<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mladšieho žiactva

Michalovce (12. 9. 2020)

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 12.9.2020 - 12:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.31 473.00
2 50 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.65 386.00
3 54 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.68 378.00
4 38 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.80 350.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 02 (so, 12.9.2020 - 12:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 08.02 554.00
2 59 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.23 495.00
3 11 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.26 487.00
4 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.71 371.00
5 2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.96 313.00
Celkom 5 pretekárov
Mladší žiaci 03 (so, 12.9.2020 - 12:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.79 352.00
2 10 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.81 347.00
3 19 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.87 333.00
4 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.95 315.00
5 3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13 276.00
Celkom 5 pretekárov
Mladší žiaci 04 (so, 12.9.2020 - 12:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.62 393.00
2 32 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.85 338.00
3 23 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.10 282.00
4 60 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.11 280.00
5 28 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.23 255.00
6 35 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.75 159.00
Celkom 6 pretekárov
Mladší žiaci 05 (so, 12.9.2020 - 12:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 40 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.41 447.00
2 13 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.55 411.00
3 36 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.15 272.00
4 41 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.45 212.00
5 22 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.48 207.00
49 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.30 758.00
2 58 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.72 640.00
3 56 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.72 640.00
4 47 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.27 499.00
27 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 46 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.55 687.00
2 9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.66 656.00
3 52 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.67 654.00
4 26 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.79 621.00
5 57 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.96 576.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.95 579.00
2 12 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.01 564.00
3 5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.52 440.00
4 7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.71 397.00
8 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (so, 12.9.2020 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.74 635.00
2 51 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.80 618.00
3 25 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84 608.00
4 44 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.58 426.00
16 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (so, 12.9.2020 - 11:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.72 640.00
2 63 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.79 621.00
3 30 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.07 548.00
4 24 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.23 509.00
5 64 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.83 371.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 06 (so, 12.9.2020 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.56 684.00
2 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 08.91 589.00
3 29 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.01 564.00
4 45 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.27 499.00
5 6 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.37 475.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 07 (so, 12.9.2020 - 11:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.13 533.00
2 14 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.33 484.00
3 62 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.36 477.00
4 43 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.40 468.00
5 34 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.46 249.00
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 12.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 19 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 1:44.03 769.00
2 55 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 1:45.04 751.00
3 31 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 1:47.74 704.00
4 11 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:47.92 701.00
5 54 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 1:50.47 658.00
6 50 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 1:56.07 568.00
7 38 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 2:01.39 488.00
Celkom 7 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 12.9.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 59 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 1:45.34 746.00
2 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:45.86 737.00
3 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:49.00 683.00
4 10 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:50.56 657.00
5 2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 1:52.79 620.00
6 61 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 1:53.52 608.00
7 3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.65 514.00
Celkom 7 pretekárov
Mladší žiaci 03 (so, 12.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:45.83 737.00
2 22 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:46.18 731.00
3 13 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:46.25 730.00
4 37 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:56.77 557.00
5 23 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:00.11 507.00
