<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

18. ročník M-okresu Šaľa naj.žiactva a ml.žiactva v atletike, memoriál zakladateľov atletiky v Šali prof. Milana Melicherčíka a prof. Jána Mutkoviča

Šaľa (25. 9. 2019)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Majer DavidMajer David 06 06 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 10 5:58.32 9.00
2 Runák RomanRunák Roman 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 13 6:01.26 8.00
3 Packa AdamPacka Adam 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 11 6:02.66 7.00
4 Pákozdy ErikPákozdy Erik 06 06 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 12 6:04.48 4.00
5 Tóth SamuelTóth Samuel 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 17 6:07.24 2.00
6 Sýkora TeoSýkora Teo 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 16 6:22.80
7 Slamka LukášSlamka Lukáš 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 15 7:12.24
8 Sklenár MatejSklenár Matej 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 14 7:42.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Zš s Vjm TešedíkovoZš s Vjm Tešedíkovo 9 5:40.60 11.00
2 Köteles JozefKöteles Jozef 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 8 6:04.24 6.00
3 Beták BenjaminBeták Benjamin 07 07 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 2 6:04.32 5.00
4 Bakoš SamuelBakoš Samuel 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 1 6:05.40 3.00
5 Kartík ErikKartík Erik 07 07 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 6 6:07.56 1.00
6 Farkaš DenisFarkaš Denis 07 07 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 3 7:10.57
7 Jelínek AdriánJelínek Adrián 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 5 7:22.66
8 Jamrich MatejJamrich Matej 07 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 4 7:23.20
9 Klubník AdamKlubník Adam 07 07 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 7 7:50.54
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Zš s Vjm TešedíkovoZš s Vjm Tešedíkovo 9 5:40.60 11.00
2 Majer DavidMajer David 06 06 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 10 5:58.32 9.00
3 Runák RomanRunák Roman 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 13 6:01.26 8.00
4 Packa AdamPacka Adam 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 11 6:02.66 7.00
5 Köteles JozefKöteles Jozef 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 8 6:04.24 6.00
6 Beták BenjaminBeták Benjamin 07 07 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 2 6:04.32 5.00
7 Pákozdy ErikPákozdy Erik 06 06 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 12 6:04.48 4.00
8 Bakoš SamuelBakoš Samuel 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 1 6:05.40 3.00
9 Tóth SamuelTóth Samuel 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 17 6:07.24 2.00
10 Kartík ErikKartík Erik 07 07 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 6 6:07.56 1.00
11 Sýkora TeoSýkora Teo 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 16 6:22.80
12 Farkaš DenisFarkaš Denis 07 07 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 3 7:10.57
13 Slamka LukášSlamka Lukáš 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 15 7:12.24
14 Jelínek AdriánJelínek Adrián 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 5 7:22.66
15 Jamrich MatejJamrich Matej 07 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 4 7:23.20
16 Sklenár MatejSklenár Matej 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 14 7:42.60
17 Klubník AdamKlubník Adam 07 07 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 7 7:50.54

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 25.9.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Švejkovská LuciaŠvejkovská Lucia 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 9 6:48.97 11.00
2 Takács SzilviaTakács Szilvia 07 07 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 10 7:03.20 9.00
3 Kunovská DominikaKunovská Dominika 07 07 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 5 7:08.20 8.00
4 Kellnerová SofiaKellnerová Sofia 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 4 7:14.31 7.00
5 Fašanoková SofiaFašanoková Sofia 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 3 7:25.81 6.00
6 Lukáčová KristínaLukáčová Kristína 07 07 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 6 7:31.87 5.00
7 Nagyová LauraNagyová Laura 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 8 7:42.42 4.00
8 Benešová AlexandraBenešová Alexandra 07 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 1 7:58.79 3.00
9 Nagy EmeseNagy Emese 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 7 8:03.18 2.00
10 Czániková VivienCzániková Vivien 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 2 8:08.68 1.00
Celkom 10 pretekárov