šidlovský, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 42.79 8.00
3 Kubo, Králik, Kopček, Matejka Kubo, Králik, Kopček, Matejka CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 43.31 7.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šopoň, Rosenberger, Šupina, Gál Šopoň, Rosenberger, Šupina, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.62 9.00
2 Reguli, Nosáľ, Popadič, Schon Reguli, Nosáľ, Popadič, Schon AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 43.53 6.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Haviar, Obšajsník, Schmidtmayer, Dolňan Haviar, Obšajsník, Schmidtmayer, Dolňan AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 37.61 11.00
2 Šopoň, Rosenberger, Šupina, Gál Šopoň, Rosenberger, Šupina, Gál BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 38.62 9.00
3 Kohút, Styk, Šidlovský, Bálent Kohút, Styk, Šidlovský, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 42.79 8.00
4 Kubo, Králik, Kopček, Matejka Kubo, Králik, Kopček, Matejka CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 43.31 7.00
5 Reguli, Nosáľ, Popadič, Schon Reguli, Nosáľ, Popadič, Schon AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 43.53 6.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková, Hrončová, Primusová, Michalová Beňušková, Hrončová, Primusová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 36.28 11.00
2 Targošová, Hellebrandt, Kubinyiová, Predmeská Targošová, Hellebrandt, Kubinyiová, Predmeská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 38.91 9.00
3 196 Glázerová, Jelžová, Štangová, Miklová Glázerová, Jelžová, Štangová, Miklová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 40.73 6.00
Lukáčová, Sedliaková, Kánová, Kohútová Lukáčová, Sedliaková, Kánová, Kohútová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.7.2020 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Rosputinská, Mačuhová, Schmidtmayerová, Čuga Rosputinská, Mačuhová, Schmidtmayerová, Čuga AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 40.01 8.00
2 Veselovská, Androvičová, Revajova, Húsenicová Veselovská, Androvičová, Revajova, Húsenicová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 40.05 7.00
3 Švantnerová, Alušíková, Jandelová, Drmajová Švantnerová, Alušíková, Jandelová, Drmajová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 40.87 5.00
4 Mareková, Homolová, Liškayova, Kuštiková Mareková, Homolová, Liškayova, Kuštiková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 43.16 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková, Hrončová, Primusová, Michalová Beňušková, Hrončová, Primusová, Michalová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 36.28 11.00
2 Targošová, Hellebrandt, Kubinyiová, Predmeská Targošová, Hellebrandt, Kubinyiová, Predmeská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 38.91 9.00
3 193 Rosputinská, Mačuhová, Schmidtmayerová, Čuga Rosputinská, Mačuhová, Schmidtmayerová, Čuga AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 40.01 8.00
4 Veselovská, Androvičová, Revajova, Húsenicová Veselovská, Androvičová, Revajova, Húsenicová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 40.05 7.00
5 196 Glázerová, Jelžová, Štangová, Miklová Glázerová, Jelžová, Štangová, Miklová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 40.73 6.00
6 Švantnerová, Alušíková, Jandelová, Drmajová Švantnerová, Alušíková, Jandelová, Drmajová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 40.87 5.00
7 Mareková, Homolová, Liškayova, Kuštiková Mareková, Homolová, Liškayova, Kuštiková MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 43.16 4.00
Lukáčová, Sedliaková, Kánová, Kohútová Lukáčová, Sedliaková, Kánová, Kohútová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DQ