<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Bratislava (8. 3. 2020)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.44 Q 0.135
2 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.80 q 0.131
3 90 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.01 0.156
4 74 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.13 0.174
5 157 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.24 0.172
6 135 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.25 0.171
7 1 Antala MartinAntala Martin 060821 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.34 0.274
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.52 Q 0.175
2 188 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.75 q 0.213
3 25 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.07 0.217
4 185 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21 0.198
5 54 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.27 0.175
6 51 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.39 0.151
7 112 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.42 0.209
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.50 Q 0.199
2 148 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.85 q 0.183
3 50 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.93 0.174
4 222 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.10 0.198
5 53 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.16 0.210
6 20 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.26 0.211
7 110 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.32 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 8.3.2020 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.55 Q 0.186
2 94 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.85 q 0.202
3 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.03 0.153
4 57 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.04 0.148
5 73 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.10 0.167
6 35 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.18 0.160
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.44 Q 0.135
2 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.50 Q 0.199
3 207 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.52 Q 0.175
4 211 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.55 Q 0.186
5 188 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.75 q 0.213
6 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.80 q 0.131
7 148 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.85 q 0.183
7 94 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.85 q 0.202
9 50 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 07.93 0.174
10 90 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.01 0.156
11 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.03 0.153
12 57 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.04 0.148
13 25 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.07 0.217
14 222 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 060608 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.10 0.198
14 73 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.10 0.167
16 74 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.13 0.174
17 53 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 08.16 0.210
18 35 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.18 0.160
19 185 Dávid PeterDávid Peter 060320 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.21 0.198
20 157 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 08.24 0.172
21 135 Ganaj FilipGanaj Filip 060623 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.25 0.171
22 20 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.26 0.211
23 54 Viszlay FlóriánViszlay Flórián 070614 07 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 08.27 0.175
24 110 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 08.32 0.158
25 1 Antala MartinAntala Martin 060821 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.34 0.274
26 51 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 08.39 0.151
27 112 Bruňo MichalBruňo Michal 050629 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.42 0.209

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.34 0.145
2 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.41 0.184
3 211 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.55 0.191
4 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.78 0.192
5 188 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.80 0.198
6 94 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 07.84 0.203
7 148 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.86 0.188
62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DQ -0.122
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č.4 Bačík Michal
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.89 Q 0.157
2 130 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.45 q 0.171
3 103 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.48 q 0.136
4 261 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.60 0.167
5 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.61 0.171
6 255 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.88 0.363
7 212 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.96 0.225
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q 0.184
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.49 0.158
3 140 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.61 0.225
4 218 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.71 0.235
5 151 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.74 0.131
6 133 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 08.87 0.527
12 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DQ 0.077
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č. 5 Grígelová Karen
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.31 Q 0.316
2 89 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.37 q 0.192
3 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.57 0.145
4 247 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.67 0.222
5 63 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.74 0.189
6 79 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.89 0.150
82 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 8.3.2020 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 46 Záborská DianaZáborská Diana 051125 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.25 Q 0.184
2 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.41 q 0.322
3 192 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.52 0.151
4 64 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.56 0.172
5 178 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.64 0.175
6 65 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.67 0.166
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.89 Q 0.157
2 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.05 Q 0.184
3 46 Záborská DianaZáborská Diana 051125 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.25 Q 0.184
4 149 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.31 Q 0.316
5 89 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.37 q 0.192
6 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.41 q 0.322
7 130 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.45 q 0.171
8 103 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.48 q 0.136
9 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.49 0.158
10 192 Kováčová EmmaKováčová Emma 050821 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.52 0.151
11 64 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.56 0.172
12 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.57 0.145
13 261 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 08.60 0.167
14 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.61 0.171
14 140 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.61 0.225
16 178 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.64 0.175
17 247 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.67 0.222
17 65 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.67 0.166
19 218 Holeková NelaHoleková Nela 060419 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.71 0.235
20 151 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.74 0.131
20 63 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.74 0.189
22 133 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 08.87 0.527
23 255 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.88 0.363
24 79 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.89 0.150
25 212 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.96 0.225
12 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DQ 0.077
82 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 8.3.2020 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.81 0.154
2 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.154
3 149 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.16 0.149
