<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (16. 11. 2019)
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 495
2 16 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 468
3 15 Kubovich SamuelKubovich Samuel 04 04 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 455
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 504
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 446
2 26 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 423
3 58 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 395
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 09.23
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 26 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.11
2 58 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 06.06
3 27 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 05.82
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.19
2 2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.60
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 16.11.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 59 Šula KarelŠula Karel 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.62