<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (7. 2. 2020)

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.56
2 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.86
3 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.29
4 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.36
5 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.36
6 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.54
7 Banetka FilipBanetka Filip 061109 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.60
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.22
2 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.25
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.49
4 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.61
5 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.66
6 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 08.73
7 Kling AdamKling Adam 061229 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 08.75
Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 168
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drahoš AlexDrahoš Alex 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.30
2 Mišura TomášMišura Tomáš 050826 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.61
3 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.70
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.75
5 Fekete JurajFekete Juraj 061130 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.09
6 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.29
7 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060101 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.33
8 Dubček MichalDubček Michal 051228 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.70
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 11:08) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.20
2 Melich MartinMelich Martin 050101 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.50
3 Truban MatúšTruban Matúš 051204 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.08
4 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.12
5 Kocán MarekKocán Marek 060601 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.73
6 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 051130 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.75
7 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.29
Minárčiný MatejMinárčiný Matej 051026 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.44
2 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.87
3 Drahoš AlexDrahoš Alex 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.30
4 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.34
5 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.34
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.45
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.26
2 Banetka FilipBanetka Filip 061109 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.41
3 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.44
4 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.54
5 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.56
6 Mišura TomášMišura Tomáš 050826 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.61
Melich MartinMelich Martin 050101 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 08.63
2 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 08.64
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.79
4 Kling AdamKling Adam 061229 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.89
5 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.91
6 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
7 Truban MatúšTruban Matúš 051204 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.11
8 Fekete JurajFekete Juraj 061130 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.20
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 051130 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.65
2 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.22
3 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.35
4 Dubček MichalDubček Michal 051228 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.62
5 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060101 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.63
6 Kocán MarekKocán Marek 060601 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.00
7 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.36
Minárčiný MatejMinárčiný Matej 051026 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.37
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.83
3 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 08.96
4 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.98
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.12
6 Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.25
7 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.44
8 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.84
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.99
2 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.32
3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.42
4 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.46
5 164 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.48
6 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.52
7 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.62
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.97
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.69
2 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.95
3 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.07
4 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.14
Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Valach DanielValach Daniel 080908 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Róka NoelRóka Noel 080526 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNS
Gašparík MichalGašparík Michal 080611 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 070720 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.85
2 160 Mandák AlexMandák Alex 070525 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 09.51
3 Królik JakubKrólik Jakub 070308 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.58
4 154 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 070615 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.90
5 162 Mikuška RichardMikuška Richard 080809 08 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 10.02
6 Kopča AndrejKopča Andrej 070831 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.07
7 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.93
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 12:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.39
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 070720 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.73
3 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 08.82
4 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.90
5 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.01
6 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.11
7 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.29
Kubica MichalKubica Michal 070514 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 12:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.40
2 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.42
3 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.51
4 160 Mandák AlexMandák Alex 070525 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 09.51
5 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.53
6 164 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.54
7 Królik JakubKrólik Jakub 070308 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.64
8 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.70
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 12:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.61
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.65
3 154 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 070615 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.97
4 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.04
5 162 Mikuška RichardMikuška Richard 080809 08 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 10.19
6 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.19
Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Róka NoelRóka Noel 080526 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 12:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopča AndrejKopča Andrej 070831 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.00
2 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.30
3 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.34
4 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.99
Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Gašparík MichalGašparík Michal 080611 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Valach DanielValach Daniel 080908 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wagnerová LeaWagnerová Lea 050930 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.52
2 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.60
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.70
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.72
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.84
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.94
7 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.00
8 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.11
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.77
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
3 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.98
4 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.09
5 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.12
6 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 050311 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.13
7 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.42
8 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.51
