<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila

Praha CZE (3. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 03 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.96
2 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.14
5 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.17
6 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletikaNaša atletika 11.27
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 02 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.51
Celkom 1 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 02 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:47.67
3 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:48.28
Celkom 2 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:52.40
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:54.85
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:52.40
2 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:54.85

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:00.58
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:06.42
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:00.58
2 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:06.42

1500 m - Muži

(po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 670831 67 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4:45.97
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:51.07
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1:02.00
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Muži

(po, 3.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Benda, Jelínek, Sloboda, Balúch Benda, Jelínek, Sloboda, Balúch Slovensko U 20Slovensko U 20 0:41.69
Celkom 1 pretekári