<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Elán míting

Bratislava (26. 1. 2020)

60 m - Muži (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Volko JánVolko Ján 961102 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.68 qA 0.167
2 20 Fuchs MarkusFuchs Markus 950101 95 AustriaAustria 5 06.69 qA 0.160
3 174 Kijanovic AleksaKijanovic Aleksa 970331 97 SerbiaSerbia 3 06.73 qA 0.149
4 202 Özer KayhanÖzer Kayhan 980611 98 TurkeyTurkey 2 06.79 qA 0.144
5 204 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 06.82 qA 0.165
6 87 Lawrence JackLawrence Jack 960702 96 Great BritainGreat Britain 6 06.86 qA 0.199
7 138 Doherty EoinDoherty Eoin 970718 97 IrelandIreland 1 07.02 qB 0.148
8 35 Ivanov AntonioIvanov Antonio 990227 99 BulgariaBulgaria 8 07.03 qB 0.154
Celkom 8 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 15:49) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Máté TamásMáté Tamás 981217 98 HungaryHungary 2 06.83 qA 0.180
2 109 Illovszky DominikIllovszky Dominik 020104 02 HungaryHungary 6 06.86 qA 0.157
3 172 Bulajic NemanjaBulajic Nemanja 940101 94 SerbiaSerbia 1 06.97 qB 0.134
4 17 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 90 AustriaAustria 3 07.09 0.161
5 34 Ganchev GeorgiGanchev Georgi 900504 90 BulgariaBulgaria 8 07.28 0.164
6 108 Boda BordizsárBoda Bordizsár 980101 98 HungaryHungary 4 07.34 0.182
7 114 Papp BencePapp Bence 990101 99 HungaryHungary 7 07.46 0.142
103 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNF 0.161
Celkom 8 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 15:53) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 06.97 qB 0.175
2 192 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.03 qB 0.171
3= 145 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.05 qB 0.137
3= 13 Rigler ErikRigler Erik 941004 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.05 qB 0.162
5 173 Ištvanović FilipIštvanović Filip 910101 91 SerbiaSerbia 5 07.12 0.162
6 105 Baki BarnabásBaki Barnabás 991007 99 HungaryHungary 7 07.19 0.136
7 90 Porter BillPorter Bill 900402 90 Great BritainGreat Britain 8 07.24 0.119
101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail 930111 93 GreeceGreece 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 15:57) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Tresović MiodragTresović Miodrag 000101 00 SerbiaSerbia 6 07.01 qB 0.170
2 190 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.14 0.173
3 36 Vladimirov RadoslavVladimirov Radoslav 920101 92 BulgariaBulgaria 1 07.23 0.157
4 144 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.26 0.152
5 77 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.27 0.126
Celkom 5 pretekárov
Beh E (ne, 26.1.2020 - 16:01) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.13 0.155
2 10 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.32 0.177
3 9 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.33 0.341
4 16 Taspere AliTaspere Ali 970101 97 AustriaAustria 7 07.36 0.153
5 184 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.36 0.142
6 11 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.38 0.162
7 41 Čermák MarekČermák Marek 030101 03 Czech RepublicCzech Republic 1 07.45 0.141
213 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DQ 0.096
Poznámky:
DQ podľa pravdila 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh F (ne, 26.1.2020 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.48 0.176
2 191 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.49 0.180
3 186 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.55 0.167
4 8 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 860624 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.65 0.191
5 51 Stehno RomanStehno Roman 021021 02 Czech RepublicCzech Republic 5 07.67 0.191
24 Praschl DanielPraschl Daniel 920101 92 AustriaAustria 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh G (ne, 26.1.2020 - 16:09) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.52 0.163
2 44 Křivánek FrantišekKřivánek František 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 5 07.53 0.156
3 42 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 03 Czech RepublicCzech Republic 3 07.64 0.203
4 201 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.82 0.176
5 15 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.97 0.180
6 187 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.99 0.201
7 188 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.85 0.231
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 146 Volko JánVolko Ján 961102 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.68 qA 0.167
2 20 Fuchs MarkusFuchs Markus 950101 95 AustriaAustria 5 06.69 qA 0.160
3 174 Kijanovic AleksaKijanovic Aleksa 970331 97 SerbiaSerbia 3 06.73 qA 0.149
4 202 Özer KayhanÖzer Kayhan 980611 98 TurkeyTurkey 2 06.79 qA 0.144
5 204 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 06.82 qA 0.165
6 113 Máté TamásMáté Tamás 981217 98 HungaryHungary 2 06.83 qA 0.180
7 87 Lawrence JackLawrence Jack 960702 96 Great BritainGreat Britain 6 06.86 qA 0.199
7 109 Illovszky DominikIllovszky Dominik 020104 02 HungaryHungary 6 06.86 qA 0.157
9 172 Bulajic NemanjaBulajic Nemanja 940101 94 SerbiaSerbia 1 06.97 qB 0.134
9 4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 06.97 qB 0.175
11 177 Tresović MiodragTresović Miodrag 000101 00 SerbiaSerbia 6 07.01 qB 0.170
12 138 Doherty EoinDoherty Eoin 970718 97 IrelandIreland 1 07.02 qB 0.148
