<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

18. ročník M-okresu Šaľa naj.žiactva a ml.žiactva v atletike, memoriál zakladateľov atletiky v Šali prof. Milana Melicherčíka a prof. Jána Mutkoviča

Šaľa (25. 9. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Vlk ŠimonVlk Šimon 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 23 2:04.88 7.00
2 Žiška JakubŽiška Jakub 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 27 2:17.90
3 Závacký MatejZávacký Matej 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 24 2:20.58
5= Kminiak AdamKminiak Adam 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 7 2:28.80 2.00
5= Zsille Oliver H.Zsille Oliver H. 06 06 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 26 2:43.52
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
2 Čajka MartinČajka Martin 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 3 2:03.68 8.00
3 Kališ AdamKališ Adam 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 6 2:05.18 6.00
4 Baláž SebastianBaláž Sebastian 06 06 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 1 2:06.92 5.00
5 Ficek SamuelFicek Samuel 06 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 4 2:33.86
6 Jánošík ZsoltJánošík Zsolt 06 06 ZŠ s VJM - Alapiskola ŽihárecZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec 5 2:40.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Zš s Vjm TešedíkovoZš s Vjm Tešedíkovo 9 1:53.07 11.00
2 Köteles JozefKöteles Jozef 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 8 2:07.39 4.00
3 Majer DavidMajer David 06 06 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 11 2:18.52
4 Maranesi FabioMaranesi Fabio 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 12 2:32.61
5 Lenčéš MaximilánLenčéš Maximilán 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 10 2:32.99
6 Klubník AdamKlubník Adam 07 07 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 7 2:37.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Packa AdamPacka Adam 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 15 2:13.15 2.00
2 Matušica OndrejMatušica Ondrej 07 07 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 13 2:15.23
3 Putnoky RomanPutnoky Roman 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 17 2:16.59
4 Potuček TomášPotuček Tomáš 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 16 2:19.48
5 Mikóczi MartinMikóczi Martin 06 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 14 2:34.61
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sklenár MichalSklenár Michal 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 20 2:11.37 3.00
3 Sklenár MatejSklenár Matej 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 19 2:16.19
4 Rehák MatejRehák Matej 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 18 2:17.00
5 Varga BálintVarga Bálint 07 07 ZŠ s VJM - Alapiskola ŽihárecZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec 22 2:32.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Zš s Vjm TešedíkovoZš s Vjm Tešedíkovo 9 1:53.07 11.00
2 Čajka MartinČajka Martin 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 3 2:03.68 8.00
3 Vlk ŠimonVlk Šimon 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 23 2:04.88 7.00
4 Kališ AdamKališ Adam 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 6 2:05.18 6.00
5 Baláž SebastianBaláž Sebastian 06 06 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 1 2:06.92 5.00
6 Köteles JozefKöteles Jozef 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 8 2:07.39 4.00
7 Sklenár MichalSklenár Michal 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 20 2:11.37 3.00
8 Packa AdamPacka Adam 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 15 2:13.15 2.00
9 Matušica OndrejMatušica Ondrej 07 07 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 13 2:15.23
10 Sklenár MatejSklenár Matej 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 19 2:16.19
11 Putnoky RomanPutnoky Roman 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 17 2:16.59
12 Rehák MatejRehák Matej 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 18 2:17.00
13 Žiška JakubŽiška Jakub 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 27 2:17.90
14 Majer DavidMajer David 06 06 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 11 2:18.52
15 Potuček TomášPotuček Tomáš 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 16 2:19.48
16 Závacký MatejZávacký Matej 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 24 2:20.58