49 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Mladší žiaci 04 (so, 12.9.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 1:55.52 577.00
2 41 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:57.76 542.00
3 36 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:57.88 540.00
4 32 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:03.19 463.00
5 35 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:09.69 375.00
6 60 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:15.76 302.00
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 12.9.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 1:48.55 690.00
2 52 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:49.22 679.00
3 47 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 1:52.90 618.00
4 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:53.41 610.00
5 26 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 9 1:55.36 579.00
6 58 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:03.18 463.00
7 56 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:04.11 450.00
8 46 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 2:04.13 450.00
9 57 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:06.84 413.00
27 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 10 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 12.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 1:48.70 688.00
2 44 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:49.81 669.00
3 12 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:58.36 533.00
4 51 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:59.47 517.00
5 17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 1:59.52 516.00
6 7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:06.30 420.00
7 5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:14.02 322.00
8 25 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:16.45 294.00
8 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 DNS
16 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 10 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (so, 12.9.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 1:56.17 567.00
2 15 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 1:56.76 557.00
3 64 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:00.69 499.00
4 30 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:01.63 485.00
5 6 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:06.38 419.00
6 43 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 2:06.86 412.00
7 24 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:10.38 367.00
8 29 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:15.85 301.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (so, 12.9.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 42 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 1:59.21 520.00
2 20 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 1:59.28 519.00
3 45 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:04.52 444.00
4 14 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:07.28 407.00
5 62 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:07.61 402.00
6 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:10.57 364.00
7 34 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 2:38.95 91.00
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.97 547.00
2 55 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.29 488.00
3 50 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 10.34 479.00
4 38 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 10.65 425.00
Celkom 4 pretekári
Mladší žiaci 02 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.95 551.00
2 11 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.16 511.00
3 59 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.17 509.00
4 2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.51 449.00
5 31 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.85 392.00
Celkom 5 pretekárov
Mladší žiaci 03 (so, 12.9.2020 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.29 488.00
2 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.03 363.00
3= 19 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.04 362.00
3= 61 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.04 362.00
5 3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.49 295.00
Celkom 5 pretekárov
Mladší žiaci 04 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.77 405.00
2 60 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.22 334.00
3 23 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.23 333.00
4 37 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 11.84 247.00
5 32 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 11.85 246.00
6 35 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 12.91 127.00
Celkom 6 pretekárov
Mladší žiaci 05 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 10.39 470.00
2 40 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.42 464.00
3 41 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 11.07 357.00
4 22 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.28 325.00
5 36 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 13.32 91.00
49 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 12.9.2020 - 09:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.63 783.00
2 58 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.88 735.00
3 56 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 10.17 681.00
4 27 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.66 594.00
5 47 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 10.66 594.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 12.9.2020 - 09:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.89 733.00
2 26 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 10.33 652.00
3 52 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.38 643.00
4 57 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.51 620.00
5 46 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.76 577.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (so, 12.9.2020 - 09:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.12 517.00
1= 12 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 11.12 517.00
3 5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.13 366.00
4 7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.90 267.00