13 35 Ivanov AntonioIvanov Antonio 990227 99 BulgariaBulgaria 8 07.03 qB 0.154
13 192 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.03 qB 0.171
15 145 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.05 qB 0.137
15 13 Rigler ErikRigler Erik 941004 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.05 qB 0.162
17 17 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 90 AustriaAustria 3 07.09 0.161
18 173 Ištvanović FilipIštvanović Filip 910101 91 SerbiaSerbia 5 07.12 0.162
19 199 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.13 0.155
20 190 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.14 0.173
21 105 Baki BarnabásBaki Barnabás 991007 99 HungaryHungary 7 07.19 0.136
22 36 Vladimirov RadoslavVladimirov Radoslav 920101 92 BulgariaBulgaria 1 07.23 0.157
23 90 Porter BillPorter Bill 900402 90 Great BritainGreat Britain 8 07.24 0.119
24 144 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.26 0.152
25 77 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.27 0.126
26 34 Ganchev GeorgiGanchev Georgi 900504 90 BulgariaBulgaria 8 07.28 0.164
27 10 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.32 0.177
28 9 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.33 0.341
29 108 Boda BordizsárBoda Bordizsár 980101 98 HungaryHungary 4 07.34 0.182
30 16 Taspere AliTaspere Ali 970101 97 AustriaAustria 7 07.36 0.153
30 184 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.36 0.142
32 11 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.38 0.162
33 41 Čermák MarekČermák Marek 030101 03 Czech RepublicCzech Republic 1 07.45 0.141
34 114 Papp BencePapp Bence 990101 99 HungaryHungary 7 07.46 0.142
35 12 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 07.48 0.176
36 191 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.49 0.180
37 214 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.52 0.163
38 44 Křivánek FrantišekKřivánek František 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 5 07.53 0.156
39 186 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.55 0.167
40 42 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 03 Czech RepublicCzech Republic 3 07.64 0.203
41 8 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 860624 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 07.65 0.191
42 51 Stehno RomanStehno Roman 021021 02 Czech RepublicCzech Republic 5 07.67 0.191
43 201 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.82 0.176
44 15 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 07.97 0.180
45 187 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.99 0.201
46 188 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.85 0.231
103 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNF 0.161
101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail 930111 93 GreeceGreece 4 DNS
213 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 DQ 0.096
24 Praschl DanielPraschl Daniel 920101 92 AustriaAustria 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 26.1.2020 - 17:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 20 Fuchs MarkusFuchs Markus 950101 95 AustriaAustria 5 06.67 0.155
2 146 Volko JánVolko Ján 961102 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.67 0.155
3 174 Kijanovic AleksaKijanovic Aleksa 970331 97 SerbiaSerbia 3 06.71 0.140
4 202 Özer KayhanÖzer Kayhan 980611 98 TurkeyTurkey 6 06.77 0.147
5 113 Máté TamásMáté Tamás 981217 98 HungaryHungary 7 06.86 0.170
6 87 Lawrence JackLawrence Jack 960702 96 Great BritainGreat Britain 8 06.86 0.186
7 109 Illovszky DominikIllovszky Dominik 020104 02 HungaryHungary 1 06.88 0.154
8 204 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 06.91 0.188
Poznámky:
Fuchs 6,666 / Volko 6,668, Maté 6,851/ Lawrence 6,852
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 26.1.2020 - 17:24) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Bulajic NemanjaBulajic Nemanja 940101 94 SerbiaSerbia 5 06.87 0.136
2 192 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 06.93 0.162
3 4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 06.97 0.182
4 138 Doherty EoinDoherty Eoin 970718 97 IrelandIreland 6 07.07 0.158
5 13 Rigler ErikRigler Erik 941004 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 07.09 0.184
6 177 Tresović MiodragTresović Miodrag 000101 00 SerbiaSerbia 3 07.10 0.180
7 145 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.11 0.145
8 35 Ivanov AntonioIvanov Antonio 990227 99 BulgariaBulgaria 2 07.18 0.163
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 26.1.2020 - 17:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Ištvanović FilipIštvanović Filip 910101 91 SerbiaSerbia 5 07.06 0.153
2 190 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.09 0.163
3 17 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 90 AustriaAustria 4 07.09 0.171
4 144 Košík TomášKošík Tomáš 000530 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 07.18 0.144
5 199 Fabián MartinFabián Martin 000430 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.18 0.170
6 105 Baki BarnabásBaki Barnabás 991007 99 HungaryHungary 2 07.19 0.161
7 90 Porter BillPorter Bill 900402 90 Great BritainGreat Britain 1 07.27 0.145
36 Vladimirov RadoslavVladimirov Radoslav 920101 92 BulgariaBulgaria 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále D (ne, 26.1.2020 - 17:32) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.26 0.224
2 213 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.30 0.158