17 Kminiak AdamKminiak Adam 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 7 2:28.80 2.00
18 Maranesi FabioMaranesi Fabio 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 12 2:32.61
19 Varga BálintVarga Bálint 07 07 ZŠ s VJM - Alapiskola ŽihárecZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec 22 2:32.88
20 Lenčéš MaximilánLenčéš Maximilán 07 07 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 10 2:32.99
21 Ficek SamuelFicek Samuel 06 06 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 4 2:33.86
22 Mikóczi MartinMikóczi Martin 06 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 14 2:34.61
23 Klubník AdamKlubník Adam 07 07 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 7 2:37.95
24 Jánošík ZsoltJánošík Zsolt 06 06 ZŠ s VJM - Alapiskola ŽihárecZŠ s VJM - Alapiskola Žihárec 5 2:40.02
25 Zsille Oliver H.Zsille Oliver H. 06 06 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 26 2:43.52

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Malchová LuciaMalchová Lucia 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 2:11.52 9.00
2 Rickerová JessicaRickerová Jessica 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 2 2:15.44 8.00
3 Uhrová NaďaUhrová Naďa 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 1 2:17.90 7.00
4 Kmotríková ZuzanaKmotríková Zuzana 07 07 ZŠ s MŠ J. MurgašaZŠ s MŠ J. Murgaša 3 2:20.62 4.00
5 Takács SzilviaTakács Szilvia 07 07 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 5 2:22.08 3.00
6 Pavlíková VeronikaPavlíková Veronika 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 4 2:22.12 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Horáčková NaďaHoráčková Naďa 07 07 ZŠ s MŠ J. MurgašaZŠ s MŠ J. Murgaša 5 2:18.90 6.00
2 Füzék ViktóriaFüzék Viktória 06 06 Zš s Vjm TešedíkovoZš s Vjm Tešedíkovo 2 2:49.80
3 Domerová DominikaDomerová Dominika 06 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 4 2:50.38
Čonková NaďaČonková Naďa 06 06 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 25.9.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kondákorová TamaraKondákorová Tamara 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 5 2:19.49 5.00
2 Kolenčíková LauraKolenčíková Laura 06 06 ZŠ MočenokZŠ Močenok 2 2:31.21
3 Kňažovičová LenkaKňažovičová Lenka 06 06 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 4 2:34.31
4 Kissová DáriaKissová Dária 07 07 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 3 2:44.62
Krajčíková VeronikaKrajčíková Veronika 07 07 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 25.9.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:09.78
2 Letková NinaLetková Nina 07 07 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 4 2:25.27 1.00
3 Lenčéšová EmmaLenčéšová Emma 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 3 2:31.19
4 Miklisová LianaMiklisová Liana 07 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 5 2:38.90
5 Nagy EmeseNagy Emese 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 1 2:40.26
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:09.78
2 Malchová LuciaMalchová Lucia 06 06 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 2:11.52 9.00
3 Rickerová JessicaRickerová Jessica 06 06 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 2 2:15.44 8.00
4 Uhrová NaďaUhrová Naďa 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 1 2:17.90 7.00
5 Horáčková NaďaHoráčková Naďa 07 07 ZŠ s MŠ J. MurgašaZŠ s MŠ J. Murgaša 5 2:18.90 6.00
6 Kondákorová TamaraKondákorová Tamara 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 5 2:19.49 5.00
7 Kmotríková ZuzanaKmotríková Zuzana 07 07 ZŠ s MŠ J. MurgašaZŠ s MŠ J. Murgaša 3 2:20.62 4.00
8 Takács SzilviaTakács Szilvia 07 07 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 5 2:22.08 3.00
9 Pavlíková VeronikaPavlíková Veronika 07 07 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 4 2:22.12 2.00
10 Letková NinaLetková Nina 07 07 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 4 2:25.27 1.00
11 Lenčéšová EmmaLenčéšová Emma 07 07 ZŠ MočenokZŠ Močenok 3 2:31.19
12 Kolenčíková LauraKolenčíková Laura 06 06 ZŠ MočenokZŠ Močenok 2 2:31.21
13 Kňažovičová LenkaKňažovičová Lenka 06 06 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 4 2:34.31
14 Miklisová LianaMiklisová Liana 07 07 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 5 2:38.90
