<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletická nedeľa

Bratislava (19. 1. 2020)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.52
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 08.62
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.66
4 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.85
5 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 08.91
6 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 09.05
7 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.11
8 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.16
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.84
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.09
3 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.10
4 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.18
5 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.25
6 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.37
7 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.39
8 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.18
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.19
3 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.26
4 140 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.31
5 142 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.40
6 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.43
7 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.48
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.49
2 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.58
3 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.58
4 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.63
5 143 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.68
6 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.96
7 144 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.05
8 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.09
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.12
3 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
4 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.28
5 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.47
6 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.51
7 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.54
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.40
2 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.99
3 147 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.25
4 146 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.70
Šimove PavelŠimove Pavel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 08.52
2 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 08.62
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.66
4 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.84
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.85
6 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 08.91
7 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 09.05
8 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.09
9 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.10
10 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.11
11 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.16
12 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.18
12 139 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.18
14 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.19
15 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.25
16 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.26
17 140 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.31
18 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.37
19 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.39
20 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.40
20 142 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.40
22 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.43
23 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.48
24 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.49
25 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.58
25 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 09.58
27 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.63
28 143 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.68
29 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.82
30 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.96
31 144 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.05
32 145 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.09
33 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.12
34 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.13
35 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.28
36 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.40
37 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.47
37 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.47
39 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 10.51
40 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.54
41 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.99
42 147 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.25
43 146 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.70
Šimove PavelŠimove Pavel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 19.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinka ĽubošDinka Ľuboš 07 07 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.43
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 08.58
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.66
4 Polák FedorPolák Fedor 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.83
5 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.94
6 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 09.09
7 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 09.13
Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 19.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.06
2 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.20
3 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.27
4 139 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.28
5 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.44
6 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.44
7 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.24
Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 19.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.29
2 140 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.33
3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.43
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.50
5 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.51
6 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.53
7 142 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.55
8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.67
Celkom 8 pretekárov
Finále D (ne, 19.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.54
2 Šandrik MarekŠandrik Marek 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.56
3 143 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.61
4 144 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.75
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.80
6 145 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.95
7 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.20
Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále E (ne, 19.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.92
2 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.20
3 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.23
4 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.54
5 Gajdár LukášGajdár Lukáš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.58
6 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.79
Celkom 6 pretekárov
Finále F (ne, 19.1.2020 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 10.31
2 Drobena AlexDrobena Alex 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 10.53
3 147 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.03
4 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 11.21
5 146 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 11.98
Šimove PavelŠimove Pavel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.71
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.88
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.88
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 08.89
5 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.89
6 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 08.90
7 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.05
8 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.65
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.87
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.03
4 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
5 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.12
6 94 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.22
7 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.25
8 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.08
2 92 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.26
3 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.28
4 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.31
5 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.32
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.39
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.57
8 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.38
2 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.40
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.43
4 97 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.44
5 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.52
6 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.70
7 95 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.74
8 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.70
2 98 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.75
3 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.79
4 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.79
5 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.01
6 91 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.07
7 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.22
8 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.66
2 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.75
3 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.85
4 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.04
5 100 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.07
6 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
7 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.15
8 102 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Gáliková Eliška Ella GálGáliková Eliška Ella Gál 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.85
2 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.08
3 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.22
4 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.38
5 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.50
6 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.51
7 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.70
8 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.71
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.25
2 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.29
3 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.39