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.29
2 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.59
3 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.63
4 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.69
5 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.84
6 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.08
Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.27
2 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.32
3 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.94
4 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 061117 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 09.96
5 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.98
6 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 3 10.05
7 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 060802 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.22
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Wagnerová LeaWagnerová Lea 050930 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.44
2 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.62
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.64
4 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.73
5 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.83
6 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.84
7 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 08.89
8 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.05
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 08.93
2 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.01
3 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.02
4 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.03
5 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 050311 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.17
6 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.22
7 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.22
8 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.25
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.18
2 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.31
3 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.53
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.57
5 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.72
6 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.78
7 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.89
Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lovásová ViktóriaLovásová Viktória 060722 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.90
2 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.98
3 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.09
4 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 10.09
5 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 061117 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 5 10.13
6 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 060802 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.25
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.58
2= Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.78
2= Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.78
4 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.84
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.87
6 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.99
7 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.19
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.94
2 182 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.05
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.29
4 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 09.40
5 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.48
6 Oravcová TerezaOravcová Tereza 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.64
8 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.67
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.36
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.42
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.53
4 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 080910 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.68
5 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.81
6 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.93
7 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.17
8 195 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.20
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 08.83
2 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.66
3 209 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 5 10.06
4 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.15
5 40 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.48
6 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.68
7 180 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.68
8 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.85
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 05 (pi, 7.2.2020 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Gymerská LenkaGymerská Lenka 070703 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.02
2 199 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 09.59
3 45 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 09.72
4 176 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 09.78
5 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 081030 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.37
6 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.89
7 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.90
Celkom 7 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.54
2 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.73
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.74
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.77
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.94
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 080123 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.01
7 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.03
Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Gymerská LenkaGymerská Lenka 070703 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.97
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.11
3 182 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13
4 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.26
5 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.38
6 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 09.38
7 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.46
Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.16
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.65
3 199 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 09.72
4 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 09.80
5 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.80
6 45 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 09.89
7 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 080910 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.93
Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 09.78
2 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.84
3 209 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 10.07
4 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.07
5 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.11
6 195 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.12
7 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.24
8 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 081030 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.24
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 05 (pi, 7.2.2020 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.54
2 180 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.94
3 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.01
4 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.10
5 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.15
6 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 11.39
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.09
2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 100110 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.25
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.48
4 31 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 100603 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.54
5 Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.55
6 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.60
7 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.94
Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.84
2 Gašparík LucasGašparík Lucas 100713 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.93
3 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.11
4 Édel NorbertÉdel Norbert 101001 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 10.43
5 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.77
6 72 Viskupič AdamViskupič Adam 100519 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.92
7 175 Hričina AndrejHričina Andrej 100714 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 11.24
8 Behal TomášBehal Tomáš 100621 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 11.42
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 10:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šedivý SebastiánŠedivý Sebastián 090716 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 09.11
2 Ožvoldík SebastiánOžvoldík Sebastián 100624 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.06
3 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 10.08
4 Malek MartinMalek Martin 100704 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.93
5 Suba AlexSuba Alex 091020 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 11.41
6 Kocán LukášKocán Lukáš 100319 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.60
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šedivý SebastiánŠedivý Sebastián 090716 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.07
