<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Banskobystrický maratón a polmaratón 2019

Banská Bystrica (8. 6. 2019)

Polmaratón - Muži

Muži 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Tomčo JánTomčo Ján 56 56 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:48:09
7 Blažek PavolBlažek Pavol 58 58 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:52:03
Celkom 2 pretekári
Muži 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Safko MilanSafko Milan 65 65 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:34:22
4 Běčák PavelBěčák Pavel 63 63 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:39:10
16 Šebo CyrilŠebo Cyril 60 60 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1:56:35
Celkom 3 pretekári
Muži 03 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1:16:41
2 Murgaš MiroslavMurgaš Miroslav 77 77 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1:17:08
3 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1:17:22
4 Beňo DušanBeňo Dušan 79 79 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1:20:40
6 Gregor ŠtefanGregor Štefan 77 77 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:26:47
8 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 72 72 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:28:10
13 Vaník DušanVaník Dušan 78 78 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:32:06
19 Mikula JaroslavMikula Jaroslav 70 70 Klub Kysuckého maratónu ČadcaKlub Kysuckého maratónu Čadca 1:36:27
20 Mandúch JánMandúch Ján 77 77 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:36:48
30 Václavík MichalVáclavík Michal 77 77 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:39:27
41 Holko NorbertHolko Norbert 72 72 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:42:35
Celkom 11 pretekárov
Muži 04 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
44 Jurík PeterJurík Peter 70 70 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1:42:56
54 Butorac DušanButorac Dušan 78 78 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:45:05
107 Lehocký RichardLehocký Richard 79 79 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:57:45
Celkom 3 pretekári
Muži 05 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Švajda GabrielŠvajda Gabriel 84 84 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:13:56
2 Ilavský MiroslavIlavský Miroslav 87 87 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:14:45
5 Pavlík IvanPavlík Ivan 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:17:25
8 Kováč VladimírKováč Vladimír 88 88 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 1:18:49
9 Sopko JánSopko Ján 96 96 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1:19:14
13 Sentandráši StanislavSentandráši Stanislav 80 80 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:24:03
14 Kubálek ŠtefanKubálek Štefan 85 85 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 1:24:12
16 Willwéber TomášWillwéber Tomáš 89 89 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:28:15
25 Pavúk FrantišekPavúk František 84 84 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:32:06
31 Kormanik MartinKormanik Martin 89 89 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:34:01
50 Debnárik TomášDebnárik Tomáš 83 83 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:38:20
67 Brunovský FilipBrunovský Filip 89 89 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 1:41:32
91 Cibuľa TomášCibuľa Tomáš 91 91 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:45:22
Celkom 13 pretekárov

Polmaratón - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
19 Šebejová MáriaŠebejová Mária 86 86 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 1:48:10
21 Fiľová MartinaFiľová Martina 87 87 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:49:25
23 Jasíková MartaJasíková Marta 89 89 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:51:11
49 Petrášová BoženaPetrášová Božena 80 80 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:00:58
70 Boháčiková JanaBoháčiková Jana 84 84 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:12:46
94 Donovalová EvaDonovalová Eva 84 84 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:23:07
1 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 95 95 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 1:27:42
2 Šebestianová SylviaŠebestianová Sylvia 77 77 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1:27:53
3 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:29:42
4 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:31:06
5 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1:31:38
Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1:32:44
7 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1:34:39
8 Gregáňová NikoletaGregáňová Nikoleta 95 95 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1:35:29
9 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:37:51
10 Mikušová MagdalénaMikušová Magdaléna 89 89 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1:41:24
11 Kamenská IvetaKamenská Iveta 66 66 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 2:01:16
12 Kružlicová JaroslavaKružlicová Jaroslava 77 77 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:04:04
13 Šikulová ZuzanaŠikulová Zuzana 68 68 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:17:12
16 Lomnická LenkaLomnická Lenka 94 94 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 1:46:06
Celkom 20 pretekárov