4 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.58
5 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.78
6 103 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.88
7 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 11.05
8 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 19.1.2020 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.37
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.47
3 Šebestová AdelaŠebestová Adela 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.92
4 Szárazová ElaSzárazová Ela 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 10.11
5 105 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.27
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.65
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.71
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.87
4 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.88
4 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.88
6 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 08.89
6 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.89
8 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 08.90
9 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.03
10 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.05
11 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
12 90 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.08
13 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.12
14 94 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.22
15 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.25
16 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.26
16 92 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.26
18 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.28
19 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.31
20 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.32
21 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.34
22 93 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.37
23 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.38
24 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.39
25 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 09.40
26 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.43
27 97 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.44
28 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.47
29 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.52
30 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.57
31 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.64
32 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.66
33 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.70
33 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.70
35 95 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.74
36 98 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.75
36 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.75
38 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.78
39 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.79
39 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.79
41 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.85
41 88 Gáliková Eliška Ella GálGáliková Eliška Ella Gál 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.85
43 Šebestová AdelaŠebestová Adela 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.92
44 Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10.01
45 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.04
46 91 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.07
46 100 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.07
48 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.08
49 Szárazová ElaSzárazová Ela 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 10.11
50 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
51 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.15
52 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.22
52 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.22
54 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.25
54 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.25
56 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.29
57 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.38
58 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.39
59 102 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 10.44
60 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.50
61 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.51
62 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.58
63 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.70
64 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.71
65 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.78
66 103 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.88
67 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 11.05
68 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.07
69 105 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.27

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 08.72
2 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.75
3 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.79
4 Becker EmaBecker Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.85
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 08.87
6 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.90
7 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 08.95
Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.97
2 90 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.03
3 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.07
4 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.09
5 94 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.23
6 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.28
7 92 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.30
8 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.40
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.16
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.21
3 93 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.37
4 Oravcová TerezaOravcová Tereza 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40
5 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.43
6 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.52
Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále D (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.54
2 97 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 09.59
3 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.59
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.61
5 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.63
6 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.64
7 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.73
8 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.77
Celkom 8 pretekárov
Finále E (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kurhajcová NinaKurhajcová Nina 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.61
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.62
3 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.77
4 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.86
5 98 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 09.87
6 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.87
7 95 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.00
8 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.04
Celkom 8 pretekárov
Finále F (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Gáliková Eliška Ella GálGáliková Eliška Ella Gál 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.83
2 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 10.03
3 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.07
4 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.17
5 100 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.24
6 91 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.42
Solárová VeronikaSolárová Veronika 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Šebestová AdelaŠebestová Adela 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále G (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szárazová ElaSzárazová Ela 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.72
2 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.20
3 Nina AleksievaNina Aleksieva 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.30
4 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.32
5 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.33
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.36
7 Bačová KarolínaBačová Karolína 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.58
8 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.59
Celkom 8 pretekárov
Finále H (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.26
2 102 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.27
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.56
4 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 10.56
5 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.64
6 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.65
7 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.87
Celkom 7 pretekárov
Finále I (ne, 19.1.2020 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.59
2 103 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.62
3 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.67
4 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.12
5 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.28
6 105 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.47
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.88
2 112 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.21
3 120 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.22
4 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.44
5 111 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.50
6 114 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.55
7 119 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.71
8 118 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.82
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.66
2 115 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.77
3 121 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.78
4 127 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.86
5 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.01
6 124 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 10.11
7 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.28
8 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.04
2 126 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.05
3 123 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.46
4 Prepik AlexanderPrepik Alexander 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.48
5 128 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.70
6 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.73
7 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.76
8 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.61
2 132 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.60
3 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.83
4 122 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.25
5 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.33
6 Čakloš TomášČakloš Tomáš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.35