15 Nagy EmeseNagy Emese 06 06 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 1 2:40.26
16 Kissová DáriaKissová Dária 07 07 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 3 2:44.62
17 Füzék ViktóriaFüzék Viktória 06 06 Zš s Vjm TešedíkovoZš s Vjm Tešedíkovo 2 2:49.80
18 Domerová DominikaDomerová Dominika 06 06 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 4 2:50.38
Čonková NaďaČonková Naďa 06 06 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 3 DNF
Krajčíková VeronikaKrajčíková Veronika 07 07 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 1 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Czibula DominikCzibula Dominik 09 09 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 2 2:03.16 11.00
2 Slamka LukášSlamka Lukáš 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 21 2:14.31 8.00
3 Zilizi ErikZilizi Erik 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 25 2:21.16 2.00
4 Straňák TomášStraňák Tomáš 08 08 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 13 2:22.73 1.00
5 Polgár BenjamínPolgár Benjamín 10 10 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 12 2:30.01
6 Tanka MaurícioTanka Maurício 08 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 15 2:30.91
7 Vargačík AlkexVargačík Alkex 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 16 3:29.60
Súdor AdamSúdor Adam 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 14 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Biliczký DamiánBiliczký Damián 08 08 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 1 2:14.05 9.00
2 Bleho MilošBleho Miloš 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 2 2:18.71 4.00
3 Čunderlik SamuelČunderlik Samuel 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 3 2:20.09 3.00
4 Dora TobiasDora Tobias 08 08 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 4 2:35.20
5 Huček MatúšHuček Matúš 09 09 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 5 2:36.24
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 25.9.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Jašík JakubJašík Jakub 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 6 2:16.19 7.00
2 Súdor AdamSúdor Adam 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 2:17.21 6.00
3 Nguyen Huy FilipNguyen Huy Filip 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 9 2:18.61 5.00
4 Palkovič SamuelPalkovič Samuel 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 11 2:24.92
5 Packa MatúšPacka Matúš 09 09 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 10 2:33.72
6 Kotlár LukášKotlár Lukáš 08 08 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 8 2:41.33
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Czibula DominikCzibula Dominik 09 09 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 2 2:03.16 11.00
2 Biliczký DamiánBiliczký Damián 08 08 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 1 2:14.05 9.00
3 Slamka LukášSlamka Lukáš 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 21 2:14.31 8.00
4 Jašík JakubJašík Jakub 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 6 2:16.19 7.00
5 Súdor AdamSúdor Adam 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 2:17.21 6.00
6 Nguyen Huy FilipNguyen Huy Filip 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 9 2:18.61 5.00
7 Bleho MilošBleho Miloš 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 2 2:18.71 4.00
8 Čunderlik SamuelČunderlik Samuel 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 3 2:20.09 3.00
9 Zilizi ErikZilizi Erik 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 25 2:21.16 2.00
10 Straňák TomášStraňák Tomáš 08 08 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 13 2:22.73 1.00
11 Palkovič SamuelPalkovič Samuel 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 11 2:24.92
12 Polgár BenjamínPolgár Benjamín 10 10 Základná Škola Ágostona PongráczaZákladná Škola Ágostona Pon... 12 2:30.01
13 Tanka MaurícioTanka Maurício 08 08 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 15 2:30.91
14 Packa MatúšPacka Matúš 09 09 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 10 2:33.72
15 Dora TobiasDora Tobias 08 08 ZS s MS J. Murgasa salaZS s MS J. Murgasa sala 4 2:35.20
16 Huček MatúšHuček Matúš 09 09 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 5 2:36.24
17 Kotlár LukášKotlár Lukáš 08 08 ZŠ Ľ. Štúra ŠaľaZŠ Ľ. Štúra Šaľa 8 2:41.33
18 Vargačík AlkexVargačík Alkex 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 16 3:29.60
Súdor AdamSúdor Adam 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 14 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 25.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Szabová LeaSzabová Lea 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 15 2:15.00 11.00
2 Tanková PamelaTanková Pamela 10 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 16 2:16.53 9.00
3 Slamková RomanaSlamková Romana 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 14 2:21.51 7.00
4 Sedlárová HanaSedlárová Hana 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 13 2:27.03 6.00
5 Vímí LenkaVímí Lenka 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 18 2:30.88 4.00
6 Jóšvaiová ZoéJóšvaiová Zoé 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 1 2:32.81 3.00
7 Žolnaiová VeronikaŽolnaiová Veronika 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 19 2:38.88 1.00
8 Ťapajová VeronikaŤapajová Veronika 08 08 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 17 2:43.68
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 25.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 2:16.91
2 Bekóová MichaelaBekóová Michaela 08 08 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 3 2:37.76 2.00
3 Kališová EmmaKališová Emma 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 5 2:46.88
4 Audiová NatáliaAudiová Natália 09 09 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 2 3:00.71
5 Kormošiová MichaelaKormošiová Michaela 09 09 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 6 3:08.46
6 Hadnaďová SimonaHadnaďová Simona 09 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 4 3:11.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 25.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Matušicová EmaMatušicová Ema 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 7 2:21.36 8.00
2 Mešťaneková NinaMešťaneková Nina 09 09 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 9 2:29.52 5.00
MS Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:30.38
4 Prochádzková SofiaProchádzková Sofia 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 12 2:47.07
5 Petrovičová ViktóriaPetrovičová Viktória 09 09 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 11 3:02.00
6 Odrášková BarboraOdrášková Barbora 08 08 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 10 4:34.90
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Szabová LeaSzabová Lea 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 15 2:15.00 11.00
2 Tanková PamelaTanková Pamela 10 10 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 16 2:16.53 9.00
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 2:16.91
4 Matušicová EmaMatušicová Ema 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 7 2:21.36 8.00
5 Slamková RomanaSlamková Romana 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 14 2:21.51 7.00
6 Sedlárová HanaSedlárová Hana 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 13 2:27.03 6.00
7 Mešťaneková NinaMešťaneková Nina 09 09 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 9 2:29.52 5.00
8 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 10 10 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:30.38
9 Vímí LenkaVímí Lenka 08 08 ZŠ J.C.Hronského, ŠaľaZŠ J.C.Hronského, Šaľa 18 2:30.88 4.00
10 Jóšvaiová ZoéJóšvaiová Zoé 08 08 Základná škola TešedíkovoZákladná škola Tešedíkovo 1 2:32.81 3.00
11 Bekóová MichaelaBekóová Michaela 08 08 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 3 2:37.76 2.00
12 Žolnaiová VeronikaŽolnaiová Veronika 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 19 2:38.88 1.00
13 Ťapajová VeronikaŤapajová Veronika 08 08 ZS Ľ.Štúra ŠaľaZS Ľ.Štúra Šaľa 17 2:43.68
14 Kališová EmmaKališová Emma 08 08 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 5 2:46.88
15 Prochádzková SofiaProchádzková Sofia 08 08 ZŠ MočenokZŠ Močenok 12 2:47.07
16 Audiová NatáliaAudiová Natália 09 09 ZŠ Trnovec nad Váhom 302ZŠ Trnovec nad Váhom 302 2 3:00.71
17 Petrovičová ViktóriaPetrovičová Viktória 09 09 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 11 3:02.00
18 Kormošiová MichaelaKormošiová Michaela 09 09 ZŠ Jána Hollého ŠaľaZŠ Jána Hollého Šaľa 6 3:08.46
19 Hadnaďová SimonaHadnaďová Simona 09 09 ZŠ s MŠ Bernolákova 1, ŠaľaZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa 4 3:11.56
20 Odrášková BarboraOdrášková Barbora 08 08 ZŠ s MŠ Hájske 67ZŠ s MŠ Hájske 67 10 4:34.90