<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (16. 11. 2019)

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:37.02
2 8 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:37.52
9 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
18 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
13 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Nemec JakubNemec Jakub 030205 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:37.02
2 8 Valo MarekValo Marek 031009 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:37.52
9 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
18 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
13 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:38.95
2 5 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:40.14
3 11 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:40.58
4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:44.23
2 6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:44.59
3 1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:44.69
4 12 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:47.96
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Tóth GergőTóth Gergő 041005 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:38.95
2 5 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:40.14
3 11 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 0:40.58
4 19 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:44.23
5 6 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:44.59
6 1 Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 050909 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:44.69
7 12 Hudec ŠimonHudec Šimon 051016 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:47.96
4 Balogh MariánBalogh Marián 050926 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNS

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 16.11.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 0:43.77
2 28 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:46.58
Celkom 2 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 16.11.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:44.44
2 34 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:45.27
3 35 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:49.41
33 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 16.11.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:47.16
2 32 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:47.72
3 46 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:49.46
25 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 16.11.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:49.07
2 31 Leváková NinaLeváková Nina 050615 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.85
3 44 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 050802 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.53
30 Kissová KarolínaKissová Karolína 051121 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 16.11.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.74
2 56 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 040605 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.84
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 36 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:44.44
2 34 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:45.27
3 39 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:47.16
4 32 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:47.72
5 29 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:49.07
6 35 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:49.41
7 46 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:49.46
8 47 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 050410 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.74
9 56 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 040605 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.84
10 31 Leváková NinaLeváková Nina 050615 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:51.85
11 44 Fábryová PaulínaFábryová Paulína 050802 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.53
33 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 050410 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
25 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
30 Kissová KarolínaKissová Karolína 051121 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS