<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SR v behu na 10 000 m (dospelí a juniori) , 2. kolo Bežeckého pohára SAZ

Košice (27. 6. 2020)

10 000 m - Muži

(so, 27.6.2020 - 19:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 30:50.15
2 7 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 6 PB 31:00.59
3 34 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 32:03.54
4 2 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15 PB 32:08.48
5 15 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Go Create Performance teamGo Create Performance team 12 32:11.96
6 33 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 32:15.37
7 4 Hasch HenrichHasch Henrich 98 98 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 33:11.71
8 13 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 33:36.53
9 36 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 33:43.23
10 22 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 33:55.64
11 27 Repák ErikRepák Erik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 35:47.22
MS 16 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 93 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 34:20.56
20 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10 DNS
29 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 3 DNF
24 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 DNF
14 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF
Celkom 16 pretekárov

10 000 m - Juniori

(so, 27.6.2020 - 19:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 31 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 9 34:20.54
26 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
21 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 15 DNF
38 Barto AurelBarto Aurel 01 01 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 DNF
Celkom 4 pretekári

10 000 m - Ženy

(so, 27.6.2020 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 35:41.89
2 10 Komarňanská RomanaKomarňanská Romana 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 2 36:04.75
3 9 Durcová ZuzanaDurcová Zuzana 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 3 PB 36:18.15
4 28 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 SB 36:32.73
5 18 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 41:30.25
6 3 Janečková DanaJanečková Dana 73 73 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 42:51.52
19 Schwaiger SilviaSchwaiger Silvia 81 81 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 7 DNS
11 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 DNF
Celkom 8 pretekárov