<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo soutěže družstev mládeže D+J

Břeclav CZE (14. 9. 2019)

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.87
Celkom 1 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.49
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.38
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.38
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.49

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.89
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.90
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.40
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.89
2 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 22.90
3 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.40

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 0:48.48
Celkom 1 pretekári

800 m - Ženy

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2:13.83
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 14.9.2019 - 10:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:22.76
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.39
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14.70
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 02 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Melega DominikMelega Dominik 020418 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 15.44
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:54.15
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 04 189
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 04 578 -0.1 m/s 578  -0.1578
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bellus ŠtefanBellus Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020312 02 541 -0.9 m/s 541  -0.9541
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000516 00 09.85 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 03 17.74 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 01 16.62 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 03 48.41 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 01 47.57 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 01 42.68 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(so, 14.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000516 00 42.60 0.0
Celkom 1 pretekárov