4 46 Záborská DianaZáborská Diana 051125 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.26 0.171
5 130 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.38 0.180
6 89 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.38 0.210
7 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.39 0.184
8 103 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 08.39 0.146
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.65 0.182
2 72 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.96 0.173
3 207 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.28 0.151
4 27 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.05 0.172
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 17.89 0.198
2 83 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 18.00 0.150
3 264 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 18.25 0.209
4 230 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.94 0.147
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.80 0.337
2 188 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 18.81 0.225
3 189 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.01 0.181
94 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.57 0.184
2 19 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.91 0.205
3 57 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 19.49 0.147
4 244 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.04 0.169
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.33 0.176
2 90 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.53 0.166
3 35 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.12 0.184
4 26 Puha BalázsPuha Balázs 051109 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.31 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.40 0.220
2 20 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.91 0.126
3 110 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.37 0.170
4 194 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.38 0.212
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 17.65 0.182
2 62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 17.89 0.198
3 72 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.96 0.173
4 83 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 18.00 0.150
5 264 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 18.25 0.209
6 207 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 18.28 0.151
7 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.57 0.184
8 24 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.80 0.337
9 188 Kovársky AndrejKovársky Andrej 060801 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 18.81 0.225
10 19 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.91 0.205
11 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.33 0.176
12 224 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.40 0.220
13 57 Michalík JakubMichalík Jakub 050426 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 19.49 0.147
14 90 Gura DominikGura Dominik 050928 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.53 0.166
15 20 Bielik RichardBielik Richard 060401 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.91 0.126
16 189 Král AdamKrál Adam 060521 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 20.01 0.181
17 244 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 20.04 0.169
18 27 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.05 0.172
19 35 Laca JakubLaca Jakub 060625 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.12 0.184
20 26 Puha BalázsPuha Balázs 051109 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.31 0.196
21 110 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.37 0.170
22 194 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 20.38 0.212
23 230 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.94 0.147
94 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.02 0.154
2 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.52 0.184
3 32 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.43 0.184
4 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.01 0.165
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.73 0.162
2 149 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.02 0.163
3 30 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.65 0.197
4 65 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.31 0.180
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.21 0.335
2 89 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 20.31 0.247
3 181 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.66 0.205
248 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 8.3.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.23 0.154
2 103 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.37 0.144
3 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.84 0.216
4 64 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 20.96 0.186
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 8.3.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.55 0.555
2 140 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.66 0.342
3 180 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.87 0.169
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 20.96 0.181
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 8.3.2020 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.99 0.389
2 63 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.46 0.154
3 261 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 21.59 0.193
67 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.02 0.154
2 240 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.52 0.184
3 182 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.73 0.162
4 149 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 20.02 0.163
5 12 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.21 0.335
6 177 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.23 0.154
7 89 Mathéová AdrianaMathéová Adriana 050818 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 20.31 0.247
8 103 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.37 0.144
9 32 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.43 0.184
10 130 Baláková PetraBaláková Petra 070305 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.55 0.555
11 30 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.65 0.197
12 181 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 20.66 0.205
12 140 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 20.66 0.342
14 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 20.84 0.216
15 180 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.87 0.169
16 64 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 20.96 0.186
16 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 20.96 0.181
18 237 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.99 0.389
19 227 Knišová JanaKnišová Jana 050116 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.01 0.165
20 65 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.31 0.180
21 63 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 21.46 0.154
22 261 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 21.59 0.193
248 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
67 Árendáš LindaÁrendáš Linda 051007 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.94 0.178
2 22 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.36 0.167
3 129 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 45.79 0.175
83 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ 0.153
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č. 3 Graban Patrik
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 40.76 0.155
2 93 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 48.26 0.190
47 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DQ 0.091
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č.3 Bačík Michal
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 051107 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 40.46 0.207
2 53 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 40.91 0.247
3 156 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 41.39 0.175
4 157 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 46.23 0.231
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 41.19 0.200
2 270 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 42.65 0.416
3 27 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 44.77 0.343
244 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ 0.221
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č. 2 Drábek Benjamin
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 43.79 0.285
2 230 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.08 0.194
3 165 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 47.12 0.156
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Zelený FilipZelený Filip 051023 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 44.65 0.183
2 104 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 45.11 0.212
5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ 0.214
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č. 4 Houndjo Eric
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.94 0.178
2 22 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 39.36 0.167
3 170 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 051107 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 40.46 0.207
4 224 Lamanec MarošLamanec Maroš 050927 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 40.76 0.155
5 53 Takács AndrásTakács András 060210 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 40.91 0.247
6 148 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 41.19 0.200
7 156 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 41.39 0.175
8 270 Dančík MichalDančík Michal 050503 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 42.65 0.416
9 92 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 43.79 0.285
10 230 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.08 0.194
11 37 Zelený FilipZelený Filip 051023 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 44.65 0.183
12 27 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 44.77 0.343
13 104 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 45.11 0.212
14 129 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 45.79 0.175
15 157 Korčok AdamKorčok Adam 051024 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 46.23 0.231
16 165 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 47.12 0.156
17 93 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 48.26 0.190
83 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ 0.153
47 Bača MarekBača Marek 050601 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
62 Bačík MichalBačík Michal 050731 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DQ 0.091
244 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ 0.221
5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DQ 0.214

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.86 0.160
2 182 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 42.70 0.168
3 181 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 44.23 0.182
4 11 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.97 0.196
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 43.28 0.175
2 177 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 44.95 0.103
3 32 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.48 0.352
248 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.44 0.351
2 140 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.18 0.174
3 268 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.91 0.243
4 66 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 48.62 0.204
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 8.3.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 45.87 0.143
2 204 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 46.19 0.167
3 271 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 46.57 0.253
4 191 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 47.38 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 8.3.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 15 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.73 0.164
2 45 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.55 0.195
3 147 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 47.91 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 8.3.2020 - 12:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.87 0.372
2 117 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 49.01 0.201
252 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DQ -0.199
Poznámky:
DQ podľa TP 16.9 - dráha č.2 Kameschová Alexandra
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.86 0.160
2 182 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 42.70 0.168
3 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 43.28 0.175
4 181 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 44.23 0.182
5 237 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.44 0.351
6 177 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 44.95 0.103
7 140 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 45.18 0.174
8 32 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.48 0.352
9 118 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 45.87 0.143
10 204 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 46.19 0.167
11 271 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 46.57 0.253
12 15 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.73 0.164
13 14 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.87 0.372
14 268 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 46.91 0.243
15 191 Gogová EllaGogová Ella 050909 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 47.38 0.191
16 45 Vogelová Anna AlžbetaVogelová Anna Alžbeta 050520 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 47.55 0.195
17 147 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 47.91 0.194
18 11 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 47.97 0.196
19 66 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 48.62 0.204
20 117 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 49.01 0.201
248 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
252 Kameschová AlexandraKameschová Alexandra 050213 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DQ -0.199

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:13.01
2 22 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:14.22
3 48 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:15.22
4 71 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:18.52
5 216 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.28
6 74 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:22.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 156 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:23.84
2 106 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:24.52
3 85 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 2:24.61
4 249 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:25.11
5 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 2:29.61
6 91 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:39.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 127 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:38.33
2 143 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:39.14
3 142 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:39.90
4 128 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:40.30
5 262 Brezina MatejBrezina Matej 061030 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:41.63
6 263 Danečko JankoDanečko Janko 050907 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:43.60
7 126 Haberern RichardHaberern Richard 060427 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:43.95
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Jančik DanielJančik Daniel 050817 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:13.01
2 22 Dániel RegőDániel Regő 050217 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:14.22
3 48 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:15.22
4 71 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:18.52
5 216 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:21.28
6 74 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:22.75
7 156 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:23.84
8 106 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 2:24.52
9 85 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 2:24.61
10 249 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:25.11
11 84 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 2:29.61
12 127 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:38.33
13 143 Krišica AndrejKrišica Andrej 070117 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:39.14
14 91 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:39.83
15 142 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:39.90
16 128 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:40.30
17 262 Brezina MatejBrezina Matej 061030 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:41.63
18 263 Danečko JankoDanečko Janko 050907 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:43.60
19 126 Haberern RichardHaberern Richard 060427 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:43.95

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 206 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:23.26
2 137 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:24.34
3 152 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:24.70
4 136 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:29.13
5 80 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:33.37
6 31 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:34.25
7 162 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:37.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:32.91
