<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia Banská Bystrica

Banská Bystrica (10. 2. 2020)

Skok do výšky - Muži

(po, 10.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 142147152157162167172177182187192197202207210
1 2 Mrčič FilipMrčič Filip
3klub Šamorín3klub Šamorín
99 99 2 207 ----------xooooxxx
2 1 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 1 197 --------ooxooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(po, 10.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 142147152157162167172177182187192197202
1 11 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 1 187 ------ooooxxx
2 12 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 2 182 -----ooxoxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(po, 10.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 142147152157162167172177182187192197202
1 21 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 192 ----ooooxoooxxx
2 23 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 182 ----oooxxoxxoxxx
3 24 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 177 ---ooooxoxxx
4 22 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 172 --ooooxxoxxx
5 25 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 167 --ooooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(po, 10.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 142147152157162167172177182187
1 32 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 167 -oooxoxxoxxx
2 31 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 162 -ooooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(po, 10.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 132137142147152157162170175180
1 1 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 175 ---ooooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(po, 10.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 132137142147152157162167172177
1 12 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 2 157 oooooxoxxx
2 11 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 1 147 oooxoxxx
3 13 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 3 147 ooxoxoxxx
4 14 Hudecová Darina EmaHudecová Darina Ema
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 4 142 oooxxx
5 15 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 137 oxxoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(po, 10.2.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 132137142147152157162167172177
1 30 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 10 157 oooooxoxxx
2 23 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 157 oooooxxoxxx
3= 24 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 152 -ooooxxx
3= 26 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 152 oooooxxx
5 25 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 5 152 oooxoxoxxx
6 33 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 13 152 ooooxxoxxx
7 21 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 1 147 -oooxxx
8= 31 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 11 137 xooxxx
8= 27 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 137 xooxxx
10 32 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 12 137 xoxoxxx
11 29 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 9 137 oxxoxxx
12 28 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
05 05 8 132 oxxx
22 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 DNS
Celkom 13 pretekárov