<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva

Banská Bystrica (11. 1. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.69
2 139 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.30
3 5 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.58
4 220 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.95
205 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.07
2 219 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.60
3 115 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.39
4 216 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.24
5 6 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.14
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.54
2 26 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.65
3 203 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.82
4 207 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.15
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.56
2 41 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.29
3 70 Šavolt MilanŠavolt Milan 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.63
4 7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.82
5 208 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.20
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.89
2 261 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.11
3 28 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.44
4 214 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.73
5 178 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.07
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.75
2 71 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.62
3 201 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.81
4 165 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.16
5 129 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.39
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.78
2 162 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.33
3 250 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.52
4 40 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.68
5 138 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.81
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.82
2 160 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.50
3 135 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.86
MS 80 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 10.06
5 140 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.39
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
2 161 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.95
3 202 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.15
4 132 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.36
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 10 (so, 11.1.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.24
2 25 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.62
3 164 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.87
4 65 Husárik LukášHusárik Lukáš 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.98
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.56
2 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.69
3 262 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.75
4 24 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.78
5 248 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.82
6 125 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.89
7 63 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.07
8 261 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.11
9 6 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.14
10 134 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.24
11 41 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.29
12 139 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.30
13 162 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.33
14 115 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.39
15 28 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.44
16 160 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.50
17 250 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.52
18 211 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.54
19 5 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.58
20 71 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.62
20 25 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 09.62
22 70 Šavolt MilanŠavolt Milan 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.63
23 26 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 09.65
24 40 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.68
25 214 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.73
26 201 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.81
27 203 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.82
27 7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.82
29 128 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
30 135 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.86
31 164 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.87
32 161 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.95
33 80 Griglák DenisGriglák Denis 08 08 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 4 10.06
34 178 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.07
35 202 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.15
36 165 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.16
37 208 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.20
38 216 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.24
39 132 Paulec SamuelPaulec Samuel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.36
40 129 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.39
40 140 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.39
42 138 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 10.81
43 220 Zvarík AdamZvarík Adam 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.95
44 65 Husárik LukášHusárik Lukáš 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.98
45 207 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.15
46 219 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.60
205 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.50
2 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 08.65
3 262 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.66
4 24 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.74
5 248 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.77
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.92
2 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.54
3 245 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.84
4 224 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.84
5 158 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.87
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.86
2 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.72
3 100 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 10.09
4 235 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
5 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.45
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 51 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.09
2 12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.15
3 105 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.88
4 156 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.48
5 231 Jaroušková PaulínaJaroušková Paulína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.54
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.02
2 47 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.44
3 237 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.16
4 143 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.20
5 107 Mojžišová NinaMojžišová Nina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.52
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.04
2 35 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.25
3 109 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.34
4 221 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.69
5 188 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.93
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84
2 149 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
3 108 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.92
4 150 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.18
5 276 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.48
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.66
2 86 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.33
3 142 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.65
4 119 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.77
5 190 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.36
2 117 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.36
3 141 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.06
4 37 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.44
5 277 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 11.49
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.83
2 252 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.96
3 264 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.39
4 111 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.46
5 89 Tomaníková KatarínaTomaníková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.43
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.85
2 184 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.45
3 175 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.56
4 239 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.63
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 11 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.34
2 196 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.73
3 170 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.09
241 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 12 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.11
2 243 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.82
3 234 Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.88
4 173 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.13
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.66
2 34 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.83
3 181 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.84
4 265 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.85
5 90 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.86
6 225 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.92
7 252 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.96
8 31 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 09.02
9 153 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.04
10 51 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.09
11 197 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.11
12 12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.15
13 35 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.25
14 86 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.33
15 109 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.34
15 72 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.34
17 56 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.36
17 117 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.36
19 264 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.39
20 47 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.44
21 184 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.45
22 111 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.46
23 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.54
24 175 Valovičová EmaValovičová Ema 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.56
25 239 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.63
26 142 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.65
27 221 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.69
28 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.72
29 196 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.73
30 119 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.77
31 243 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.82
32 245 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.84
32 224 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.84
34 149 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.85
35 105 Árvaiová ViktóriaÁrvaiová Viktória 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.88
35 234 Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.88
37 108 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.92
38 188 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.93
39 141 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.06
40 100 Kočičková MichaelaKočičková Michaela 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 10.09
41 173 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.13
42 237 Richterová KristínaRichterová Kristína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.16
43 150 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.18
44 143 Čelková KarolínaČelková Karolína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.20
45 235 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.28
46 89 Tomaníková KatarínaTomaníková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.43
47 37 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.44
48 154 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.45
49 156 Reváková AnnaReváková Anna 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.48
49 276 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.48
51 107 Mojžišová NinaMojžišová Nina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.52
52 231 Jaroušková PaulínaJaroušková Paulína 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.54
53 158 Zaukolcová Emma MáriaZaukolcová Emma Mária 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.87
54 170 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.09
55 190 Kadlecová RadkaKadlecová Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.12
56 277 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 11.49
241 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.51
2 265 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.76
3 34 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.77
4 181 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.80
5 90 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.88
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.40
2 210 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
3 27 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.38
4 123 Baroš AlexanderBaroš Alexander 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.27
5 69 Neméth MichalNeméth Michal 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.46
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.46
2 204 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.20
3 163 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.53
4 166 Tabaček JakubTabaček Jakub 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.13
5 66 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.41
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.66
2 62 Bendík BranislavBendík Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.39
3 94 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.43
4 217 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.74
5 68 Mokrý MilanMokrý Milan 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.80
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.18
2 43 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.80
3 64 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.05
4 93 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.20
5 99 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.40
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.76
2 213 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.10
3 67 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.42
4 30 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.67
5 206 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.88
2 200 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.01
3 29 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.18
4 116 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.22
5 179 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87
2 85 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.72
3 4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.17
4 212 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.30
5 246 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.19
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 81 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 09.46
2 249 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.74
3 215 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.03
4 177 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.32
5 195 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.63
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.60
2 137 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.92
MS 82 Weichpart TeoWeichpart Teo 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 10.75
4 45 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.96
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 10 (so, 11.1.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.59
2 127 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.72
3 199 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.89
4 23 Brezina SamuelBrezina Samuel 10 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.35
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87
2 218 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.18
3 103 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.40
4 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.46
4 81 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 09.46
6 39 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.59
7 209 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.60
8 44 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.66
9 85 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.72
9 127 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.72
11 249 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.74
12 91 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.76
13 43 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.80
14 3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.88
15 199 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.89
16 137 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.92
17 200 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.01
18 215 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.03
19 64 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.05
20 213 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.10
21 4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.17
22 210 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.18
22 29 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.18
24 204 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.20
24 93 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.20
26 116 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.22
27 179 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.24
28 212 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.30
29 177 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.32
30 23 Brezina SamuelBrezina Samuel 10 10 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.35
31 27 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.38
32 62 Bendík BranislavBendík Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.39
33 99 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 10.40
34 67 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.42
35 94 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.43
36 163 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.53
37 195 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 10.63
38 30 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.67
39 217 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.74