2 241 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 050221 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:34.10
3 243 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.18
4 203 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:38.03
5 41 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:40.19
6 151 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:41.25
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 132 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:39.72
2 166 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:43.78
3 66 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:45.41
4 246 Bieleková BarboraBieleková Barbora 050712 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:46.34
119 Rumanská SáraRumanská Sára 050316 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DQ
150 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.5.1 - číslo 119 Rumanská Sára - číslo 150 Kubicová Karolína
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 206 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:23.26
2 137 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:24.34
3 152 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:24.70
4 136 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:29.13
5 272 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 2:32.91
6 80 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:33.37
7 241 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 050221 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:34.10
8 31 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:34.25
9 243 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:37.18
10 162 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:37.20
11 203 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 2:38.03
12 132 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:39.72
13 41 Orelová LauraOrelová Laura 060413 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:40.19
14 151 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:41.25
15 166 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:43.78
16 66 Maleková TamaraMaleková Tamara 060116 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:45.41
17 246 Bieleková BarboraBieleková Barbora 050712 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:46.34
119 Rumanská SáraRumanská Sára 050316 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DQ
150 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 DQ

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 8.3.2020 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 060706 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:03.44
2 56 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 7:06.14
3 139 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 7:07.49
4 242 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 080128 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14 7:19.08
5 81 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 7:34.05
6 171 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 7:43.18
7 160 Krupová MichaelaKrupová Michaela 051221 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 8:01.01
8 168 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 8:01.82
9 145 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 8:06.04
10 131 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 8:16.54
11 100 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 8:28.79
12 38 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 8:37.44
13 153 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 11 9:11.36
154 Bučková KatarínaBučková Katarína 070112 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 DNS
Celkom 14 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 8.3.2020 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 158 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 10:18.23
2 105 Durec MartinDurec Martin 050326 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10:37.65
3 257 Bače RadoslavBače Radoslav 050316 05 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 10:39.74
4 51 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 10:44.77
5 75 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11:13.74
6 34 Jánošov MartinJánošov Martin 061215 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11:17.80
7 76 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 11:18.82
8 134 Poláček DávidPoláček Dávid 050729 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 10 11:21.75
9 115 Macko PeterMacko Peter 051226 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 9 11:23.17
10 18 Andi MartinAndi Martin 051207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 11:24.74
11 141 Jakal AdriánJakal Adrián 050710 05 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 13 12:04.97
12 109 Miča MarekMiča Marek 050430 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 13:27.16
201 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 05 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 DNS
Celkom 13 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.34 Q 0.215
2 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.13 Q 0.193
3 239 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.52 0.165
4 23 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.05 0.200
5 251 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.09 0.261
6 1 Antala MartinAntala Martin 060821 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.61 0.213
7 210 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.81 0.203
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.84 Q 0.163
2 238 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.10 Q 0.200
3 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.50 q 0.161
4 199 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.75 0.175
5 223 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.95 0.195
6 120 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.17 0.190
7 158 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.72 0.209
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13 Q 0.225
2 225 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.14 Q 0.238
3 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.30 q 0.197
4 19 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.11 0.212
5 5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57 0.212
6 114 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.78 0.245
7 156 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.03 0.186
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.34 Q 0.215
2 7 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.84 Q 0.163
3 238 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.10 Q 0.200
4 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.13 Q 0.193
4 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13 Q 0.225
6 225 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.14 Q 0.238
7 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.30 q 0.197
8 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.50 q 0.161
9 239 Fedák MatejFedák Matej 050613 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.52 0.165
10 199 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.75 0.175
11 223 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.95 0.195
12 23 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.05 0.200
13 251 Luka JakubLuka Jakub 060318 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.09 0.261
14 19 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.11 0.212
15 5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.57 0.212
16 1 Antala MartinAntala Martin 060821 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.61 0.213
17 114 Kopček MichalKopček Michal 060327 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 10.78 0.245
18 210 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 10.81 0.203
19 156 Kohút MilanKohút Milan 050419 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.03 0.186
20 120 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.17 0.190
21 158 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 11.72 0.209

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 8.3.2020 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 264 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.60 0.194
2 7 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.72 0.165
3 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.95 0.193
4 238 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.07 0.172
5 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.10 0.186
6 225 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.25 0.346
7 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.92 0.160
197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Poznámky:
Opakované finále vzhľadom na podaný protest v pôvodnom finálovom behu.