2 Martiš PeterMartiš Peter 100410 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.16
3 Michalovič MatiasMichalovič Matias 100110 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.38
4 Štefanides MatúšŠtefanides Matúš 101001 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.49
5 31 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 100603 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.55
6 Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 09.56
7 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 090326 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 09.65
Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.84
2 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.86
3 Gašparík LucasGašparík Lucas 100713 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.06
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.16
5 Ožvoldík SebastiánOžvoldík Sebastián 100624 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 6 10.24
6 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 10.27
7 Édel NorbertÉdel Norbert 101001 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 10.59
8 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.84
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Viskupič AdamViskupič Adam 100519 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.92
2 Malek MartinMalek Martin 100704 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 11.12
3 Suba AlexSuba Alex 091020 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 11.39
4 175 Hričina AndrejHričina Andrej 100714 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 11.53
5 Behal TomášBehal Tomáš 100621 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 11.57
6 Kocán LukášKocán Lukáš 100319 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 11.98
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.92
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.31
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.60
4 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.75
5 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.77
6 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.06
7 174 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.18
8 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.24
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.25
2 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 10.41
3 187 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.44
4 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.50
5 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.53
6 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.53
7 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 101211 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.71
Drgová JanaDrgová Jana 090130 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.43
2 175 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.52
3 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.57
4 166 Vavricová AlicaVavricová Alica 090914 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.92
5 Véghová LaraVéghová Lara 100725 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 10.98
6 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.25
7 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.30
8 170 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.73
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dohorák PannaDohorák Panna 090714 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 10.30
2 168 Cícerová LauraCícerová Laura 090204 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 10.39
3 Klempová KarolínaKlempová Karolína 090325 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.51
4 Vašková NatáliaVašková Natália 090409 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.54
5 Marková PaulínaMarková Paulína 100908 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.66
6 Záhradníková AnastaziaZáhradníková Anastazia 101003 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.76
7 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.81
8 Boledovičová ViktóriaBoledovičová Viktória 101106 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 10.82
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (pi, 7.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.99
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.33
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.54
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.91
5 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.93
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.02
7 174 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.15
8 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.22
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (pi, 7.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.10
2= Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.44
2= Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.44
4 187 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.55
5 Némethová LuciaNémethová Lucia 091129 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.56
6 168 Cícerová LauraCícerová Laura 090204 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 10.64
Dohorák PannaDohorák Panna 090714 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 DNS
Drgová JanaDrgová Jana 090130 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (pi, 7.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 10.46
2 175 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.47
3 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.57
4 Klempová KarolínaKlempová Karolína 090325 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.59
5 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.62
6 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 101211 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.62
7 Vašková NatáliaVašková Natália 090409 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.63
8 Marková PaulínaMarková Paulína 100908 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 11.21
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (pi, 7.2.2020 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.47
2 Záhradníková AnastaziaZáhradníková Anastazia 101003 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.66
3 166 Vavricová AlicaVavricová Alica 090914 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.67
4 Boledovičová ViktóriaBoledovičová Viktória 101106 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 10.98
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.09
6 Véghová LaraVéghová Lara 100725 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 11.10
7 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.21
8 170 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.70
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 18.07
2 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 18.39
3 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.87
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.27
2 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.79
3 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.00
4 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.04
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.48
2 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.25
3 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.30
4 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.86
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 20.83
2 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 21.17
3 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.20
4 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.99
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 22.70
2 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060101 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.71
3 Kocán MarekKocán Marek 060601 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.91
4 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.40
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.06
2 Dubček MichalDubček Michal 051228 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.43
Minárčiný MatejMinárčiný Matej 051026 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (pi, 7.2.2020 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drahoš AlexDrahoš Alex 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.25
2 Truban MatúšTruban Matúš 051204 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.78
3 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 051130 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.79
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 18.07
2 Graban PatrikGraban Patrik 050519 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 18.39
3 Nagy ÁkosNagy Ákos 061008 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.87
4 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.06
5 Drahoš AlexDrahoš Alex 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.25
6 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 20.27
7 Elšík JakubElšík Jakub 060515 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.48
8 Hulka AlexHulka Alex 060801 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 20.79
9 Rojček JakubRojček Jakub 050825 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 20.83
10 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.00
11 Pecko RóbertPecko Róbert 060519 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.04
12 Olenič FilipOlenič Filip 060807 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 21.17
13 Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.20
14 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.25
15 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.30
16 Truban MatúšTruban Matúš 051204 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 21.78
17 Köteleš OndrejKöteleš Ondrej 051130 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.79
