<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (8. 3. 2020)

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.34 Q 0.215
2 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.13 Q 0.193
3 239 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.52 0.165
4 23 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.05 0.200
5 251 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.09 0.261
6 1 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.61 0.213
7 210 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.81 0.203
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.84 Q 0.163
2 238 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.10 Q 0.200
3 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.50 q 0.161
4 199 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.75 0.175
5 223 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.95 0.195
6 120 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.17 0.190
7 158 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.72 0.209
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13 Q 0.225
2 225 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.14 Q 0.238
3 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.30 q 0.197
4 19 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.11 0.212
5 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57 0.212
6 114 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.78 0.245
7 156 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.03 0.186
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.34 Q 0.215
2 7 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.84 Q 0.163
3 238 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.10 Q 0.200
4 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.13 Q 0.193
4 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13 Q 0.225
6 225 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.14 Q 0.238
7 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.30 q 0.197
8 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.50 q 0.161
9 239 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.52 0.165
10 199 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.75 0.175
11 223 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.95 0.195
12 23 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.05 0.200
13 251 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.09 0.261
14 19 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.11 0.212
15 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57 0.212
16 1 Antala MartinAntala Martin 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.61 0.213
17 114 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.78 0.245
18 210 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.81 0.203
19 156 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.03 0.186
20 120 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.17 0.190
21 158 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.72 0.209

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 8.3.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.60 0.194
2 7 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.72 0.165
3 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.95 0.193
4 238 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.07 0.172
5 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.10 0.186
6 225 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.25 0.346
7 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.92 0.160
197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
Opakované finále vzhľadom na podaný protest v pôvodnom finálovom behu.
Celkom 8 pretekárov
Finále A (ne, 8.3.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.75 0.132
2 238 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.04 0.168
3 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.12 0.218
4 225 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.14 0.333
5 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.19 0.466
6 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.56 0.204
7 4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.13 0.131
264 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DQ 0.294
Poznámky:
Zrušený finálová beh 60 m prekážky
Celkom 8 pretekárov