3 10 Cerula SamuelCerula Samuel 011121 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 07.40 0.171
34 Ganchev GeorgiGanchev Georgi 900504 90 BulgariaBulgaria 5 DNS
108 Boda BordizsárBoda Bordizsár 980101 98 HungaryHungary 7 DNS
77 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ 0.088
184 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ -0.069
Poznámky:
DQ podľa pravidla 16.8
Celkom 7 pretekárov
Finále E (ne, 26.1.2020 - 17:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail 930111 93 GreeceGreece 7 07.22 0.133
2 114 Papp BencePapp Bence 990101 99 HungaryHungary 6 07.37 0.167
3 16 Taspere AliTaspere Ali 970101 97 AustriaAustria 4 07.39 0.170
4 11 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 07.41 0.180
5 24 Praschl DanielPraschl Daniel 920101 92 AustriaAustria 2 07.47 0.208
6 41 Čermák MarekČermák Marek 030101 03 Czech RepublicCzech Republic 3 07.48 0.151
Celkom 6 pretekárov
Finále F (ne, 26.1.2020 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Perrone AdrianoPerrone Adriano 010822 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.39 0.161
2 191 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.42 0.182
3 214 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.48 0.168
4 186 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.54 0.161
5 42 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 03 Czech RepublicCzech Republic 7 07.57 0.172
6 44 Křivánek FrantišekKřivánek František 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 6 07.57 0.168
Celkom 6 pretekárov
Finále G (ne, 26.1.2020 - 17:44) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 860624 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 07.52 0.179
2 51 Stehno RomanStehno Roman 021021 02 Czech RepublicCzech Republic 5 07.63 0.182
3 201 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.67 0.165
4 187 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.192
5 15 Sabol DanielSabol Daniel 770811 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.97 0.175
6 188 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.03 0.348
Celkom 6 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Tirnanić MilanaTirnanić Milana 940901 94 SerbiaSerbia 4 07.41 qA 0.167
2 93 Evans-Gray CheyanneEvans-Gray Cheyanne 980715 98 Great BritainGreat Britain 3 07.46 qA 0.206
3 207 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.51 qA 0.171
4 121 Csóti JusztinaCsóti Jusztina 980227 98 HungaryHungary 2 07.60 qA 0.165
5 91 Ashmeade LeonieAshmeade Leonie 010126 01 Great BritainGreat Britain 6 07.62 qA 0.207
6 38 Okolie KarinOkolie Karin 940501 94 BulgariaBulgaria 7 07.64 qA 0.137
7 125 Kéri BettinaKéri Bettina 970205 97 HungaryHungary 8 07.71 qA 0.153
8 159 Miekinska MagdalenaMiekinska Magdalena 991005 99 PolandPoland 1 07.83 qB 0.220
Celkom 8 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 15:29) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Vuletić TamaraVuletić Tamara 000101 00 SerbiaSerbia 3 07.78 qA 0.134
2 168 Iacoban CristinaIacoban Cristina 971025 97 RomaniaRomania 5 07.80 qB 0.156
3 139 Doherty KateDoherty Kate 970127 97 IrelandIreland 4 07.80 qB 0.168
4 84 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.84 qB 0.195
5 149 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.88 qB 0.140
6 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.88 qB 0.166
7 65 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 01 Czech RepublicCzech Republic 8 08.49 qB 0.225
8 132 Torma EvelinTorma Evelin 940510 94 HungaryHungary 2 08.58 0.235
Celkom 8 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 15:33) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38 qB 0.222
2 67 Lánska JanaLánska Jana 910122 91 Czech RepublicCzech Republic 4 08.51 0.326
3 81 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.52 0.370
4 206 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.58 0.185
5 148 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.62 0.172
6 131 Standi LauraStandi Laura 050101 05 HungaryHungary 8 08.79 0.203
7 195 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.86 0.168
8 68 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 990101 99 Czech RepublicCzech Republic 1 08.93 0.351
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Tirnanić MilanaTirnanić Milana 940901 94 SerbiaSerbia 4 07.41 qA 0.167
2 93 Evans-Gray CheyanneEvans-Gray Cheyanne 980715 98 Great BritainGreat Britain 3 07.46 qA 0.206
3 207 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.51 qA 0.171
4 121 Csóti JusztinaCsóti Jusztina 980227 98 HungaryHungary 2 07.60 qA 0.165
5 91 Ashmeade LeonieAshmeade Leonie 010126 01 Great BritainGreat Britain 6 07.62 qA 0.207
6 38 Okolie KarinOkolie Karin 940501 94 BulgariaBulgaria 7 07.64 qA 0.137
7 125 Kéri BettinaKéri Bettina 970205 97 HungaryHungary 8 07.71 qA 0.153
8 183 Vuletić TamaraVuletić Tamara 000101 00 SerbiaSerbia 3 07.78 qA 0.134
9 168 Iacoban CristinaIacoban Cristina 971025 97 RomaniaRomania 5 07.80 qB 0.156
9 139 Doherty KateDoherty Kate 970127 97 IrelandIreland 4 07.80 qB 0.168
11 159 Miekinska MagdalenaMiekinska Magdalena 991005 99 PolandPoland 1 07.83 qB 0.220
12 84 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.84 qB 0.195
13 149 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.88 qB 0.140
13 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.88 qB 0.166
15 156 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.38 qB 0.222