40 82 Weichpart TeoWeichpart Teo 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 10.75
41 68 Mokrý MilanMokrý Milan 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.80
42 206 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.83
43 45 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.96
44 166 Tabaček JakubTabaček Jakub 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.13
45 246 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.19
46 123 Baroš AlexanderBaroš Alexander 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.27
47 66 Králik LukášKrálik Lukáš 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 11.41
48 69 Neméth MichalNeméth Michal 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.46

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Jankulár AlexJankulár Alex 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.88
2 218 Vozár TimotejVozár Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.24
3 103 Kováčik OliverKováčik Oliver 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 09.31
4 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.43
5 39 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.63
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.04
2 228 Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.18
3 274 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.31
4 61 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.33
5 189 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.38
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.33
2 275 Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 2 09.86
3 122 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.23
4 36 Minarčíková AlexandraMinarčíková Alexandra 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.26
38 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.61
2 187 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.54
3 174 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.91
4 171 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.33
5 102 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.96
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.53
2 167 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.12
3 242 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.48
4 198 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.98
5 121 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.21
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.54
2 33 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.00
3 236 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.29
4 176 Zuberová NinaZuberová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.31
230 Jarabová KatarínaJarabová Katarína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.34
2 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.94
3 76 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.19
4 254 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.20
5 172 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.51
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.26
2 223 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.55
3 73 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.74
4 96 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.93
5 258 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.65
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 222 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.82
2 95 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.07
3 77 Stehlíková ZuzanaStehlíková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.96
4 257 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.17
226 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.54
2 53 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.74
3 255 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.98
4 10 Molková TeréziaMolková Terézia 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.16
5 193 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.92
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.65
2 55 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.11
3 238 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.53
4 11 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.59
5 32 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.04
2 49 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.33
3 227 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.34
4 57 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.53
5 152 Matušíková TimeaMatušíková Timea 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.54
5 233 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.54
7 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 09.61
8 256 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.65
9 53 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.74
10 222 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.82
11 275 Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 2 09.86
12 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.94
13 255 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.98
14 33 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.00
15 95 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.07
16 55 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 10.11
17 167 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.12
18 10 Molková TeréziaMolková Terézia 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.16
19 228 Guevara MatildaGuevara Matilda 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.18
20 76 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 10.19
21 254 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.20
22 122 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.23
23 36 Minarčíková AlexandraMinarčíková Alexandra 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.26
23 54 Jesenská MichaelaJesenská Michaela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.26
25 236 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.29
26 274 Libiaková LeonaLibiaková Leona 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 10.31
26 176 Zuberová NinaZuberová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.31
28 61 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.33
29 189 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.38
30 242 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.48
31 172 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.51
32 238 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.53
33 187 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.54
34 223 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.55
35 11 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.59
36 73 Kostorová SáraKostorová Sára 12 12 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.74
37 174 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.91
38 193 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.92
39 96 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10.93
40 77 Stehlíková ZuzanaStehlíková Zuzana 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 10.96
41 198 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 10.98
42 32 Duháčková PetraDuháčková Petra 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.00
43 257 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.17
44 121 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11.21
45 171 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 11.33
46 102 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 11.96
47 258 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.65
38 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
230 Jarabová KatarínaJarabová Katarína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
226 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.91
2 49 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.26
3 227 Gregušová SaškaGregušová Saška 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.27
4 57 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.36
5 233 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.51
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 83 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:57.20
2 41 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:01.41
MS 22 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:05.43
4 214 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:08.47
5 207 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:22.05
6 24 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:24.05
7 124 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:24.21
8 202 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:28.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 11.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 248 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 1:52.97
2 261 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:53.90
3 114 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:58.55
4 15 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:00.92
5 259 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:03.17
6 25 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.13
7 160 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:13.52
8 26 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:14.96
9 201 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:29.32
10 92 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 2:30.72
11 130 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:37.74
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 03 (so, 11.1.2020 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 1:55.61
2 5 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:06.49
3 161 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:06.54
4 6 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:10.60
5 250 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:14.53
6 7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:25.51
7 28 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:33.73
8 164 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:40.60