Celkom 8 pretekárov
Finále A (ne, 8.3.2020 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Klas MatúšKlas Matúš 050125 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.75 0.132
2 238 Bracho MatejBracho Matej 050928 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.04 0.168
3 209 Mikula GabrielMikula Gabriel 051230 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 09.12 0.218
4 225 Šima SamuelŠima Samuel 050221 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.14 0.333
5 172 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 050618 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 09.19 0.466
6 197 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.56 0.204
7 4 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.13 0.131
264 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava DQ 0.294
Poznámky:
Zrušený finálová beh 60 m prekážky
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 8.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.80 Q 0.151
2 88 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.41 Q 0.265
3 180 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.90 q 0.155
4 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.23 0.149
5 99 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.51 0.174
6 116 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.26 0.435
7 125 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.27 0.171
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 8.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.08 Q 0.181
2 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.58 Q 0.151
3 256 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.11 q 0.376
4 77 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81 0.166
5 44 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.51 0.173
6 14 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.71 0.294
7 117 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 11.75 0.416
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 8.3.2020 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.42 Q 0.129
2 200 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.68 Q 0.134
3 261 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 10.16 0.196
4 253 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.72 0.231
5 42 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.28 0.208
6 122 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.56 0.159
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.80 Q 0.151
2 33 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.08 Q 0.181
3 88 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.41 Q 0.265
4 118 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.42 Q 0.129
5 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.58 Q 0.151
6 200 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.68 Q 0.134
7 180 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.90 q 0.155
8 256 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.11 q 0.376
9 261 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 060124 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 10.16 0.196
10 13 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.23 0.149
11 99 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.51 0.174
12 253 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.72 0.231
13 77 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81 0.166
14 116 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.26 0.435
15 125 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 11.27 0.171
16 42 Sýkorová NatáliaSýkorová Natália 060814 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.28 0.208
17 44 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.51 0.173
18 14 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.71 0.294
19 117 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 11.75 0.416
20 122 Eliášová BarboraEliášová Barbora 060608 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 14.56 0.159

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 8.3.2020 - 11:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.77 0.152
2 33 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.32 0.189
3 118 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.36 0.145
4 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.43 0.177
5 200 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.83 0.154
6 180 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.92 0.150
7 256 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.07 0.178
88 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNF 0.300
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 8.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169173177180
1 169 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
051123 05 10 177 -oooooxoxxoxxx
2 198 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 05 8 165 oooxoxxoxxx
3 58 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 06 7 160 ooooxxx
4 196 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 05 9 160 ooxoxxoxxx
5 238 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050928 05 6 155 -ooxxx
6 9 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050405 05 5 155 xoooxxx
7 28 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 07 4 150 xoxoxxx
8 52 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
050906 05 3 150 oxxoxxx
9 194 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 05 1 145 oxxx
10 250 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 06 2 145 xoxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 8.3.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150154158161164166
1 102 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 05 15 164 ooooooooxxx
2 228 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 05 14 158 --xoooxoxxx
3 259 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
060403 06 13 154 oooxxooxxx
4 269 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 05 11 150 -oxooxxx
5 77 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050914 05 3 150 oxoxxooxxx
6 256 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 05 7 150 oooxoxxx
7 254 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 05 9 150 -xooxoxxx
8 87 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050916 05 10 150 -ooxxoxxx
9= 219 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
060228 06 5 150 -oxoxxoxxx
9= 200 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 05 12 150 oxooxxoxxx
11 96 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070429 07 2 145 ooxoxxx
12 79 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
061217 06 6 140 oxoxxx
13 98 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 07 4 140 xxoxxoxxx
14 260 Janotová BiancaJanotová Bianca
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
060715 06 1 135 xoxxx
265 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
051108 05 8 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 8.3.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280300
1 209 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
051230 05 3 280 xooooxxx
2 23 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 05 2 260 xoooxxx
3 25 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 05 1 220 oxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 8.3.2020 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200210220230240250260270280290300310320330
1 88 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 5 320 -----o--o-o-oxxoxxx
2 46 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 05 4 280 ---o-o-xooxxoxxx
3 101 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050620 05 3 210 oooxxx
4 44 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060305 06 2 200 ooxxx
5 175 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
050504 05 1 180 xoxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 8.3.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 7 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 05 16 596 571576552576305326596
2 202 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
050807 05 15 562 536533523536516535562
3 211 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060612 06 14 546 x546536546xxx
4 35 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 06 11 540 540536539540xxx
5 94 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 05 12 521 487496521521517505510
6 164 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
050920 05 9 518 422510x510518512x
7 9 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050405 05 10 510 480498485498510xx
8 189 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060521 06 4 496 492496x496490x492
9 28 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070205 07 8 492 475x492492
10 25 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 05 13 476 x476465476
11 251 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 06 3 473 473468462473
12 114 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 06 2 469 468469454469
13 223 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050310 05 6 467 467452456467
14 249 Bizoň BranislavBizoň Branislav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050830 05 7 453 446x453453
15 57 Michalík JakubMichalík Jakub
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
050426 05 5 420 420412312420
16 120 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
060812 06 1 417 417xx417
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 8.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 182 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
051027 05 13 546 544x546546524--
2 217 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 06 14 507 506x498506489501507
3 86 Ivanová SabinaIvanová Sabina
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
050228 05 12 497 472x470472497483x
4 231 Batky JázminBatky Jázmin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050611 05 8 495 471486476486495487478
5 200 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 05 11 474 449461450461389441474
6 99 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 06 5 472 472463472472460457446
7 255 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 06 10 470 446442470470446444452
8 259 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
060403 06 6 457 x457416457x406x
9 247 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 05 7 454 438432454454
10 221 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
050104 05 4 445 439445x445
11 178 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
050530 05 9 442 xx442442
12 253 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 06 2 440 436x440440
13 43 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 07 3 427 427426425427
155 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070725 07 1 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 8.3.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 193 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050217 05 16 12.73 12.3812.2811.7912.3812.0611.4412.73
2 97 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 05 15 10.02 09.6409.9110.0210.0209.8909.63x
3 111 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050302 05 11 09.67 09.3609.2509.6709.6709.6209.0509.64
4 29 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050927 05 13 09.38 09.06x08.8409.0609.3809.02x
5 214 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
060901 06 10 09.25 09.1208.9908.8509.1208.1209.1309.25
6 176 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
050414 05 9 09.24 09.2409.1209.1609.2408.6209.1208.56
7 121 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
050923 05 7 09.22 08.6109.0609.0609.0609.0809.2209.08
8 161 Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
051122 05 8 09.04 08.3508.4809.0409.0408.3108.7708.95
9 163 Dibalová SofiaDibalová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
050802 05 14 08.88 08.6508.88x08.88
10 226 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050302 05 12 08.78 08.7808.4508.5608.78
11 179 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
051208 05 4 08.65 07.6108.6508.4908.65
12 144 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 3 08.42 08.4208.3008.3008.42
13 266 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 05 2 08.37 08.3706.7407.3608.37
14 146 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 05 6 08.27 08.0308.0608.2708.27
15 153 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 06 1 08.08 08.0807.6407.3308.08
16 173 Bankošová BarboraBankošová Barbora
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
050109 05 5 07.79 06.9607.5307.7907.79
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 8.3.2020 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 95 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 05 11 15.14 12.8012.6214.3014.3015.1414.14x
2 225 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 05 8 13.43 12.79x12.5612.7913.43xx
3 239 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 05 9 12.90 11.2011.94x11.9412.37x12.90
4 258 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
050427 05 1 12.72 11.6312.0312.7212.7212.2712.4412.33
5 21 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 06 10 12.45 11.2711.3110.9311.3111.35x12.45
6 112 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 7 11.87 11.8711.62-11.87-xx
7 195 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 05 6 10.50 10.2809.9809.9910.2810.5010.2310.04
8 186 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061211 06 3 09.62 07.8308.5309.6209.6208.9308.6908.68
9 108 Marťák TomášMarťák Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
050109 05 5 09.28 07.57x09.2809.28
10 58 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
060708 06 2 09.06 09.06--09.06
11 183 Belica RóbertBelica Róbert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
051011 05 4 08.65 08.5007.8008.6508.65
Celkom 11 pretekárov

4 x 200 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Mikula, Varhaník, Gargalík, Fuksa Mikula, Varhaník, Gargalík, Fuksa Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:46.50 0.206
2 222 Čech-Gut, Dzubák, Šima, Lamanec Čech-Gut, Dzubák, Šima, Lamanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:47.87 0.241
3 76 Pecko, Vadovič, Remiš, Hlaváček Pecko, Vadovič, Remiš, Hlaváček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:49.58 0.174
27 Dániel, Samuel, Balogh, Nagy Dániel, Samuel, Balogh, Nagy Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ 0.222
Poznámky:
DQ podľa TP 24.21 - dráha č. 4 ACNZA
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Antala, Osuský, Houndjo, Klas Antala, Osuský, Houndjo, Klas Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:48.95 0.166
2 127 Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:53.75 0.203
183 Dávid, Belica, Král, Kovársky Dávid, Belica, Král, Kovársky ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 0.272
Poznámky:
DQ podľa TP 48.1 - dráha č.4 NRSOG
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Viszlay, Nyíri, Takács, Jančik Viszlay, Nyíri, Takács, Jančik Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 1:47.09 0.184
2 26 Puha, Hayden, Bielik, Andi Puha, Hayden, Bielik, Andi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:49.29 0.175
3 92 Jankovský, Šupina, Jakuš, Gura Jankovský, Šupina, Jakuš, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:53.35 0.161
104 Šándor, Demian, Durec, Hulka Šándor, Demian, Durec, Hulka CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 DQ 0.209
Poznámky:
DQ podľa TP 48.1 - dráha č. 4 BRCVC
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Mikula, Varhaník, Gargalík, Fuksa Mikula, Varhaník, Gargalík, Fuksa Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 1:46.50 0.206
2 54 Viszlay, Nyíri, Takács, Jančik Viszlay, Nyíri, Takács, Jančik Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 1 1:47.09 0.184
3 222 Čech-Gut, Dzubák, Šima, Lamanec Čech-Gut, Dzubák, Šima, Lamanec ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:47.87 0.241