7 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 13.22
125 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.20
2 137 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.36
3 135 Kuruc DanielKuruc Daniel 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.93
4 116 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.09
5 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.32
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 10.70
2 138 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10.75
3 136 Šnegon MartinŠnegon Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.87
4 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.18
5 134 Jurkovič TomášJurkovič Tomáš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.11
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.88
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 09.20
3 112 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.21
4 120 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.22
5 137 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.36
6 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.44
7 111 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 09.50
8 114 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.55
9 133 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.61
10 Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.66
11 119 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.71
12 115 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.77
13 121 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.78
14 118 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 09.82
15 127 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.86
16 135 Kuruc DanielKuruc Daniel 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.93
17 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 10.01
18 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.04
19 126 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 10.05
20 116 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.09
21 124 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 10.11
22 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.28
23 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.29
24 123 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.46
25 Prepik AlexanderPrepik Alexander 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.48
26 132 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.60
27 128 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.70
27 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 10.70
29 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.73
30 138 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 10.75
31 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.76
32 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.78
33 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.83
34 136 Šnegon MartinŠnegon Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.87
35 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.18
36 122 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.25
37 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.32
38 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.33
39 Čakloš TomášČakloš Tomáš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.35
40 134 Jurkovič TomášJurkovič Tomáš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 12.11
41 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 13.22
125 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 19.1.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.89
2 120 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.28
3 112 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.29
4 137 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.38
5 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 09.39
6 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 09.57
7 114 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.58
8 111 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.59
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 19.1.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= Petro MaximiliánPetro Maximilián 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.58
1= 133 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.58
3 115 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.58
4 119 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.71
5 121 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.97
6 135 Kuruc DanielKuruc Daniel 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.97
7 118 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.01
8 127 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.10
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 19.1.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.99
2 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.10
3 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10.14
4 Korba AurelKorba Aurel 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.15
5 116 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.15
6 Pokorný SimonPokorný Simon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.25
7 124 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 10.27
8 123 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 10.62
Celkom 8 pretekárov
Finále D (ne, 19.1.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prepik AlexanderPrepik Alexander 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.42
2 132 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.43
3 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 10.64
4 Minčík NinoMinčík Nino 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.83
5 128 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.83
6 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.84
7 Haraslin MartinHaraslin Martin 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.87
8 138 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 10.98
Celkom 8 pretekárov
Finále E (ne, 19.1.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanušiak MatúšHanušiak Matúš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.77
2 136 Šnegon MartinŠnegon Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.04
3 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 11.16
4 Jány LeoJány Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.28
5 122 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.44
Celkom 5 pretekárov
Finále F (ne, 19.1.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čakloš TomášČakloš Tomáš 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.52
2 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.89
3 134 Jurkovič TomášJurkovič Tomáš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 12.34
4 Csiaki Damián LeonCsiaki Damián Leon 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 14.49
125 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.85
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.37
4 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.43
5 53 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.46
6 54 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.64
7 52 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.72
8 48 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.76
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.61
2 71 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.69
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.85
4 55 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.87
5 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.00
6 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.10
7 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.33
Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.59
2 25 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.60
3 84 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.00
4 59 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.03
5 64 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.08
6 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10.11
7 69 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.19
8 50 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.91
2 57 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.47
3 51 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.55
4 75 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 10.58
5 63 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.68
6 74 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 10.69
7 56 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.81
8 65 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 11.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 10.63
2 68 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.73
3 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.75
4 61 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.95
5 87 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.02
6 82 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.03
7 72 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.28
8 83 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.91
2 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.15
3 60 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 11.34
4 78 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.41
5 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.55
6 67 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.85
7 66 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.23
8 73 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 12.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.18
2 81 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.30
3 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.79
4 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.85
5 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.93
6 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 11.09
7 77 Borges JaroslavaBorges Jaroslava 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.49
8 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.95
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 19.1.2020 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.82
2 76 Al-ANsari AdrianaAl-ANsari Adriana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.14
3 85 Shultz IsabelaShultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 11.20
4 80 Gallovičová NelaGallovičová Nela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.87
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.85
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.13
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.37
4 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.43
5 53 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.46
6 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.59
7 25 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 09.60
8 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.61
9 54 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.64
10 71 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.69
11 52 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.72
12 48 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.76
13 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.85
14 55 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.87
15 70 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 09.91
15 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.91
17 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.00
17 84 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.00
19 59 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.03
20 64 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.08
21 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 2 10.10
22 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 10.11
23 79 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.18
24 69 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.19
25 50 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.27
26 81 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.30
27 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.33
28 57 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.47
29 51 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.55
30 75 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 10.58
31 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 10.63
32 63 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.68
33 74 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 10.69
34 68 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.73
35 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.75
36 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.79
37 56 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.81
38 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.82
39 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.85
40 Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.93
41 61 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.95
42 87 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.02
43 82 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.03
44 65 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 11.07
45 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 11.09
46 76 Al-ANsari AdrianaAl-ANsari Adriana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.14
47 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.15
48 85 Shultz IsabelaShultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 11.20
49 72 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.28
50 60 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 11.34
51 83 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.37
52 78 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.41
53 77 Borges JaroslavaBorges Jaroslava 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 11.49
54 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.55
55 67 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.85
56 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 11.95
57 66 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.23
58 73 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 12.28
59 80 Gallovičová NelaGallovičová Nela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.87
Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.92
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.10
3 53 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.33
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.37
5 Sokolovská VeronikaSokolovská Veronika 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.43
6 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.51
7 25 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.55
8 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.67
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.49
2 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.70
3 48 Richterova Lea CarmenRichterova Lea Carmen 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.83
4 52 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.85
5 70 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 09.86
6 55 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.93
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.08
8 71 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.13
Celkom 8 pretekárov
Finále C (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Pauková ViktóriaPauková Viktória 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.96
2 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.09
3 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 10.10
4 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 10.11
5 79 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 10.19
6 59 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.22
7 64 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.25
Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále D (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.05
2 81 Kovalčíková NikolKovalčíková Nikol 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.17
3 50 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.26
4 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.34
5 75 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.45
6 51 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.45
7 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 10.45
8 57 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.57
Celkom 8 pretekárov
Finále E (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Pánik-Bachoríková ZuzanaPánik-Bachoríková Zuzana 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 10.50
2 56 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 10.62
3 63 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 10.67
4 Jakešová TerezaJakešová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 10.75
5 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.78
6 Ondrišová ViktóriaOndrišová Viktória 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.90
7 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.95
68 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále F (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 65 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 10 10 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.82
2 76 Al-ANsari AdrianaAl-ANsari Adriana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.94
3 61 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.07
4 87 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.11
5 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 11.22
6 82 Krč - Konečná EmmaKrč - Konečná Emma 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.31
7 Senická ElaSenická Ela 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 11.32
Just Jana KarolínaJust Jana Karolína 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále G (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 60 Marková EmaMarková Ema 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.22
2 78 Cablková JanaCablková Jana 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.23
3 72 Klátiková AuréliaKlátiková Aurélia 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.32
4 85 Shultz IsabelaShultz Isabela 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 11.37
5 77 Borges JaroslavaBorges Jaroslava 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 11.62
6 83 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.67
Celkom 6 pretekárov
Finále H (ne, 19.1.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.21
2 Šišková HankaŠišková Hanka 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.38
3 Langerová DominikaLangerová Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.57
4 73 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 12.02
5 66 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.11
6 80 Gallovičová NelaGallovičová Nela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.35
Celkom 6 pretekárov

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 42.21
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 44.81
3 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 46.27
4 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 49.95
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 49.66
2 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 51.68
3 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 55.75
Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 19.1.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 54.53
2 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 54.94
3 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 55.02
4 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 59.09
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 19.1.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 54.27
2 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 56.90
3 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 64.87
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 19.1.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 54.88
2 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 59.36
3 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 66.39
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 19.1.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 51.43
2 147 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 59.18
Šimove PavelŠimove Pavel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 42.21
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 44.81
3 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 46.27
4 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 49.66
5 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 1 49.95
6 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 51.43
7 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 51.68
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 54.27
9 Molko Šimon PeterMolko Šimon Peter 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 54.53
10 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 54.88
11 Molko Ján MatúšMolko Ján Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 54.94
12 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 55.02
13 Ľaš MaximĽaš Maxim 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 55.75
14 Jančo RomanoJančo Romano 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 56.90
15 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 59.09
16 147 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 59.18
17 Ashford NicholasAshford Nicholas 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 59.36
18 Votčenikov MichalVotčenikov Michal 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 64.87
19 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 66.39
Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Šimove PavelŠimove Pavel 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.16
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 50.54
3 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 51.02
Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 51.51
2 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 57.34
3 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 60.31
4 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 60.92
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 62.28
2 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 65.60
3 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 68.17
4 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 75.27
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 59.82
2 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 60.25
3 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 61.65
4 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 63.61
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 53.02
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 54.10
3 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 54.78
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 56.49
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 56.82
3 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 63.21
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 19.1.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 54.57
2 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 60.09
3 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 63.03
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.16
2 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 50.54
3 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 51.02
4 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 51.51
5 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 53.02
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 54.10
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 54.57
8 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 54.78
9 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 56.49
10 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 56.82
11 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 57.34
12 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 59.82
13 Lovisková DominikaLovisková Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 60.09
14 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 60.25
15 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 60.31
16 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 60.92
17 Antúšeková AdelaAntúšeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 61.65
18 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 62.28
19 Kopoldová TaraKopoldová Tara 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 63.03
20 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 63.21
21 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 63.61
22 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 65.60
23 Harvancova LuciaHarvancova Lucia 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 68.17
24 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 75.27
Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 19.1.2020 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 139 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:49.74
2 141 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:50.16
3 140 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:51.27
4 150 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 12 1:54.84
5 151 Sporyshev DmitrySporyshev Dmitry 08 08 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 13 1:56.78
6 149 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 11 1:58.86
7 144 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:00.80
8 145 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:01.30
9 142 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:03.31
10 143 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:09.52
11 148 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:17.41
12 147 Bulavčiak DamiánBulavčiak Damián 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 2:18.30
13 146 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 2:35.48
Celkom 13 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 90 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:57.70
2 91 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:58.90
3 92 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:59.89
4 88 Gáliková Eliška Ella GálGáliková Eliška Ella Gál 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:02.94
5 93 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:03.01
6 94 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:03.47
7 96 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:04.69
8 97 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 2:06.29
9 98 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:06.96
10 99 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 2:07.15
11 95 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:07.62
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 10 1:55.45
2 107 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 9 2:02.27
3 109 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 11 2:11.61
4 100 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:19.82
5 106 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:20.93
6 101 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:24.72
7 103 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:27.18
8 89 Horníková TeréziaHorníková Terézia 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:28.12
9 102 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:32.43
10 104 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:39.45
11 105 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:49.09
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 10 1:55.45
2 90 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:57.70
3 91 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:58.90
4 92 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:59.89
5 107 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 9 2:02.27
6 88 Gáliková Eliška Ella GálGáliková Eliška Ella Gál 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:02.94
7 93 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:03.01
8 94 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:03.47
9 96 Baricová IvanaBaricová Ivana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:04.69
10 97 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 2:06.29
11 98 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 9 2:06.96
12 99 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 2:07.15
13 95 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:07.62
14 109 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 11 2:11.61
15 100 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:19.82
16 106 Hudáková NicoleHudáková Nicole 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:20.93
17 101 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:24.72
18 103 Pavlačková AlexandraPavlačková Alexandra 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:27.18
19 89 Horníková TeréziaHorníková Terézia 10 10 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:28.12
20 102 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:32.43
21 104 Vasková RadkaVasková Radka 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:39.45
22 105 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:49.09

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:55.29
2 111 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:56.36
3 112 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:58.82
4 114 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.53
5 117 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:02.25
6 115 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:04.77
7 110 Kašiar HugoKašiar Hugo 10 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 2:09.59
8 118 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:11.50
9 116 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:11.82
10 121 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 2:17.32
11 124 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 16 2:18.49
12 119 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:20.77
13 123 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 15 2:21.56
14 120 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:24.57
15 122 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:25.96
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.1.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 137 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13 2:12.28
2 132 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:16.52
3 153 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:16.91
4 128 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:24.69
5 131 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 2:24.76
6 136 Šnegon MartinŠnegon Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:27.92
7 130 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:28.40
8 138 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 14 2:37.12
9 133 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 2:39.68
10 126 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:41.77
11 127 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:55.86
12 129 Balogh JánBalogh Ján 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 2:58.40
13 134 Jurkovič TomášJurkovič Tomáš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 4:23.53
135 Kuruc DanielKuruc Daniel 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 DNS
125 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:55.29
2 111 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:56.36
3 112 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:58.82
4 114 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:59.53
5 117 Vrbatovič VratkoVrbatovič Vratko 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:02.25
6 115 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:04.77
7 110 Kašiar HugoKašiar Hugo 10 10 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 2:09.59
8 118 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:11.50
9 116 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:11.82
10 137 Švajda LeonardŠvajda Leonard 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 13 2:12.28
11 132 Gurčík KristiánGurčík Kristián 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:16.52
12 153 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:16.91
13 121 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 2:17.32
14 124 Igenyes LucasIgenyes Lucas 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 16 2:18.49
15 119 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 2:20.77
16 123 Krútel MarkoKrútel Marko 10 10 Lesky´s runnersLesky´s runners 15 2:21.56
17 120 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 2:24.57
18 128 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:24.69
19 131 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 2:24.76
20 122 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:25.96
21 136 Šnegon MartinŠnegon Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 2:27.92
22 130 Beňa BenjamínBeňa Benjamín 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:28.40
23 138 Vrtík LudekVrtík Ludek 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 14 2:37.12
24 133 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 2:39.68
25 126 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 2:41.77
26 127 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:55.86
27 129 Balogh JánBalogh Ján 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 2:58.40
28 134 Jurkovič TomášJurkovič Tomáš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 4:23.53
135 Kuruc DanielKuruc Daniel 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 DNS
125 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:02.14
2 35 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:05.36
3 25 Klučiarová EmmaKlučia