9 165 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:40.71
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 248 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 1:52.97
2 261 Jankulár TobiasJankulár Tobias 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:53.90
3 17 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 1:55.61
4 83 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:57.20
5 114 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:58.55
6 15 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 2:00.92
7 41 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:01.41
8 259 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:03.17
9 22 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 9 2:05.43
10 5 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:06.49
11 161 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:06.54
12 214 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:08.47
13 6 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:10.60
14 25 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:11.13
15 160 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:13.52
16 250 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:14.53
17 26 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 10 2:14.96
18 207 Hudík RichardHudík Richard 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:22.05
19 24 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 2:24.05
20 124 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:24.21
21 7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:25.51
22 202 Brštiak BorisBrštiak Boris 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:28.52
23 201 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:29.32
24 92 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 2:30.72
25 28 Palov TobiasPalov Tobias 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:33.73
26 130 Kasman AurelKasman Aurel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:37.74
27 164 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:40.60
28 165 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:40.71
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.1.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 269 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:04.79
2 251 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:05.83
3 8 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:07.60
4 194 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:09.80
5 109 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:18.19
6 144 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:18.78
7 184 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.55
8 101 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:23.21
9 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:25.47
10 47 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:29.36
11 108 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:32.83
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 11.1.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 87 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:02.71
2 252 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:08.68
3 168 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:15.33
4 18 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:18.12
5 149 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.01
6 186 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:21.91
7 224 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:22.77
8 234 Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:24.81
9 253 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:29.09
10 276 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:32.24
11 277 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:50.71
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (so, 11.1.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:11.34
2 240 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:11.68
3 197 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:12.53
4 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:14.47
5 235 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.97
6 37 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:21.23
7 173 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:22.18
8 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 2:27.06
9 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:27.45
10 56 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:31.37
11 170 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:40.90
241 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 87 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 2:02.71
2 269 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:04.79
3 251 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:05.83
4 8 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:07.60
5 252 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:08.68
6 194 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 2:09.80
7 12 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:11.34
8 240 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:11.68
9 197 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:12.53
10 13 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:14.47
11 235 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.97
12 168 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:15.33
13 18 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 2:18.12
14 109 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:18.19
15 144 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 2:18.78
16 149 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:21.01
17 37 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 12 2:21.23
18 184 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.55
19 186 Hudecová LeaHudecová Lea 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:21.91
20 173 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:22.18
21 224 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:22.77
22 101 Pétryová BibiánaPétryová Bibiána 08 08 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 7 2:23.21
23 234 Lapšanská TeréziaLapšanská Terézia 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:24.81
24 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:25.47
25 19 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 9 2:27.06
26 169 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:27.45
27 253 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:29.09
28 47 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:29.36
29 56 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:31.37
30 276 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:32.24
31 108 Schullerová SáraSchullerová Sára 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:32.83
32 170 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:40.90
33 277 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:50.71
241 Šušová NatáliaŠušová Natália 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:04.34
2 91 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9 2:07.86
3 213 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:10.20
4 44 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:10.98
5 200 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:13.73
6 199 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:14.38
7 3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:15.71
8 43 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:25.16
9 206 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:38.82
10 62 Bendík BranislavBendík Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:54.89
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 14 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14 2:13.99
2 127 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:18.99
3 93 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:20.52
4 116 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 19 2:21.63
5 210 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:21.91
6 163 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 20 2:24.94
7 4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:25.06
8 249 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 2:27.39
9 64 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:27.85
10 212 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 2:28.61
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 215 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24 2:15.09
2 30 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 29 2:16.81
3 45 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 30 2:18.11
4 217 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27 2:23.72
5 166 Tabaček JakubTabaček Jakub 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 26 2:25.07
6 29 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 22 2:28.94
7 195 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 23 2:30.56
8 94 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 28 2:31.03
9 137 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25 2:37.65
10 99 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 21 2:43.22
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:04.34
2 91 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 9 2:07.86
3 213 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:10.20
4 44 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:10.98
5 200 Bician ŠtefanBician Štefan 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:13.73
6 14 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 14 2:13.99
7 199 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:14.38
8 215 Schmidtmayer LeoSchmidtmayer Leo 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 24 2:15.09
9 3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:15.71
10 30 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 29 2:16.81
11 45 Zima FilipZima Filip 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 30 2:18.11
12 127 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:18.99
13 93 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:20.52
14 116 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 19 2:21.63
15 210 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15 2:21.91
16 217 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 27 2:23.72
17 163 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 20 2:24.94
18 4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:25.06
19 166 Tabaček JakubTabaček Jakub 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 26 2:25.07
20 43 Šopoň MarkoŠopoň Marko 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:25.16
21 249 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 2:27.39
22 64 Gombala GabrielGombala Gabriel 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 11 2:27.85
23 212 Obšajsník PavolObšajsník Pavol 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 2:28.61
24 29 Pšenica MatejPšenica Matej 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 22 2:28.94
25 195 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 23 2:30.56
26 94 Valach MatejValach Matej 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 28 2:31.03
27 137 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25 2:37.65
28 206 Follner OliverFollner Oliver 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:38.82
29 99 Prílepok JakubPrílepok Jakub 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 21 2:43.22
30 62 Bendík BranislavBendík Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 2:54.89

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:07.68
2 49 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:12.53
3 255 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:17.29
4 33 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:21.55
5 223 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:24.87
6 185 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:27.10
7 46 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:27.47
8 106 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:28.32
226 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
236 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNF
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 11.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 238 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:20.02
2 10 Molková TeréziaMolková Terézia 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:23.80
3 171 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:24.60
4 256 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:30.68
5 257 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:38.48
6 258 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:41.79
7 193 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:46.39
8 36 Minarčíková AlexandraMinarčíková Alexandra 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:48.43
9 155 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:59.31
10 102 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 3:28.02
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 11.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:20.37
2 174 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:27.31
3 176 Zuberová NinaZuberová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:28.48
4 96 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 2:28.89
5 122 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:29.63
6 242 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:31.32
7 172 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:36.12
8 198 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:42.82
9 95 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:43.68
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 182 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:07.68
2 49 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:12.53
3 255 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:17.29
4 238 Rosputinská MiroslavaRosputinská Miroslava 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:20.02
5 61 Tománková KláraTománková Klára 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:20.37
6 33 Havrillová MelániaHavrillová Melánia 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:21.55
7 10 Molková TeréziaMolková Terézia 10 10 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:23.80
8 171 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:24.60
9 223 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:24.87
10 185 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:27.10
11 174 Valášková LuciaValášková Lucia 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:27.31
12 46 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:27.47
13 106 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:28.32
14 176 Zuberová NinaZuberová Nina 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:28.48
15 96 Zelmanová AlžbetaZelmanová Alžbeta 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 2:28.89
16 122 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:29.63
17 256 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:30.68
18 242 Targošová PaulínaTargošová Paulína 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:31.32
19 172 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:36.12
20 257 Macháčková AnnaMacháčková Anna 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:38.48
21 258 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:41.79
22 198 Vicianová SoňaVicianová Soňa 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 2:42.82
23 95 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:43.68
24 193 Mareková TatianaMareková Tatiana 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:46.39
25 36 Minarčíková AlexandraMinarčíková Alexandra 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:48.43
26 155 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:59.31
27 102 Rosinská SoňaRosinská Soňa 09 09 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 9 3:28.02
226 Fehérová LeaFehérová Lea 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNS
236 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNF

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 11.1.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 85 Talafa MartinTalafa Martin 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 3:50.89
2 42 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 3:55.69
MS 81 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 3:57.65
MS 82 Weichpart TeoWeichpart Teo 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 3:57.79
5 27 Kuder DamiánKuder Damián 09 09 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 4:06.39
6 68 Mokrý MilanMokrý Milan 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 4:08.10
7 67 Mamoň MatúšMamoň Matúš 10 10 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 4:11.46
8 246 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 4:30.84
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 11.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 254 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 3:47.42
2 11 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 3:59.99
3 275 Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 5 4:05.45
4 233 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 4:05.96
5 273 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:39.06
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(so, 11.1.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 162 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 5:59.45
2 115 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 6:01.28
3 272 Šichta JakubŠichta Jakub 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 6:01.90
4 180 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 6:07.34
5 216 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 6:07.94
6 129 Holma AlexHolma Alex 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 6:10.18
7 65 Husárik LukášHusárik Lukáš 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 6:16.99
8 84 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 6:30.01
9 133 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:34.25
10 135 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 7:11.21
205 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 11.1.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 5:45.92
2 50 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 6:12.41
3 117 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 6:18.26
4 89 Tomaníková KatarínaTomaníková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 9 6:20.48
5 191 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 6:26.50
6 270 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 6:45.18
7 147 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:52.82
8 60 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 6:57.90
9 48 Ballová SašaBallová Saša 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 7:01.34
10 278 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 7:02.70
11 245 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 7:03.88
12 148 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 7:38.05
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 11.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.62
2 139 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.95
3 214 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.60
4 133 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.77
5 131 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.41
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.58
2 124 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.61
3 140 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 14.32
4 128 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.33
5 138 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.40
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.1.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 135 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.56