18 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.86
19 Lichanec ŠimonLichanec Šimon 050808 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 22.70
20 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.99
21 Hrdlička AdamHrdlička Adam 060101 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 23.71
22 Dubček MichalDubček Michal 051228 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.43
23 Kocán MarekKocán Marek 060601 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 24.91
24 Kračmár ČestmírKračmár Čestmír 051030 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 26.40
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Minárčiný MatejMinárčiný Matej 051026 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.51
2 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.82
3 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.20
4 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 23.27
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.05
2 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.40
3 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.16
4 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.16
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.00
2 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.13
3 158 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.64
Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.51
2 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.46
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 24.93
4 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.69
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 24.16
2 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.80
3 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.34
Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Królik JakubKrólik Jakub 070308 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.02
2 Kopča AndrejKopča Andrej 070831 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.93
Gašparík MichalGašparík Michal 080611 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 20.51
2 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 20.82
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 080822 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 22.05
4 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.20
5 Mosný CoryMosný Cory 070426 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 22.40
6 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.16
6 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.16
8 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 23.27
9 Bulgan JergušBulgan Jerguš 080912 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 23.51
10 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.00
11 Królik JakubKrólik Jakub 070308 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 24.02
12 Belica BorisBelica Boris 081216 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.13
13 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 081223 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 24.16
14 Procházka DenisProcházka Denis 070515 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 24.46
15 Turčan MatúšTurčan Matúš 081105 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 24.93
15 Kopča AndrejKopča Andrej 070831 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.93
17 158 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 25.64
18 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.69
19 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.80
20 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 080918 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.34
Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Gašparík MichalGašparík Michal 080611 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.48
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.02
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.94
4 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.81
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.97
2 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.55
3 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.95
4 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.01
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.98
2 Radičová ChiaraRadičová Chiara 050617 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 22.22
3 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.97
4 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.15
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.52
2 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.02
3 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.27
Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.87
2 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.82
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
4 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.44
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.04
2 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.37
3 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.99
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.33
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 7.2.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Behalová VeronikaBehalová Veronika 050929 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.24
2 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 061117 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 2 25.46
3 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 1 25.47
4 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 060802 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.53
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.48
2 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.02
3 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.94
4 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.97
5 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.52
6 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.55
7 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.95
8 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.98
9 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.01
10 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 061201 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 22.02
11 Radičová ChiaraRadičová Chiara 050617 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 22.22
12 Ivanová SabinaIvanová Sabina 050228 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.81
13 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.87
14 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 22.97
15 Boháčková LindaBoháčková Linda 060921 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.04
16 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 23.15
17 Behalová VeronikaBehalová Veronika 050929 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 23.24
18 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.27
19 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.82
20 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.06
21 Benko Williams FionaBenko Williams Fiona 061118 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 24.37
22 Belanská VeronikaBelanská Veronika 060918 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 24.44
23 Uhrinová LenkaUhrinová Lenka 061117 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 2 25.46
24 Zázrivcová LindaZázrivcová Linda 060918 06 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 1 25.47
25 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 060802 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.53
26 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.99
27 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.33
Líner MartinaLíner Martina 050810 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.83
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.12
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.57
4 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.99
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.89
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.63
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.40
4 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 080910 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.55
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.09
2 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.16
3 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.39
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 24.03
2 Bačová KarolínaBačová Karolína 081025 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.69
Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.95
2 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 081030 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.00
3 Humlová HanaHumlová Hana 080412 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
4 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.49
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.91
2 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 26.53
3 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.48
4 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 29.84
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 7.2.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.77
2 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 071104 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 24.11
3 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.69
4 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.48
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.83
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 21.12
3 Mišková MichaelaMišková Michaela 071215 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.57
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.89
