<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Test SAŠŠ

test (19. 11. 2020)

60 m - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Parák DávidParák Dávid 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 08.33 45.00
2= Varga PeterVarga Peter 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 08.53 41.00
2= Belanyi KristianBelanyi Kristian 03 03 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 08.53 41.00
4 Jakubík SuabolcsJakubík Suabolcs 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 08.57 41.00
5 Šuchter AdrianŠuchter Adrian 03 03 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 08.59 41.00
6 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín 05 05 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 08.60 41.00
7 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 08.67 39.00
8 Sadovský BranislavSadovský Branislav 03 03 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 08.77 37.00
9 Griesbach KristianGriesbach Kristian 03 03 Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke 08.88 35.00
10 Matyo KevinMatyo Kevin 04 04 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 08.96 34.00
11 Smolka IgorSmolka Igor 03 03 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 09.09 32.00
12 Dudáš KristianDudáš Kristian 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 09.10 32.00
13 Püspöki BencePüspöki Bence 05 05 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 09.26 29.00
14 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 09.27 29.00
15 Hegedus FilipHegedus Filip 05 05 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 09.31 28.00
16 Marko MartinMarko Martin 05 05 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 09.86 22.00
17 Konkoly AdamKonkoly Adam 04 04 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 11.43 6.00
Celkom 17 pretekárov

60 m - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 07.88 85.00
2 Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia 03 03 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 07.89 85.00
3 Babka PatríciBabka Patríci 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 08.29 66.00
4 Oroszlányová JasmínaOroszlányová Jasmína 03 03 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 08.70 53.00
5 Šuchterová MichaelaŠuchterová Michaela 03 03 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 08.84 47.00
6= Gyenes VivienGyenes Vivien 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 08.90 47.00
6= Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 06 06 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 08.90 47.00
6= Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 08.90 47.00
6= Bertóková DominikaBertóková Dominika 04 04 Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 08.90 47.00
10= Jaďuď EmeseJaďuď Emese 05 05 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 09.10 42.00
10= Pataiová SylviaPataiová Sylvia 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 09.10 42.00
12 Sekerešová EmaSekerešová Ema 05 05 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 09.45 33.00
13 Klukon AnnaKlukon Anna 03 03 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 10.10 23.00
14 Nagy EmmaNagy Emma 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 11.20 11.00
15 Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta 03 03 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 11.55 7.00
16 Kluková NatáliaKluková Natália 04 04 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 12.10 4.00
17 Moravská TamaraMoravská Tamara 05 05 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 25.80 0.00
Celkom 17 pretekárov

300 m - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záležák JakubZáležák Jakub 03 03 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 43.22 57.00
2 Horňák BenjamínHorňák Benjamín 03 03 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 44.55 52.00
3 Jakubík SuabolcsJakubík Suabolcs 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 45.69 48.00
4 Hopsa DanielHopsa Daniel 03 03 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 46.21 46.00
5 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 46.82 44.00
6 Balya KrisztianBalya Krisztian 03 03 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 47.93 41.00
7 Fedor KrištofFedor Krištof 03 03 Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke 48.52 39.00
8 Grobař MartinGrobař Martin 03 03 Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke 49.22 37.00
9 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 49.77 36.00
10 Zlatner KristianZlatner Kristian 04 04 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 50.15 34.00
11 Gáll BenceGáll Bence 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 52.37 29.00
12 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 54.55 24.00
13 Marko MartinMarko Martin 05 05 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 55.60 22.00
14 Kabát SamuelKabát Samuel 04 04 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 56.72 19.00
15 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 57.14 18.00
16 Antus TomášAntus Tomáš 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 59.81 12.00
17 Varga Alex - DonátVarga Alex - Donát 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 61.45 9.00
Celkom 17 pretekárov

300 m - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipovská MeganLipovská Megan 05 05 Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 42.10 99.00
2 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 44.50 84.00
3 Nagy JasmínNagy Jasmín 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 44.80 82.00
4 Krnčanová VeronikaKrnčanová Veronika 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 45.20 80.00