8 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 04 (so, 12.9.2020 - 09:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.39 641.00
2 51 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 11.22 501.00
3 16 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.70 427.00
4 44 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.93 394.00
5 25 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.20 232.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 05 (so, 12.9.2020 - 09:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.11 519.00
2 15 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 11.34 482.00
3 64 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.48 460.00
4 24 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.65 435.00
5 30 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 12.86 271.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 06 (so, 12.9.2020 - 09:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 10.14 686.00
2 6 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.92 550.00
3 45 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 11.35 480.00
4 33 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.47 462.00
5 29 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 12.17 360.00
Celkom 5 pretekárov
Mladšie žiačky 07 (so, 12.9.2020 - 09:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.14 514.00
2 14 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.57 447.00
3 42 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 12.52 314.00
4 43 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 13.39 211.00
5 34 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 14.88 79.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 12.9.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 PB 495 +1.0 m/s 470  +1.3478  +0.3495  +1.0495 373.00
2 31 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 14 PB 484 +0.6 m/s 484  +0.6445  +0.8480  +0.6484 352.00
3 61 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 9 PB 445 +1.2 m/s 443  +0.4445  +1.2434  +1.5445 281.00
4 54 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 PB 442 +1.3 m/s x442  +1.3342  +1.5442 276.00
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 441 +0.8 m/s 435  +1.3382  +0.9441  +0.8441 274.00
6 55 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 13 PB 441 +0.8 m/s 432  +0.4427  +0.4441  +0.8441 274.00
7 59 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 PB 437 +0.4 m/s 437  +0.4419  +0.3432  +0.6437 267.00
8 19 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 2 PB 430 +1.0 m/s 430  +1.0425  +0.8426  +0.2430 255.00
9 38 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 5 PB 415 +0.3 m/s 415  +0.3381  +0.9307  +1.1415 230.00
10 50 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 11 PB 389 +1.0 m/s xx389  +1.0389 188.00
11 2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 387 +1.6 m/s 387  +1.6381  +0.9x387 185.00
12 3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 PB 384 +0.8 m/s 360  +1.5384  +0.8382  +0.8384 181.00
13 4 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 12 PB 368 +1.2 m/s 367  +1.1343  +1.0368  +1.2368 156.00
14 10 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 PB 367 +1.0 m/s 367  +1.0215  +1.0367 155.00
Celkom 14 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 12.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 2 PB 488 +0.4 m/s 447  +0.8481  +1.0488  +0.4488 360.00
2 40 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 3 PB 421 +1.1 m/s 400  +0.0421  +1.1412  +0.5421 240.00
3 41 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 PB 408 +0.3 m/s 384  +0.5400  +0.3408  +0.3408 219.00
4 60 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 PB 396 +0.8 m/s 374  +1.1388  +0.7396  +0.8396 199.00
5 36 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 9 PB 386 +1.6 m/s 328  +0.1382  +0.7386  +1.6386 184.00
6 23 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 PB 383 +1.3 m/s 371  +0.5370  +0.3383  +1.3383 179.00
7 22 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 PB 382 +0.2 m/s 382  +0.2372  +1.8357  +0.3382 177.00
8 32 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 12 PB 380 +0.6 m/s 370  +1.0380  +0.6x380 174.00
9 37 Procházka DenisProcházka Denis
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 10 PB 378 +0.4 m/s x378  +0.4364  +1.1378 171.00
10 35 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 371 +0.3 m/s 357  +0.5369  +0.4371  +0.3371 161.00
49 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 7 DNS 0.0
28 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 PB NM xxx0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 12.9.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 PB 532 +0.4 m/s x532  +0.4513  +1.2532 648.00
2 56 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 PB 458 +1.4 m/s x458  +1.4457  +0.6458 448.00
3 46 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 PB 437 +1.4 m/s 411  +0.3437  +1.4407  +0.6437 396.00
4 21 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 17 PB 434 +1.5 m/s 426  +0.1434  +1.5431  +1.6434 388.00
5 51 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 5 PB 434 +1.4 m/s 434  +1.4413  +0.2427  +1.1434 388.00
6 17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 7 PB 424 +1.1 m/s 400  +0.4411  +2.3424  +1.1424 364.00
7 52 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 15 PB 423 +2.2 m/s 400 +0.3 m/s 399  +0.0400  +0.3423  +2.2423 362.00
8 26 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 18 PB 421 +1.4 m/s 404  +0.2421  +1.4415  +1.0421 357.00
9 25 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 19 PB 418 +1.0 m/s 392  +0.0409  +0.0418  +1.0418 350.00
10 57 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 PB 417 +0.3 m/s x417  +0.3x417 347.00
11 12 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 PB 410 +1.1 m/s 384  +1.5410  +1.1408  +1.1410 331.00
12 44 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 PB 409 +1.3 m/s 396  +0.8409  +1.3x409 329.00
13 27 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 PB 406 +0.4 m/s 405  +2.1406  +0.4402  +0.6406 322.00
14 9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 20 PB 405 +1.3 m/s 387  +0.3403  +0.1405  +1.3405 319.00