16 65 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 01 Czech RepublicCzech Republic 8 08.49 qB 0.225
17 67 Lánska JanaLánska Jana 910122 91 Czech RepublicCzech Republic 4 08.51 0.326
18 81 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.52 0.370
19 132 Torma EvelinTorma Evelin 940510 94 HungaryHungary 2 08.58 0.235
19 206 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.58 0.185
21 148 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.62 0.172
22 131 Standi LauraStandi Laura 050101 05 HungaryHungary 8 08.79 0.203
23 195 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.86 0.168
24 68 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 990101 99 Czech RepublicCzech Republic 1 08.93 0.351

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 26.1.2020 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Evans-Gray CheyanneEvans-Gray Cheyanne 980715 98 Great BritainGreat Britain 5 07.44 0.172
2 207 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.46 0.184
3 182 Tirnanić MilanaTirnanić Milana 940901 94 SerbiaSerbia 4 07.49 0.158
4 121 Csóti JusztinaCsóti Jusztina 980227 98 HungaryHungary 6 07.56 0.167
5 91 Ashmeade LeonieAshmeade Leonie 010126 01 Great BritainGreat Britain 2 07.59 0.175
6 38 Okolie KarinOkolie Karin 940501 94 BulgariaBulgaria 7 07.63 0.163
7 125 Kéri BettinaKéri Bettina 970205 97 HungaryHungary 1 07.71 0.151
8 183 Vuletić TamaraVuletić Tamara 000101 00 SerbiaSerbia 8 07.76 0.132
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 26.1.2020 - 17:04) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 168 Iacoban CristinaIacoban Cristina 971025 97 RomaniaRomania 5 07.73 0.148
2 159 Miekinska MagdalenaMiekinska Magdalena 991005 99 PolandPoland 3 07.77 0.253
3 196 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.84 0.176
4 139 Doherty KateDoherty Kate 970127 97 IrelandIreland 4 07.87 0.144
5 84 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.90 0.197
6 149 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.97 0.265
7 156 Nováková NinaNováková Nina 960531 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.36 0.251
65 Kozlová AnnaKozlová Anna 010912 01 Czech RepublicCzech Republic 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 26.1.2020 - 17:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Lánska JanaLánska Jana 910122 91 Czech RepublicCzech Republic 4 08.36 0.302
2 81 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.47 0.246
3 148 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.55 0.164
4 206 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.55 0.175
5 132 Torma EvelinTorma Evelin 940510 94 HungaryHungary 6 08.71 0.230
6 195 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.94 0.560
7 68 Marčíková LenkaMarčíková Lenka 990101 99 Czech RepublicCzech Republic 8 09.01 0.316
131 Standi LauraStandi Laura 050101 05 HungaryHungary 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 18:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 111 Kiss Gergö XavérKiss Gergö Xavér 950724 95 HungaryHungary 1 1:54.59
2 151 Buigel BramBuigel Bram 950512 95 NetherlandsNetherlands 2 1:55.94
3 86 Byron ChristianByron Christian 921220 92 Great BritainGreat Britain 4 1:56.66
4 152 Van Veenen WesselVan Veenen Wessel 951027 95 NetherlandsNetherlands 3 1:57.10
5 185 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.99
6 88 Linsley MatthewLinsley Matthew 200126 20 Great BritainGreat Britain 6 2:00.60
Poznámky:
400m: 111 Kiss - 59,0
Celkom 6 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 18:29) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Taut CristianTaut Cristian 961126 96 RomaniaRomania 2 1:54.53
2 110 Kelemen BenceKelemen Bence 950923 95 HungaryHungary 1 1:54.86
3 47 Pecha MartinPecha Martin 011004 01 Czech RepublicCzech Republic 3 1:56.17
4 25 Schusser JaníkSchusser Janík 990101 99 AustriaAustria 4 1:56.29
5 19 FREY SebastianFREY Sebastian 020101 02 AustriaAustria 1 1:56.55
6 50 Sasínek PatrikSasínek Patrik 970311 97 Czech RepublicCzech Republic 5 1:57.09
7 219 Rosić DraganRosić Dragan 890123 89 SerbiaSerbia 6 1:59.43
Poznámky:
400m: 165 Taut - 55,6
Celkom 7 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 18:33) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 210 Semančák FilipSemančák Filip 020821 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 2:03.02
2 48 Perner MichalPerner Michal 020615 02 Czech RepublicCzech Republic 3 2:04.12
3 163 Morosan MihaiMorosan Mihai 030101 03 RomaniaRomania 4 2:04.14
4 23 Neumann BernhardNeumann Bernhard 020101 02 AustriaAustria 2 2:04.21
5 115 Pop LeonardoPop Leonardo 990603 99 HungaryHungary 5 2:04.63
6 220 Fencl RolandFencl Roland 920701 92 AustriaAustria 2:04.94
Poznámky:
400m: 23 Neumann - 59,3
Celkom 6 pretekárov
Beh D (ne, 26.1.2020 - 18:37) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 193 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:06.12
2 209 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 2:06.14
3 171 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:06.98
4 45 Malina FrantišekMalina František 050724 05 Czech RepublicCzech Republic 3 2:08.88
5 112 Marx BenceMarx Bence 040218 04 HungaryHungary 2 2:09.29
6 42 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 03 Czech RepublicCzech Republic 6 2:09.31
Poznámky:
400m:193 Pavelka - 1:01,3
Celkom 6 pretekárov
Beh E (ne, 26.1.2020 - 18:41) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Prasneac AlexandruPrasneac Alexandru 060101 06 RomaniaRomania 2 2:02.80
2 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 2:04.64
3 184 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:08.92
4 43 Košťál JakubKošťál Jakub 030101 03 Czech RepublicCzech Republic 1 2:12.57
5 78 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:16.63
162 Rusu AndreiRusu Andrei 050101 05 RomaniaRomania 5 DNF
Poznámky:
400m: 184 Antolík - 59,4
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Taut CristianTaut Cristian 961126 96 RomaniaRomania 2 1:54.53
2 111 Kiss Gergö XavérKiss Gergö Xavér 950724 95 HungaryHungary 1 1:54.59
3 110 Kelemen BenceKelemen Bence 950923 95 HungaryHungary 1 1:54.86
4 151 Buigel BramBuigel Bram 950512 95 NetherlandsNetherlands 2 1:55.94
5 47 Pecha MartinPecha Martin 011004 01 Czech RepublicCzech Republic 3 1:56.17
6 25 Schusser JaníkSchusser Janík 990101 99 AustriaAustria 4 1:56.29
7 19 FREY SebastianFREY Sebastian 020101 02 AustriaAustria 1 1:56.55
8 86 Byron ChristianByron Christian 921220 92 Great BritainGreat Britain 4 1:56.66
9 50 Sasínek PatrikSasínek Patrik 970311 97 Czech RepublicCzech Republic 5 1:57.09
10 152 Van Veenen WesselVan Veenen Wessel 951027 95 NetherlandsNetherlands 3 1:57.10
11 185 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:58.99
12 219 Rosić DraganRosić Dragan 890123 89 SerbiaSerbia 6 1:59.43
13 88 Linsley MatthewLinsley Matthew 200126 20 Great BritainGreat Britain 6 2:00.60
14 164 Prasneac AlexandruPrasneac Alexandru 060101 06 RomaniaRomania 2 2:02.80
15 210 Semančák FilipSemančák Filip 020821 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 2:03.02
16 48 Perner MichalPerner Michal 020615 02 Czech RepublicCzech Republic 3 2:04.12
17 163 Morosan MihaiMorosan Mihai 030101 03 RomaniaRomania 4 2:04.14
18 23 Neumann BernhardNeumann Bernhard 020101 02 AustriaAustria 2 2:04.21
19 115 Pop LeonardoPop Leonardo 990603 99 HungaryHungary 5 2:04.63
20 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 930707 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 2:04.64
21 220 Fencl RolandFencl Roland 920701 92 AustriaAustria 2:04.94
22 193 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:06.12
23 209 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 2:06.14
24 171 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 2:06.98
25 45 Malina FrantišekMalina František 050724 05 Czech RepublicCzech Republic 3 2:08.88
26 184 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:08.92
27 112 Marx BenceMarx Bence 040218 04 HungaryHungary 2 2:09.29
28 42 Hartmann JakubHartmann Jakub 030322 03 Czech RepublicCzech Republic 6 2:09.31
29 43 Košťál JakubKošťál Jakub 030101 03 Czech RepublicCzech Republic 1 2:12.57
30 78 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:16.63
162 Rusu AndreiRusu Andrei 050101 05 RomaniaRomania 5 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Mäki KristiinaMäki Kristiina 910922 91 Czech RepublicCzech Republic 1 2:07.14
2 135 Wagner-Gyürkés ViktóriaWagner-Gyürkés Viktória 921015 92 HungaryHungary 7 2:07.42
3 97 Mhlanga KhahisaMhlanga Khahisa 991226 99 Great BritainGreat Britain 6 2:07.48
4 153 Voorrips SuzanneVoorrips Suzanne 931011 93 NetherlandsNetherlands 5 2:07.62
5 60 Hluchá VendulaHluchá Vendula 970218 97 Czech RepublicCzech Republic 4 2:09.15
6 120 Bartha Kéri BiankaBartha Kéri Bianka 940419 94 HungaryHungary 2 2:10.34
7 92 Clark AnnaClark Anna 900126 90 Great BritainGreat Britain 8 2:12.53
73 Vrzalová SimonaVrzalová Simona 880407 88 Czech RepublicCzech Republic 3 DNF
Poznámky:
400m: 73 Vrzalova - 1:03,7
Celkom 8 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 18:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 Czech RepublicCzech Republic 1 2:15.50
2 217 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:16.27
3 124 Heffner HédiHeffner Hédi 011201 01 HungaryHungary 2 2:17.57
4 215 Suranová KarinSuranová Karin 001211 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:18.86
5 198 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:20.95
6 166 Costiuc IonelaCostiuc Ionela 050101 05 RomaniaRomania 3 2:21.15
7 169 Pascal DianaPascal Diana 030101 03 RomaniaRomania 4 2:33.58
127 Mezö ZsófiaMezö Zsófia 031026 03 HungaryHungary 7 DNS
Poznámky:
400m: 217 Zapotocna 1:08,0
Celkom 8 pretekárov
Beh C (ne, 26.1.2020 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 031129 03 Czech RepublicCzech Republic 3 2:32.86
2 83 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:42.57
71 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 021027 02 Czech RepublicCzech Republic 2 DNF
Poznámky:
400m: 83 Spitková - 1:16,3
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Mäki KristiinaMäki Kristiina 910922 91 Czech RepublicCzech Republic 1 2:07.14
2 135 Wagner-Gyürkés ViktóriaWagner-Gyürkés Viktória 921015 92 HungaryHungary 7 2:07.42
3 97 Mhlanga KhahisaMhlanga Khahisa 991226 99 Great BritainGreat Britain 6 2:07.48
4 153 Voorrips SuzanneVoorrips Suzanne 931011 93 NetherlandsNetherlands 5 2:07.62
5 60 Hluchá VendulaHluchá Vendula 970218 97 Czech RepublicCzech Republic 4 2:09.15
6 120 Bartha Kéri BiankaBartha Kéri Bianka 940419 94 HungaryHungary 2 2:10.34
7 92 Clark AnnaClark Anna 900126 90 Great BritainGreat Britain 8 2:12.53
8 66 Kutrová EliškaKutrová Eliška 930804 93 Czech RepublicCzech Republic 1 2:15.50
9 217 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:16.27
10 124 Heffner HédiHeffner Hédi 011201 01 HungaryHungary 2 2:17.57
11 215 Suranová KarinSuranová Karin 001211 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:18.86
12 198 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:20.95
13 166 Costiuc IonelaCostiuc Ionela 050101 05 RomaniaRomania 3 2:21.15
14 57 Havlíčková TerezaHavlíčková Tereza 031129 03 Czech RepublicCzech Republic 3 2:32.86
15 169 Pascal DianaPascal Diana 030101 03 RomaniaRomania 4 2:33.58
16 83 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:42.57
73 Vrzalová SimonaVrzalová Simona 880407 88 Czech RepublicCzech Republic 3 DNF
127 Mezö ZsófiaMezö Zsófia 031026 03 HungaryHungary 7 DNS
71 Novosadová JitkaNovosadová Jitka 021027 02 Czech RepublicCzech Republic 2 DNF

1500 m - Ženy (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 18:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Varga GrétaVarga Gréta 031219 03 HungaryHungary 6 4:24.00
2 170 Prisecaru ClaudiaPrisecaru Claudia 970902 97 RomaniaRomania 4 4:24.17
3 167 Stefana FlorinaStefana Florina 900329 90 RomaniaRomania 1 4:25.48
4 95 Fraser KirstyFraser Kirsty 951127 95 Great BritainGreat Britain 3 4:27.34
5 211 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 13 4:30.29
6 99 Williams EmilyWilliams Emily 020225 02 Great BritainGreat Britain 2 4:32.04
7 58 Hluchá AdélaHluchá Adéla 010710 01 Czech RepublicCzech Republic 8 4:33.73
8 141 Chenaux CamilleChenaux Camille 910219 91 ItalyItaly 9 4:35.91
9 28 Mayer JuliaMayer Julia 930120 93 AustriaAustria 10 4:40.40
10 218 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 4:41.36
11 212 Valová SilviaValová Silvia 910817 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 14 4:45.87
55 Hálová KateřinaHálová Kateřina 810625 81 Czech RepublicCzech Republic 12 DNF
79 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF
Celkom 13 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 18:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 64 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 010101 01 Czech RepublicCzech Republic 5 4:44.36
2 126 Kirsch NatáliaKirsch Natália 030821 03 HungaryHungary 2 4:46.19
3 59 Hluchá TerezaHluchá Tereza 010710 01 Czech RepublicCzech Republic 1 4:47.12
4 69 Matějáková AlenaMatějáková Alena 000101 00 Czech RepublicCzech Republic 3 4:50.46
5 80 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:51.84
6 61 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 6 5:19.06
7 137 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 5:21.18
8 197 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:28.66
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 133 Varga GrétaVarga Gréta 031219 03 HungaryHungary 6 4:24.00
2 170 Prisecaru ClaudiaPrisecaru Claudia 970902 97 RomaniaRomania 4 4:24.17
3 167 Stefana FlorinaStefana Florina 900329 90 RomaniaRomania 1 4:25.48
4 95 Fraser KirstyFraser Kirsty 951127 95 Great BritainGreat Britain 3 4:27.34
5 211 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 13 4:30.29
6 99 Williams EmilyWilliams Emily 020225 02 Great BritainGreat Britain 2 4:32.04
7 58 Hluchá AdélaHluchá Adéla 010710 01 Czech RepublicCzech Republic 8 4:33.73
8 141 Chenaux CamilleChenaux Camille 910219 91 ItalyItaly 9 4:35.91
9 28 Mayer JuliaMayer Julia 930120 93 AustriaAustria 10 4:40.40
10 218 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 4:41.36
11 64 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 010101 01 Czech RepublicCzech Republic 5 4:44.36
12 212 Valová SilviaValová Silvia 910817 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 14 4:45.87
13 126 Kirsch NatáliaKirsch Natália 030821 03 HungaryHungary 2 4:46.19
14 59 Hluchá TerezaHluchá Tereza 010710 01 Czech RepublicCzech Republic 1 4:47.12
15 69 Matějáková AlenaMatějáková Alena 000101 00 Czech RepublicCzech Republic 3 4:50.46
16 80 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:51.84
17 61 Kleiblová KarolínaKleiblová Karolína 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 6 5:19.06
18 137 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 5:21.18
19 197 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:28.66
55 Hálová KateřinaHálová Kateřina 810625 81 Czech RepublicCzech Republic 12 DNF
79 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF

3000 m - Muži (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 17:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Bicsák BenceBicsák Bence 951019 95 HungaryHungary 1 08:14.67
2 117 Szögi István DánielSzögi István Dániel 950912 95 HungaryHungary 3 08:26.17
3 205 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08:45.97
4 119 Zsentnyai ÁkosZsentnyai Ákos 020905 02 HungaryHungary 8 08:51.73
5 106 Balázs MarxBalázs Marx 020118 02 HungaryHungary 7 09:02.11
6 26 Schusser MoraganSchusser Moragan 010101 01 AustriaAustria 5 09:16.58
7 161 Ihnatiuc AndreiIhnatiuc Andrei 030101 03 RomaniaRomania 9 09:24.87
194 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 DNF
160 Hutanu AlexandruHutanu Alexandru 990612 99 RomaniaRomania 6 DNF
33 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 2 DNF
Poznámky:
1000m: 33 Sahajda - 2:44,3 2000m: 33 Sahajda - 5:31,0
Celkom 10 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08:57.99
2 136 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 09:18.94
3 3 Schieber MatejSchieber Matej 960606 96 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09:19.30
4 5 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09:22.47
5 76 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 09:29.96
6 158 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 09:38.04
7 46 Němec OndřejNěmec Ondřej 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 8 09:44.42
8 49 Pohanka MartinPohanka Martin 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 6 09:53.84
9 189 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09:57.21
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 107 Bicsák BenceBicsák Bence 951019 95 HungaryHungary 1 08:14.67
2 117 Szögi István DánielSzögi István Dániel 950912 95 HungaryHungary 3 08:26.17
3 205 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08:45.97
4 119 Zsentnyai ÁkosZsentnyai Ákos 020905 02 HungaryHungary 8 08:51.73
5 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08:57.99
6 106 Balázs MarxBalázs Marx 020118 02 HungaryHungary 7 09:02.11
7 26 Schusser MoraganSchusser Moragan 010101 01 AustriaAustria 5 09:16.58
8 136 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 93 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 09:18.94
9 3 Schieber MatejSchieber Matej 960606 96 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09:19.30
10 5 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 09:22.47
11 161 Ihnatiuc AndreiIhnatiuc Andrei 030101 03 RomaniaRomania 9 09:24.87
12 76 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 09:29.96
13 158 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 09:38.04
14 46 Němec OndřejNěmec Ondřej 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 8 09:44.42
15 49 Pohanka MartinPohanka Martin 020101 02 Czech RepublicCzech Republic 6 09:53.84
16 189 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09:57.21
194 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 DNF
160 Hutanu AlexandruHutanu Alexandru 990612 99 RomaniaRomania 6 DNF
33 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 2 DNF

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Montini MattiaMontini Mattia 990507 99 ItalyItaly 5 07.75 qA 0.162
2 118 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 95 HungaryHungary 4 07.81 qA 0.182
3 203 Sevler MikdatSevler Mikdat 980121 98 TurkeyTurkey 6 07.95 qA 0.149
4 85 Akanni EthanAkanni Ethan 990305 99 Great BritainGreat Britain 2 07.99 qA 0.161
5 89 Perera MiguelPerera Miguel 960930 96 Great BritainGreat Britain 7 08.04 qA 0.165
6 17 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 90 AustriaAustria 3 08.21 qB 0.156
Celkom 6 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.20 qA 0.212
2 101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail 930111 93 GreeceGreece 3 08.21 qB 0.135
3 100 Kiáfas ArgyriosKiáfas Argyrios 950320 95 GreeceGreece 5 08.67 qB 0.175
4 18 Ferringhetto InanFerringhetto Inan 950101 95 AustriaAustria 6 08.74 qB 0.238
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Montini MattiaMontini Mattia 990507 99 ItalyItaly 5 07.75 qA 0.162
2 118 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 95 HungaryHungary 4 07.81 qA 0.182
3 203 Sevler MikdatSevler Mikdat 980121 98 TurkeyTurkey 6 07.95 qA 0.149
4 85 Akanni EthanAkanni Ethan 990305 99 Great BritainGreat Britain 2 07.99 qA 0.161
5 89 Perera MiguelPerera Miguel 960930 96 Great BritainGreat Britain 7 08.04 qA 0.165
6 4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 08.20 qA 0.212
7 17 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 90 AustriaAustria 3 08.21 qB 0.156
7 101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail 930111 93 GreeceGreece 3 08.21 qB 0.135
9 100 Kiáfas ArgyriosKiáfas Argyrios 950320 95 GreeceGreece 5 08.67 qB 0.175
10 18 Ferringhetto InanFerringhetto Inan 950101 95 AustriaAustria 6 08.74 qB 0.238

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále A (ne, 26.1.2020 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Szücs ValdóSzücs Valdó 950629 95 HungaryHungary 5 07.71 0.148
2 140 Montini MattiaMontini Mattia 990507 99 ItalyItaly 4 07.72 0.147
3 85 Akanni EthanAkanni Ethan 990305 99 Great BritainGreat Britain 6 07.92 0.160
4 203 Sevler MikdatSevler Mikdat 980121 98 TurkeyTurkey 3 07.95 0.148
5 89 Perera MiguelPerera Miguel 960930 96 Great BritainGreat Britain 2 08.04 0.156
6 4 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 08.17 0.169
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 26.1.2020 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail 930111 93 GreeceGreece 5 08.37 0.134
2 18 Ferringhetto InanFerringhetto Inan 950101 95 AustriaAustria 6 08.54 0.198
3 100 Kiáfas ArgyriosKiáfas Argyrios 950320 95 GreeceGreece 3 08.59 0.155
17 Distelberger DominikDistelberger Dominik 900101 90 AustriaAustria 4 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Beh)

Beh A (ne, 26.1.2020 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 960420 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.14 qA 0.143
2 98 Miller YasminMiller Yasmin 950525 95 Great BritainGreat Britain 4 08.31 qA 0.192
3 130 Sorok KlaudiaSorok Klaudia 980101 98 HungaryHungary 3 08.32 qA 0.196
4 63 Koudelová LucieKoudelová Lucie 940706 94 Czech RepublicCzech Republic 7 08.43 qA 0.132
5 179 Lukic AnjaLukic Anja 990101 99 SerbiaSerbia 1 08.44 qA 0.171
6 208 Dolzhkova YuliyaDolzhkova Yuliya 930703 93 UkraineUkraine 6 08.59 qA 0.150
7 139 Doherty KateDoherty Kate 970127 97 IrelandIreland 8 08.71 qB 0.172
8 96 Matthews Lucy JaneMatthews Lucy Jane 020217 02 Great BritainGreat Britain 2 08.85 qB 0.192
Celkom 8 pretekárov
Beh B (ne, 26.1.2020 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Petkovic IvanaPetkovic Ivana 920101 92 SerbiaSerbia 4 08.52 qA 0.183
2 178 Emini MilicaEmini Milica 990101 99 SerbiaSerbia 5 08.54 qA 0.140
3 128 Répási PetraRépási Petra 960101 96 HungaryHungary 3 08.66 qB 0.194
4 157 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.79 qB 0.229
5 32 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 920930 92 AustriaAustria 2 08.85 qB 0.163
6 122 Edöcs AndreaEdöcs Andrea 980705 98 HungaryHungary 7 08.94 qB 0.199
7 29 Serrano AinhoaSerrano Ainhoa 990101 99 AustriaAustria 1 09.66 qB 0.159
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 960420 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.14 qA 0.143
2 98 Miller YasminMiller Yasmin 950525 95 Great BritainGreat Britain 4 08.31 qA 0.192
3 130 Sorok KlaudiaSorok Klaudia 980101 98 HungaryHungary 3 08.32 qA 0.196
4 63 Koudelová LucieKoudelová Lucie 940706 94 Czech RepublicCzech Republic 7 08.43 qA 0.132
5 179 Lukic AnjaLukic Anja 990101 99 SerbiaSerbia 1 08.44 qA 0.171
6 180 Petkovic IvanaPetkovic Ivana 920101 92 SerbiaSerbia 4 08.52 qA 0.183
7 178 Emini MilicaEmini Milica 990101 99 SerbiaSerbia 5 08.54 qA 0.140
8 208 Dolzhkova YuliyaDolzhkova Yuliya 930703 93 UkraineUkraine 6 08.59 qA 0.150
9 128 Répási PetraRépási Petra 960101 96 HungaryHungary 3 08.66 qB 0.194
10 139 Doherty KateDoherty Kate 970127 97 IrelandIreland 8 08.71 qB 0.172
11 157 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.79 qB 0.229
12 96 Matthews Lucy JaneMatthews Lucy Jane 020217 02 Great BritainGreat Britain 2 08.85 qB 0.192
12 32 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 920930 92 AustriaAustria 2 08.85 qB 0.163
14 122 Edöcs AndreaEdöcs Andrea 980705 98 HungaryHungary 7 08.94 qB 0.199
15 29 Serrano AinhoaSerrano Ainhoa 990101 99 AustriaAustria 1 09.66 qB 0.159

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 26.1.2020 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 960420 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.24 0.168
2 130 Sorok KlaudiaSorok Klaudia 980101 98 HungaryHungary 3 08.31 0.180
3 179 Lukic AnjaLukic Anja 990101 99 SerbiaSerbia 2 08.34 0.164
4 63 Koudelová LucieKoudelová Lucie 940706 94 Czech RepublicCzech Republic 6 08.46 0.133
5 178 Emini MilicaEmini Milica 990101 99 SerbiaSerbia 1 08.49 0.146
6 180 Petkovic IvanaPetkovic Ivana 920101 92 SerbiaSerbia 7 08.56 0.140
7 208 Dolzhkova YuliyaDolzhkova Yuliya 930703 93 UkraineUkraine 8 08.59 0.229
98 Miller YasminMiller Yasmin 950525 95 Great BritainGreat Britain 5 DNF 0.137
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 26.1.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Répási PetraRépási Petra 960101 96 HungaryHungary 4 08.55 0.197
2 139 Doherty KateDoherty Kate 970127 97 IrelandIreland 5 08.67 0.148
3 157 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.72 0.136
4 32 Zapfel YvonneZapfel Yvonne 920930 92 AustriaAustria 2 08.75 0.136
5 96 Matthews Lucy JaneMatthews Lucy Jane 020217 02 Great BritainGreat Britain 6 08.75 0.168
6 122 Edöcs AndreaEdöcs Andrea 980705 98 HungaryHungary 7 08.80 0.169
29 Serrano AinhoaSerrano Ainhoa 990101 99 AustriaAustria 1 DNF 0.145
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 26.1.2020 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Smajlaj IzmirSmajlaj Izmir
AlbaniaAlbania
930329 93 9 790 750762790790761x787
2 154 Flatnes HenrikFlatnes Henrik
NorwayNorway
011226 01 8 747 731740728740734x747
3 104 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 00 2 692 665664692692663667667
4 176 Matijašević NemanjaMatijašević Nemanja
SerbiaSerbia
980101 98 3 686 674666686686658676653
5 200 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 01 5 685 646x685685654669672
6 101 Kiáfas MihailKiáfas Mihail
GreeceGreece
930111 93 7 666 631638666666---
7 143 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
000714 00 4 665 659661665665665611636
8 24 Praschl DanielPraschl Daniel
AustriaAustria
920101 92 1 655 655622x655649606x
9 37 Zahariev KrumZahariev Krum
BulgariaBulgaria
960303 96 6 514 x514x514
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 26.1.2020 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
000404 00 9 567 x558x558x560567
2 142 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 04 8 556 551554556556xx549
3 147 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
070226 07 5 549 xx534534xx549
4 150 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
041004 04 4 541 534498523534x490541
5 7 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 02 7 540 533xx533540535x
6 134 Varga NikolettVarga Nikolett
HungaryHungary
980101 98 6 521 503xx503512x521
7 224 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 03 1 508 x508x508477xx
8 216 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
990519 99 3 474 474x469474357461x
9 223 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
040112 04 2 449 449xx449
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 26.1.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 94 Fasipe MaryFasipe Mary
Great BritainGreat Britain
940917 94 6 13.02 12.5012.8112.9512.9513.0212.62x
2 123 Hargitai VandaHargitai Vanda
HungaryHungary
970703 97 5 12.25 11.89xx11.8912.25xx
3 62 Klímová BarboraKlímová Barbora
Czech RepublicCzech Republic
970627 97 4 12.06 x12.06x12.06x11.74x
4 222 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 00 2 11.50 11.50xx11.5011.3911.45x
5 30 Straczek-Helios ViktoriaStraczek-Helios Viktoria
AustriaAustria
980617 98 1 11.32 xxx0.011.0211.32x
6 221 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 03 3 10.93 10.9310.8210.8010.93x10.8610.68
Celkom 6 pretekárov