5 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 45.60 77.00
6 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 06 06 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 45.89 75.00
7= Tomova NinaTomova Nina 05 05 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 48.90 60.00
7= Maťová PatríciaMaťová Patrícia 05 05 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 48.90 60.00
7= Šebešová TáňaŠebešová Táňa 05 05 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 48.90 60.00
10 Porubská TatianaPorubská Tatiana 07 07 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 52.10 44.00
11 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia 07 07 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 55.61 31.00
12= Luptáková NatáliaLuptáková Natália 06 06 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 58.90 21.00
12= Mihálková TerezaMihálková Tereza 03 03 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 58.90 21.00
12= Gyenes VivienGyenes Vivien 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 58.90 21.00
15 Babka PatríciBabka Patríci 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 63.20 10.00
16 Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 65.10 6.00
17 Oroszlánová KarinOroszlánová Karin 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 65.40 6.00
Celkom 17 pretekárov

800 m - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 05 05 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 2:10.20 117.00
2 Pálová KatalinPálová Katalin 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 2:18.90 96.00
3= Klukon AnnaKlukon Anna 03 03 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 2:25.60 83.00
3= Palušková DoroteaPalušková Dorotea 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 2:25.60 83.00
5 Macáková LenkaMacáková Lenka 07 07 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 2:32.10 73.00
6 Tomova NinaTomova Nina 05 05 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 2:56.20 45.00
7 Madarászová MelittaMadarászová Melitta 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 2:57.00 45.00
8 Pataiová SylviaPataiová Sylvia 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 3:10.20 33.00
9 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 3:15.30 29.00
10 Pásztor RékaPásztor Réka 06 06 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 3:15.60 29.00
11 Vajdová LeaVajdová Lea 07 07 Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 3:45.60 10.00
12 Kováčová NelaKováčová Nela 07 07 Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 3:54.00 7.00
13 Takácsová BoženaTakácsová Božena 03 03 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 3:54.70 6.00
14 Straňáková KatarínaStraňáková Katarína 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 3:55.89 6.00
15 Gazdíková VivienGazdíková Vivien 05 05 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 4:08.50 1.00
16 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 06 06 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 4:08.90 1.00
17 Porubská TatianaPorubská Tatiana 07 07 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 4:50.60 0.00
18 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 06 06 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 5:05.20 0.00
Celkom 18 pretekárov

1000 m - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Andreka RamonAndreka Ramon 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 3:00.40 66.00
2 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 3:16.75 51.00
3 Kabát SamuelKabát Samuel 04 04 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 3:31.38 39.00
4 Valent SimonValent Simon 05 05 Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 3:33.64 37.00
5 Cinege DenisCinege Denis 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 3:35.63 36.00
6 Varga PeterVarga Peter 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 3:42.77 31.00
7 Csáki LadislavCsáki Ladislav 04 04 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 3:49.75 26.00
8 Antus TomášAntus Tomáš 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 3:55.40 22.00
9 Fehér MatejFehér Matej 03 03 Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 3:57.98 20.00
10 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 3:58.01 20.00
11 Fedor KrištofFedor Krištof 03 03 Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke 4:04.55 16.00
12 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 4:05.36 15.00
13 Cinege PatrikCinege Patrik 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 4:05.98 15.00
14 Püspöki BencePüspöki Bence 05 05 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 4:06.96 14.00
15 Tinák MatúšTinák Matúš 05 05 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 4:35.83 0.00
16 Varga Alex - DonátVarga Alex - Donát 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 4:36.94 0.00
17 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 5:16.90 0.00
Celkom 17 pretekárov

Skok do výšky - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 Šuchter AdrianŠuchter Adrian
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
03 03 PB 170 71.00
2 Solčanský FrantišekSolčanský František
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
05 05 PB 162 60.00
3 Nagy SzabolcsNagy Szabolcs
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
03 03 PB 160 58.00
4 Záležák JakubZáležák Jakub
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 155 52.00
5= Hegedus FilipHegedus Filip
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
05 05 PB 145 41.00
5= Grobař MartinGrobař Martin
Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke
03 03 PB 145 41.00
7 Jančo DanielJančo Daniel
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
04 04 PB 140 36.00
8= Balya KrisztianBalya Krisztian
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
03 03 PB 135 32.00
8= Kádek RenéKádek René
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 135 32.00
10= Dudáš KristianDudáš Kristian
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
04 04 PB 120 20.00
10= Balla KevinBalla Kevin
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
04 04 PB 120 20.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 Kotrusz EmmaKotrusz Emma
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 170 111.00
2 Horňáková SlávkaHorňáková Slávka
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
06 06 PB 155 84.00
3 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 142 63.00
4= Mihálková TerezaMihálková Tereza
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 133 51.00
4= Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
03 03 PB 133 51.00
6= Szojková AnnamáriaSzojková Annamária
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
06 06 PB 125 41.00
6= Dubovská ŽofiaDubovská Žofia
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
03 03 PB 125 41.00
8 Bajúszová RuženaBajúszová Ružena
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
04 04 PB 115 30.00
9= Roštášová EvaRoštášová Eva
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 110 25.00
9= Babicová BiankaBabicová Bianka
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
05 05 PB 110 25.00
11 Némová KarinNémová Karin
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
04 04 PB 095 14.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hancko MarekHancko Marek
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
05 05 PB 590 0.0 78.00
2= Horňák BenjamínHorňák Benjamín
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 560 0.0 67.00
2= Csala ChristoferCsala Christofer
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
05 05 PB 560 0.0 67.00
4 Lovecký MartinLovecký Martin
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
04 04 PB 555 0.0 66.00
5 Valent SimonValent Simon
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
05 05 PB 554 0.0 65.00
6 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín
Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ
05 05 PB 552 0.0 65.00
7 Tinák MatúšTinák Matúš
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
05 05 PB 546 0.0 63.00
8 Parák DávidParák Dávid
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 520 0.0 55.00
9 Sadovský BranislavSadovský Branislav
Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ
03 03 PB 510 0.0 52.00
10 Konkoly AdamKonkoly Adam
Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ
04 04 PB 502 0.0 49.00
11 Jančo DanielJančo Daniel
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
04 04 PB 490 0.0 46.00
12 Griesbach KristianGriesbach Kristian
Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke
03 03 PB 489 0.0 46.00
13 Belanyi KristianBelanyi Kristian
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
03 03 PB 455 0.0 37.00
14 Fehér MatejFehér Matej
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
03 03 PB 452 0.0 36.00
15 Hopsa DanielHopsa Daniel
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
03 03 PB 420 0.0 29.00
16 Barcik FilipBarcik Filip
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
05 05 PB 335 0.0 15.00
17 Balla KevinBalla Kevin
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
05 05 PB 291 0.0 10.00
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Némová KarinNémová Karin
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
04 04 PB 602 0.0 134.00
2 Šebešová TáňaŠebešová Táňa
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
05 05 PB 564 0.0 112.00
3 Luptáková NatáliaLuptáková Natália
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
06 06 PB 555 0.0 107.00
4 Sekerešová EmaSekerešová Ema
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
05 05 PB 547 0.0 103.00
5 Takácsová BoženaTakácsová Božena
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 520 0.0 91.00
6 Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 510 0.0 86.00
7 Nagy JasmínNagy Jasmín
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
05 05 PB 502 0.0 83.00
8 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
06 06 PB 489 0.0 78.00
9 Moravská TamaraMoravská Tamara
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
05 05 PB 460 0.0 68.00
10 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 455 0.0 66.00
11 Madarászová MelittaMadarászová Melitta
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
05 05 PB 425 0.0 55.00
12 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
06 06 PB 389 0.0 43.00
13 Bertóková DominikaBertóková Dominika
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
04 04 PB 223 0.0 5.00
14 Dubovská ŽofiaDubovská Žofia
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
03 03 PB 155 0.0 0.00
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
04 04 PB 15.00 0.0 125.00
2 Vasko VivienVasko Vivien
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
03 03 PB 14.25 0.0 114.00
3 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 13.00 0.0 96.00
4 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 12.44 0.0 89.00
5 Szojková AnnamáriaSzojková Annamária
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
06 06 PB 11.55 0.0 78.00
6 Mészárosová ViktóriaMészárosová Viktória
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 10.50 0.0 66.00
7 Lipovská MeganLipovská Megan
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
05 05 PB 09.55 0.0 55.00
8 Lauková KatarínaLauková Katarína
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
06 06 PB 08.22 0.0 42.00
9 Horňáková SlávkaHorňáková Slávka
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
06 06 PB 07.55 0.0 36.00
10 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 06.58 0.0 27.00
11 Belányiová NikolaBelányiová Nikola
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
07 07 PB 06.23 0.0 24.00
12 Bajúszová RuženaBajúszová Ružena
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
04 04 PB 06.15 0.0 24.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rolko StanislavRolko Stanislav
Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ
05 05 PB 14.20 0.0 80.00
2 Polák AlexajPolák Alexaj
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
04 04 PB 13.59 0.0 74.00
3 Drapák SamuelDrapák Samuel
Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke
04 04 PB 13.22 0.0 70.00
4 Kiss PeterKiss Peter
Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ
03 03 PB 12.69 0.0 66.00
5 Cinege DenisCinege Denis
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
05 05 PB 12.56 0.0 65.00
6 Toth AdamToth Adam
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 12.55 0.0 65.00
7 Solčanský FrantišekSolčanský František
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
05 05 PB 11.20 0.0 54.00
8 Breza AdriánBreza Adrián
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
03 03 PB 10.20 0.0 46.00
9 Banda LazarBanda Lazar
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 08.25 0.0 32.00
10 Duba BenceDuba Bence
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
06 06 PB 07.88 0.0 30.00
11 Gáll BenceGáll Bence
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
04 04 PB 06.55 0.0 20.00
12 Katvay MárkKatvay Márk
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
03 03 PB 04.88 0.0 10.00
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Goda PatrikGoda Patrik
Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke
05 05 PB 78.00 0.0 65.00
2 Breza AdriánBreza Adrián
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
03 03 PB 72.00 0.0 57.00
3 Katvay MárkKatvay Márk
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
03 03 PB 66.55 0.0 50.00
4 Kádek RenéKádek René
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 65.00 0.0 49.00
5 Buris RomeoBuris Romeo
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
05 05 PB 56.90 0.0 39.00
6= Polák AlexajPolák Alexaj
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
04 04 PB 55.80 0.0 37.00
6= Cinege PatrikCinege Patrik
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
04 04 PB 55.80 0.0 37.00
6= Hancko MarekHancko Marek
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
05 05 PB 55.80 0.0 37.00
9 Smolka IgorSmolka Igor
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 55.60 0.0 37.00
10 Toth AdamToth Adam
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 48.90 0.0 30.00
11 Zlatner KristianZlatner Kristian
Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ
04 04 PB 45.69 0.0 27.00
12 Csala ChristoferCsala Christofer
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
05 05 PB 44.50 0.0 26.00
13 Drapák SamuelDrapák Samuel
Levice ZŠ Pri PodlužiankeLevice ZŠ Pri Podlužianke
04 04 PB 32.55 0.0 15.00
14 Andreka RamonAndreka Ramon
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
05 05 PB 30.33 0.0 13.00
15 Banda LazarBanda Lazar
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
03 03 PB 25.10 0.0 9.00
16 Barcik FilipBarcik Filip
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
05 05 PB 15.69 0.0 2.00
17 Lovecký MartinLovecký Martin
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
04 04 PB 12.00 0.0 0.00
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
06 06 PB 62.10 0.0 78.00
2 Macáková LenkaMacáková Lenka
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
07 07 PB 58.90 0.0 73.00
3 Gyenyesová VeronikaGyenyesová Veronika
Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála
04 04 PB 58.00 0.0 71.00
4 Lauková KatarínaLauková Katarína
Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM
06 06 PB 45.60 0.0 51.00
5 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia
Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul
07 07 PB 44.50 0.0 50.00
6 Straňáková KatarínaStraňáková Katarína
Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM
04 04 PB 28.50 0.0 27.00
7 Balya DóraBalya Dóra
Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM
06 06 PB 25.15 0.0 23.00
8 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 14.50 0.0 9.00
9 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína
Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa
03 03 PB 10.10 0.0 4.00
10 Bogárová AlexandraBogárová Alexandra
Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská
06 06 PB 09.50 0.0 3.00
Celkom 10 pretekárov
Sašš - Žiaci ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Breza AdriánBreza Adrián 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0156
2 Horňák BenjamínHorňák Benjamín 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0119
3 Hancko MarekHancko Marek 05 05 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0115
4 Solčanský FrantišekSolčanský František 05 05 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0114
5 Balya KrisztianBalya Krisztian 03 03 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0113
6 Šuchter AdrianŠuchter Adrian 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0112
7 Polák AlexajPolák Alexaj 04 04 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0111
8 Jančo DanielJančo Daniel 04 04 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0110
9 Záležák JakubZáležák Jakub 03 03 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0109
10 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín 05 05 Dolný Pial ZŠ{8} 0106
11 Hegedus FilipHegedus Filip 05 05 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0104
12 Cinege DenisCinege Denis 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0101
13 Parák DávidParák Dávid 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0100
14= Toth AdamToth Adam 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0095
14= Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0095
16 Csala ChristoferCsala Christofer 05 05 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0093
17 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Dolný Pial ZŠ{8} 0090
18 Sadovský BranislavSadovský Branislav 03 03 Dolný Pial ZŠ{8} 0089
19 Jakubík SuabolcsJakubík Suabolcs 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0089
20 Drapák SamuelDrapák Samuel 04 04 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 0085
21 Griesbach KristianGriesbach Kristian 03 03 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 0081
22 Rolko StanislavRolko Stanislav 05 05 Dolný Pial ZŠ{8} 0080
23 Andreka RamonAndreka Ramon 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0079
24 Belanyi KristianBelanyi Kristian 03 03 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0078
25 Grobař MartinGrobař Martin 03 03 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 0078
26 Varga PeterVarga Peter 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0072
27 Buris RomeoBuris Romeo 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0071
28 Smolka IgorSmolka Igor 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0069
29= Kiss PeterKiss Peter 03 03 Dolný Pial ZŠ{8} 0066
29= Lovecký MartinLovecký Martin 04 04 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0066
31 Goda PatrikGoda Patrik 05 05 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 0065
32 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0063
33 Tinák MatúšTinák Matúš 05 05 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0063
34 Zlatner KristianZlatner Kristian 04 04 Dolný Pial ZŠ{8} 0061
35 Katvay MárkKatvay Márk 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0060
36 Nagy SzabolcsNagy Szabolcs 03 03 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0058
37 Fehér MatejFehér Matej 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0056
38 Fedor KrištofFedor Krištof 03 03 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 0055
39 Dudáš KristianDudáš Kristian 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0052
40 Cinege PatrikCinege Patrik 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0052
41= Gáll BenceGáll Bence 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0049
41= Kádek RenéKádek René 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0049
43 Hopsa DanielHopsa Daniel 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0046
44 Marko MartinMarko Martin 05 05 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0044
45 Banda LazarBanda Lazar 03 03 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0041
46 Kabát SamuelKabát Samuel 04 04 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0039
47 Matyo KevinMatyo Kevin 04 04 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0034
48 Antus TomášAntus Tomáš 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0034
49 Duba BenceDuba Bence 06 06 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0030
50 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0029
51 Csáki LadislavCsáki Ladislav 04 04 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0026
52 Balla KevinBalla Kevin 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0020
53 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Dolný Pial ZŠ{8} 0015
54 Püspöki BencePüspöki Bence 05 05 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0014
55 Balla KevinBalla Kevin 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0010
56= Konkoly AdamKonkoly Adam 04 04 Dolný Pial ZŠ{8} 0000
56= Valent SimonValent Simon 05 05 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0000
56= Varga Alex - DonátVarga Alex - Donát 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0000
56= Barcik FilipBarcik Filip 05 05 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0000
Celkom 59 pretekárov
Sašš - Žiačky ZŠ
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 Kalná n.H. Školská{8} 0294
2 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 05 05 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0177
3 Nagy JasmínNagy Jasmín 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0165
4 Lipovská MeganLipovská Megan 05 05 Kalná n.H. Školská{8} 0154
5 Némová KarinNémová Karin 04 04 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0148
6 Macáková LenkaMacáková Lenka 07 07 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0146
7= Sekerešová EmaSekerešová Ema 05 05 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0136
7= Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0136
9 Klukon AnnaKlukon Anna 03 03 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0131
10 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0129
11 Luptáková NatáliaLuptáková Natália 06 06 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0128
12 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela 06 06 Kalná n.H. Školská{8} 0121
13 Vasko VivienVasko Vivien 03 03 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0114
14 Šebešová TáňaŠebešová Táňa 05 05 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0112
15 Kotrusz EmmaKotrusz Emma 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0111
16 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0106
17 Tomova NinaTomova Nina 05 05 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0105
18 Horňáková SlávkaHorňáková Slávka 06 06 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0103
19 Madarászová MelittaMadarászová Melitta 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0100
20 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0098
21 Takácsová BoženaTakácsová Božena 03 03 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0097
22 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0096
23 Pálová KatalinPálová Katalin 04 04 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0096
24 Lauková KatarínaLauková Katarína 06 06 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0093
25 Babka PatríciBabka Patríci 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0084
26 Palušková DoroteaPalušková Dorotea 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0083
27 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia 07 07 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0081
28 Krnčanová VeronikaKrnčanová Veronika 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0080
29 Szojková AnnamáriaSzojková Annamária 06 06 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0078
30 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 06 06 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0075
31 Gyenyesová VeronikaGyenyesová Veronika 04 04 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0071
32 Gyenes VivienGyenes Vivien 05 05 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0068
33 Mészárosová ViktóriaMészárosová Viktória 04 04 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0066
34 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0059
35= Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0053
35= Oroszlányová JasmínaOroszlányová Jasmína 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0053
37 Bertóková DominikaBertóková Dominika 04 04 Kalná n.H. Školská{8} 0052
38 Mihálková TerezaMihálková Tereza 03 03 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0051
39 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 06 06 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0047
40 Babicová BiankaBabicová Bianka 05 05 Kalná n.H. Školská{8} 0045
41 Jaďuď EmeseJaďuď Emese 05 05 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0042
42 Dubovská ŽofiaDubovská Žofia 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0041
43 Balya DóraBalya Dóra 06 06 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0034
44= Pataiová SylviaPataiová Sylvia 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0033
44= Straňáková KatarínaStraňáková Katarína 04 04 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0033
46 Bajúszová RuženaBajúszová Ružena 04 04 Kalná n.H. Školská{8} 0030
47 Roštášová EvaRoštášová Eva 03 03 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0025
48 Belányiová NikolaBelányiová Nikola 07 07 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 0024
49 Nagy EmmaNagy Emma 05 05 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0011
50 Vajdová LeaVajdová Lea 07 07 Kalná n.H. Školská{8} 0010
51= Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta 03 03 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0007
51= Kováčová NelaKováčová Nela 07 07 Kalná n.H. Školská{8} 0007
53 Oroszlánová KarinOroszlánová Karin 03 03 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0006
54 Bogárová AlexandraBogárová Alexandra 06 06 Kalná n.H. Školská{8} 0003
55 Gazdíková VivienGazdíková Vivien 05 05 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0001
56= Porubská TatianaPorubská Tatiana 07 07 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0000
56= Pásztor RékaPásztor Réka 06 06 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0000
56= Kluková NatáliaKluková Natália 04 04 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0000
56= Šuchterová MichaelaŠuchterová Michaela 03 03 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0000
56= Moravská TamaraMoravská Tamara 05 05 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0000
Celkom 60 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ

(št, 31.12.2020 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Breza, Csáki Breza, Csáki Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 32.20 53.00
2 Balya, Cinege Balya, Cinege Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 34.43 40.00
3 Hegedus, Horňák Hegedus, Horňák Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 35.59 35.00
4 Bielik, Bohumel Bielik, Bohumel Dolný Pial ZŠDolný Pial ZŠ 35.70 34.00
5 Buris, Balla Buris, Balla Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 36.24 32.00
6 Jančo, Barcik Jančo, Barcik Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 37.07 28.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ

(št, 31.12.2020 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bočgaiová, Moravská Bočgaiová, Moravská Levice ZŠ M.KmeťaLevice ZŠ M.Kmeťa 38.90 28.00
2 Klukon, Belányiová, Gyenes Klukon, Belányiová, Gyenes Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJMŠahy KSŠ Fegyvernekihe VJM 39.80 25.00
3 Babicová, Bajúszová Babicová, Bajúszová Kalná n.H. ŠkolskáKalná n.H. Školská 41.20 20.00
4 Horňáková, Ďurovská Horňáková, Ďurovská Levice KSŠ Vincenta de PaulLevice KSŠ Vincenta de Paul 41.55 19.00
5 Balya, Kálnay Balya, Kálnay Levice ZŠ G.Juhásza VJMLevice ZŠ G.Juhásza VJM 44.50 11.00
6 Babka, Dubovská Babka, Dubovská Šahy ZŠ L.Pongrácza VJMŠahy ZŠ L.Pongrácza VJM 45.92 8.00
7 Fojtíková, Gazdíková Fojtíková, Gazdíková Šahy ZŠ J.KrálaŠahy ZŠ J.Krála 55.80 0.00
Celkom 7 pretekárov
Celkový bodový stav - Žiaci ZŠ
Um. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šahy ZŠ J.Krála{8} 156
2 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 119
3 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 115
4 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 114
5 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 113
6 Šahy ZŠ J.Krála{8} 112
7 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 111
8 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 110
9 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 109
10 Dolný Pial ZŠ{8} 106
11 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 104
12 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 101
13 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 100
14 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 95
14 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 95
16 Šahy ZŠ J.Krála{8} 93
17 Dolný Pial ZŠ{8} 90
18 Dolný Pial ZŠ{8} 89
18 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 89
20 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 85
21 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 81
22 Dolný Pial ZŠ{8} 80
23 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 79
24 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 78
24 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 78
26 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 72
27 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 71
28 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 69
29 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 66
29 Dolný Pial ZŠ{8} 66
31 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 65
32 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 63
32 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 63
34 Dolný Pial ZŠ{8} 61
35 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 60
36 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 58
37 Šahy ZŠ J.Krála{8} 56
38 Levice ZŠ Pri Podlužianke{8} 55
39 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 52
39 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 52
41 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 49
41 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 49
43 Šahy ZŠ J.Krála{8} 46
44 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 44
45 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 41
46 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 39
47 Šahy ZŠ J.Krála{8} 34
47 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 34
49 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 30
50 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 29
51 Šahy ZŠ J.Krála{8} 26
52 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 20
53 Dolný Pial ZŠ{8} 15
54 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 14
55 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 10
56 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 0
56 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0
56 Dolný Pial ZŠ{8} 0
56 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 0
Celkom 59 pretekárov
Celkový bodový stav - Žiačky ZŠ
Um. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kalná n.H. Školská{8} 294
2 Šahy ZŠ J.Krála{8} 177
3 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 165
4 Kalná n.H. Školská{8} 154
5 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 148
6 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 146
7 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 136
7 Šahy ZŠ J.Krála{8} 136
9 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 131
10 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 129
11 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 128
12 Kalná n.H. Školská{8} 121
13 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 114
14 Šahy ZŠ J.Krála{8} 112
15 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 111
16 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 106
17 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 105
18 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 103
19 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 100
20 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 98
21 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 97
22 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 96
22 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 96
24 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 93
25 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 84
26 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 83
27 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 81
28 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 80
29 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 78
30 Šahy ZŠ J.Krála{8} 75
31 Šahy ZŠ J.Krála{8} 71
32 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 68
33 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 66
34 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 59
35 Šahy ZŠ J.Krála{8} 53
35 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 53
37 Kalná n.H. Školská{8} 52
38 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 51
39 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 47
40 Kalná n.H. Školská{8} 45
41 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 42
42 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 41
43 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 34
44 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 33
44 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 33
46 Kalná n.H. Školská{8} 30
47 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 25
48 Šahy KSŠ Fegyvernekihe VJM{8} 24
49 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 11
50 Kalná n.H. Školská{8} 10
51 Kalná n.H. Školská{8} 7
51 Levice KSŠ Vincenta de Paul{8} 7
53 Šahy ZŠ L.Pongrácza VJM{8} 6
54 Kalná n.H. Školská{8} 3
55 Šahy ZŠ J.Krála{8} 1
56 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0
56 Šahy ZŠ J.Krála{8} 0
56 Levice ZŠ G.Juhásza VJM{8} 0
56 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0
56 Levice ZŠ M.Kmeťa{8} 0
Celkom 60 pretekárov