4 1 Antala, Osuský, Houndjo, Klas Antala, Osuský, Houndjo, Klas Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:48.95 0.166
5 26 Puha, Hayden, Bielik, Andi Puha, Hayden, Bielik, Andi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:49.29 0.175
6 76 Pecko, Vadovič, Remiš, Hlaváček Pecko, Vadovič, Remiš, Hlaváček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:49.58 0.174
7 92 Jankovský, Šupina, Jakuš, Gura Jankovský, Šupina, Jakuš, Gura BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 1:53.35 0.161
8 127 Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj Haberern, Krepop, Kubala, Ranostaj TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 1:53.75 0.203
27 Dániel, Samuel, Balogh, Nagy Dániel, Samuel, Balogh, Nagy Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ 0.222
183 Dávid, Belica, Král, Kovársky Dávid, Belica, Král, Kovársky ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ 0.272
104 Šándor, Demian, Durec, Hulka Šándor, Demian, Durec, Hulka CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 DQ 0.209

4 x 200 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 8.3.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:51.10 0.222
2 33 Žibritová, Mokryšová, Ursíny, Tomanová Žibritová, Mokryšová, Ursíny, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.08 0.176
3 13 Sabová, Jurovatá, Grígelová, Slezáková Sabová, Jurovatá, Grígelová, Slezáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:54.86 0.137
4 152 Jánošíková, Lukašíková, Kubicová, Kubošná Jánošíková, Lukašíková, Kubicová, Kubošná Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:00.00 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 8.3.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 253 Krajčiová, Kameschová, Pápežová, Mikuštiaková Krajčiová, Kameschová, Pápežová, Mikuštiaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:58.85 0.273
2 103 Zacharová, Čačková, Halásová, Karabová Zacharová, Čačková, Halásová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:59.41 0.144
3 131 Krupová, Ciklaminiová, Drahovská, Baláková Krupová, Ciklaminiová, Drahovská, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:03.93 0.207
41 Záborská, Orelová, Vogelová, Hrnčárová Záborská, Orelová, Vogelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF 0.156
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 8.3.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 203 Svatíková, Čuvalová, Koptáková, Vašková Svatíková, Čuvalová, Koptáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:56.14 0.173
2 136 Bobaľová, Matuščáková, Mihaľková, Polovková Bobaľová, Matuščáková, Mihaľková, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:58.33 0.185
3 66 Duháčková, Maleková, Kaprálová, Hudecová Duháčková, Maleková, Kaprálová, Hudecová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:59.49 0.193
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 8.3.2020 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Valachová, Šimová, Mehager, Sýkorová Valachová, Šimová, Mehager, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:00.54 0.158
2 122 Machalová, Eliášová, Danková, Urbánková Machalová, Eliášová, Danková, Urbánková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:06.03 0.247
3 145 Gerátová, Fuchsová, Baculáková, Vorková Gerátová, Fuchsová, Baculáková, Vorková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:09.29 0.250
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:51.10 0.222
2 33 Žibritová, Mokryšová, Ursíny, Tomanová Žibritová, Mokryšová, Ursíny, Tomanová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:54.08 0.176
3 13 Sabová, Jurovatá, Grígelová, Slezáková Sabová, Jurovatá, Grígelová, Slezáková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:54.86 0.137
4 203 Svatíková, Čuvalová, Koptáková, Vašková Svatíková, Čuvalová, Koptáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 1:56.14 0.173
5 136 Bobaľová, Matuščáková, Mihaľková, Polovková Bobaľová, Matuščáková, Mihaľková, Polovková 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:58.33 0.185
6 253 Krajčiová, Kameschová, Pápežová, Mikuštiaková Krajčiová, Kameschová, Pápežová, Mikuštiaková AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 1:58.85 0.273
7 103 Zacharová, Čačková, Halásová, Karabová Zacharová, Čačková, Halásová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:59.41 0.144
8 66 Duháčková, Maleková, Kaprálová, Hudecová Duháčková, Maleková, Kaprálová, Hudecová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:59.49 0.193
9 152 Jánošíková, Lukašíková, Kubicová, Kubošná Jánošíková, Lukašíková, Kubicová, Kubošná Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:00.00 0.171
10 44 Valachová, Šimová, Mehager, Sýkorová Valachová, Šimová, Mehager, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:00.54 0.158
11 131 Krupová, Ciklaminiová, Drahovská, Baláková Krupová, Ciklaminiová, Drahovská, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:03.93 0.207
12 122 Machalová, Eliášová, Danková, Urbánková Machalová, Eliášová, Danková, Urbánková AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 2:06.03 0.247
13 145 Gerátová, Fuchsová, Baculáková, Vorková Gerátová, Fuchsová, Baculáková, Vorková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:09.29 0.250
41 Záborská, Orelová, Vogelová, Hrnčárová Záborská, Orelová, Vogelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF 0.156