5 Martišová DianaMartišová Diana 080401 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 21.99
6 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.63
7 Oravcová TerezaOravcová Tereza 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.91
8 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.40
9 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 080910 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 23.55
10 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.77
11 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 071108 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 23.95
12 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 24.03
13 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 24.09
14 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 071104 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 24.11
15 Bačová KarolínaBačová Karolína 081025 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.69
16 Jean-Jean Ema OlíviaJean-Jean Ema Olívia 081030 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.00
17 Dodrvová AndreaDodrvová Andrea 080605 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 25.16
18 Konečná LíviaKonečná Lívia 071027 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 25.39
19 Humlová HanaHumlová Hana 080412 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
20 Šurinová KristínaŠurinová Kristína 080128 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 26.53
21 Hamranová LeaHamranová Lea 080523 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.69
22 Reptová KatarínaReptová Katarína 070327 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.48
22 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.48
24 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.49
25 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 080518 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 29.84
Vetríková VanesaVetríková Vanesa 070801 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS
Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 080714 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 DNS
Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 100110 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.05
2 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.67
Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 25.13
2 Korba AurelKorba Aurel 101116 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.35
3 Nagy JakubNagy Jakub 091109 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.85
Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 24.54
2 Nagy HugoNagy Hugo 090820 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.81
3 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
54 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šedivý SebastiánŠedivý Sebastián 090716 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.14
2 Ožvoldík SebastiánOžvoldík Sebastián 100624 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.24
3 Kocán LukášKocán Lukáš 100319 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 31.44
4 Balogh JánBalogh Ján 090321 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 31.91
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Proňuk TomášProňuk Tomáš 090821 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.86
2 Gašparík LucasGašparík Lucas 100713 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 25.37
3 Jány LeoJány Leo 100827 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.74
4 Malek MartinMalek Martin 100704 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 28.12
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias 100110 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.05
2 Proňuk TomášProňuk Tomáš 090821 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.86
3 Šedivý SebastiánŠedivý Sebastián 090716 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 24.14
4 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 24.54
5 Ďuroška PeterĎuroška Peter 090807 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.67
6 Nagy HugoNagy Hugo 090820 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.81
7 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 090523 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 25.13
8 Korba AurelKorba Aurel 101116 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.35
9 Gašparík LucasGašparík Lucas 100713 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 25.37
10 Pecko SamuelPecko Samuel 100807 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
11 Nagy JakubNagy Jakub 091109 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.85
12 Ožvoldík SebastiánOžvoldík Sebastián 100624 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.24
13 Jány LeoJány Leo 100827 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.74
14 Malek MartinMalek Martin 100704 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 28.12
15 Kocán LukášKocán Lukáš 100319 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 31.44
16 Balogh JánBalogh Ján 090321 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 31.91
Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Streška FilipStreška Filip 100423 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Rusnák MatiasRusnák Matias 100925 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
54 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.53
2 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.55
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.34
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.69
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.59
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.62
3 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.76
4 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.64
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.28
2 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.78
3 172 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.91
4 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.63
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.65
2 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.34
3 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.74
4 Galánková NinaGalánková Nina 090218 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 27.07
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.67
2 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.30
3 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.43
4 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.47
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.83
2 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 101205 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.22
3 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 100828 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.60
4 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 101211 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 28.68
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.26
2 181 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.05
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.70
4 177 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.84
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 090604 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.67
2 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.87
3 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.60
4 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.98
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marková PaulínaMarková Paulína 100908 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.17
2 Mandáková KarinMandáková Karin 090211 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 27.37
3 Boledovičová ViktóriaBoledovičová Viktória 101106 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 27.75
4 Tomková LauraTomková Laura 091120 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 31.29
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balnová NatašaBalnová Nataša 090206 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.42
2 Záhradníková AnastaziaZáhradníková Anastazia 101003 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.50
3 Vašková NatáliaVašková Natália 090409 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.66
4 Ondrášiková TerezaOndrášiková Tereza 100630 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 32.75
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 7.2.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.15
2 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.81
3 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 090414 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.94
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.53
2 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 22.55
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.34
4 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 23.69
5 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.28
6 Slezáková ReginaSlezáková Regina 090903 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.59
7 Karhanová EmmaKarhanová Emma 090114 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.62
8 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.65
9 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.67
10 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 24.76
11 Halienková EllaHalienková Ella 090908 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.78
12 172 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.91
13 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 25.34
14 Balnová NatašaBalnová Nataša 090206 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.42
15 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.63
16 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.64
17 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.74
18 Pálešová KarlaPálešová Karla 100305 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.15
