<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

JBL Jump Fest

Košice (4. 9. 2019)

60 yardov - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 18:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Barnes Emre ZaferBarnes Emre Zafer 881107 TurkeyTurkey 2 06.51
2 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 960820 PolandPoland 3 06.58
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 06.66
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 18:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Barnes Emre ZaferBarnes Emre Zafer 881107 TurkeyTurkey 2 06.35
2 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 960820 PolandPoland 3 06.46
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 06.68
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Barnes Emre ZaferBarnes Emre Zafer 881107 TurkeyTurkey 2 06.35
2 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 960820 PolandPoland 3 06.46
3 Barnes Emre ZaferBarnes Emre Zafer 881107 TurkeyTurkey 2 06.51
4 Kwiatkowski KarolKwiatkowski Karol 960820 PolandPoland 3 06.58
5 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 06.66
6 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 06.68

60 yardov prekážok - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 17:30) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ryba DavidRyba David 990203 Czech RebublicCzech Rebublic 1 07.56
2 Szeles BálintSzeles Bálint 981109 HungaryHungary 2 07.59
3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.73
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 18:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ryba DavidRyba David 990203 Czech RebublicCzech Rebublic 1 07.54
2 Szeles BálintSzeles Bálint 981109 HungaryHungary 2 07.65
3 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.80
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ryba DavidRyba David 990203 Czech RebublicCzech Rebublic 1 07.54
2 Ryba DavidRyba David 990203 Czech RebublicCzech Rebublic 1 07.56
3 Szeles BálintSzeles Bálint 981109 HungaryHungary 2 07.59
4 Szeles BálintSzeles Bálint 981109 HungaryHungary 2 07.65
5 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.73
6 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.80

60 yardov prekážok - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 17:15) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.63
2 Némes RitaNémes Rita 891130 HungaryHungary 3 07.92
3 Szymańska AnnaSzymańska Anna 990305 PolandPoland 1 07.93
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.63
2 Némes RitaNémes Rita 891130 HungaryHungary 3 08.05
Szymańska AnnaSzymańska Anna 990305 PolandPoland 1 DNF
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.63
1 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.63
3 Némes RitaNémes Rita 891130 HungaryHungary 3 07.92
4 Szymańska AnnaSzymańska Anna 990305 PolandPoland 1 07.93
5 Némes RitaNémes Rita 891130 HungaryHungary 3 08.05
Szymańska AnnaSzymańska Anna 990305 PolandPoland 1 DNF

Skok do diaľky - Muži

(st, 4.9.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 3 693 -1.1 m/s 644  +1.5657  +1.3684  +2.9684693  -1.1 -1.1689  +1.1
2 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
000714 4 664 +2.1 m/s 641 -1.1 m/s  -2.2 +2.1641  -1.1641 -0.2664  +2.1 -0.5
3 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 2 651 -0.4 m/s 651  -0.4 +1.8 +2.1651 +2.5637  -0.3478  +0.0
4 Dittrich FilipDittrich Filip
Czech RebublicCzech Rebublic
930602 6 621 -1.0 m/s  -1.0621  -1.0618  +1.2621467  -1.1 -1.2 -0.7
5 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 1 607 +1.5 m/s  -0.4606  +3.0587  +1.7606607  +1.5578  +0.1587  +0.2
Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 5 DNS 0.0
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bramble DanBramble Dan
Great BritainGreat Britain
901014 4 770 +1.9 m/s 726  +0.5770  +1.9748  +0.3770734  +0.5757  +0.9751  +0.6
2 Sayers FeronSayers Feron
Great BritainGreat Britain
941015 3 762 +0.9 m/s 747  +0.4762  +0.9 -0.4762743  +0.1725  +1.9742  +1.1
3 Leitis JanisLeitis Janis
LatviaLatvia
890413 2 757 +0.3 m/s  +1.8746  -0.3 +2.3746 -1.7741  +1.1757  +0.3
4 Vondráček JiříVondráček Jiří
Czech RebublicCzech Rebublic
880909 1 748 +0.7 m/s 693  +0.2715  +1.0734  +0.0734748  +0.7701  +1.4732  +0.7
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 4.9.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 4 558 +2.3 m/s 540 +1.5 m/s 490  -0.4528  -1.4553  +2.5553540  +1.5533  +1.4558  +2.3
2 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 5 551 +2.0 m/s 531  +0.3545  +1.0551  +2.0551535  -0.7544  +0.9524  +0.2
3 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 3 528 +4.3 m/s 514 +0.1 m/s  +1.4 +0.5528  +4.3528514  +0.1507  +2.1 +1.4
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 1 511 +0.2 m/s 488  +1.0511  +0.2 +1.3511289  -1.8 +0.2491  -2.2
5 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 2 501 +0.8 m/s 465  -0.7501  +0.8482  +0.3501472  -1.5 +1.9480  -1.0
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Angulo YulianaAngulo Yuliana
EcuadorEcuador
940606 3 629 -0.1 m/s 629  -0.1620  +0.7625  -0.2629606  +0.8607  +0.6619  +1.4
2 Griva LaumaGriva Lauma
LatviaLatvia
841027 2 618 +1.1 m/s 598  -0.3 +0.8618  +1.1618609  +1.4611  +0.2611  +0.6
3 Lesti DianaLesti Diana
HungaryHungary
980330 1 603 +1.5 m/s  -0.9 +1.1 +0.60.0584  -0.1603  +1.5583  +0.7
4 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 4 581 +1.1 m/s 581  +1.1580  +0.9 +1.5581564  -0.5 +0.3573  +0.5
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (st, 4.9.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver ImaniOliver Imani
UNITED STATESUNITED STATES
930307 3 13.43 +0.4 m/s  -0.313.20  -0.413.43  +0.413.43 +1.213.07  -0.313.22  +1.0
2 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 4 12.86 +1.2 m/s  +0.1 -0.112.86  +1.212.8612.37  +0.712.69  +0.012.79  +1.1
3 Griva MaraGriva Mara
LatviaLatvia
890408 2 12.80 +1.3 m/s 12.24  +1.512.61  +0.412.80  +1.312.8012.21  +0.512.56  +0.512.76  -0.4
4 Siney MariyaSiney Mariya
UkraineUkraine
970329 1 12.40 +0.1 m/s  +0.712.39  +1.312.39  +0.312.3912.40  +0.1 +0.3 -0.3
Celkom 4 pretekárov