MS 22 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 13.67
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 10.62
2 139 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.95
3 135 Svitek SamuelSvitek Samuel 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 12.56
4 134 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12.58
5 214 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.60
6 124 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.61
7 22 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 13.67
8 133 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.77
9 140 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 14.32
10 128 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 14.33
11 131 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.41
12 138 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.40

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.34
2 104 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.39
3 72 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.25
4 74 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.75
5 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.45
2 225 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.93
3 240 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.54
4 269 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.13
150 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168/7
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.69
2 153 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.48
3 188 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 15.40
4 149 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15.49
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.45
2 31 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 11.69
3 225 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.93
4 142 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 12.34
5 104 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.39
6 153 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 12.48
7 240 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 12.54
8 269 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.13
9 72 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 13.25
10 74 Machalová IvanaMachalová Ivana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.75
11 183 Boboková ElaBoboková Ela 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.80
12 188 Jonášová LuciaJonášová Lucia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 15.40
13 149 Kubíncová SáraKubíncová Sára 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 15.49
150 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DQ

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 11.1.2020 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130133136139142144146
MS 15 Kepes PeterKepes Peter
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
08 08 6 144 ooooxooxxoooxxx
2 97 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 8 139 o-ooxoxoxoxxx
3 259 Jankola MatúšJankola Matúš
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 136 oooxoxxoxoxxx
4= 125 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 130 ooooxxx
4= 139 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 15 130 oooo
6= 124 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 125 oooxxx
6= 134 Rúrik MarcoRúrik Marco
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 13 125 oooxxx
8 98 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 10 125 xoooxxx
9 203 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 120 ooxxx
10 70 Šavolt MilanŠavolt Milan
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
08 08 16 120 xoxoxxx
11= 133 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 115 oxxx
11= 216 Štefík KrištofŠtefík Krištof
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 115 oxxx
13= 131 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 9 115 xoxxx
13= 128 Holienčík RenéHolienčík René
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 115 xoxxx
15 132 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 115 xxoxxx
208 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 NM xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 11.1.2020 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115118121124127130133136140143146
1 120 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 13 143 oooooxoooooooox
2 8 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 4 133 oooxxoxxooxoxoooxxx
3 74 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 21 130 ooooooxoxxoxoxxx
4 119 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 10 127 ooooooooxxx
5= 168 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 127 ooooxooooxxx
5= 153 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 127 ooooooxooxxx
5= 31 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
07 07 6 127 ---oooxooxxx
8 221 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 127 oooooxoxoxoxxx
9 104 Ágoštonová RomanaÁgoštonová Romana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 22 127 oooxoxxoooxoxxx
10 240 Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 17 124 ooooooxoxxx
11 194 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 19 124 oooooxoxxoxxx
12 112 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 20 124 oooooxxoxxoxxx
13 271 Haštová ViktóriaHaštová Viktória
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 9 121 ooooooxxx
14 156 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 16 121 oxxoxoxoxxooxxx
15 143 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 118 oooooxxx
16 235 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 14 118 oooxoxoxxx
17= 175 Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18 115 oooo-xxx
17= 264 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 7 115 ooooxxx
19 142 Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 115 ooxoxoxxx
20 150 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12 115 xoxxoxoxoxxx
21 141 Babušová AndreaBabušová Andrea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 100 oxxx
231 Jaroušková PaulínaJaroušková Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 DNS
Celkom 22 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 11.1.2020 - 12:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115118121124
1 218 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 121 ooooxxooxxx
2 209 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 121 oooxooxxoxxx
3 103 Kováčik OliverKováčik Oliver
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 3 118 ooooxxoxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 11.1.2020 - 11:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105108111114117
1 157 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 6 114 ooooooxxx
2 222 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 1 111 oxxooooxxx
3 167 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 2 111 oxxoxooxoxxx
4 152 Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 4 108 ooxoxxoxxx
5 227 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 095 oxxx
236 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 5 NM x
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 11.1.2020 - 13:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 37 433 425411x425392433
2 114 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 10 431 420391408420431x
3 125 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 430 403393430430x426
4 97 Lešňovský JaroslavLešňovský Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 38 427 390385402402416427
5 40 Gregor LukášGregor Lukáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 413 381392377392x413
6 63 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 8 410 410374390410378381
7 115 Kán FilipKán Filip
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13 384 331384355384350x
8 250 Pavlík FilipPavlík Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 23 383 383362346383350370
9 160 Jonek PavolJonek Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 378 378297378
10 24 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 2 372 356372372
11 6 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 20 370 x370370
12 248 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 16 368 x368368
13 71 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 33 365 365342365
14 132 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 22 360 360x360
15 162 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 24 353 353-353
16 140 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 30 351 351327351
17 203 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 350 x350350
18 7 Turčan MatúšTurčan Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 28 348 346348348
19 201 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 348 348294348
20 161 Michel FilipMichel Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 18 347 330347347
21 98 Pacák MatúšPacák Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 32 344 344313344
22 178 Palášthy KarolPalášthy Karol
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 21 343 x343343
23 5 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 19 340 335340340
24 202 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 3 332 332327332
25 208 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 326 x326326
26 165 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 26 323 320323323
27 211 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 36 315 x315315
MS 80 Griglák DenisGriglák Denis
AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok
08 08 35 312 312x312
29 164 Rybár OndrejRybár Ondrej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 25 305 x305305
30 207 Hudík RichardHudík Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 31 303 x303303
31 130 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 14 290 290x290
32 92 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 17 27