19 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.30
20 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.43
21 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.47
22 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 090604 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 26.67
23 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.81
24 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.83
25 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 26.87
26 Galánková NinaGalánková Nina 090218 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 27.07
27 Marková PaulínaMarková Paulína 100908 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.17
28 Miklánková JohankaMiklánková Johanka 101205 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 27.22
29 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.26
30 Mandáková KarinMandáková Karin 090211 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 27.37
31 Záhradníková AnastaziaZáhradníková Anastazia 101003 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.50
32 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 100828 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 27.60
32 Smolková IsabellaSmolková Isabella 100924 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.60
34 Vašková NatáliaVašková Natália 090409 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 27.66
35 Boledovičová ViktóriaBoledovičová Viktória 101106 10 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 27.75
36 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 100814 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.98
37 181 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.05
38 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 101211 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 28.68
39 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.70
40 177 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 28.84
41 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 090414 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.94
42 Tomková LauraTomková Laura 091120 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 31.29
43 Ondrášiková TerezaOndrášiková Tereza 100630 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 32.75

800 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 7.2.2020 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:33.01
2 160 Mandák AlexMandák Alex 070525 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 2:33.75
3 181 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:35.93
4 164 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 2:43.36
5 156 Čík TristanČík Tristan 081006 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:52.42
6 129 Bartoš JurajBartoš Juraj 070906 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 3:02.79
7 162 Mikuška RichardMikuška Richard 080809 08 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 3:05.33
8 154 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 070615 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 3:09.19
158 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163.2 b)
Celkom 9 pretekárov

800 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 199 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 2:43.81
2 195 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:46.14
3 176 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 2:48.88
4 182 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:54.43
5 184 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:54.96
6 178 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:58.33
7 197 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:59.68
8 180 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 3:08.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 344 Gymerská LenkaGymerská Lenka 070703 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.85
2 45 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:01.53
3 136 Farská HanaFarská Hana 070830 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 3:07.07
4 339 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:07.12
5 240 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 3:09.61
6 40 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:26.01
7 49 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:34.53
8 209 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 3:41.06
9 279 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 080513 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:46.49
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 199 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 2:43.81
2 195 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:46.14
3 176 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 2:48.88
4 182 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:54.43
5 184 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:54.96
6 178 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:58.33
7 344 Gymerská LenkaGymerská Lenka 070703 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:58.85
8 197 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 2:59.68
9 45 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:01.53
10 136 Farská HanaFarská Hana 070830 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 3:07.07
11 339 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:07.12
12 180 Králiková MichaelaKráliková Michaela 080908 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 3:08.60
13 240 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 3:09.61
14 40 Volešinyiová SimonaVolešinyiová Simona 080213 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 3:26.01
15 49 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 081117 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:34.53
16 209 Korenčiaková SoňaKorenčiaková Soňa 070804 07 Bedmintonový oddiel AC UNIZA ŽilinaBedmintonový oddiel AC UNIZ... 6 3:41.06
17 279 Kachlíková LilianaKachlíková Liliana 080513 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 3:46.49

800 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 7.2.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 56 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:37.98
2 31 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 100603 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 3:22.30
3 175 Hričina AndrejHričina Andrej 100714 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 3:22.52
4 72 Viskupič AdamViskupič Adam 100519 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:28.40
5 21 Havlíček JakubHavlíček Jakub 090209 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:34.57
54 Filo TobiasFilo Tobias 101117 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 172 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:02.33
2 174 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:05.57
3 166 Vavricová AlicaVavricová Alica 090914 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:07.02
4 168 Cícerová LauraCícerová Laura 090204 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:13.72
5 175 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:24.59
6 179 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 3:28.15
7 177 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:35.96
8 170 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:52.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 189 Piková LaraPiková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:57.52
2 193 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 090102 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:15.44
3 191 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.73
4 187 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:23.97
5 181 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:24.89
6 183 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:34.06
7 185 Marková MarkétaMarková Markéta 090620 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 3:37.18
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 189 Piková LaraPiková Lara 090131 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:57.52
2 172 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:02.33
3 174 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:05.57
4 166 Vavricová AlicaVavricová Alica 090914 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 3:07.02
5 168 Cícerová LauraCícerová Laura 090204 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 3:13.72
6 193 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 090102 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:15.44
7 191 Poláková KamilaPoláková Kamila 091227 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:19.73
8 187 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 3:23.97
9 175 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:24.59
10 181 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:24.89
11 179 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 3:28.15
12 183 Mandíková NelaMandíková Nela 091008 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:34.06
13 177 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:35.96
14 185 Marková MarkétaMarková Markéta 090620 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 3:37.18
15 170 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:52.91

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria (pi, 7.2.2020 - 10:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hayden PeterHayden Peter 050429 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.00
2 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.28
4 Demian TomášDemian Tomáš 050106 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 11.59
5 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.89
Marti ViktorMarti Viktor 061210 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria (pi, 7.2.2020 - 11:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky