<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Banskobystrický maratón a polmaratón 2019

Banská Bystrica (8. 6. 2019)

Maratón - Muži

Muži 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:54:13
2 Hrmo ĽubomírHrmo Ľubomír 61 61 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:19:43
5 Tomčo JozefTomčo Jozef 67 67 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:36:37
9 Bujňák JánBujňák Ján 62 62 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 3:52:38
25 Vitek MiroslavVitek Miroslav 62 62 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:05:47
Celkom 5 pretekárov
Muži 03 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Bača MárioBača Mário 74 74 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 3:19:22
7 Ščibran MiroslavŠčibran Miroslav 77 77 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 3:28:50
8 Kovaľ AlexanderKovaľ Alexander 78 78 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:30:20
10 Jurašek MartinJurašek Martin 75 75 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:33:51
15 Bátovský MiroslavBátovský Miroslav 70 70 Atletický klub mesta TlmačeAtletický klub mesta Tlmače 3:39:41
21 Pekár MartinPekár Martin 79 79 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:51:40
40 Haba MilanHaba Milan 70 70 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:29:00
Celkom 7 pretekárov
Muži 04 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Štilla PeterŠtilla Peter 89 89 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:49:45
3 Červeň JánČerveň Ján 87 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 2:58:46
9 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 3:23:26
11 Ďurta TomášĎurta Tomáš 80 80 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 3:33:06
20 Hodul JakubHodul Jakub 90 90 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3:50:31
26 Smolár MarekSmolár Marek 82 82 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 3:55:06
Celkom 6 pretekárov

Maratón - Ženy

Ženy 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Seidlová EvaSeidlová Eva 48 48 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4:11:51
Celkom 1 pretekári
Ženy 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kamenská LuciaKamenská Lucia 81 81 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:23:34
2 Butoracová IvanaButoracová Ivana 80 80 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:36:36
8 Šišková AndreaŠišková Andrea 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4:24:21
Celkom 3 pretekári