15 58 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 PB 402 +0.1 m/s 402  +0.1x399  +1.9402 312.00
16 47 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 13 PB 401 +2.2 m/s 388 +0.5 m/s x388  +0.5401  +2.2401 310.00
17 5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 PB 368 +0.2 m/s 322  +0.3368  +0.2362  +0.2368 237.00
18 16 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 PB 361 +0.4 m/s 353  +1.3361  +0.4333  +1.8361 223.00
19 7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 PB 342 +0.9 m/s 342  +0.9331  +1.1313  +0.6342 184.00
8 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 14 PB DNS 0.0 0.00
Celkom 20 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 11 PB 459 +1.1 m/s 430  +1.1459  +1.1446  +0.9459 451.00
2 45 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 PB 433 +0.6 m/s 412  +1.0418  +1.8433  +0.6433 386.00
3 24 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 PB 421 +0.4 m/s 421  +0.4x371  +0.4421 357.00
4 63 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 9 PB 420 +0.6 m/s 416  +1.1415  +1.0420  +0.6420 355.00
5 15 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 PB 420 +0.6 m/s 420  +0.6406  +0.1407  +1.2420 355.00
6 42 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 411 +1.0 m/s 411  +1.0395  +1.2403  +0.1411 333.00
7 6 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 12 PB 409 +1.3 m/s 409  +1.3365  +0.9x409 329.00
8 62 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 PB 406 +0.9 m/s 382  +0.3399  +1.2406  +0.9406 322.00
9 64 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 14 PB 393 +0.9 m/s 377  +0.8355  +0.5393  +0.9393 292.00
10 33 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 PB 389 +0.2 m/s 382  +1.0385  +0.2389  +0.2389 283.00
11 14 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 6 PB 386 +0.0 m/s 385  +0.8381  +0.5386  +0.0386 276.00
12 29 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 PB 385 +1.3 m/s 374  +1.4385  +1.3374  +0.5385 274.00
13 43 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 PB 371 +0.6 m/s 346  +1.0371  +0.6356  +0.2371 244.00
14 30 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 13 PB 348 +0.6 m/s 324  +0.2328  +0.7348  +0.6348 196.00
15 34 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 16 PB 343 +0.3 m/s x343  +0.3x343 186.00
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (so, 12.9.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 5 PB 59.37 58.3459.3753.4959.37 388.00
2 54 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 8 PB 52.65 47.8952.65x52.65 330.00
3 50 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 11 PB 48.63 46.3448.63x48.63 296.00
4 11 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 PB 47.82 45.3147.8247.1747.82 289.00
5 2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 41.20 41.2040.7139.4441.20 234.00
6 10 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 7 PB 40.10 40.1034.5838.4440.10 225.00
7 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 PB 39.32 35.2739.32x39.32 219.00
8 59 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 PB 38.67 27.8634.5538.6738.67 213.00
9 4 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 12 PB 37.71 36.8126.8037.7137.71 205.00
10 55 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 13 PB 37.66 37.6637.5436.1537.66 205.00
11 19 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 2 PB 35.08 35.0831.5430.6735.08 184.00
12 3 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 PB 33.64 31.7833.6430.9733.64 172.00
13 31 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 14 PB 31.38 30.6931.38x31.38 154.00
14 61 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 9 PB 31.26 27.2928.1431.2631.26 153.00
Celkom 14 pretekárov
Mladší žiaci 02 (so, 12.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 2 PB 51.59 x47.3751.5951.59 321.00
2 32 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 12 PB 42.40 36.4842.4034.8042.40 244.00
3 23 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 11 PB 42.14 30.7239.1142.1442.14 242.00
4 22 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 PB 40.21 40.2139.7638.0840.21 226.00
5 41 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 5 PB 37.98 33.3337.9833.5237.98 208.00
6 40 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 3 PB 36.74 33.8636.7432.5336.74 197.00
7 28 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 PB 33.69 31.6933.6927.2933.69 173.00
8 35 Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 PB 29.61 29.1829.6125.3129.61 140.00
9 37 Procházka DenisProcházka Denis
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 10 PB 27.63 25.7726.7927.6327.63 125.00
10 60 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 PB 26.81 22.9026.8125.1426.81 118.00
11 36 Makovec PetrMakovec Petr
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 9 PB 26.73 26.7324.3025.8126.73 118.00
49 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 7 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (so, 12.9.2020 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 PB 44.14 44.1440.9542.9544.14 406.00
2 51 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 5 PB 41.88 41.8831.6041.2541.88 378.00
3 52 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 15 PB 36.36 31.5232.7636.3636.36 311.00
4 47 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
07 07 13 PB 34.79 34.79x32.1734.79 292.00
5 46 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 PB 33.49 33.49x19.0733.49 276.00
6 58 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 16 PB 33.01 31.96x33.0133.01 271.00
7 57 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 12 PB 32.16 x28.6732.1632.16 261.00
8 7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 11 PB 31.84 31.8431.7531.6331.84 257.00
9 17 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 7 PB 31.77 23.0531.3231.7731.77 256.00
10 56 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 9 PB 31.66 31.6630.8324.6731.66 255.00
11 9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 20 PB 30.98 30.32x30.9830.98 247.00
12 21 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 17 PB 30.61 x23.5530.6130.61 242.00
13 26 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
07 07 18 PB 28.44 19.2528.4423.1228.44 217.00
14 48 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 1 PB 27.47 24.8726.5227.4727.47 205.00
15 25 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 19 PB 27.24 21.8624.1027.2427.24 203.00
16 44 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 PB 26.93 25.9926.9325.9026.93 199.00
17 12 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 PB 23.99 x23.99x23.99 165.00
18= 27 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 3 PB 00.00 0.0 0.00
18= 16 Fernerová TimeaFernerová Timea
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 4 PB 00.00 0.0 0.00
8 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 14 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (so, 12.9.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 PB 43.89 42.1443.8940.9343.89 403.00
2 20 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 11 PB 42.84 35.4434.5842.8442.84 390.00
3 45 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 PB 39.71 39.7131.6335.0639.71 352.00
4 43 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 PB 36.74 34.1829.6436.7436.74 316.00
5 42 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 1 PB 36.06 36.0630.60x36.06 307.00
6 63 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 9 PB 33.01 27.2627.4133.0133.01 271.00
7 64 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 14 PB 32.31 30.1628.1032.3132.31 262.00
8 15 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 15 PB 32.18 32.1829.7231.9032.18 261.00
9 6 Oravcová TerezaOravcová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 12 PB 31.61 26.2527.0331.6131.61 254.00
10 30 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 13 PB 29.69 29.6926.3624.6929.69 231.00
11 24 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 4 PB 28.62 24.4025.9828.6228.62 219.00
12 34 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 16 PB 28.44 24.5828.4426.4628.44 217.00
13 62 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 PB 28.19 26.9727.9928.1928.19 214.00
14 33 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 7 PB 24.16 12.8324.1623.2224.16 167.00
15 14 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 6 PB 21.57 21.5720.1217.1721.57 138.00
Celkom 15 pretekárov
Pätboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové Zámky{8} 2361
2 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom{8} 2292
3 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 2230
4 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2191
5 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2189
6 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub Tlmače{8} 2156
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň Brezno{8} 2085
8 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 2020
9 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce{8} 1917
10 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel Partizánske{8} 1903
11 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný Kubín{8} 1881
12 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové Zámky{8} 1872
13 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1854
14 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 1801
15 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1756
16 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1666
17 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1543
18 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň Brezno{8} 1538
19 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC Bratislava{8} 1493
20 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub Tlmače{8} 1465
21 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1438
22 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská Bystrica{8} 1410
23 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1233
24 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné{8} 1205
25 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné{8} 0962
Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce{8} DNS
Celkom 26 pretekárov
Pätboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika Bratislava{8} 3004
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel Partizánske{8} 2730
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK Jablonica{8} 2649
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC Malacky{8} 2645
5 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel Partizánske{8} 2594
6 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2474
7 Štinčíková MagdalénaŠtinčíková Magdaléna 07 07 Atletický oddiel Svit{8} 2426
8 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2421
9 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK Jablonica{8} 2402
10 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 2386
11 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 2333
12 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad Topľou{8} 2313
13 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia Žilina{8} 2295
14 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 2232
15 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 2217
16 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 2161
17 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové Zámky{8} 2110
18 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 2027
19 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 2017
20 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 2007
21 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1929
22 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská Bystrica{8} 1902
23 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1887
24 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1884
25 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica Zvolen{8} 1865
26 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1771
27 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia Žilina{8} 1752
28 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská Bystrica{8} 1731
29 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1687
30 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň Brezno{8} 1651
31 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} 1525
32 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0916
33 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica Zvolen{8} 0822
34 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 0650
Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC Malacky{8} DNF
Celkom 35 pretekárov